320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cuadrado ka?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Cuadrado ka?
      Vot sellest vanast ma aru ei saa. Kuna eriti Seria-A mänge ei vaata, siis ei ole tema tegemsitega piisavalt kursis. Minu teadmised piirduvad vaid sellega, et Fifas on tal hea kiirus ja tehnika ning vajadusel saab päriselus nii ääreründajat kui ka äärekaitsjat mängida. Kui mees hea on, siis olen kahe käega poolt, sest kui Alves ja Pedro/Alexis peaksid tõesti lahkuma, siis oleks olemas asendus, kes suudab mängida nende mängijate kohtade peal.
      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

      Kommentaar


        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
          Vot sellest vanast ma aru ei saa. Kuna eriti Seria-A mänge ei vaata, siis ei ole tema tegemsitega piisavalt kursis. Minu teadmised piirduvad vaid sellega, et Fifas on tal hea kiirus ja tehnika ning vajadusel saab päriselus nii ääreründajat kui ka äärekaitsjat mängida. Kui mees hea on, siis olen kahe käega poolt, sest kui Alves ja Pedro/Alexis peaksid tõesti lahkuma, siis oleks olemas asendus, kes suudab mängida nende mängijate kohtade peal.
          Mul on juba pikemat aega samad küsimused Cuardado kohta. Viimasel ajal päris palju kuulujutte, et Cuardado on võimalik asendus Alvesile ning teisel pool räägitakse, et Inter ja Juventus tahavad teda ründajaks. Videote järgi suht tüüpiline winger, pea iga puute peale pikali. Ise tahaks paremale kaitsesse ikka kedagi jõulisemat, kellel on ka kehamängu. Nv-l lootsin näha teda mängimas, aga kahjuks oli kaartidega väljas.

          David Luizi kohta niipalju, et oleks hea kui võimalikult palju diile saaks enne MM-i ära teha.

          Kommentaar


            Kuuldavasti kui Cuadrado ostetakse siis arvatavasti Dani asemele.. Cuadrado on ennekõike ikkagi WINGER. Vaja oleks Abidali tüüpi pikka äärekaitsjat. Ja kui veel David Luiz tuleb siis võite ise edasi mõelda milline meie kaitse järgmine hooaeg olema saab. Alba Pique Luiz Cuadrado, õudne, külmavärinad tulevad peale.
            https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

            Kommentaar


              Kaitsjana on Guadrado Alvesi 2.0 variant, isegi vaata et veelgi ründavam kaitsja.

              Kommentaar


                Hispaania tànane press kirjutab, et Luis on nôus tulema peatreeneriks ja Tata suurima hea meelega lahkub ilma mingite nôudlusteta ja lôpetab omal tahtel lepingu. Enrique on Barca endine pallur, kes màngis aastatel 1996-2004 ja treenerina hoolitses Barca reservi eest 2008-2011.

                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Kaitsjana on Guadrado Alvesi 2.0 variant, isegi vaata et veelgi ründavam kaitsja.
                  Samas on Montoya veel varuks, kuigi jah, peab tunnistama, et ka kaitse poolel oli ta see hooaeg siiski pettumus. Küll aga on potentsiaali kuhjaga. Hetkel on muidugi üldse korralike paremkaitsjate probleem tipptasemel, enam-vähem korralikud on nagunii kinni ning seetõttu tuleb üle kuu ka kuulukaid, et Montoyat nt tahetakse siin ja seal. Abidali sugust venda lihtsalt pole.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Hispaania tànane press kirjutab, et Luis on nôus tulema peatreeneriks ja Tata suurima hea meelega lahkub ilma mingite nôudlusteta ja lôpetab omal tahtel lepingu. Enrique on Barca endine pallur, kes màngis aastatel 1996-2004 ja treenerina hoolitses Barca reservi eest 2008-2011.

                    Madridi press on kiskumas vingu ka teemal, et Celta´t valmistatakse ette reali nv kotti pistma
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Ei usu mina sellesse mehesse. Kui mees oma süsteemist on tulnud, ei tähenda see veel, et ta meeskonnale edu tooks. Ja praegu oleks just vaja sellist venda, kes meeskonda värskust tooks. De Boeri prooviks küll. Oskab noortega tööd teha ja päris huvitav oleks teda Barcelona treeneripingil näha.
                      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                        Ei usu mina sellesse mehesse. Kui mees oma süsteemist on tulnud, ei tähenda see veel, et ta meeskonnale edu tooks. Ja praegu oleks just vaja sellist venda, kes meeskonda värskust tooks. De Boeri prooviks küll. Oskab noortega tööd teha ja päris huvitav oleks teda Barcelona treeneripingil näha.
                        Enrique ei oska?
                        Enrique puhul muidugi meeldib see, et mees on fitness fanaatik ja seda vajame me hetkel väga hädasti. Mulle tundub, et liiga kergeks on füüsiliselt need barca rondotrennid muutunud, sealt ka see pressingu kadumine. Ja veel, me vajame uut verd, eriti La Masia poisse ja seda valdkonda tunneb Enrique ka paremini kui keegi teine.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar






                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Enrique ei oska?
                            Ei ole seda kordagi väitnud.
                            Lihtsalt ei usu, et tema varasemast klubis olemisest piisab. Mingil määral kindlasti, aga mitte sellisel tasandil, nagu praegu paljude arvates vaja on.

