320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    ah, psühholoog.
    Ma ka imestasin, et psühhiaater oleks juba üsna radikaalne samm klubi treenimisel...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma ka imestasin, et psühhiaater oleks juba üsna radikaalne samm klubi treenimisel...
      Jälgides seda tralli, mis täna toimub, siis oleks äkki dr ennetit vaja küll nii mõnelgi tegelasel...
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ka imestasin, et psühhiaater oleks juba üsna radikaalne samm klubi treenimisel...
        No kui Lucho oli juhtkonnaga esimest korda kohtunud, sai aru, et psühholoogist jääb väheks.. Vaja ikka raskekahurvägi kaasa tuua
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Koostasin vähe usutavamate allikate järgi sündmuste ajatelje:

          Reede
          - Messi, Neymar ja Alves saabuvad puhkuselt tagasi, 2 päeva hiljem kui teised mängijad. Ametlik põhjus - pikk hooaeg (2015 Copa América)

          Laupäev

          - Esimene treeningsessioon kogu grupiga. Väidetavalt sattusid Lucho ja Messi sõnelusse, mis sai alguse vilistamata veast peatreeneri poolt, kes kohtunikku rollis oli.

          Pühapäev

          - Messi, Neymar ja Alves pingil. Lucho vabandus - te ei tahtnud neid Sociedadi vastu riskida, kuna saabusid nad alles 2 päeva tagasi puhkuselt.
          - Messi sellega rahul ei ole, järjekordne vaidlus. Osad allikad väidavad, et mängija polnud rahul et talle sellest ette ei teatatud.
          - Mäng kaotatakse 1:0. Kohtumise lõpus uus vaidlus, seekord osaliseks ka Barca psühhiaater, kelle Lucho endaga klubisse kaasa tõi.
          - Zubi ütleb mängujärgses intervjuus ajakirjanikule, et FIFA mängukeelu tõi klubile kaela Bartomeu, kes toona spordiosakonna juhataja oli.

          Esmaspäev

          - Avatud treeningsessioon. Kõik peale Rafinha ja Messi on kohal. Leo vabanduseks oli "kõhuprobleemid".
          - Lucho sellega rahul ei ole, tahab argentiinlasele distsiplinaarkaristuse määrata. Klubi kaptenid, Xavi, Iniesta ja Busquets, soovitavad Luchol ümber mõelda.
          - Zubi lastakse lahti.
          - Puyol annab klubile lahkumisavalduse, ütleb et on näinud mis toimub Barcas kardina taga ning tahab natuke aega jalgpallist eemal olla.
          - Ilmuvad mitmed kõlakad, osad päris usaldusväärsetelt allikatelt, et Lucho on riietusruumi kaotanud ning on ähvardanud klubi kas tema või Messi valida.
          - Messi hakkas Insagramis jälgima Chelseat, Filipe Luisi ja Courtoisi.
          - Juhtkonna ultimaatum Enriquele - paranda situatsioon riietusruumis ja võida järgmised 2 mängu (Elche, Atletico Madrid).
          - Keegi anonüümne Barca mängija olevat väitnud, et Lucho on halvim treener kes tal kunagi olnud on.

          Teisipäev

          - Mängijatel vaba päev. Messi saabub aga treeningkompleksi ja teeb üksinda trenni.
          - Cruyff saabus Barcelonasse.
          - Cadena Cope, üks usaldusväärsemaid uudisteallikaid, räägib et juhtkond on palunud Messil maha rahuneda ja öelnud et Lucho enam klubis kaua ei tööta.
          - Ter Stegen toetab Instagramis Messit.
          - Olympiakose treener, Míchel, üks meedias läbi käinud nimesi Enrique asendajaks, lahkub Kreeka klubist.
          - @semprebarcaa, kellel samuti klubisiseseid kontakte on, kirjutas just seda:



          Homseks:

          - Kohtumine kaptenite, Messi ja Lucho vahel, et asjad läbi rääkida.
          - Enrique mängueelne pressikonverents
          - Bartomeu pressikonverents. Teemad: Zubi asendusmees ja võimalikud valimised.

