320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
    Jube piinlik oli seda jama vaadata. Millal me küll niimoodi mängima hakkasime? Kahju, kahju, kahju. Nüüd veel Celticuga mängida, kes ei ole kindlasti kergem vastane, kui Ajax. Selleks mänguks peaks Alves ja Alexis vähemalt olemas olema.
    Kahju on sellest, et täna vähemalt viigipunkti ei suudetud võtta ning alagrupi esikoht ära kindlustada. Nüüd peab Tata ka kodus alagrupi viimases mängus Celticu vastu üsna tugeva koosseisu väljakule saatma, et vähemalt viigipunkt ära võtta.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Algselt postitas El Diz Vaata postitust
      Täis sitt mäng. Esimene poolaeg oli täpselt selline nagu Bayerniga mängus....ja selline asi ei saa edasi minna. Tata Cl-s midagi teha tahab siis võiks asjad paika panna ikka, muidu oleme samas seisus peagi nagu viimati.
      Ajax tegi muidugi imelise mängu(esimesed 45min)...seevastu ei teinud meie mitte kui midagi. Fabregase koht ei ole seal ees. Puy ei sobi RB kohale.
      Loodame, et Ajax pääseb nüüd ka edasi ja suudab Milanile ära teha.
      Ärme üle dramatiseeri. Kui nv Busi, Alexise ning Bartraga sama sitta näidatakse, on põhjust muretseda.
      Täna mängisime ikkagi sedasi, et igast liinist oli hetke parim/olulisim lüli puudu.
      Pique quote on deja vu, seega pole mõtet tõsiselt võtta. Mees ise on üks suurimaid viinereid seal platsil, kelle vorm ja mängus olek on viimased paar hooaega ikka suht pask olnud.
      Sergi pidanuks ikka algusest peale sees olema, selgelt oli tahtmist täis. Xavi-Iniesta võtsid selgelt lebomalt vaid lõpus tõstsid intensiivssut.
      Puyol tuleks ikka vaikselt harjutada pingile ning pakkuda talle veel mänge nõrgemate vastu ehk karikas/liigas. Ja seda kindlalt keskkaitses, mitte äärel.
      Neymar isoleeriti täna jällegi sinna äärde ära ja tema kasutegur kadus suht ära.. Seda eelnevaltki paaris mängus juhtunud.
      Pedro esimene puude näitas jällegi ära, miks temaga raske kokku mängida kui ruumi vähe.. Kindla värava(võimaluse) lasi käest.
      Mascherano-Pique paar oli viga, eriti koos Songiga pannes. Pidanuks valima, kas Bartra Pique asemel või Busi Songi asemel. See kolmik mis oli, on liialt vähe mängind viimasel ajal..
      Cesc´i jaoks ei sobi agressiivne vastane, rohkem ruumi oleks tal vaja.. Seega pidanuks ehk noortest kellegagi alustama või varem sisse tooma..
      Montoya oli suht hea.
      Pinto aga ikka klounitseb aega-ajalt, ja see rikub pilti.

      Üldiselt oli Ajax võitnud juba enne avavilet. Nemad tahtsid, meie omad lihtsalt pidid mängima..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Peaks ka paar sõna mainima,
        Esiteks: Nagu ma lugenud olen siis teie arvates on Tata käe all midagi muutunud? BCFey muidu lisab kohe siia kümme linki kus võib lugeda ainult möla ja seda kui vägev meie mänguline pool sel hooajal on.
        Tegelt oleme me samas seisu nagu eelmine aasta. Vastane surve peale paneb siis ei suuda meie töllakad midagi teha ja sealt väravad tulevad.

        Isegi siis kui mäng on meie käes ei suuda me selle palliga midagi teha....siin ei ole enam Tatal ka midagi teha, sest ta ei jaga tilligi. Mehed ise peaks nagu juba mõistma mis juhtub kui surve peal ja ei suuda sööta. Aga noh...poh, kõik on ideaalne teil siin koguaeg.
        Meil puudub plaan B...ja seni kuni seda ei tule, pole meil võimalik isegi CL finaali pääseda.

