320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nõus. eks jalgpall ole muutunud. jalgpallist on saanud suur äri, kus eesmärke saavutatakse pahatihti vahendeid valimata. alustades daivimistega ja lõpetades kihlveopettustega.

    tegin väikese muudatuse oma esimeses postituses
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Daivitud on jalgpallis nii kaua kui ma mäletan ja absoluutselt kõikide jalgpalli kultuuride juures, Barcelona puhul on miinuseid või nõrku kohti väga raske leida ja niisiis trollitakse endiselt kas siis teemal et lükatakse kaitsjate vahel palli ja midagi ei tehta (mis on mõnes mängus ka tõsi, aga kindlasti mitte alati) või siis et kõik võidud on ainult petmistega. Keda huvitab?

      Rafinha pikendas 3 aasta võrra lepingut (väljaostuklausel 30 milkut + järgmine hooaeg laenul Celta Vigos)
      Jonathan dos Santos liikuvat Anderlechti üleminekusumma on kokku lepitud, mängija veel tingimustega pole nõustunud (küll see ka saavutatakse)

      Kommentaar


        Eile jäi üks asi silma, see võis olla tingitud ka jubedast ilmast, aga taktikaliselt tundus ka töötavat - hispaania loobus teisel poolajal tiki-takast. Itaalia oli oma strateegia ehitanud üles (reali ja bayerni järgi) tiki taka katmisele ja vasturünnakutele ja oli märksa ohtlikum esimesel poolajal. Mulle tundus sel hetkel et ongi pekkis, hispaanial oli juhe koos ja azurri muutus aina ohtlikumaks ja kui samamoodi oleks ideetult edasi veeretatud oleks sinised finaalis olnud. Teisel olid itaallased natuke kohmetumad kuna vasturünnakud ja kõik muu millele taktika baseerus ei toitnud enam. Geniaalne lüke del Bosquelt või juhus? Igatahes üht teist kõrva taha panna barcal kui tuleb järgmisel hooajal reali või chelsea vastu mängida. Palun väga siin oligi see kaua otsitud nn "teine käik".

        Kommentaar


          täiesti huvi pärast küsin, kas keegi oskab öelda milline hinnasilt on Iniestal küljes, kui on ? ja kui pikk leping Barcaga tal hetkel üldse on ? tõsiselt imestan, et Shitty/Chel$ea/PSheikG pole Iniestat proovinud osta(vähemalt mitte minu teada). südamest kahju, et tema esitusi pole premeeritud maailma parima mängija tiitliga, täielik BOSS on ta. ei ütle eilse mängu emotsioonide põhjal, vaid kõikide barca/hispaania mängude põhjal, mida jälgima olen sattunud. Erakordselt hea pallikontrolli ja visiooniga mängija, tehnikast ja söötudest pole mõtet rääkida.

          Kommentaar


            Algselt postitas staykool Vaata postitust
            Eile jäi üks asi silma, see võis olla tingitud ka jubedast ilmast, aga taktikaliselt tundus ka töötavat - hispaania loobus teisel poolajal tiki-takast. Itaalia oli oma strateegia ehitanud üles (reali ja bayerni järgi) tiki taka katmisele ja vasturünnakutele ja oli märksa ohtlikum esimesel poolajal. Mulle tundus sel hetkel et ongi pekkis, hispaanial oli juhe koos ja azurri muutus aina ohtlikumaks ja kui samamoodi oleks ideetult edasi veeretatud oleks sinised finaalis olnud. Teisel olid itaallased natuke kohmetumad kuna vasturünnakud ja kõik muu millele taktika baseerus ei toitnud enam. Geniaalne lüke del Bosquelt või juhus? Igatahes üht teist kõrva taha panna barcal kui tuleb järgmisel hooajal reali või chelsea vastu mängida. Palun väga siin oligi see kaua otsitud nn "teine käik".
            Ega see ka väga kuhugile ei vii nagu eile näha oli. Tulemus ongi see, et Itaalia (või kes iganes tugev vastane tulevikus Hispaaniale/Barcale vastu tuleb) ei suuda midagi korraldada ja ise ei olda ka just kõige teravamad kiirrünnakutes ja lõpebki asi viigiga (või penaltitega).

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              täiesti huvi pärast küsin, kas keegi oskab öelda milline hinnasilt on Iniestal küljes, kui on ? ja kui pikk leping Barcaga tal hetkel üldse on ? tõsiselt imestan, et Shitty/Chel$ea/PSheikG pole Iniestat proovinud osta(vähemalt mitte minu teada). südamest kahju, et tema esitusi pole premeeritud maailma parima mängija tiitliga, täielik BOSS on ta. ei ütle eilse mängu emotsioonide põhjal, vaid kõikide barca/hispaania mängude põhjal, mida jälgima olen sattunud. Erakordselt hea pallikontrolli ja visiooniga mängija, tehnikast ja söötudest pole mõtet rääkida.
              Will retire in Barca, kuni klubi teda tahab. Non-negotiable.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                täiesti huvi pärast küsin, kas keegi oskab öelda milline hinnasilt on Iniestal küljes, kui on ? ja kui pikk leping Barcaga tal hetkel üldse on ? tõsiselt imestan, et Shitty/Chel$ea/PSheikG pole Iniestat proovinud osta(vähemalt mitte minu teada). südamest kahju, et tema esitusi pole premeeritud maailma parima mängija tiitliga, täielik BOSS on ta. ei ütle eilse mängu emotsioonide põhjal, vaid kõikide barca/hispaania mängude põhjal, mida jälgima olen sattunud. Erakordselt hea pallikontrolli ja visiooniga mängija, tehnikast ja söötudest pole mõtet rääkida.
                Nii harva kui seda ka ei juhtuks siis pean sinuga seekord nõustuma 100%.
                See mees on väärt väga väga palju. Barcas on kaks meest kes vääriks parima tiitleid: Iniesta ja Puyol. Kahjuks Puyolil vanust nii kuradi palju juba, vaevalt tema enam midagi väga korda saadab.

