320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Muideks, kuskilt kommuunist paar päeva tagasi lugesin et lähipäevil lastakse sotsiaalmeediasse Barca juhtkonna poolt ka lendu meie 14/15 "lekkinud" kiti pildid, et meie tähelepanu sellest Madridi kaotusest eemale pöörata. Ja ennäe, midagi sellist juhtuski:



    Kammonn, võtke see rõve latakas ära sealt.

    Kommentaar


      Oleks see vaid fännide otsustada..

      Kommentaar


        Algselt postitas AhhA Vaata postitust
        Päris tase IQ peab olema, et Messi müümisest rääkida. Ei tasu solvuda.
        Lihtsalt kerge googledus sulle https://www.google.fr/search?q=Messi...CoSk0AXb_oDYAQ

        Pàris tase IQ peab olema kui sa arvad, et ùkski fànn sooviks teda nàha màngimas mujal kui Barcas! Asi on ajakirjanduses ja mitte ainult sopalehtedes kes seda môtet esile toovad. Pole ùhtki kindlat pakkumist Barcale peale PSG tehtud ja sellele anti hoopilt eitav vastus!

        Üks asi on siin lihtsalt arutada ja môtteid môlgutada. Messi pole sùùdi, et asjad niimoodi on kui nad on hetkel. Tsiteerin Xavit "Sùùdi on kaotuses kogu meeskond kaasa arvatud peatreener mitte keegi meeskonnast, kelle màng ei ônnestunud"!
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Sell Messi? Pärast kolme ebaõnnestunud mängu?
          Ei hakka seda kommenteerimagi.
          Sa nagu tervet teksti ei viitsi enne läbi lugeda. Kirjutasin omast arust päris selgelt, et ma iga kell eelistaks varianti, kus mees suudetakse motiveeritult mängima panna.
          Aga sellist Messit nagu me nägime Atletico vastu ma küll järgmised aastad parema meelega meeskonnas ei näe. Pigem oli minu postituse eesmärk olla Neymari müümise vastu. Kui üldse keegi viimastest mängudes on üritanud, on see just tema. Barca koosseisust on tema ka peaaegu, et ainuke, kes midagi suurt võitnud veel ei ole ja motivatsiooni on tema mängust igatahes märksa rohkem näha kui Messil või muudel.

          Kommentaar


            Igal pool on tàhelepandud Messi tujutut màngu viimasel ajal ja hakkab vist ka selgeks saama milles asi. Messit ùmbritsevad asjapulgad on teadlikud, et Barca juhtkond tôepoolest sooviks Messit maha mùùa ja Messi on vihane sellise vandenôu peale.
            See, et Messi palgatôusu kinni hoitakse Quatari poolt, kes on PSG omanikuga ùks ja sama kompunn. Sellest kirjutas tàna Esport3.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Alexis' agent has denied a report about a row with Martino during cup final, saying Alexis not once argued with a coach in 10+ years as pro.

              Fernando Felicevichi on Alexise agent ja tema täispika avalduse leiate siit.

              See kuulujutt muidu tunduski suhteliselt kahtlane olevat, eriti Alexise leebet natuuri arvestades. Kahtlustan et mängija oli küll pettunud et ta alustada ei saanud (ja seetõttu ka medalile järgi ei läinud, kuid mingit vaidlust riietusruumis küll ei toimunud.

              Ja muidugi, päeva põhinumber:

              Barcelona will next week hold meetings to discuss the possible successor of Tata Martino, who has decided to leave this summer. [md]

