320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindel võit ja tore mäng. Positiivselt jäid silma peaaegu kõik peale Rakitici, kelle söödujalg oli ikka täiesti puus, esimene poolaeg esines üleüldse väga palju söödupraaki.

    Kommentaar


      Mis Rakiticiga juhtunud on üldse?
      Paar esimest kuud mängis teie jutu järgi nagu noor jumal, ent viimasel ajal vist hoopis pigem meeskonna 1 nõrkadest lülidest?

      Kommentaar


        Algselt postitas delorean Vaata postitust
        Mis Rakiticiga juhtunud on üldse?
        Paar esimest kuud mängis teie jutu järgi nagu noor jumal, ent viimasel ajal vist hoopis pigem meeskonna 1 nõrkadest lülidest?
        Mite noor jumal, aga pigem sobis süsteemi. Ühed ütlevad, et süsteem muutus, teised, et süsteemi polegi ja seetõttu rakitic vaevleb.
        Pmst on ta nt kaitsefaasis ikka kõvasti juurde andnud, pole imestada, et Barcast on saanud üks parema kaitsega meeskondi statistiliselt. Teisalt, tema tugevus ei ole kitsaskohtades palli hoida, vaid vajab natuke rohkem ruumi. Muidugi on tema mängitamine ka hetkel üks suur mõistatus, mis alusel platsile lastakse ja mis alustel mitte. Xavi pärijat temast ei saa, korralik meeskonnamöängur siiski, Robertodest jne kindlalt parem.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Messi kohta käivatele kuulujuttudele vastab Henk ten Cate. Mees teab rääkida, et Messi oli lubanud Titole enne mehe surma, et ei lahku Barcelonast. Kui palju see tõele vastab ma ei tea, aga Barca fännina tunnen selle üle uhkust. Samas on Messi väärt ennast proovile panema üks kõik mis meeskonna eest ja kindlasti ei mängiks ta halvemini. Ta on meile juba kõike andnud ja tõestanud, et pole Barcas olnud kunagi temast paremat mängijat. Hetkel on kahjuks nii, et ilma Messita me pole mitte keegi ja kui ta lahkuks, siis oleks Barca omadega suurtes raskustes, sest meie mäng oleneb vaid Messist!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Messi kohta käivatele kuulujuttudele vastab Henk ten Cate. Mees teab rääkida, et Messi oli lubanud Titole enne mehe surma, et ei lahku Barcelonast. Kui palju see tõele vastab ma ei tea, aga Barca fännina tunnen selle üle uhkust. Samas on Messi väärt ennast proovile panema üks kõik mis meeskonna eest ja kindlasti ei mängiks ta halvemini. Ta on meile juba kõike andnud ja tõestanud, et pole Barcas olnud kunagi temast paremat mängijat. Hetkel on kahjuks nii, et ilma Messita me pole mitte keegi ja kui ta lahkuks, siis oleks Barca omadega suurtes raskustes, sest meie mäng oleneb vaid Messist!
            Võibolla ma ei saa päris täpselt aru, kui krdi kunn see argentiinlane on (see igapäevane statistika/highlightside/rekordite ona saab skippi), aga sellist postitust on ka kuidagi kurb lugeda.

            On a different note tho, Elche oli täielik kusene pask? Keegi ei jäänud absull millegagi silma? Isegi kõige pisema osavusega? Pasalic, ei? Thought so.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Võibolla ma ei saa päris täpselt aru, kui krdi kunn see argentiinlane on (see igapäevane statistika/highlightside/rekordite ona saab skippi), aga sellist postitust on ka kuidagi kurb lugeda.

              On a different note tho, Elche oli täielik kusene pask? Keegi ei jäänud absull millegagi silma? Isegi kõige pisema osavusega? Pasalic, ei? Thought so.
              Elche, teie pasapoisiga eesotsas tegi ülikova mängu nädalavahetusel ja sellisele pisisatsile 2 ülikova satsi ühe nädala jooksul on liiga palju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Hetkel on kahjuks nii, et ilma Messita me pole mitte keegi ja kui ta lahkuks, siis oleks Barca omadega suurtes raskustes, sest meie mäng oleneb vaid Messist!
                Lihtsalt piinlik on lugeda sellist jama, sa ikka natukene mõtled ka?

