320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas ek


    Thomsonile,
    Kuni keegi tulemustega üle ei löö on CL\'i säravaim täht endiselt Real Madrid
    A friendly reminder to those living in the past:
    \"The trophies won in the past help shape the club\'s history, not the current team\'s success.\"


    Aga mudu jah, ma pakun, et Lyon jõuab see aasta CL-is väga kaugele. Nad mängivd ka ilusat jalgpalli ja meeskond on igati tugev.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Kes ei mäleta minevikku sellel pole tulevikku
      Seega mu noored sõbrad - ärge püüdke minevikku ja fakte maha salata - Hala Madrid!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Keegi plegi maha salanud, et Real 9 korda on CL kinni pannud. Aga need karikad ei aita Realil see aasta midagi saavutada, niiet...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Jah, tõsi, Lyon läks meelest ära, tuleb au anda muidugi, et klubi mängib ilusat ja tulemuslikku jalgpalli. Real ei sära kohe kindlasti (siinkohal ei näe ma vaidlusmomenti või oma argumenteerimisoskuse näitamise vajadust), siiski ei kannaks ma teda maha.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            viva la Barca! või vivó...
            Barca fänn alates \'hollandi koondise\' tekke-aastatest...siis kui Koemani nimeline kõu Camp Noul müristas...seda meeldivam näha vormikõvera tõusu viimastel aastatel...

            müts maha Rijkardi ees...sellist tulevärki ründeliinis on lust näha...isegi kui Barca ka sel hooajal komistab, nagu ründavate meeskondade paraku juhtub - eelmine aasta oli paarkend minti nõrkus ja Chelsky karistas- siis au on sellise meeskonna fänn!

            muideks, avastasin just praegu, et Eto\'o on endine Real Madridi mängija (3 mängu ainult muidugi), sealt suundus Real Mallorcasse, kus lammutas korralikult...paljud kahtlesid, kas Barcas tema sära jätkub, aga nii oli - ja veelgi säravam..eelmine aasta top scorer #2 24-ga, Diego Forlan (Villareal) 25ga võitis...[mitteametlik info kuskil veebilehelt]
            Ronaldinho ei vaja kommenteerimist...Poolkaitseliin samuti mitte, van Bommel on kindlasti õige ost...natuke pikkus ja jõudu keskväljale...
            Messi on uus ja huvitav klemm...väike rakett...rahvuselt argentiinlane, aga liitus Barca süsteemiga juba 13-aastaselt...muidex, juunis sõlmis 5-aastase lepingu, kusjuures väljaostu-klausel on 150M € - uhhuu...
            +veel Giuly ja Larsson...ning Iniesta sekkub alati teravalt...ühesõnaga Barca edurivi võiks kõik Eesti sprindimeistrivõistluste finaalis joosta...kui mitte kinni panna seda...

            -----------
            El Capitan

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              ma ei tea, kust see komm nüüd tuli aga ju oli siis vaja südant puistata

              tänan tähelepanu eest :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Thomson


                Jah, tõsi, Lyon läks meelest ära, tuleb au anda muidugi, et klubi mängib ilusat ja tulemuslikku jalgpalli. Real ei sära kohe kindlasti (siinkohal ei näe ma vaidlusmomenti või oma argumenteerimisoskuse näitamise vajadust), siiski ei kannaks ma teda maha.
                lyonil see aasta väga hia võimalus võita...neil läheb päris hästi igal pool...real on alla käinud liiga palju stare midagi teha ei suudeta...ka barcal on hia võimalus
                ei tea mis manuga juhtund on nad ei oska yldse enam mängida!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas erkkik


                  Algselt postitas Thomson


                  Jah, tõsi, Lyon läks meelest ära, tuleb au anda muidugi, et klubi mängib ilusat ja tulemuslikku jalgpalli. Real ei sära kohe kindlasti (siinkohal ei näe ma vaidlusmomenti või oma argumenteerimisoskuse näitamise vajadust), siiski ei kannaks ma teda maha.
                  ...real on alla käinud liiga palju stare midagi teha ei suudeta...
                  see jutt on juba liiga vana. nad kas pole enam staarid või siis on see piisav, mida nad suudavad.
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Real on praegu La Ligas kolmandad, CL alagrupist said nad edasi. Kas see tähendab, et Real on alla käinud?
                    Mina ootaks enne ära hooaja lõpu enne kui ma tiitleid jagama hakkaks.
                    CL\'s on näiteks üle 10 meeskonna, keda mina pean reaalseks kandidaadiks asja ära võitma, absoluutselt kõike võib veel juhtuda.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Maekas


                      Real on praegu La Ligas kolmandad, CL alagrupist said nad edasi. Kas see tähendab, et Real on alla käinud?
                      Mina ootaks enne ära hooaja lõpu enne kui ma tiitleid jagama hakkaks.
                      CL\'s on näiteks üle 10 meeskonna, keda mina pean reaalseks kandidaadiks asja ära võitma, absoluutselt kõike võib veel juhtuda.
                      ära põe võin kinnitada real ei võida seda kindlasti!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Barca koosseis Getafe vastu:
                        Valdés
                        Jorquera
                        Puyol
                        Iniesta
                        Edmílson
                        Sylvinho
                        Oleguer
                        Xavi
                        Giuly
                        Van Bommel
                        Messi
                        Larsson
                        Motta
                        Eto\'o
                        Márquez
                        Gio
                        Ronaldinho
                        Deco

                        Tagasi on Deco, kes äsja vigastusest paranes.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Netist ei saa vaadata?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            CCTV-5 näitab.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              miskipärast pakun et shtv-sports
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                algkoosseis:

                                Valdés, Oleguer, Puyol, Márquez, Sylvinho, Iniesta, Xavi, Van Bommel, Ronaldinho, Giuly Eto\'o.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X