              Mitte et see enam üllatus on, aga põhimõtteliselt võib nüüd kindel olla et uuel hooajal Barca leeris teine peatreener.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Sa nagu tervet teksti ei viitsi enne läbi lugeda. Kirjutasin omast arust päris selgelt, et ma iga kell eelistaks varianti, kus mees suudetakse motiveeritult mängima panna.
                Aga sellist Messit nagu me nägime Atletico vastu ma küll järgmised aastad parema meelega meeskonnas ei näe. Pigem oli minu postituse eesmärk olla Neymari müümise vastu. Kui üldse keegi viimastest mängudes on üritanud, on see just tema. Barca koosseisust on tema ka peaaegu, et ainuke, kes midagi suurt võitnud veel ei ole ja motivatsiooni on tema mängust igatahes märksa rohkem näha kui Messil või muudel.
                Viitsisin küll. Minu põhisõnum on, et üldse mingit teoreetilist vms messi müümise juttu ei ole mõtet hakata siin arutamagi, ükskõik, olgu see siis võrdluses vms. Eriti veel taustal, kus gloorifännid käivad enda pildile riputamise pärast mängijaid kuskil lennujaamas solvamas.
                Selle motivatsiooni jms bullshit ajakkirjanduse jampsi võttis minu meelest adekvaatselt kokku Bcfey postitat artikkel paar posti tagasi.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  teil ju barca b's selline alexispedrolik mees nimega traore, mees lammutas asiselt youth cl karikasarjas, väga terav poja.
                  ei mõista ma teid, kes räägivad messi mahamüümisest, kuna ta tujutu jne. kas me oleks siis pidanud rooney, de gea, van persie kohe maha müüma, kui keegi neist oli tujutu? see "kohe-kui-on-vormist-väljas-müüme-maha" on nõrkade inimeste mõtteviis. nemad on ka inimesed, andke neilegi võimalus elada läbi oma sinusoidset eluviisi - kord tipus, siis madalseisus. läheb putsi, siis läheb, homme on ka päev, järgmine aasta on ka võimalus teha midagi lahedat, imelist.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Nii, et räägite siin keda teil vaja.. Väravavaht, Ter Stegen oleks ilmselgelt parim noortest, kui Pinto ka lahkub, kes siis teiseks? Malaga Willy?

                    Keskele ilmselgelt saab ehitada baasil, Bartra, Pique.. Kolmandat numbrit on vaja + kes teisel noortest parim seal, Bagnack?

                    Vasakule, Jordi Alba kõrvale, ei teagi - Grimaldo on noortest üsna korralik, Montoya suudab nii vasakul kui paremal mängida. Adriano on see aasta ikka jubedalt ära langenud, tema ma müüks ära.

                    DM kohale jääks ideaalis siis Busquest ja Mascherano. Song läheks minema.

                    Xavi, Cesc, Iniesta, Roberto? - + tooks tagasi sinna Rafinha, kes veel Denis Suarez? Samper? Oleneb neist, kui näiteks Roberto läheks laenule ja Suarez ja Samper pole veel valmis, siis sinna oleks vaja sellist 24-26 aastast täkku vaja.

                    Ees siis, Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Deulofeu + Dongou? Ma tea ei tea kui suurt materjali temas on, aga Pre seasonil töötas küll 110% vääriliselt.

                    Täielik offload oleks siis ideaalis, Adriano, Song, Bojan, Cuenca, Affelay, Tello.


                    Aus arvamus nüüd ühe süsteemist ja klubist väljaspool asuva jalgpalli huvilise poolt.

                    Kommentaar


                      Kirjutan siis ise kah keda tahaksin näha suvel lahkumas/tulemas.
                      Treeneripingil tahaks vist järgmine aasta näha Frank de Boeri ning muidugi TAHAKS, et kogu Barca juhtkond välja vahetataks.
                      Mängijatest võiks lahkuda: Afellay, Puyol, Valdes, Pinto, Song, Alves, Cuenca, Tello, Bojan, Dos Santos, Mascherano, Alexis?
                      Laenule: Sergi Roberto
                      Laenult tagasi: Rafinha, Deulofeu
                      Osta: Väravasse: Ter Stegen, 2nd GK; Kaitsesse: Hummels, Schär, De Sciglio/Danilo; Poolkaitsesse: Gündogan?/Mateo Kovacic; Ründesse: Ibarbo/Mandzukic
                      Ter Stegen Valdesi asemele ja vaja oleks ka asendust Pintole, kes järgmine hooaeg arvatavasti lahkub. Hummels võiks Piquega paari moodustada ning Schär võiks olla sarnaselt Bartrale noor andekas kaitsja, kes võiks vahetevahel Hummelsit/Piqued asendada. Dani asemele võiks osta Abidali sarnane kaitsvam äärekaitsja, kes meie kaitset vähe stabiilsemaks muudaks ning kellel on PIKKUST. Nendeks sobiksid De Sciglio või siis Danilo. Perfektne asendus Xavile oleks minuarust Gündogan, kuid see mees on pidevalt vigane ning pole kindel kas ta lähiajal tippvormi saabki. Gündogani ost oleks vist see aasta liiga riskantne. Xavi asendajaks sobiks minuarust ka noor Mateo Kovacic, kes oskab sööta ja kellel on päris hea tehnika. Üllatav, et teda veel Barcaga seostatud ei ole (minuteada vähemalt). Ründes tahaks näha natukenegi pikkust kes suudaks palli peaga mängida, nendeks sobiksid Ibarbo või Mandzukic, kelle Bayern suvel rahaks teeb (ma arvan). Igatahes kõik need täiendused annaksid meie meeskonnale eelkõige pikkust juurde mida me hädasti vajame. Kõik see on muidugi suht ulme ja seda ei juhtu aga selliseid muudatusi tahaks ma koosseisus näha
                      https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                      Kommentaar


