320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas silver014


    Kellegil videoid väravatest ka näidata on?
    Aga palun:
    Eto`o esimene koll
    Teine
    Ronny triblingBommeli võimalus

    van Bommel tegi üsna normaalse La Liga debüüdi. Ronny tegi veel mängu jooksul paar ilusat liigutust, aga ülidiselt lahja mäng tema kohta.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Barca-Freddy


      No...ei tea. Eelmise hooaja mänguiluni veel ruumi on küll. Muarust oli kohati ikka väga tuim ja uimane. Ronny oli üsna 0 platsil. Vahepeal loodi päris ilusaid olukordi ja kuigi posession oli vist mingi 75% - 25%, siis annab veel kõvasti lihvida mängu. Ja Etoo jälle hakkas lõpus oma kolli taga ajama nagu eelmise hooaja lõpus ... meeskondlik mäng kaob nagu mõtteist tal vahest.Aga noh, kindel võit ja Realist kah nüüd ees punktidega, niiet kõik on korras.
      Kolmap. tuleb muidugi huvitav mäng.
      Ära nüüd siis liialda.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Kindla peale pole Barcelona kõige kõvem tiim.Hispaania liiga on niivõrd tugev et seal võib kes tahes võita.Ja alles kuulsin et Hollandi ründestaar P.Kluivert liikus newcastlest Valenciasse nii et kõik on tugevad.Samuti ei tasuks unustada näiteks Deportivot,kes võinb üllatada

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas FreedomC


          Ja alles kuulsin et Hollandi ründestaar P.Kluivert liikus newcastlest Valenciasse nii et kõik on tugevad.
          Tubli, et ennast ikka värskemate uudistega kursis hoiad. Räägi veel midagi tarka palun :P
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'


            Ära nüüd siis liialda.
            Ega ma siis mõelnud, et tiitel käes on vms. Lihtsalt, et hooaja algul kohe ei lasta Reali eest või umbes nii.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Barca-Freddy



              Ära nüüd siis liialda.
              Ega ma siis mõelnud, et tiitel käes on vms. Lihtsalt, et hooaja algul kohe ei lasta Reali eest või umbes nii.
              Sa ei saanud vist päris täpselt aru, millele ma vihjasin. Ma tahtsin lihtsalt öelda, et mina ei kasutaks 1 puntki kohta mitmust.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Aa...siis ei saand sina aru mu esialgsest lausest või pigem oli mul halvasti sõnastatud. Mõtlesin punktide all punktitabelit...et ollakse nagu punktitabelis ees Igastahes, vahet ple kah eriti.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Need 19 mängijat on kutsutud meeskonda real betise vastu:

                  : Valdés, Jorquera, Puyol, Belletti, Márquez, Sylvinho, Oleguer, Gio, Van Bommel, Deco, Xavi, Edmílson, Eto\'o, Giuly, Larsson, Ronaldinho, Ezquerro, Messi e Iniesta

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Karla


                    Need 19 mängijat on kutsutud meeskonda real betise vastu:

                    : Valdés, Jorquera, Puyol, Belletti, Márquez, Sylvinho, Oleguer, Gio, Van Bommel, Deco, Xavi, Edmílson, Eto\'o, Giuly, Larsson, Ronaldinho, Ezquerro, Messi e Iniesta
                    need mehed on siiski Bremeni Werderi vastu mängimas, sest Messi veel La Ligas mängida ei saa hetkeseisuga
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Barca-Freddy


                      Aa...siis ei saand sina aru mu esialgsest lausest või pigem oli mul halvasti sõnastatud. Mõtlesin punktide all punktitabelit...et ollakse nagu punktitabelis ees Igastahes, vahet ple kah eriti.
                      Pigem oli vist tõesti halvasti sõnastatud, kuid aru sain ma ikka.
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Tänase mängu arvatav algkooseis:

                        Barcelona: Valdés, Belletti, Oleguer, Puyol, Gio, Xavi, Márquez, Deco, Giuly, Ronaldinho, Eto’o

                        Ja Werderi oma :
                        Werder Bremen: Reinke; Owomoyela, Pasanen, Naldo, Schulz; Baumann; Frings, Borowski; Micoud; Klasnic, Valdez

                        Seda mängu peaks näitama ka soomalaste Nelonen.
                        WERDER KOTTI!!!!!!!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Hea uudis on see, et Werderi kardetuim mängija Klose ei saa mängida, eemaldatud selleks mänguks ja tema asemel võeti meeskonda reservist Valdez.
                          Barca poole peal on Gabri ikka vigastatud ja Saksamaale ei tule ka Motta, Damia ega Maxi.
                          Igastahes, põnev mäng tuleb.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            viasat24 näitab ka vist
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              viasat24 näitab ka vist
                              Kas sellist kanali nagu Viasat 24 on olemas?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Kas sellist kanali nagu Viasat 24 on olemas?
                                On kyll. See on mingi uus kanal, mis tuli paari kuu eest.
                                \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                                Marcello Lippi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X