320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas täna on mingi messi vs meeskond ka?
    Või kunas see on/oli?
    Ei tule hetkel meelde.

    Kommentaar


      Öösel oli ära juba. Messi vs world -9:6 seis.
      Vid ka sellest:
      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
      #ZubiOut #RosellOut

      Kommentaar


        Lõpuks saavad ka 11 Barcelona mängijat teenitud puhkusele. Pre-seasoni treeningule peaks naasma kõik, kes osalesid Konfederatsioonide karikal, 29. juulil. Ehk siis neid mängijaid me Lechia Gdansk (20. juuli), Bayern Munich (24. juuli) ja Valerenga IF vastu mängimas ei näe. Teised, kes said palju varem puhkusele naasevad treeningutele 15/16 juulil.

        Official:
        Neymar and Alba will on Friday have tonsil surgery to solve their chronic throat problem, expected recovery time is around 10 days.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Pff. Barca vs Bayern tuleb eriti igav siis.
          Aga noh...neid mehi on puhanuna rohkem vaja. Läheb muidu sama rada nagu viimane hooaeg.
          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
          #ZubiOut #RosellOut

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Dannar tõi välja mitu head pointi ning lisaks omalt poolt, et reaalsuses ei anna see Barca "fännamine" tegelikult ju midagi juurde, samas kui saaks oma koduliiga vutile sellega suure heateo teha. Ma olin samuti kunagi Barca diehard fänn ja oman igast Barca kraami ja teadsin meeskonnast kõike. Nüüd olen aga pööranud oma fookuse kodumaa liigale ja sellest on ka reaalselt kasu, kui käia oma lemmikklubi mängudel ning osaledes ka klubi tegevuses. See aga ei tähenda, et ma oma lemmikutele välismaal pöialt ei hoiaks.

            Paraku leitakse Eesti liiga ülesse vaid siis, kui midagi negatiivset toimub.

            See on igati tore, kui inimesed leivad lähiümbrusest omale sobiva meeskonna, keda toetada ja aidata. Ka minul on nii mõnigi meeskond, kelle tegemistel hoian siin Maarjamaal silma peal, kuid see pigem tutvuste pärast, aga sügavamat huvi ja aktiivsemat jälgimist leiab ikka tipp-vutt, ja meeskond, mida on toetatud pea 15 aastat ehk enam kui poole elust. See on juba omaette küsimus, kuidas ja milliste asjaolude tõttu leitakse too klubi.

            Ma ei arva, et tänapäeva avatud maailmas saab selles osas olla sedavõrd kitsarinnaline.. Inimene ei pea piirduma vaid kohalike vutiklubidega, kelle hulgast leida see sobivaim. Ma ei usu, et sa piirad oma elu ka ainult eestlaste muusika, kino või raamatutega, olgugi et mujal maailmas vorbitakse sulle sobivamas stiilis paremat kraami.

            Minnes kaugemale, siis kas toitud vaid kodumaa andidest, sest "õige" eestlane tarbib vaid kohalikku kraami.. Näe mulle ei meeldi kartul, hautatud kapsas ja verivorst vaid eelistan pigem värsket salatit korraliku grill-lihaga ning elus olen suutnud juua vaid 1 pudeli õlut, kuid hea meelega tarbin apelsinimahla. Kas see nüüd tähendab, et ma polegi "õige" eestlane?

            10 aasta pärast pole enam rahvuseid vaid inimesed jagunevad oma huvide põhjal seltskondadesse, kus võib olla nii asiaate, afrosid kui ka "valgeid" ning mitte kedagi ei huvita kust sa pärit oled vaid see, keda sa toetad ning miks.
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              ning elus olen suutnud juua vaid 1 pudeli õlut, kuid hea meelega tarbin apelsinimahla. Kas see nüüd tähendab, et ma polegi "õige" eestlane?
              Õige eestlane on valitud aastal 2013. Tere tulemast klubisse.
              Aga eks igaüks fännab ja austab keda tahab. Kas välismaalt - või eestist.

              Ma võiks küsida, et mida eestlased leiavad justin bieberist?
              Või mida välismaalased leiavad winny puhhist või hoopis ewert and the two dragonitest?

              Seega igaühel oma maitse.
              Miks ma nö "fännan" või valisin just barca kelle mänge vaadata?
              Ma ei hakka siin väga pikalt kirjutama aga lühidalt nende mängustiil meeldib ja sobib mulle.

              Uuel hooajal näeme, raisk!

              Kommentaar


                Barcelona will renew the contracts of sports director Andoni Zubizarreta and his assistants Narcis Julia and Albert Valentin until 2016 [md]
                Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  10 aasta pärast pole enam rahvuseid vaid inimesed jagunevad oma huvide põhjal seltskondadesse, kus võib olla nii asiaate, afrosid kui ka "valgeid" ning mitte kedagi ei huvita kust sa pärit oled vaid see, keda sa toetad ning miks.
                  Salvestatud
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Official: Marc Muniesa (21), whose contract at Barcelona expired, has signed a 4-year contract at English club Stoke City



                    http://www.stokecityfc.com/news/arti...sa-891256.aspx

                    Edu Muniesale Inglismaal!
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Kuidas Barca poiss saab hakkama vihmasel õhtul Stoke´i................................ridades.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Barca saadab kõik oma B poisid minema w...?
                        Müügu peale Thiago siis veel Marc/Montoya/Tello ka maha. Kuradi jama see on selline.
                        Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                        #ZubiOut #RosellOut

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mex Vaata postitust
                          Barca saadab kõik oma B poisid minema w...?
                          Müügu peale Thiago siis veel Marc/Montoya/Tello ka maha. Kuradi jama see on selline.
                          Rahu-rahu. muniesa ees olid alves ja Montoya, adriano...ja masiast on veelgi äärekaitsjaid sirgumas. Kõik ei mahu marjamaale, muist peab jääma karjamaale. Eeldati, et poiss jääb la Ligasse, aga teda ei jõua mitmed klubid palgata. Pisut kurjasti on senini tal olnud ka vigastustega. Edu .
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Eesti aja järgi kell 5 hommikul toimus järjekordne Messi heategevusmäng Messi & Friends XI vs World XI, mis lõppes tulemusega 8-5.



                            Väravad:

                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              T.Silva kohta ka midagi uut on?
                              Või PSG küsib ülme hinda?
                              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                              #ZubiOut #RosellOut

                              Kommentaar


                                Mida ma viimati kuulsin, oli see et kui Barca ja P$G jõuavad omavahel kokkuleppele, siis Thiago Silva ja tema agent ei hakka Barcale ei ütlema.
                                Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X