                        Üldse mitte provotseerides. Et lugesin järjekordset lugu, kuidas Messil pole huvi, kuidas jalutab väljakul jne. Korraga tabas mind deja vu. Nullindate alguses oli Raul Real Madridis samasugune ikoon. Nimetati maailma parimaks lühikesel ajahetkel ja puha ja muudkui võitis mees. Korraga aga vajus ta samamoodi ära - ei saanud värava ees pihta, ei löönud väravaid ja oli korraga hale vari. Raul oli sel hetkel ligikaudu 26.
                        Kui mu mälu mind ei peta, siis Rauli suure vormilanguse põhjuseks toodi:
                        - eraelu jamad
                        - mees oli juba 16-aastaselt pidevalt põhis mänginud ja korraga hakkas keha lihtsalt järgi andma. Enam ei jõudnud nii palju joosta, siit-sealt mingid püsivad väiksed vigastused.
                        Messi on ka praegu 26. Samamoodi väga pikalt väljakul olnud ja koguaeg põhitegija. Ehk võib juhtuda, et ka temal on praegu käsil samasugused probleemid. Kui see nii tõesti on, siis tuletan meelde, et Raul ei saanudki enam kunagi sellist minekut tagasi, kui tal umbes 23-25-selt oli. Ehk jäi alati ikooniks, kuid ei olnud enam selline mängija.
                        Ehk äkki on ka Messiga sama häda. Pole see treenerite süü, pole see millegi muu süü, vaid mees ise hakkab ära kuluma.

                        Kommentaar


                          Official: 18 players called up for the game against Atheltic, Busquets suspended, Barcelona B centre back Sergi Gomez included

                          Official: Bartra, who had thigh muscle discomfort, has recovered and is available for tomorrow's game against Atheltic

                          Official: Puyol has knee discomfort and is not available for tomorrow's league game against Athletic

