320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    See on minu subjektiivne arvamus, tõsi, kuid nimeta mulle praegu paremas vormis olev maailmaklassi keskkaitsja?

    Tema vorm on üks suurimaid põhjuseid miks Barca novembrikuust alates endale ainult 6 väravat sisse on lasknud ning arvestades kuidas tema kallal nii Barca fännide sektoris kui ka mujal nokitud on, siis mina arvan et mees väärib seda tunnustust, kuna ta on pingutanud et tagasi tippu jõuda.

    Ja mis sellesse jalgevahelt ära tegemisse ning 1-1 olukordadesse puutub, siis igal keskkaitsjal on omad head ja vead. Pique on oma kehaehituselt pikk ja peenike, seega mitte kõige väledam ning tunneb end ebamugavalt kiiremate ning hea tehnikaga mängijate vastu kaitsmisel, eriti kui teda meeskonnakaaslastest isoleerida. Samas, kui sa oled teda viimasel ajal mängimas näinud, siis selliseid momente kus talle "ära tehti" on Gerardil suhteliselt harva olnud ning üheks suurimaks põhjuseks selleks on see, et ta mängib taaskord süsteemis, mis toetub tema tugevustele, mitte nagu elmistel hooaegadel, kus oli vaja et ta oma rolli kõrvalt ka Puyoli kunagised kohustused üle võtaks. Ning see, et tal selline nn suur "nõrkus" mängus olemas on, ei tohiks teda kohe selles maailma parima keskkaitsja kandidatuurist maha tõmmata. On teisigi tippklassi keskkaitsjaid, kellel on sama suured kui mitte suuremad vead oma mängus/stiilis küljes ent kuna ta on võitnud plaju trofeesid ja on populaarne facebookis, siis tema puuduste üle nii palju kära ei tõsteta.
    Ütleks, et parim keskkaitsja hetkel on kas Godin või Boateng. Nagu sa ka seletasid siis Pique on rohkem selline kaitsja kes mängib hästi kui süsteem töötab ja mängib halvasti kui süsteem ei tööta. Põhimõtteliselt selles pärast ma teda väga ei hindagi enam. Kui tuleb vastu keegi tugevam tiim siis Gerard on alati see kes alt veab, sest süsteem ei tööta. Teised kaitsjad vast mängivad kuidagi oma koha ära mingit moodi, aga Pique või siis Alves teevad alati mingi kala. Ma arvan, et kui sa tahad kanda top 3 parima keskkaitsja tiitlit siis pead sa oma koha mängima ära igas süsteemis mitte lootma sellele, et teised teevad töö ära. Maha kanda kindlasti ei tohiks, aga ikkagi see päris parim ta ka nüüd pole ega ei saa ka olema enam pigem mingi 5-10 kohal paremuselt. Nõrkusi on muidugi paljudel, aga sellist suurt nõrkust ma ütleks, et polegi nagu varem kohanud tippkaitsjal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
      Ütleks, et parim keskkaitsja hetkel on kas Godin või Boateng.
      Boateng on hetkel puhkusel, Godin Barca vastu, olgema ausad, Piquest paremini mänginud pole.

      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
      Nagu sa ka seletasid siis Pique on rohkem selline kaitsja kes mängib hästi kui süsteem töötab ja mängib halvasti kui süsteem ei tööta. Põhimõtteliselt selles pärast ma teda väga ei hindagi enam.
      Mina ei oska nimetada ühtegi hetkel mängivat keskkaitsjat, kes suudaks mängida hästi süsteemis mis ei tööta.

      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
      Kui tuleb vastu keegi tugevam tiim siis Gerard on alati see kes alt veab, sest süsteem ei tööta. Teised kaitsjad vast mängivad kuidagi oma koha ära mingit moodi, aga Pique või siis Alves teevad alati mingi kala.
      Nimeta mulle lähiajaloost üks Barca kohtumine tugeva tiimi vastu, kus Pique on halvemini mänginud kui teised kaitsjad tema ümber. Vähem tähtsates mängudes on ta jah meeskonda vahel alt vedanud aga suurtes mängudes on Pique Barca eest alati hästi mänginud (või siis mitte kõige halvemini).