                            Ja Dani poisile ka õnne! Minu pärast jäägu karjäärilõpuni Barcasse.
                            Enda poolt lisaks sellise puraka:
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              Siin ka veel môned Dani iluvàravad ja lihtsalt samba

                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                                Ei usu mina sellesse mehesse. Kui mees oma süsteemist on tulnud, ei tähenda see veel, et ta meeskonnale edu tooks. Ja praegu oleks just vaja sellist venda, kes meeskonda värskust tooks. De Boeri prooviks küll. Oskab noortega tööd teha ja päris huvitav oleks teda Barcelona treeneripingil näha.
                                Mis selle De Boeri nii atraktiivseks variandiks siis teeb? Mees on ise otse eetris väitnud, et Barca väljakutse oleks tema jaoks hetkel liig. Ajaxiga on ta küll paar hooaega head jalgpalli mänginud, kuid seal on talle abiks olnud hollandlastest geeniuste armee, Cruyffist oma vennani. Seda koosseisu aga Barca tagaruumis praeguse juhtkonnaga ei näe.

                                Enrique CV küll kõige ahvatlevam meedias ringi käinud kandidaatidest pole, kuid mehel on hulga plusse mis tema palkamise klubi etteotsa igati loogiliseks teeb. Kõige ilmselgemaks on tema teadmised Barca sise- ja välielust, ta teab mis teda ees ootab. Kui see eilne Zubi ''salajane'' koosolek positiivselt lõppes, siis on Luchol aega küll ja veel et ennast oma tulevase tööposti jaoks ette valmistada (mitte nagu Tatal, kes meie riietusruumi Tito haiguse tõttu äkki sisse lendas ja kellele kohanemis/planeerimisaega põhimõtteliselt ei antudki). See tähendab käesoleva hooaja analüüsimine, mängupildist probleemide välja õngitsemine, nendele õigete lahenduste leidmine, oma tulevikuvisiooni loomine, mängijate ostu/müügi plaani tegemine jne. Oma tutvuste ja kogemuste tõttu on tal soodsad võimalused üks igati korralik projekt Barca's uuel hooajal käima lükata.

                                Teiseks plussiks on tema karismaatiline, intensiivne ja tugev iseloom, ta ei lase endale pähe istuda, suudab riietusruumi autoriteeti tuua ja mängijaid enda visiooni uskuma panna (üks kõige alahinnatuimaid oskusi mis Guardiolal oli). Tatal (ja ka Titol) seda iseloomujoont pole, ta on küll hea mängijate eest ''hoolitseja'', kuid ta pole Pepi/Simeone/Mourinho tüüpi treener, kes oma mängijaid enda tiimi eest 120% andma panna suudab. See tähendab meie mängupilti selle intensiivsuse tagasi toomine, mis sel hooajal, eriti nõrgemate meeskondade vastu, Barca üks suuremaid probleeme olnud on. Puudusteks selle meetodi juures (peale läbipõlemise) on muidugi konfliktid riietusruumis (ala Pep-Ibra, Pep-Eto, Pep-Toure, Pep-Hleb jne), kuid arvan et pikemas perspektiivis tuleks see lähenemine klubile siiski rohkem kasuks kui kahjuks (mõni mängija tunnebki end äkki liiga mugavalt Kataloonia päikese all).

                                Veel mainiks ära Enrique lähenemisviisi noortesse. Rafinhast ja Fontasest on ta Celtas juba päris korralikud mängijad välja voolinud ning mäletagem et Barca B tema käe all oli vägagi muljetavaldav, mis tõmbas nii mõnedki pilgud mujalt Euroopast Segundasse. Meil on viimase kümnendi üks talendikaimaid generatsioone Masiast nüüd läbi tulemas ja olekski aeg leida esindustiimi etteotsa mees, kes neid ka kõrgemal tasemel ära kasutada oskab. Samperi, Suarezi, Adama, Grimaldo potensiaal Lucho all on tohutu ning mine tea, vb suudab ta ka Bojanist, JDS-is, Tellost ja Cuencast midagi asjalikku välja vormida (ja ka äkki Eusebiost lahti saada).

                                Ja vahest üheks kõige tähtsamaks aspektiks on tema staatus Barcelonas. Ta on siin klubis legend ja kapten, keegi, keda mängijad, treeneripink, fännid tema mängijakarjääris Camp Noul jumaldasid. Kui Tata pidi eelmine suvi puhtalt lehelt alustama, siis Enrique võib lubada endale toetust ja sisekliimat millest meie praegune peatreener ainult unistada võib. See tähendab kordi pingevabamat õhkkonda oma töö tegemiseks, mis praegusel ebakindlal ajal meeskonnale ainult kasuks tuleb.

                                Ehk siis, kui ma peaks ja saaks valida mehe, kes Barcelonale Zubi abiga sel suvel uue hingamise sisse peaks andma, siis valiksin kathlemata selleks praeguse Celta peatreeneri. Potensiaal, mis ta sellest meeskonnast välja pigistada (õigete ressursside ja toetusega) suudab, on tohutu. Ja muidugi, ma ei suudaks ei öelda stsenaariumile kui Lucho Barcelonaga Bernabeul võitma peaks. Vot see oleks alles vinge vaatepilt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X