320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi uus Count tekkinud?

    Aga kui mängust rääkida, siis Atletico kaitses ikka võimsalt ja ega seal suurt midagi teha ei olnud. Godin päästis Atletico esimesel poolajal ja Diego keevitas ikka kuradi hea värava meile, aga õnneks Neymar poiss päästis viigi. Raskeks läheb järgmine nädal, aga loodame parimat. Saavadki Atletico mehed siis liigale keskenduda
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

    Kommentaar




      Bartra: "I hope Pique recovers as soon as possible. It's not yet clear if he can play the return game. We hope he can."

      Bartra: "1-1 isn't best result, but we reacted well after their goal. Atletico have a great team. We'll give everything to turn this around"

      Barcelona qualified 3 of the 5 times they started a European tie with a 1-1 at the Camp Nou [via misterchip]

      Since the away-goal rule was created, 27% of the teams qualified after 1-1 at home in the first leg [via misterchip]
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Ma ütlen ainult seda et need 15 minutit pärast Neymari väravat mängis Barca oma parimat jalgpalli sel hooajal. Täielik nirvana. Viimati olin nii ekstaasis kui Milani eelmine hooaeg kodus nüpeldasime.

        Kui säärast intensiivsust Madridis näitame, siis tuleme ka positiivse tulemusega koju.

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Ma ütlen ainult seda et need 15 minutit pärast Neymari väravat mängis Barca oma parimat jalgpalli sel hooajal. Täielik nirvana. Viimati olin nii ekstaasis kui Milani eelmine hooaeg kodus nüpeldasime.

          Kui säärast intensiivsust Madridis näitame, siis tuleme ka positiivse tulemusega koju.
          Sellise intensiivsusega terved 90 minutit kindlasti mängida ei suudeta. Barca üks taktikatest ongi söödumänguga vastased 70-75 minutiga ära küpsetada ja vajadusel viimasel veerandtunnil teine käik sisse lükata, mida täna vaja läks.
          ___

          Alba: "I would sign for the Liga ranking to stay the same and to compete for the title against Atletico in the last game."

          Martino: "Neymar's goal will be a moral boost for him. He played a great game."

          Martino: "Bartra's performance didn't surprise me, but the way he quickly adapted to the game did."

          Martino: "Diego scored a fantastic goal, I wanted to cheer."

          Martino: "Courtois is one of the best goalkeepers in the world, no doubt."

          Martino: "Not qualifying for semis would be a failure? Yes."
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Mõlemad meeskonnad mängisid väga hea mängu ja taaskord oli selline taktikaline mäng nagu see hooaeg kombeks nende kahe tiimi vahel. Diego purakas oli muidugi imeilus, kas just teenitud, aga selle hooaja üks ilusamaid väravaid, mida ma näinud olen igatahes.
            Barca tegelikult mängis ka päris hästi, otsiti küll siit küll sealt, ründemäng oli mitmekesine, oli nii tsenderdusi, kauglööke kui tavapärast palliga väravasse jooksmise üritust, mis tegelikult mulle meeldib.

            NIng samuti oli kaitse ja keskväli väga kindel seekord, kontrad nulliti ikka korralikult ära ja Mascherano minu arust tegi üldse oma viimaste aastate ühe parima mängu, ei näinud ühtegi viga tema poolt, BUsi oli ka ikka väga hea, ja see löök, milline tehnika.
            Pinto on kloun nagu alati, isegi rahvas hakkas kohe kahisema kui palli sai, aga no eks see esimene mäng ka üle mingi aja ja vast saab natuke jälle mängupraktikat ja ei värista niipalju tulevikus.

            Kahju, et siit võitu ei tulnud, samas ei ole Atletico ka kodus meid võita suutnud ja ma ei usu, et nad on nii naiivsed, et loodavad, et suudavad 0-0 kuni lõpuni hoida, niiet paaris on endiselt kõik lahti. VÕib vabalt ka lisaaeg ja pendlad tulla kusjuures.

            Kommentaar


              Halvad uudised. Official: Pique has a hip injury and is expected to be out for four weeks.

              Kui Barca peaks siit paarist edasi minema, ei saa Pique kindlasti meeskonda aidata poolfinaali avamängus. Kordusmäng 50/50.

              note: out for 4 weeks, Pique misses liga games v betis/granada/villareal, cup final v madrid, cl game v atletico, 1st leg possible cl semi.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Peaasi, et nüüd järgmine nädal Neymar vasakul mängiks, sest paremal ta väravaid lüüa ei mõista ja üldse on ta esitused seal palju kehvemad. Fabregase jätaks pingile. Ehk siis koosseis võiks olla selline:
                Pinto
                Alves Pique Mascherano Alba
                Xavi Busquets Iniesta
                Pedro/Alexis Messi Neymar
                https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                Kommentaar


                  Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                  Peaasi, et nüüd järgmine nädal Neymar vasakul mängiks, sest paremal ta väravaid lüüa ei mõista ja üldse on ta esitused seal palju kehvemad. Fabregase jätaks pingile. Ehk siis koosseis võiks olla selline:
                  Pinto
                  Alves Pique Mascherano Alba
                  Xavi Busquets Iniesta
                  Pedro/Alexis Messi Neymar
                  Tere tulemast! Hea meel on näha uut Barcelona fänni foorumiga liitumas. Sinu algkoosseis kordusmänguks mulle meeldib, kuigi Pique pead asendama Bartraga.