                Kommentaar


                  Iniesta iseloomustuseks http://www.goal.com/en/news/12/spain...k?ICID=HP_BN_2

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    täiesti huvi pärast küsin, kas keegi oskab öelda milline hinnasilt on Iniestal küljes, kui on ? ja kui pikk leping Barcaga tal hetkel üldse on ? tõsiselt imestan, et Shitty/Chel$ea/PSheikG pole Iniestat proovinud osta(vähemalt mitte minu teada).
                    Iniestal leping hetkel Barcaga kuni 2015. aasta lõpuni, mida tahetakse enne uut hooaega pikendada kahe aasta võrra. Väljaostu klausel peaks Iniestal olema 170M eurot. Ja nagu rixxer ütles, siis Iniesta lõpetab oma karjääri Barcas. Kahtlen, et klubil üldse mõttesse tuleb Iniestat maha müüa.

                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    südamest kahju, et tema esitusi pole premeeritud maailma parima mängija tiitliga, täielik BOSS on ta. ei ütle eilse mängu emotsioonide põhjal, vaid kõikide barca/hispaania mängude põhjal, mida jälgima olen sattunud. Erakordselt hea pallikontrolli ja visiooniga mängija, tehnikast ja söötudest pole mõtet rääkida.
                    Sama võib öelda ka Sergio Busquetsi kohta, kes on üks minu lemmikuid Barca meeskonnas. Väga paljud ei mõista, kui tähtis lüli Busquets Barcale ja ka rahvuskoondisele on. Enamus inimestele on meelde jäänud tema sukeldumised viimastel aastastel, aga olgem ausad, Busquets on sellest väga palju õppinud ja näiteks lõppevast hooajast mulle endale küll ühtegi piinlikku sukeldumist tema poolt ei meenu rääkimata hetkel käivast maailmajagude karikaturniirist. Ja ei saa mainimata jätta, et Busquetsil on vanust kõigest 23 aastat.

                    Iniesta võidaks maailma parima mängija tiitli ainult juhul, kui Messil tuleks ette ka vahelduseks üks kahvatum hooaeg. Ei ole midagi parata, üks mängija on hetkel lihtsalt teiselt planeedilt. Iniesta muidu ise ka mitu korda intervjuudes öelnud, et teda ei huvita individuaalsed auhinnad, vaid need, mis on võidetud meekonnaga.

                    ______

                    Official: Barcelona announce the signing of Girona coach Rubi (43) as second assistant coach for next season, plus another optional year.

                    Official: Brazilian club Santos will be Barcelona's opponent at the Gamper Trophy game in Barcelona on 2 August at 21:30.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Siiski on Busquets 24 aastane (16.07.1988).
                      Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xavic Vaata postitust
                        Siiski on Busquets 24 aastane (16.07.1988).
                        Kuradima halb numbrimälu mul ikka Eksisin pea kahe aastaga kuna varsti saab Busquets juba 25.

                        Alexis väidetavalt jätkab ka järgmisel hooajal, mis on hea uudis.

                        Alexis: "Exit rumours? The coach and the club count on me. I will stay at Barça next season."

                        Alexis: "Neymar will adapt quickly. Competition is good, it makes you stronger. It'd be nice to play up front with Neymar and Messi."

                        Alexis: "Criticism? It's normal, I accept it. Barça is the best club in the world. If you lose the ball there, the whole world has seen it."

                        Ja lisaks aitas Iniesta oma endise klubi hädast välja, respekt!

                        Andres Iniesta has avoided the relegation of his former club Albacete to the 4th division by paying 240.000 euros of players' wages. [marca]
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Hea töö Iniesta

                          Kommentaar


                            Midagi head ka teile:

                            Cristian Tello has decided to stay at Barcelona. Talks planned with the club about higher salary and higher buyout fee in next days. [marca]

                            Kommentaar


                              Ma ei oska isegi poolt halba sõna Iniesta kohat välja mõelda. Minu arvates ideaalne mängija oma positsioonil. Ja tema dribbling ja ball control on lihtsalt müstiline. Kindlasti kohati underrated(kuigi ega ka tema saab palju tunnustust ja asjatundlikumad teda kindlasti üheks top mängijaks peavad), aga mängus, kus eksisteerib nii palju isiksusi, ongi raske olla see "parim". Barcelonal muidugi vedanud, et teil maailma top3 mängijatest 2 enda käsutuses on.

                              Kommentaar


                                -Iniesta: "My idea is, for a long time already, to continue and retire at Barça. I hope it'll be like that, not thinking about anything else"

                                -
                                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                                #ZubiOut #RosellOut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X