        Ziggs, sina vaata millal viimati Real midagi tarka Cls saavutas, LOL. Mine toksi twitteris Uuspõllu nimega tweete edasi ja proovi kildu rebida seal.
        Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
        #ZubiOut #RosellOut

        Kommentaar


          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
          Pique quote on deja vu, seega pole mõtet tõsiselt võtta. Mees ise on üks suurimaid viinereid seal platsil, kelle vorm ja mängus olek on viimased paar hooaega ikka suht pask olnud.
          Pique esimene poolaeg oli kehva, aga teisel poolajal oli ta tõeline loom. Viimasel veerandtunnil oli Pique ainuke, kes tahtis seda mängu võita lülitudes aktiivselt rünnakusse ning püüdes ise mängu ehitada. Ma ei mäletagi kuna viimati sai nähtud Barca mängijat nii väsinud olema, kui seda oli Pique mängu lõpus.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Algselt postitas Mex Vaata postitust
            Peaks ka paar sõna mainima,
            Esiteks: Nagu ma lugenud olen siis teie arvates on Tata käe all midagi muutunud? BCFey muidu lisab kohe siia kümme linki kus võib lugeda ainult möla ja seda kui vägev meie mänguline pool sel hooajal on.
            Tegelt oleme me samas seisu nagu eelmine aasta. Vastane surve peale paneb siis ei suuda meie töllakad midagi teha ja sealt väravad tulevad.

            Isegi siis kui mäng on meie käes ei suuda me selle palliga midagi teha....siin ei ole enam Tatal ka midagi teha, sest ta ei jaga tilligi. Mehed ise peaks nagu juba mõistma mis juhtub kui surve peal ja ei suuda sööta. Aga noh...poh, kõik on ideaalne teil siin koguaeg.
            Meil puudub plaan B...ja seni kuni seda ei tule, pole meil võimalik isegi CL finaali pääseda.

            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              No Mex on muidugi kõige õigem mees siin keda peaks kuulama. Sul võiks nimeks TROLL olla parem.

              Kommentaar


                Ajaxi fänn lendas 10meetri pealt tribüünidelt alla, aga vot hetkel ei saanud aru kui tõsine vigastus on. Jube ikka...

                http://www.sport.es/es/noticias/barc...metros-2874709

                Kommentaar


                  Martino: "We lacked intensity in the first half, the difference with Ajax was too big, we should talk about what happened.

                  Martino: "This team is the first to be self-critical. We need to learn from these mistakes."

                  Martino: "We pressed well in the first half, but we lost all duels due to lack of intensity. In CL, you have to be intense for 90 minutes."

                  Martino: "Puyol at right back, not left? He didn't play full back for a long time, the idea was he'd feel more comfortable on the right."

                  Martino: "We can't repeat a first half like this one today. In the knockout stage, you can be out after a half like that."

                  Algselt postitas Mex Vaata postitust
                  BCFey muidu lisab kohe siia kümme linki kus võib lugeda ainult möla ja seda kui vägev meie mänguline pool sel hooajal on.
                  Ei, sinu puhul läheb vaja juba professionaalset abi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ziggs
                    Foorumid on sellejaoks, et avaldada oma arvamus. Ma lihtsalt ei kasuta teie taktikalist "1 postitus päevas" taktikat. Ma arvan, et ma kommenteerin täpselt nii palju kui ise heaks arvan ning kui mu eesmärk oleks poste koguda siis ma ei editiks oma commenteid pidevalt. Ma tahan, et koguaeg toimuks mingi diskussioon mitte, et inimesed passiks nagu mingid töllakad ning ei omaks kasutajat mis on 5 aastat vana ja 100 postitusega (sest, et palju postitada on ju paha, äkki ajab veel sinusugused foorumijumalad närvi).
                    Lugeda saab asju meediast ning raamatutest, foorumites käiakse mõtteid avaldamas. Ma olen igalepoole kirjutanud asju mis hetkel asjakohased.
                    Ära kujuta ette, et sa mingi isa siin oled.
                    Kulla inimene. Loomulikult on foorum selleks, et avaldada oma arvamust, aga kuskilt jookseb siiski ka piir. Mulle meeldiks väga, kui Barca teemas oleks rohkem teiste klubide toetajaid mõistliku juttu ajamas, mille üle saab arutleda, aga see, mida sina siin korraldad pole see, mida mina ning teised Barca toetajad siin teemas ootavad.

                    Sinu esimene post mängu ajal oli igati korralik, mille üle sai kenasti vaheajal arutletud

                    Algselt postitas Ziggs
                    19' ja Ajax 1-0 Barcelona

                    Edit: 42' Ajax 2-0 Barcelona

                    MIS TOIMUB?!
                    Aga see teine post peale mängu?

                    Algselt postitas Ziggs
                    Paras, et Ajaxilt kotid taha saite, loodan, et te ei jõua mitte kunagi CLi poolfinaalidest edasi.