      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
      Ma arvan, et kui sa tahad kanda top 3 parima keskkaitsja tiitlit siis pead sa oma koha mängima ära igas süsteemis mitte lootma sellele, et teised teevad töö ära.
      Järjekordselt, mina ei oska nimetada ühtegi hetkel mängivat keskkaitsjat, kes on tõestanud et suudab mängida IGAS süsteemis.

      Ning leia mulle üks hea kaitsega meeskond, kus pole rõhku pandud meeskondlikule tööle vaid individuaalsele oskusele. Või mõtlesid sa oma lause viimases osas seda, et Pique roll Barca kaitses on tähtsusetu? Või kuidas?

      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
      Nõrkusi on muidugi paljudel, aga sellist suurt nõrkust ma ütleks, et polegi nagu varem kohanud tippkaitsjal.
      Sa tahad öelda et näiteks Kompany, Ramos, Terry, Vidic, Chiellini, Hummels jne saavad/said oma parimatel päevadel kõik kiirete ja tehniliste mängijate peatamisega paremini hakkama kui Pique? Kui jah, siis ma annan alla ja meie vestlus on siinkohal lõppenud.

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Boateng on hetkel puhkusel, Godin Barca vastu, olgema ausad, Piquest paremini mänginud pole.



        Mina ei oska nimetada ühtegi hetkel mängivat keskkaitsjat, kes suudaks mängida hästi süsteemis mis ei tööta.



        Nimeta mulle lähiajaloost üks Barca kohtumine tugeva tiimi vastu, kus Pique on halvemini mänginud kui teised kaitsjad tema ümber. Vähem tähtsates mängudes on ta jah meeskonda vahel alt vedanud aga suurtes mängudes on Pique Barca eest alati hästi mänginud (või siis mitte kõige halvemini).



        Järjekordselt, mina ei oska nimetada ühtegi hetkel mängivat keskkaitsjat, kes on tõestanud et suudab mängida IGAS süsteemis.

        Ning leia mulle üks hea kaitsega meeskond, kus pole rõhku pandud meeskondlikule tööle vaid individuaalsele oskusele. Või mõtlesid sa oma lause viimases osas seda, et Pique roll Barca kaitses on tähtsusetu? Või kuidas?



        Sa tahad öelda et näiteks Kompany, Ramos, Terry, Vidic, Chiellini, Hummels jne saavad/said oma parimatel päevadel kõik kiirete ja tehniliste mängijate peatamisega paremini hakkama kui Pique? Kui jah, siis ma annan alla ja meie vestlus on siinkohal lõppenud.
        Thiago Silva

        Kommentaar


          Thiago Silva on sel hooajal suht meh olnud. Ei midagi säravat. Vigastused ka muidugi.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Thiago Silva
            Mida rixxer ütles. Oma parimatel päevadel oli Thiago vaieldamatult maailma parim, aga praegu? Ise teda palju näinud ei ole kuid targematelt olen kuulnud, et PSG parim keskkaitsja sel hooajal on olnud kas David Luiz või Marquinhos, mitte Thiago Silva.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Boateng on hetkel puhkusel, Godin Barca vastu, olgema ausad, Piquest paremini mänginud pole.



              Mina ei oska nimetada ühtegi hetkel mängivat keskkaitsjat, kes suudaks mängida hästi süsteemis mis ei tööta.



              Nimeta mulle lähiajaloost üks Barca kohtumine tugeva tiimi vastu, kus Pique on halvemini mänginud kui teised kaitsjad tema ümber. Vähem tähtsates mängudes on ta jah meeskonda vahel alt vedanud aga suurtes mängudes on Pique Barca eest alati hästi mänginud (või siis mitte kõige halvemini).



              Järjekordselt, mina ei oska nimetada ühtegi hetkel mängivat keskkaitsjat, kes on tõestanud et suudab mängida IGAS süsteemis.

