320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Barca meeskond homseks mänguks Mallorca vastu:

    Valdés, Jorquera, Puyol, Belletti, Márquez, Sylvinho, Oleguer, Van Bronckhorst, Van Bommel, Deco, Xavi, Edmílson, Eto\'o, Giuly, Larsson, Ronaldinho, Ezquerro and Iniesta.

    Ja homse mängu algkooseis on arvatavasti selline:

    Valdes

    Belletti Puyol Oleguer Gio

    Edmilson

    Xavi Van Bommel

    Giuly Ronaldinho

    Larsson

    Eto\'o\'d küll pole, aga ma arvan et Larsson suudab teda ilusti asendada, ega see Mallorca ju tugev kah pole.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Hea uudis: Eto\'o on paranenud peavigastusest ja ta peaks homme mängima.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Barca algkoosseis Mallorca vastu:
        Valdés, Belletti, Puyol, Oleguer, Van Bronckhorst, Márquez, Xavi, Deco, Giuly, Ronaldinho, Eto\'o

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Loodame kõige paremat!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Etoò!!!!
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              vaadates mängu Eto`l pole jälgegi \"müksust\"

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Poolaeg siis läbi. Eto\' o kahest väravast juhime.
                Esimene värav tuli nii, et , Gio tsenderdas vasakust äärest karistusalla ja siis lõi Eto\'o peaga palli paremasse nurka. Teine värav tuli samuti pealÖögist, kui Giuly löögi tõrjus vv õhku ja sealt lõi Eto\'o selle sisse.
                Mängust nii palju et Barca valdab palli ja ründab rohekm.
                Mallorcal polnud ühtegi head võimalust.
                Eto\'o võiks kolm väravat ära lüüa.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Mäng siis läbi - 2:0 VÕIT.
                  Ega mängu kohta polegi eriti midagi öelda. Nagu ikka Barca ründas koguaeg, võimalusi oli Eto\'ol ja teistel päris mitu, aga kahjuks ei saadud sisse. Mallorcal oli ka vist teisel poolajal ainult väravapihta kaks lööki.
                  Kokkuvõttes: hea ründav mäng Barca pooolelt, aga ikkagi ei kasutata ära häid värava võimalusi.
                  Tabelis siis ollakse 4 punktiga neljandal kohal.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    mainiks selle ära, et vastased lõpetasid 9-kesi ja kolmapäeval tuleb huvitav mäng kui asja ei suudeta väravasse toimetada.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Karla
                      Esimene värav tuli nii, et , Gio tsenderdas vasakust äärest karistusalla ja siis lõi Eto\'o peaga palli paremasse nurka.
                      maapõrkega lõi ning oma osa mängis mätas tänu millele pall imeliku põrke tegi ja sisse lipsas.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        tore on muidugi see, et kahest mängust pole endale ühtegi väravat lastud lüüa ja see, et nüüd selles 2:0 võidumängus jäeti kasutamata mitmeid võimalusi on pigem positiivne kui näiteks oleks olnud mäng kus ainukesed kaks võimalust ka väravateks realiseeriti...natuke vedamist ja küll neid kolle hakkab tulema. Muidugi Mallorca ja Alaves ei ole päris Bremeni klassist aga ma millegipärast ei muretse et seal võit tuleb.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Miks Messi ikka ei mänginud?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            vaata eelmist lehte või siis bla bla
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Kellegil videoid väravatest ka näidata on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                No...ei tea. Eelmise hooaja mänguiluni veel ruumi on küll. Muarust oli kohati ikka väga tuim ja uimane. Ronny oli üsna 0 platsil. Vahepeal loodi päris ilusaid olukordi ja kuigi posession oli vist mingi 75% - 25%, siis annab veel kõvasti lihvida mängu. Ja Etoo jälle hakkas lõpus oma kolli taga ajama nagu eelmise hooaja lõpus ... meeskondlik mäng kaob nagu mõtteist tal vahest.Aga noh, kindel võit ja Realist kah nüüd ees punktidega, niiet kõik on korras.
                                Kolmap. tuleb muidugi huvitav mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X