                    P.S. Nelson: "HAHA!"
                    Oli see vajalik? Hakkas kohe parem peale seda postitust? See näitab, et oled juba mitmes foorumi kasutaja (Barca hater) siin teemas, kes lihtsalt peab iga kord, kui Barca kaotab ennast siin teemas välja elama. Tänu sellele sinusuguseid kasutajad siin foorumis, keda on mitmeid ei saagi tõsiselt võtta.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Oeh, ma ei viitsi seda praegu rookima hakata. Homme hommikul võtan asju maha. Ärge nüüd rohkem kirjutage.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Oeh, ma ei viitsi seda praegu rookima hakata. Homme hommikul võtan asju maha. Ärge nüüd rohkem kirjutage.
                        Tee seda palun! Ei suuda seda jama lugeda siin!
                        Mängust veel seda, et Fbregase asemel oleks ründes võinud alustada Neymar:
                        Adam-Neymar-Pedro
                        Või Dongou:
                        Neymar-Dongou-Pedro
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          Millest selline kisa?

                          Mäng oli kohutav. Barca poolne surve oli episoodiline, kuigi see oli see millele TATA on pidevalt rõhunud, et see tuleb tagasi saada. Cecs ei sobi false 9 kohale pole minu silmis üheski mängus, kus ta on seda positsiooni mänginud, ennast tõestanud.

                          Pedro oli lihtsalt koha täide. Keskkaitse paar koos Songiga tundusid nagu esimest korda mängiks sellisel tasemel mängu, väristasid jalga ja puuted olid koguaeg nagu oleks vastu seina palli löönud! Plus Puyoli panek paremale kaitsesse on ikka nii epicfeil arvestades, et ei ole just springchicken meie capitan.
                          Neymar oli tõesti ainuke kelle mängust oli näha, et ta tahab midagi teha ja võtta selle võidu, aga ega üksi ikka päris kõike ta veel ei tee.

                          Kokkuvõttes hooaja siteim mäng ehk sama mäng mis meil terve eelmise hooaja lõpufaasi kestis!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                            Pique esimene poolaeg oli kehva, aga teisel poolajal oli ta tõeline loom. Viimasel veerandtunnil oli Pique ainuke, kes tahtis seda mängu võita lülitudes aktiivselt rünnakusse ning püüdes ise mängu ehitada. Ma ei mäletagi kuna viimati sai nähtud Barca mängijat nii väsinud olema, kui seda oli Pique mängu lõpus.
                            No see mis mees teisel poolajal tegi jäi endalegi silma, aga arvestame seda, et selg oli vastu seina, kaitset väga mängima ei pidanud ja sai ette tormata ning riske võtta. Pöial püsti, aga keskkaitsja ülesanne on ikka eelkõige see, et me selles olukorras ei oleks 60ndaks minutiks Seega ma ikka arvan, et viimase paari hooaja keskendumise pealt oleks Piquele vajalik veidi pingil istuda ja raevu kasvatada

                            Algselt postitas Mex Vaata postitust
                            Peaks ka paar sõna mainima,
                            Esiteks: Nagu ma lugenud olen siis teie arvates on Tata käe all midagi muutunud? BCFey muidu lisab kohe siia kümme linki kus võib lugeda ainult möla ja seda kui vägev meie mänguline pool sel hooajal on.
                            Tegelt oleme me samas seisu nagu eelmine aasta. Vastane surve peale paneb siis ei suuda meie töllakad midagi teha ja sealt väravad tulevad.

                            Isegi siis kui mäng on meie käes ei suuda me selle palliga midagi teha....siin ei ole enam Tatal ka midagi teha, sest ta ei jaga tilligi. Mehed ise peaks nagu juba mõistma mis juhtub kui surve peal ja ei suuda sööta. Aga noh...poh, kõik on ideaalne teil siin koguaeg.
                            Meil puudub plaan B...ja seni kuni seda ei tule, pole meil võimalik isegi CL finaali pääseda.

                            Ziggs, sina vaata millal viimati Real midagi tarka Cls saavutas, LOL. Mine toksi twitteris Uuspõllu nimega tweete edasi ja proovi kildu rebida seal.
                            Seda jama on isegi raske kommenteerida, seega panen lihtsalt ritta mõned nimed: Alexis, Busquets, Bartra, Adriano ja Alves + Messi, Alba ning Valdes... Tee omad järeldused ning võta rohkem sisukalt ja vähem eidelikult kriiskavalt
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              Millal Albat on tagasi oodata? Peaks juba nagu terveks saama või ei?
                              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                                Millal Albat on tagasi oodata? Peaks juba nagu terveks saama või ei?
                                Alba, Adriano and Alves trained apart from the team today.
                                Kaks/kolm nädalat veel vast. Las ravib terveks end, muidu läheb sama teed mis Messi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X