320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    ronaldinho ei tea midagi Fair Play reeglist nagu ütles eurosapordi kommentaator vihase häälega......oleks ma kaitsja ma niidaks teda nii et ta teaks mis on kukkumine et ta järgmie kord enam ei kukus mõttetu mees nii ju aga jah brassid on ju tuntud naised väljakul

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas eestimees


      ronaldinho ei tea midagi Fair Play reeglist nagu ütles eurosapordi kommentaator vihase häälega......oleks ma kaitsja ma niidaks teda nii et ta teaks mis on kukkumine et ta järgmie kord enam ei kukus mõttetu mees nii ju aga jah brassid on ju tuntud naised väljakul
      Õiget juttu ajad!
      Jätka samas vaimus edasi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        teemast kyll mööda aga brasside eelnev ja praegune portugali treener pidavadki soovitama non-fair-play mängu(lootusetud vead, näitlemine). minu jaoks on see igatahes jälle yks põhjus miks neid rohkem vihata.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas mr.eyebrow


          teemast kyll mööda aga brasside eelnev ja praegune portugali treener pidavadki soovitama non-fair-play mängu(lootusetud vead, näitlemine). minu jaoks on see igatahes jälle yks põhjus miks neid rohkem vihata.

          asi tuleks FIFA ja UEFA poolt käsile võtta et need naised koju..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas eestimees


            Algselt postitas mr.eyebrow


            teemast kyll mööda aga brasside eelnev ja praegune portugali treener pidavadki soovitama non-fair-play mängu(lootusetud vead, näitlemine). minu jaoks on see igatahes jälle yks põhjus miks neid rohkem vihata.

            asi tuleks FIFA ja UEFA poolt käsile võtta et need naised koju..
            lõppkokkuvõttes teevad seda ikkagi kõik. küll aga ei tohiks selliseid seisukohti võtta treenerid. näitlemise eest bännid oleks ka hea asi aga nad on liiga head näitlejad et kindlaks teha mis toimub. mõned tunnistavad yles ka iseg(rivaldo, kes oli isegi uhke kui inglane punase sai 98mm vms)
            ok aitab teema soperdamisest. see rohkem yldine jalgpall kui barca
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas eestimees


              ronaldinho ei tea midagi Fair Play reeglist nagu ütles eurosapordi kommentaator vihase häälega......oleks ma kaitsja ma niidaks teda nii et ta teaks mis on kukkumine et ta järgmie kord enam ei kukus mõttetu mees nii ju aga jah brassid on ju tuntud naised väljakul
              Ei tea jah...äkki ta ei tea üldse jalgpallist midagi? Mai saa aru mis nüüd on, üks daiv ja kõik hakkavad räigelt mustama venda. ta on tegelikult elu aeg aus mängija olnd ja nüüd kui ta teeb ühe eksimuse, siis tembeldatakse ta mingiks ebaausaks näitlejas. Way to go...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Barca-Freddy


                Algselt postitas eestimees


                ronaldinho ei tea midagi Fair Play reeglist nagu ütles eurosapordi kommentaator vihase häälega......oleks ma kaitsja ma niidaks teda nii et ta teaks mis on kukkumine et ta järgmie kord enam ei kukus mõttetu mees nii ju aga jah brassid on ju tuntud naised väljakul
                Ei tea jah...äkki ta ei tea üldse jalgpallist midagi? Mai saa aru mis nüüd on, üks daiv ja kõik hakkavad räigelt mustama venda. ta on tegelikult elu aeg aus mängija olnd ja nüüd kui ta teeb ühe eksimuse, siis tembeldatakse ta mingiks ebaausaks näitlejas. Way to go...
                hehe. peaks üles otsima need ilkuvad kommentaarid, mis Real madridi teemas olid pärast Valencia vastu antud penaltit aastal 2004. okok. tglt totter, et sellest nii kaua jahutakse, kuid toona käis sõim veel hullemalt, sest Real Madrid on ometi loomusest kuri meeskond.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  tõtt öelda, kas mitte see Real-Valencia mäng midagi otsustanud? vist oli päris kaalukas mäng, ja veel lõpuminutil penalt anda oli tol hetkel ikka väga valus otsustamine kohtuniku poolt
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    tõtt öelda, kas mitte see Real-Valencia mäng midagi otsustanud? vist oli päris kaalukas mäng, ja veel lõpuminutil penalt anda oli tol hetkel ikka väga valus otsustamine kohtuniku poolt
                    lõpuks suurt ei otsustanud. Valencia sai tiitli lõpuks kätte.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Väga hea et Larsson on tagsi see teeb meeskonna veelgi tugevanaks

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Rafa Marquezi naise ihukaitsja mõrvati kallaletundi käigus. Rafa tormas kohe Mehhikosse ja homme peab Barca ilma temata hakkama saama. Jama, sest Sociedadil on 2 head ründajat ees, kes ikka kõvasti Valdesi seljatagust ohustavad
                        Muarust võiks homme kaitseliinis siis olla Oleguer ikka paremal ja Edmilson keskkaitsesse tuua Puyoliga ning Sylvinho/Gio vasakul ja Motta kaitsvaks poolikuks. Või siis Oleguer ja Puyol keskkaitses ja Gabri paremale. Aga eks seda homme näeb. Suht raske mäng tuleb, aga pakun, et Barca siiski võidab 2-1.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          njaa, karm ühiskond nendes latiino-riikides..mul siin naine räägib ka sama brasiilia kohta, et favelasse (meie mõistes agul) ei ole asja sellel, kes seal ei ela, muidu võid kuuli saada, nagu omaette riik oleks ja politsei ei luba ka põhimõtteliselt tavakodanikke sinna just ohutuse pärast
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Tõsi ta on, rööviti ju Robinho ema ka ära aasta või kaks tagasi. Ronaldinho daivi koha pealt nii palju, et hooaja lõpus maksavad ainult punktid ja juhul kui barca tuleb meistriks (või ei tule) ei räägi keegi enam malaga mängust ja kõik unustatud, punktid on siiski alles.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              kyll vastased juba räägivad kui ausalt punktid on tulnud!
                              with great power comes great responsibility ehk kui dinho on niipaljude eeskuju siis olgu ka MEES
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Eeldatav algkoosseis täna: Valdés, Olegeuer, Sylvinho, Puyol, Edmilson, Motta, Xavi, Van Bommel, Messi, Ronaldinho, Eto’o.
                                Tore oleks näha Motta`t jälle mängimas. Tõsiselt kahju mehest - vigastus siin ja vigastus seal Arvatavasti on Oleguer siis jällegi RB ja Edmilson tuleb Marquezi asemel CB. Motta siis DM.
                                Sociedadil on ka üks väga tähtis mängija - Darko Kovacevic - puudu. Tänu sellele muutub ka arvatavasti Sociedadi taktika. Kovacevic on suur ründaja, kelle peale oleks arvatavasti pikka palli mängitud, aga nüüd jääb vaid loota nendel Nihati kiirusele ja väledusele.
                                Üldiselt tulevad vist kõik meeskonnad Nou Campile väga kaitsvalt ja ega Sociedad ple mingi erand arvatavasti. Aga siiski tuleb raskem mäng, kui 2 eelmist. Ise ennustaks 2-1 Barcale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X