320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    krt, jälle ei näita viasat sport 2 ega 3 Barca mängu, jagage infot, mis kanal või pubi mängu näitab?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Viasat 3
      minu meelest pole see kanal isegi mitte koodi all.
      miinuseks on poola (või ungari?) keelne möla

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Udinese treener Cosmi tunnistas eilsel pressikonvrentsil, et Barca on tugev ja Udinesel on viimased 3 mängu raskusi olnud, kuid Nou Campil siiski antakse endast parim. Kuid ta ütles, et kui pakutaks viiki, siis ta võtaks selle kohe siiski vastu Ja Cosmo mainis veel, et ta läeb peale mängu Ronaldinho käest särki küsima, et see oma pojale viia
        Barca on viimasest 30-st koduspeetud Meistrite Liiga mängust kaotanud vaid 2 - väga hea näitaja. Ja iga viimase 8 hooaja CL-i esimene mäng on võidetud, v.a üks viik PSV-ga. Loodame, et jätkatakse samamoodi.
        Tänasest mängust nii palju, et Rijkard annab ka seekord mõnele staarile puhkust, nagu eelmises liigamängus Betisi vastu. Seekord ei osale mängus Giuily ja Edmilson. Hea uudis on see, et Marquez vabanes oma väiksest vigastusest ja on arvatavasti algkoosseisus. Keskväljal loodaks näha Bommel-Xavi-Deco triot, see oleks mega. Giuly asemele võib isegi Messi algkoosseisus minna :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Barca-Freddy


          Udinese treener Cosmi tunnistas eilsel pressikonvrentsil, et Barca on tugev ja Udinesel on viimased 3 mängu raskusi olnud, kuid Nou Campil siiski antakse endast parim. Kuid ta ütles, et kui pakutaks viiki, siis ta võtaks selle kohe siiski vastu Ja Cosmo mainis veel, et ta läeb peale mängu Ronaldinho käest särki küsima, et see oma pojale viia
          Barca on viimasest 30-st koduspeetud Meistrite Liiga mängust kaotanud vaid 2 - väga hea näitaja. Ja iga viimase 8 hooaja CL-i esimene mäng on võidetud, v.a üks viik PSV-ga. Loodame, et jätkatakse samamoodi.
          ja juba minnakse mütsiga lööma

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Kust otsast? Ma lihtsalt mainisin paar fakti, ega see ei täheda, et Barca nüüd läeb kerget võitu võtma. Mina mudugi loodan kindlast üleolekut, aga eks seda näeb täna õhtul.
            A ja väga loodan, et täna tuleb umbes selline koosseis:

            **********Valdes**********
            Belleti**Puyol**Marquez**Gio
            ********vBommel********
            *****Xavi******Deco*****
            *Messi************Gaucho*
            ******** Eto`o **********

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas ek


              Viasat 3
              minu meelest pole see kanal isegi mitte koodi all.
              miinuseks on poola (või ungari?) keelne möla
              see on viasat-i paketis ka muidu vä?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                ma ei oska seda paketi teemat kommenteerida (kui kaablit silmas pidasid)
                aga sealt samalt satilt teda edastatakse kus kohast Viasat spordid ja kõik skandinaavia TV3´d tulevad
                www.viasat.hu peaks koduleht olema aga mulle on alati jäänud mulje et nad Poola keeles räägivad aga kes neist keeltest nii täpselt aru saab

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Aga neile vaesekestele kellel taevakanaleid ei näita, streami on pakkuda?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    tra et see viasat sport 1 ära võeti...kas huvitav mõni kaabeltvoperaator seda üldse näitab veel? või on kõigil ainult sport2 ja sport3?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas tauri123


                      Aga neile vaesekestele kellel taevakanaleid ei näita, streami on pakkuda?
                      kui rikas poiss oled, siis telli omale Barca lehelt vaatamisõigus
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Mul starman ja st. et ainult sport 2 ja 3 ehk siis barca mängu nad ei näita otse järjekordselt, sport 2 näitab Juventuse ja Rapid Wiena mängu, Barca ja Udinese mäng peaks minu subektiivse arvamuse järgi tunduvalt huvitavam olema. Sport 2 kordab Barca mängu alles neljapäeval 16:30 aga kui väravad uudistes nähtud ja seis ka ammu teada...Oh olid ajad kui näitas NTV+ jalgpall ja seal oli mingi toimetaja vms kindel barca fänn sest isegi liiga mängudel näidati alati barca mänge.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          mms://media.brturbo.com/scc.wmv
                          see peaks näitama barca-udinese mängu.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            kkk

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              kkk

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                kkk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X