          Ikka FIFA müügikeeld.
          Tegelikult kõrvaltvaatajale huvitav olukord, kuna Barca ei ole ju tuntud klubina, kes treenereid poole hooaja pealt nahh.. saadab; kuna nii Primeras kui CL-is ollakse absoluutselt tiitliheitluses sees (ja tbh, ka siis, kui Atletico vastu peaksid ploomid tulema), ongi küsimärk, kas sisepingeid peab klubi juhtkond nii tõsiseks, et Enrique minema lüüa?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            BCfey, väga asjalik kokkuvõte! Keep us posted!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Ikka FIFA müügikeeld.
              Tegelikult kõrvaltvaatajale huvitav olukord, kuna Barca ei ole ju tuntud klubina, kes treenereid poole hooaja pealt nahh.. saadab; kuna nii Primeras kui CL-is ollakse absoluutselt tiitliheitluses sees (ja tbh, ka siis, kui Atletico vastu peaksid ploomid tulema), ongi küsimärk, kas sisepingeid peab klubi juhtkond nii tõsiseks, et Enrique minema lüüa?
              No Enrique pea on pakul ikka sellepärast mis väljakul toimub. Need kes mänge ise ei vaata, võib tõesti statistikat vaadates tunduda, et kõik on ok, aga tegelikult on mängupilt minu jaoks kõige koledam, mida ma olen barca puhul näinud. Ainukesed mängijad, kes suudavad mingit ründetegevust luua on Messi ja Neymar individuaaloskuste pealt. Sisuliselt "meeskonda" ei olegi. See, et keegi mängijatest oli välja öelnud, et tegu on halvima treeneriga, ei tulnud mulle üldse üllatusena.

              Kommentaar


                Kuna olukord on segane ning tingimused paanilisteks järeldusteks ja igasuguse hulluse levimiseks soodsad, siis teen ka kokkuvõtte nn ametlikest teadaannetest, et inimesed kes spekuleerimisega tegeleda ei viitsi samuti mingisuguse ülevaate olukorrast saaksid:

                - Messile, Neymarile ja Alvesile oli pikem puhkus ette määratud ning nagu ma juba mainisin, ametlik põhjus selleks oli eesolev pikk hooaeg, mis võib kesta Copa Americaga 4. juulini välja.

                - Messi, Neymar ja Alves olid Sociedadi mängu alguseks pingil, selle lõpuks aga kõik platsil. Lucho vabandus - nende vähene trenn peale puhkust ja ei tahtnud seetõttu nendega riskeerida.

                - Messi puudus avatud treeningsessioonilt ja sellele järgnenud lasteüritusest. Tema vabandus oma ametlikul Facebooki kontol:



                Tõlge:

                I'd like to have been at open training. Never missed one, but you can't control these things. I hope all kids' dreams come true.
                - Messi tõepoolest hakkas Chelseat, F. Luisi ja Courtoisi Instagrammis jälgima.

                - Messit nähti eile Barca treeningkompleksis, tõenäoliselt oli ta seal trenni tegemas, aga ametlikku seletust sellele pole kusagil.

                - Zubi lasti lahti, Puyol lahkus aga ise ning kirjutas sellest oma Facebooki kontol. Tõlge:

                With this statement, I want to announce I have decided to terminate my employment with Barcelona Football Club.

                "These three and a half months have given me the opportunity to see the other side of the club. I learned a lot. I'm very grateful and now want to experience other things form another perspective and from elsewhere.

                "I want to grow both personally and professionally so that, in the future, hopefully I can return home and give you back everything you have given me during these unforgettable years.

                "I remain extremely grateful to employees, directors, president and sports management for trusting me and helping me in this transition, which is not easy. And especially to the fans, as a player I have always felt very close to them, and now, since my retirement, I feel that even more.

                "I wished to say goodbye to all with my boots on, but life is not always what you want. I have been and am very lucky to feel so much love, so I can only say THANK YOU and to know that I always carry it in my heart. Visca Barca."
                Ja siis ülevaade tänaste sündmuste ajakavast:

                11am (meie aja järgi 12.00) - Ettenähtud trenn kogu meeskonnale

                13:00 (meie aja järgi 14.00) - Ettenähtud Luis Enrique mängueelne pressikonverents