                  Kui Bartra, Mascherano või Puyoliga, kes veel vigastuse tõttu meeskonda aidata ei saa midagi juhtub enne, kui Pique tagasi on, siis peab kas Song või Adriano keskkaitses mängima, mis on ikka väga halb variant teades, kui tähtsad mängud ees ootamas on. Loodetavasti nii ei lähe.
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Mängu lõpp oli eriti mõnus ikka! Tasub märkida ka, et Alexis oli siis see kes tagasi tööga ( jäi sellega palju eile silma peale sekkumist) palli meile tagasi võitis. Värava puhul meeldis, et ei jäädud jokutama vaid 1-2 ja Värav Korduskohutmine saab põnev olema!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Ma ütlen ainult seda et need 15 minutit pärast Neymari väravat mängis Barca oma parimat jalgpalli sel hooajal. Täielik nirvana. Viimati olin nii ekstaasis kui Milani eelmine hooaeg kodus nüpeldasime.

                      Kui säärast intensiivsust Madridis näitame, siis tuleme ka positiivse tulemusega koju.
                      Sama siin. Ütleks, et eilne oli üks hooaja parimaid kui tulemus välja arvata. Diego once in a lifetime värav + Courtois tegutsemine annavadki hetkel väikse eelise Atleticole. Kui nüüd nädala pärast Cesc pingile jätta, Neymar´il esimesed 60 minti keskel lasta toimetada/pommitada, Messil paremal ja Pedrol (kuigi eelsitaks alustamas näha Alexist, aga vasak talle ei sobi..) vasakul, siis peaks ikka ära võtma. Alexise tooks siis 65ndal Pedro/neymar´i asemel, sõltub kummal sitem päev, sisse ning lükkaks Messi keskele, Alexise paremale, jne. See võiks Atletico mängu sassi lüüa ja Messile anda rohkem vabadust. Eile oli kutt ikka 90% ajast riietusruumis oma mõtetega. Näha oli, et sealt keskelt ei saa, ja lõpus liikus veidi ka paremale, aga temalt oodanuks sellist aktiivsemat äärte vahetamist, et see kollaste seltskond segadusse ajad.

                      Samuti on meil parendamisruumi äärte vahetuse kiiruses ja kontrate tegemisel. Eile praktiliselt kordagi ei üritatud kiirega vastu tulla, kui neid väheseid hetki pakuti. Selge on see, et praegune mäng sõltub väga palju Iniestast ja mees teeb ikka ulme asju.. Mitu venda ta seal korraga ühes episoodis ette võttis/üle jooksis? 7?

                      Ja kaitse kohta ei ole ka palju öelda. Keskendumine oli 100% ja ilusti rollid jagatud. Kui vaid Pintoga liiga agaralt neid sööte ei vahetataks. Just esimese poolaja lõpus, 42 minut? Kui hakati taga väravvahiga söötu lükkama sai Atletico korraliku pressi ei millestki ning väga vabalt võinuks ära karistada. Kusjuures sinnamaani polnud neil peale esimeste minutite toimetamiste ühtegi tõsisemat pallivaldamisperioodi.

                      Kokkuvõttes ütleks taaskord, et ilma selle Diego ulmekollita olnuks kõik ilusti kontrolli all ja läheksime 2. mängule favoriidina. Nüüd aga on vaja 110% keskendumist ja esimesest minutist sees olemist, et kiirelt 1 ära lüüa. Õnneks Barca on üks väheseid Euroopas, kes seda esimese mängu kodus saadud 1:1-te ei pea ülemäära põdema. Et siis 9-nda õhtuks oleks 4-st 6
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Mulle tundub teie jutu järgi, et Atleticol justkui rohkem polnud ühtki võimalust, et värav lüüa. Diego oma joppas ja kui poleks ära löönud, siis te oleks 1 või 2-0 võitnud, ja?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Mulle tundub teie jutu järgi, et Atleticol justkui rohkem polnud ühtki võimalust, et värav lüüa. Diego oma joppas ja kui poleks ära löönud, siis te oleks 1 või 2-0 võitnud, ja?
                          Liiv läks tu**u vahele?

                          Kommentaar


                            miks ma peaksin kadetsema või sour-grapesima?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Mulle tundub teie jutu järgi, et Atleticol justkui rohkem polnud ühtki võimalust, et värav lüüa. Diego oma joppas ja kui poleks ära löönud, siis te oleks 1 või 2-0 võitnud, ja?
                              Võta lahti whoscored ja vaata Atleti mängijate ründemängu statse. 2 lööki raamidesse, 2 võtmesöötu, 3 driblingut ning seda kogu meeskonna kohta. Maailma parima kontrarünnakuga tiimi jaoks on see ilmselgelt vähe, mistõttu meie pidevalt lekkivale kaitseliinile peab lihtsalt kiidusõnu jagama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Mulle tundub teie jutu järgi, et Atleticol justkui rohkem polnud ühtki võimalust, et värav lüüa. Diego oma joppas ja kui poleks ära löönud, siis te oleks 1 või 2-0 võitnud, ja?
                                Ei, neil tõesti oli 2 võimalust veel. Mõlemad Villal, 1 esimese poolaja algul ning teine lõpus. Esimene läks mööda ja Pinto võtnuks ära kui posti kõrvale oleks läinud, teise Pinto võttis ära. Diego väravas polnud midagi teha. Kui löönuks Costa sellise, siis arusaadav, aga mees, kes pole põhivana ning löönud 1 värava kõigi mängude peale, siis ei saa tõsiselt võtta

                                Ma manu vs bayern pole näinud, aga praegu ütleks kommentaaride põhjal, et kuraditel oli rohkem ründemängu kui atleticol eile.. Ütleb nii mõndagi
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X