                          [1/2] Squad (vs Athletic): Pinto, Oier, Alves, Montoya, Bartra, Sergi Gomez, Mascherano, Adriano, Song
                          [2/2] Squad (vs Athletic): Xavi, Iniesta, Cesc, Sergi Roberto, Afellay, Pedro, Alexis, Messi, Tello
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Kui ma õigesti mäletan, oli Tata pukkipaneku ajal üleval teema, kus mainiti, et tema meeskonnad kipuvad just otsustavas faasis läbi põruma. Kokkusattumus? Muidugi on meil siin teisi suuri probleeme, kuid eks eks see võis oma rolli mängida probleemide kokkulangemistega.
                            Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                            Kirjutan siis ise kah keda tahaksin näha suvel lahkumas/tulemas.
                            Treeneripingil tahaks vist järgmine aasta näha Frank de Boeri ning muidugi TAHAKS, et kogu Barca juhtkond välja vahetataks.
                            Mängijatest võiks lahkuda: Afellay, Puyol, Valdes, Pinto, Song, Alves, Cuenca, Tello, Bojan, Dos Santos, Mascherano, Alexis?
                            Laenule: Sergi Roberto
                            Laenult tagasi: Rafinha, Deulofeu
                            Osta: Väravasse: Ter Stegen, 2nd GK; Kaitsesse: Hummels, Schär, De Sciglio/Danilo; Poolkaitsesse: Gündogan?/Mateo Kovacic; Ründesse: Ibarbo/Mandzukic
                            Teeks ka siis ostu/müügi otsa lahti, hooaeg on nii kui nii põhimõtteliselt läbi.
                            Nii palju kui ma olen lugenud, arvatakse et FIFA bänni apellerimine ei õnnestu, kuid kaevates spordikohtusse peaks see keelu vähemalt edasi lükkama.
                            Treeneri koha pealt hetkel kindlat valikut pole. Kindlasti on vaja Guardiolalikku no bullshit treenerit, kes ei lase end ei mängijatel ega meedial mõjutada ja kellel oleks oma kindel visioon mänguplaanist.
                            Ühe ostu aga saab kindlasti teha, tuues liigast puurivaht. Täitsa võimalik, et ostetakse Willy, kes jääks tuleviku nr2-ks.
                            SkyBlu väljatoodud lahkujatega olen nõus. Ostudest vahetaks Hummelsi David Luiziga ära. Põhjusel kuna Busquetsile pole mõtet otsest vahetusmees osta ning Luiz suudaks teda vajadusel asendada. Teist keskkaitsjat vaataks kõigepealt La Masiast ja Danilo oleks minu valik paremale. Keskpoolikusse oleks vaja sellist Vidali sugust box-to-box poolkaitsjat, kes suudaks palju musta tööd teha ja samuti oskus kaitsvat poolikut mängida. Palju on küsitud, kes suudab Xavi mantlipärijaks saada. Ise olen pikka aega mõelnud, et Busquetsil on olemas vajalikud omadused see roll üle võtta näiteks double pivot mängujoonises.
                            Ründesse valiks Ibarbo kindlasti Mandzukici ees, põhjusel et ta suudab ka paremal äärel mängida. Kahjuks see tähendaks aga Alexise lahkumist.

                            Kommentaar


                              et Ibarbo on parem valik kui Alexis Sanchez? ja miks küll ei võiks Cesc Xavi mantlipärija olla? minu arust Cesci probleem on pigem see olnud, et ta pole Xavi varjust eriti võimalust saanud. Cesc on üldse hetkel kõige vähem nn. õiget rakendust saanud- küll mängitakse teda vale 9-na, küll pannakse äärele. Busquets las jääb sinna DM-i kohale
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Nii, et räägite siin keda teil vaja.. Väravavaht, Ter Stegen oleks ilmselgelt parim noortest, kui Pinto ka lahkub, kes siis teiseks? Malaga Willy?

                                Keskele ilmselgelt saab ehitada baasil, Bartra, Pique.. Kolmandat numbrit on vaja + kes teisel noortest parim seal, Bagnack?

                                Vasakule, Jordi Alba kõrvale, ei teagi - Grimaldo on noortest üsna korralik, Montoya suudab nii vasakul kui paremal mängida. Adriano on see aasta ikka jubedalt ära langenud, tema ma müüks ära.

                                DM kohale jääks ideaalis siis Busquest ja Mascherano. Song läheks minema.

                                Xavi, Cesc, Iniesta, Roberto? - + tooks tagasi sinna Rafinha, kes veel Denis Suarez? Samper? Oleneb neist, kui näiteks Roberto läheks laenule ja Suarez ja Samper pole veel valmis, siis sinna oleks vaja sellist 24-26 aastast täkku vaja.

                                Ees siis, Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Deulofeu + Dongou? Ma tea ei tea kui suurt materjali temas on, aga Pre seasonil töötas küll 110% vääriliselt.

                                Täielik offload oleks siis ideaalis, Adriano, Song, Bojan, Cuenca, Affelay, Tello.


                                Aus arvamus nüüd ühe süsteemist ja klubist väljaspool asuva jalgpalli huvilise poolt.
                                Sellisel kujul on lähenetud juba aastaid. Ja tegelikult seis suht sarnane Manu-ga.. Lihtsalt ühel hetkel sama materjal ei kanna enam, vananeb ja muutub ühekülgseks. Seepärast kipub ka sügisene vorm pärast puhkust olema parem kui kevadine (11/12; 12/13; 13/14) ja põhikoosseis (pingile toomine otseselt ei aita) vajab värsket verd nii vaimsetel kui ka füüsilistel põhjustel.