              Ning leia mulle üks hea kaitsega meeskond, kus pole rõhku pandud meeskondlikule tööle vaid individuaalsele oskusele. Või mõtlesid sa oma lause viimases osas seda, et Pique roll Barca kaitses on tähtsusetu? Või kuidas?



              Sa tahad öelda et näiteks Kompany, Ramos, Terry, Vidic, Chiellini, Hummels jne saavad/said oma parimatel päevadel kõik kiirete ja tehniliste mängijate peatamisega paremini hakkama kui Pique? Kui jah, siis ma annan alla ja meie vestlus on siinkohal lõppenud.
              Godin hoidis Atleticot Reali vastu peaaegu üksi sees oma tähtsate blokkidega. Barcelona vastu liiga mäng läks jah nihu, aga samas karikamängus ta midagi hullu ei teinud. Igal juhul oma liigutustega on Godin palju palju kindlam ja teda saab rohkem usaldada. Boateng on see hooaeg olnud nagu tõeline müür. See, et nüüd Pique paar head mängu tegi ei tähenda, et ta on parem kaitsja kui teised hetkel. Vaadake kui vähe võimalusi vastased hetkel saanud on teie vastu viimastes mängudes. Pigem hetkel töötab süsteem liiga hästi, et vastastel on raskusi selle murdmisega.

              Kui tiki-taka korralikult ei tööta siis Piquel on peaalati raskusi kaitsetööga. Vahepeal oli mees ju lausa pingil. Ma ütleks selle peale, et on vaid aja küsimus kui Piquel uuesti kalad sisse tulevad.

              El Classico, Sevilla, väiksed tiimid. Hooaja algul kui see Barca kaitse rekord purustati siis oli ju Pique pea igas sisse lastud väravas süüdi. Teised polnud ka võibolla suuremad asjad, aga nii häbisse nad ka ei jäänud. Mascherano oli ju Reali vastu täitsa viisakas hoides ära suurema kaotuse.

              Võibolla tõesti härra Zemani süsteemis iga kaitsja mängida ei suuda, aga no Pique on täiesti masendav ju kui tiki-taka süsteem ei tööta. Kui meeskond mängiks vähe avatuma stiiliga siis oleks härra Pique juba ammu pingi peal. Pique pluss ongi see, et ta oskab jalaga palli mängida see tal annabki eelise sellises tiimis nagu Barca mängida.

              Oleneb päevast ka neil oli eksimusi, aga need mängijad on/olid absoluutsed kaitsetipud. Neid võib nimetada oma meeskonna DNAks ja parimateks, sest nad mitte ei tee oma tööd hästi vaid nad lausa riskivad oma tervise ja vigastustega. Pique ei ole seda kunagi teinud vaid seda tegi näiteks Puyol. Võrrelda Piqued nendega on lollus, sest Piquel pole selliseid isiku omadusi ega võimeid tähtsates mängudes selliseid esitusi teha nagu need mehed on teinud ja riietusruumis pole Pique ka selline tegija nagu need mehed olid. Kuid võin ühe kaitsja nimetada kes saab väga hästi kiirete ja tehniliste mängijatega hakkama ja see on Varane.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                Godin hoidis Atleticot Reali vastu peaaegu üksi sees oma tähtsate blokkidega. Barcelona vastu liiga mäng läks jah nihu, aga samas karikamängus ta midagi hullu ei teinud. Igal juhul oma liigutustega on Godin palju palju kindlam ja teda saab rohkem usaldada. Boateng on see hooaeg olnud nagu tõeline müür. See, et nüüd Pique paar head mängu tegi ei tähenda, et ta on parem kaitsja kui teised hetkel. Vaadake kui vähe võimalusi vastased hetkel saanud on teie vastu viimastes mängudes. Pigem hetkel töötab süsteem liiga hästi, et vastastel on raskusi selle murdmisega.

                Kui tiki-taka korralikult ei tööta siis Piquel on peaalati raskusi kaitsetööga. Vahepeal oli mees ju lausa pingil. Ma ütleks selle peale, et on vaid aja küsimus kui Piquel uuesti kalad sisse tulevad.