                16:00 (meie aja järgi 17.00) - Bartomeu pressikonverents

                20:00 (meie aja järgi 21.00) - Juhtkonna koosolek, kus siis kuuldavasti üheks arutlusteemaks peaks need erakorralised valimised olema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                  No Enrique pea on pakul ikka sellepärast mis väljakul toimub. Need kes mänge ise ei vaata, võib tõesti statistikat vaadates tunduda, et kõik on ok, aga tegelikult on mängupilt minu jaoks kõige koledam, mida ma olen barca puhul näinud. Ainukesed mängijad, kes suudavad mingit ründetegevust luua on Messi ja Neymar individuaaloskuste pealt. Sisuliselt "meeskonda" ei olegi. See, et keegi mängijatest oli välja öelnud, et tegu on halvima treeneriga, ei tulnud mulle üldse üllatusena.
                  Ma tegelikult päris nii ei ütleks. On olnud paar mängu tõesti, kus mängupilt on olnud kole, aga üleüldiselt on ka mänge, kus kõik laabub hästi. Tegelikult sõltub see ikkagi vastasest vägagi palju, jalgpalli mängitakse ju 2 meeskonna vahel. Sociedadi mäng oli tõesti kole, aga kui mu mälu ei peta, siis on ka eelnevatel aastatel nende vastu kogu aeg koledalt mängitud, baskid üldse suudavad kodus ikkagi väga innukalt suurte vastu võidelda, niiet siin on mündil kindlasti ka teine pool.
                  Samas eelmine aasta lõppes minu arust suhteliselt hästi, nii Sevilla, Cordoba kui ka Espanyoli vastu minu arust olid väga kenad mängud. Niiet ma ei ütleks, et järjepidevalt iga mäng järjest haisetakse.

                  Kommentaar


                    Ma võin eksida, aga kas mitte Michel ei ole mitte endine pikaaegne Real Madridi mängija. Kuidas võtaksid sociod vastu tema treenerina? Või üritab juhtkond tõesti nii vett peale endale tõmmata, et võtavad endise Real Madridi mängija treeneriks.?

                    Vaatasin korra järgi. Michel on läbi ja lõhki Madriidi poiss. Ei usu eriti, et ta nüüd Katalooniasse läheks ja seal ilgelt populaarne oleks.

                    Kommentaar


                      Jah, asjad on pisut komplitseeritumad ka minu jaoks. Eks ma olin üks Lucho uskujatest ka, pärast aastat Celtas ja teades teda kõva distsipliini ja tööeetika eest võitlejana tundus mulle, et just seda on vaja. Samas taktikuna on ta osutunud nõrgemaks kui oodatud, kuid siingi võib tuua mõneti vabanduse, et aeg ongi hakata mängustiili muutma ja Lucho vähemalt üritab midagi muuta ja uut toota, teades, et see on väga väga valulik protsess. Kõikidest nendest kuulujuttudest ja poolametlikest teadaannetsest võiks siiski järeldada, et Lucho suurim viga on kommunikatsioon mängijatega- ta katsetab küll, aga kui sa seda oma mängijatele ei suuda selgeks teha, miks ning kuidas, siis see lihtsalt ei sobi Barcasse. Või siis pead sa olema erakordne liider (vist ikka ei ole) või siis saavutama kohe tulemusi (neid ka ju väga pole) või siis olema mängupilt ikkagi selline, kus mängijad ja kiibitsejad tunnevad, et ollakse ikkagi õigel teel (seda pole vist kohe kindlasti).
                      Kõige hullem ikkagi see meeletu rotatsioon, teatud asjade lõhkumine, mis nagu isegi tundusid töötavat (Neymar-Messi kombo). Samas on ta teinud ka õigeid lükkeid formatsioonide muutumisel jne (liigutades mehi rohkem keskväljale üksteisele lähemale jne).
                      Kuid üks on selge, sellises vastasseisus, kus sul on selg vastu seina on viimane asi, mis sa treenerina teed Messiga tülli minna. No tõesti...Messi võib siin diivatseda, üldse ei eitagi, aga sellises seisus ei ole see lihtsalt koht kus kuusmaalikult hakata distsiplinaarmeetodeid kasutama.
                      Minu jaoks kaks pöidlareeglit, kui mängijad ei usu Lucho võimetesse ega ideedesse, siis pole enam midagi arutada. Tahaks kükll stabiilsust, aga sellisel juhul on king vältimatu.
                      Teiseks, mängija ei saa valida treenerit ja hakata teda sotsmeedia vms alusel välja suruma, kui tegu mingi isikliku probleemiga. Siis saab selle ikkagi nii lahendada, et vähemalt hooaja lõpuni taastada rahu ja äkki tuleb ka mäng tagasi.