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Üldse mitte provotseerides. Et lugesin järjekordset lugu, kuidas Messil pole huvi, kuidas jalutab väljakul jne. Korraga tabas mind deja vu. Nullindate alguses oli Raul Real Madridis samasugune ikoon. Nimetati maailma parimaks lühikesel ajahetkel ja puha ja muudkui võitis mees. Korraga aga vajus ta samamoodi ära - ei saanud värava ees pihta, ei löönud väravaid ja oli korraga hale vari. Raul oli sel hetkel ligikaudu 26.
                                Kui mu mälu mind ei peta, siis Rauli suure vormilanguse põhjuseks toodi:
                                - eraelu jamad
                                - mees oli juba 16-aastaselt pidevalt põhis mänginud ja korraga hakkas keha lihtsalt järgi andma. Enam ei jõudnud nii palju joosta, siit-sealt mingid püsivad väiksed vigastused.
                                Messi on ka praegu 26. Samamoodi väga pikalt väljakul olnud ja koguaeg põhitegija. Ehk võib juhtuda, et ka temal on praegu käsil samasugused probleemid. Kui see nii tõesti on, siis tuletan meelde, et Raul ei saanudki enam kunagi sellist minekut tagasi, kui tal umbes 23-25-selt oli. Ehk jäi alati ikooniks, kuid ei olnud enam selline mängija.
                                Ehk äkki on ka Messiga sama häda. Pole see treenerite süü, pole see millegi muu süü, vaid mees ise hakkab ära kuluma.
                                Huvitav teema arendus, ja kindlasti on seda teisedki kompanud, samas Messi puhul ei peaks seda (veel) reaalseks. Pigem on tema puhul küsimus Barca praeguses mängujoonises. Vähegi tagasi vaadates, siis näeme, et mees on alati olnud raskustes kui meeskonna mäng on staatiline ja vastane taga pargib. Tema meeldejäävamad esitlused on üldjuhul olnud ikka kiiruse pealt, mitte niivõrd kasti lähedal pusimised (olgugi, et seal on ta löönud lugematul hulgal väravaid..). Ei tahaks väga uskuda, et kutt sellist seisvat mängu väga naudib.


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                et Ibarbo on parem valik kui Alexis Sanchez? ja miks küll ei võiks Cesc Xavi mantlipärija olla? minu arust Cesci probleem on pigem see olnud, et ta pole Xavi varjust eriti võimalust saanud. Cesc on üldse hetkel kõige vähem nn. õiget rakendust saanud- küll mängitakse teda vale 9-na, küll pannakse äärele. Busquets las jääb sinna DM-i kohale
                                Cesc-i lahkumine nagu ka Alexise oma oli minu poolt toodud välja, sest seni kuni Xavi istub seal keskel ja loksutab, ei lähe asjad neile sobivamaks. Olen seda ka varem öelnud, et Xavi on jätkuvalt üks parimaid omal alal, aga seltskond tema ümber saaks ilma temata palju vabamalt ja kiiremalt mängitud, mis enamikele ka paremini sobiks. Probleem lihtsalt selles, et inimestel on mugavam hoida kinni läbiproovitust, et mitte siseneda tundmatusse. Ja seni kuni Xavi on meeskonnas juhtub see, mis seni, et juhul kui Cesc saabki keskel võimaluse, siis pärast paari mitte parimat mängu lülitatakse sinna vanameister ja kõik muu läheb vana rada. Sama seis on Alves vs Montoya, ja Mascherano (Puyol) vs Bartra.

                                Tegelt on meil mõlemad hooaja algused olnud head ja värskendavad (12/13 ja 13/14), kus treenerid tulid omade mõtetega, praktiseerisid sirgjoonelisemat joonist, mis tõi meestesse tagasi selle voolavuse, jne. Aga kahjuks nagu deja-vu, on kevaded olnud nagu ikka. Sama rada. Kahju, et mängijad ise pole piisavalt intelligentsed saamaks aru, mis sobib ja mis mitte. Legendid peaks olema esimesed, kes mõistavad, et mängija pole suurem kui klubi.


                                Neymari ja Messi müügijutud on hea huumor, aga pikemat arutelu ei vaja. Pange meestele ümber asjalikud ning stiililt sobivad kaaslased ja võime järgmised 5 aastat rahulikult jälle maagiat nautida
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X