                Kommentaar


                  Noh Elche tuli Camp Noule selgelt ultra-kaitsva mänguga. Lootes kaotada võimalikult väikese väravate vahega. Seda poleks olnud vaja statistikast välja lugeda (kui juba statistikast jutt oli), aga Elche ei teinud ühtki peale lööki mängu jooksul. Vist oli midagi söödu sarnast mängu lõpus mis lendas tegelt ebaõnnestunult värava taha ja seda pealelöögiks just ei nimetaks.
                  Messist Elche mängus tasub rääkida ikka palju! Esimene värav tuli Messi suurepärasest algatusest, mis tiki-taka stiilis jõudis Neymarini. Terve mängu kostitas Messi imeliste söötudega tiimi kaaslaseid kuniks Neymar teenis pennu. Albale otse jalale pass, mis sahises võrgus.
                  Ma jäängi neid sööte lugema, sest neid oli ikka päris palju. Playmakeri rolli täitis Messi lihtsalt hindele 5+. Kes ikka jälgib hoolega igat Barca mängu, siis see mees ka teab, kui oluline figuur on Messi Barcale. Võibolla sellepärast jäävadki Rakitici sugused mehed varju, sest Messi teeb kogu tema töö ära. Ja ma olen seda ka juba maininud, et Rakitic lihtsalt tolgendab tihti Messil jalus ja on pigem segaduses, et millist rolli siis tema seal väljakul peaks kandma!
                  Kindlasti ma ei alahinda Rakitat, aga Luis pole talle õiget rolli algrivistuses leidnud veel. Xavit ja Iniestat mees ei suuda asendada! Miskit jääb kõvasti puudu.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Diz Vaata postitust
                    Lihtsalt piinlik on lugeda sellist jama, sa ikka natukene mõtled ka?
                    Mõtlen? Ma vaatan igat mängu ja loen selle välja oma silmadega, mis väljakul toimub.

                    Ps. Muideks see on siin foorum, kus ma võin avaldada oma arvamust . Meeldib see sulle või mitte ma ei hooli. Vaidle siis vastu, kui tead paremini.
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Noh Elche tuli Camp Noule selgelt ultra-kaitsva mänguga. Lootes kaotada võimalikult väikese väravate vahega. Seda poleks olnud vaja statistikast välja lugeda (kui juba statistikast jutt oli), aga Elche ei teinud ühtki peale lööki mängu jooksul. Vist oli midagi söödu sarnast mängu lõpus mis lendas tegelt ebaõnnestunult värava taha ja seda pealelöögiks just ei nimetaks.
                      Messist Elche mängus tasub rääkida ikka palju! Esimene värav tuli Messi suurepärasest algatusest, mis tiki-taka stiilis jõudis Neymarini. Terve mängu kostitas Messi imeliste söötudega tiimi kaaslaseid kuniks Neymar teenis pennu. Albale otse jalale pass, mis sahises võrgus.
                      Ma jäängi neid sööte lugema, sest neid oli ikka päris palju. Playmakeri rolli täitis Messi lihtsalt hindele 5+. Kes ikka jälgib hoolega igat Barca mängu, siis see mees ka teab, kui oluline figuur on Messi Barcale. Võibolla sellepärast jäävadki Rakitici sugused mehed varju, sest Messi teeb kogu tema töö ära. Ja ma olen seda ka juba maininud, et Rakitic lihtsalt tolgendab tihti Messil jalus ja on pigem segaduses, et millist rolli siis tema seal väljakul peaks kandma!
                      Kindlasti ma ei alahinda Rakitat, aga Luis pole talle õiget rolli algrivistuses leidnud veel. Xavit ja Iniestat mees ei suuda asendada! Miskit jääb kõvasti puudu.
                      No Messi on ülim, ja seda sa ei pea siin eriti kellelegi müüma. Aga öelda, et temata oleks Barca täis pask, on liialdatud. Hetkel tegelikult ongi Barca sellises seisus "tänu" Messile. Lihtsalt raske on teisi mehi käima saada ning süsteemi loksutada kui sul on tüüp, kes põhimõtteliselt suudab ründefaasis täita 2-3 rolli/positsiooni ja seeläbi ajada nii mõnegi teise vana lühisesse. Ma olen suht kindel, et kui Messit poleks, mängitaks hetkel 4-4-2, sest see sobiks tasakaalule ning materjalile paremini..
                      Sellest hoolimata loodan, et Messi ei lähe kuhugi ja hoopis süsteem loksub ühel hetkel paika ning seltskond hakkab taaskord rokkima
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Rafael Hernández @RafaelH117 30m
                        Xavi Torres, one of the best journalists in Spain, claims Bartomeu isn’t looking for a sporting director, but Luis Enrique’s replacement.