                      Kõik märgid siiski näitavad, et pigem esimene variant, sest aega lõppeks nüüd on olnud ka ja kui ikka mängijad ei usu enam, et nende juhiste järgi, mida Enrique ei oska ega suuda isegi mängijatele kohale viia, ei võideta ka sel hooajal midagi, siis midagi tuleb muuta jõuga.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matys Vaata postitust
                        Ma võin eksida, aga kas mitte Michel ei ole mitte endine pikaaegne Real Madridi mängija. Kuidas võtaksid sociod vastu tema treenerina? Või üritab juhtkond tõesti nii vett peale endale tõmmata, et võtavad endise Real Madridi mängija treeneriks.?

                        Vaatasin korra järgi. Michel on läbi ja lõhki Madriidi poiss. Ei usu eriti, et ta nüüd Katalooniasse läheks ja seal ilgelt populaarne oleks.
                        Michel? Mingi twitteri jutt. Teda isegi ei kaaluta, olen üsna kindel.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Soovitan soojalt

                          Kommentaar


                            Lucho Pressikas:

                            Luis Enrique: “I have the same relationship with all players, as at start of season. Nothing has changed, ecept we know each other better."

                            Luis Enrique: "Messi missing on Monday with tummy bug. That was communicated, and is the reality."

                            Luis Enrique: “Coaches future always depends on results, that is normal. I feel backed, by both the club and players."

                            Luis Enrique: “I have nothing to apologize for, on personal level, with players. Each coach must manage his squad, and I am doing that."

                            Luis Enrique: “I am steering the blaugrana boat the way I feel I must do so. I am not getting into all the various rumours that come out."

                            Luis Enrique: “I maintain communication with the president, but I have not received any ultimatum, never have."

                            Luis Enrique: "The last day’s result annoyed everyone a bit. Was a blow that affects us players, fans everyone, that is logical."

                            Luis Enrique on Zubi & assistants being fired "It was very sad news for me. They are very good people, did very good work here."

                            Luis Enrique: "Messi is the best player in the world, Ive always said that. Best in our squad, but saying it so all time makes little sense"

                            Luis Enrique: "There are various differences to manage any group, any class. At Barca it is maybe a bit different, but behavior is same."

                            Luis Enrique "I would like the atmosphere outside to be more positive. But inside the dressing-room it is [positive]."

                            Luis Enrique "The things which happen inside palace, dressing-room, team, always stay inside. I will not confirm or deny stories [about row]"

                            Luis Enrique: The team has played some very good games. I remain very optimistic. Although I understand last game created some unhappiness."

                            Luis Enrique on Zubi and assistants leaving: “I do not want to go too deeply into the subject. The president can explain his motives"

                            Luis Enrique: “I don't speak every day with each player. When there is something to talk about I do it, with Messi, Suarez, with everyone."

                            Luis Enrique finally asked about Elche... "Many thanks for that," starts his response...

                            Luis Enrique: "Everything about Elche worries me. They are not doing well in the league, however, it won't be an easy game"

                            Luis Enrique confirms that he will not be calling up many B team players for tomorrows match

                            Luis Enrique on why so many negative stories lately “The majority of the stories which come out are bad-intentioned.”

                            Luis Enrique: "To treat all players the same would be mistake. But saying that the group remains most important, above any individual.”




                            Põhimõtteliselt kokkuvõte: Lucho sõnade järgi on meeskonnas kõik korras, ta ei ole huvitatud kuulujuttude eitamisest ega kinnitamisest, kuigi ta teab et atmosfäär klubi ümber on praegu väga negatiivne. Samuti tunneb ta kaasa Zubile, kes tema arvates tegi väga head tööd siiani, ning jätkab samas vaimus Barca manageerimisega, kuna arvab et meeskond sel hooajal ka väga häid mänge mänginud.

                            Kommentaar


                              pohhui see transfer ban, saatke see piripill messi minema lõpuks, nagunii juba normaalselt alla käinud mänguliselt. ma saan aru, et pole klubis õnnelik aga kaua võib sellist sitta toota. klubil peaks häbi olema sellise jobu pärast. normaalne tüüp ikka, kui midagi ei meeldi siis käitub nagu viimane lohh.

                              Kommentaar


                                Lucho põrus ju Maailma parimas klubis romaski. Rumal oligi temast suurt tegijat oodata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X