                        Rafael Hernández @RafaelH117 29m
                        Xavi Torres confirms that Bartomeu has met with Messi and assured he’s on his side. Luis Enrique is done.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          One club man! Ptuihh. One man club!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Ühed ütlevad, et süsteem muutus, teised, et süsteemi polegi ja seetõttu rakitic vaevleb.
                            Kas mõlemad variandid ka sobida võivad?

                            Põhimõtteliselt nagu eelpool juba mainiti, mehe tugevusi platsi peal ära ei kasutata ning seetõttu on ta vormist väljas ja igasuguse enesekindluse kaotanud. Kui hooaja alguses ta ei kartnud mängu ajal oma läbilõikavaid sööte ning pommlööke teha, siis nüüd on ta pea igasuguse julguse selles osas kaotanud ning nii kui palli kätte saab, annab selle kas Messile või Alvesile, ilma et ise midagi luua üritaks. Ja viga ei ole temas, kui treener käseb tal sellises "süsteemis" niisuguses rollis mängida. Ma kahtlen kas Kroos või Koke tema asemel paremaid tulemusi toodaks.


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Messi kohta käivatele kuulujuttudele vastab Henk ten Cate. Mees teab rääkida, et Messi oli lubanud Titole enne mehe surma, et ei lahku Barcelonast.
                            See on üks kõige totramaid lugusid mis ma Hispaania meedias viimasel ajal kuulnud olen. Isegi need Marca iganädalased leiutised on sellest usutavamad. Loo aluseks on see, et ajakirjanik olevat Tito haiglaruumi mikrofoni paigaldanud ja selle jutu mingil kombel ära lindistanud. Miks aga see jutt alles nüüd välja lekitatakse ning kui see vestlus tõesti aset leidis, siis kas tõesti meie lahkunud treeneril muud midagi Messile öelda polnud kui paluda tal Barcelonasse jääda? See Messi aka Barca Diktaator narratiiv müüb end ikka ääretult hästi praegu ning ajakirjanikud kasutavad seda ära ja sunnivad inimesi häbi tundmata ka kõige naeruväärsemaid lugusid alla neelama.

                            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                            Rafael Hernández @RafaelH117 30m
                            Xavi Torres, one of the best journalists in Spain, claims Bartomeu isn’t looking for a sporting director, but Luis Enrique’s replacement.

                            Rafael Hernández @RafaelH117 29m
                            Xavi Torres confirms that Bartomeu has met with Messi and assured he’s on his side. Luis Enrique is done.
                            Kui see jutt tõele vastab, siis tõesti huvitab, kes Lucholt selle ameti endale üle võtab. Ükski korraliku visiooniga treener praegusesse turmtulle tulla ei tahaks ning ülejäänud variandid Barca sugusele klubile ei sobi.

                            Muideks, leidsin äärmiselt hea artikli mis praeguse Barca situatsiooni suurepäraselt kokku võtab - Link. Soovitan lugeda, tõsiselt!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust

                              Kui see jutt tõele vastab, siis tõesti huvitab, kes Lucholt selle ameti endale üle võtab. Ükski korraliku visiooniga treener praegusesse turmtulle tulla ei tahaks ning ülejäänud variandid Barca sugusele klubile ei sobi.
                              Rijkaard

                              Kommentaar


                                ühe jobu mängija pärast lastakse nüüd treener lahti või? normaalne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X