                El Classico, Sevilla, väiksed tiimid. Hooaja algul kui see Barca kaitse rekord purustati siis oli ju Pique pea igas sisse lastud väravas süüdi. Teised polnud ka võibolla suuremad asjad, aga nii häbisse nad ka ei jäänud. Mascherano oli ju Reali vastu täitsa viisakas hoides ära suurema kaotuse.

                Võibolla tõesti härra Zemani süsteemis iga kaitsja mängida ei suuda, aga no Pique on täiesti masendav ju kui tiki-taka süsteem ei tööta. Kui meeskond mängiks vähe avatuma stiiliga siis oleks härra Pique juba ammu pingi peal. Pique pluss ongi see, et ta oskab jalaga palli mängida see tal annabki eelise sellises tiimis nagu Barca mängida.

                Oleneb päevast ka neil oli eksimusi, aga need mängijad on/olid absoluutsed kaitsetipud. Neid võib nimetada oma meeskonna DNAks ja parimateks, sest nad mitte ei tee oma tööd hästi vaid nad lausa riskivad oma tervise ja vigastustega. Pique ei ole seda kunagi teinud vaid seda tegi näiteks Puyol. Võrrelda Piqued nendega on lollus, sest Piquel pole selliseid isiku omadusi ega võimeid tähtsates mängudes selliseid esitusi teha nagu need mehed on teinud ja riietusruumis pole Pique ka selline tegija nagu need mehed olid. Kuid võin ühe kaitsja nimetada kes saab väga hästi kiirete ja tehniliste mängijatega hakkama ja see on Varane.
                Ma pidin taaskord vaatama su profiilist järgi, millal sa vutti vaatama hakkasid.. Ja su heietustest paistab see täitsa välja. Nagu jaalo juba kirjutas, siis ehk pärast eilset võiks veidi rahulikumalt võtta
                Hooaja esimeses pooles oli küllalt neid mänge, kus siinsed ja ka muudes keskkondades Barca tegemisi kajastavad fännid võtsid Pique kallal ja õigustatult. Hetkel enam mitte, sest mehe vorm on ikka sügisest kõvasti muutunud. Vaata rohkem mänge, tead millest jutt käib. Ükski mängija ei saa hakkama kui süsteem , milles peab tegutsema, ei sobi talle.. Samuti on BCfey algusest peale rääkinud, et hetke vormis pique on maailma top 3 kaitsja. Mis puutub siia see, mida ta tegi sügisel??? Minu teada ei ole lugemine keelatud, enne kui kirjutama asud.
                Ma ei tea, kas Pique on hetke vormilt top 3 või 5 hulgas, aga mina isiklikult tunnen, et sellist Piqued ma näha tahangi ja sellest mulle piisab. Kui vana selliselt edasi paugutab, pole meil selle positsiooniga lähitulevikus mingeid probleeme.
                Lõpetuseks väike meeldetuletus. Jalgpall on meeskonnasport ja kui sul toimivat satsi ümber pole, siis pole oluline, kas oled Godin, Silva või Pique, sisse saad samamoodi. Naiivsete väidetega pole tarvis vehelda, kui reaalse seisuga kursis pole.
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                  Godin hoidis Atleticot Reali vastu peaaegu üksi sees oma tähtsate blokkidega. Barcelona vastu liiga mäng läks jah nihu, aga samas karikamängus ta midagi hullu ei teinud. Igal juhul oma liigutustega on Godin palju palju kindlam ja teda saab rohkem usaldada. Boateng on see hooaeg olnud nagu tõeline müür. See, et nüüd Pique paar head mängu tegi ei tähenda, et ta on parem kaitsja kui teised hetkel. Vaadake kui vähe võimalusi vastased hetkel saanud on teie vastu viimastes mängudes. Pigem hetkel töötab süsteem liiga hästi, et vastastel on raskusi selle murdmisega.
                  Paari mänguga? Olen seda korduvalt kirjutanud, et Pique on suurepärases vormis alates novembrikuust olnud ning on üks põhipõhjuseid, miks meie süsteem nii hästi töötab. Ja kuigi Godin võib tunduda märkimisväärsem oma blokkidega Atleti süsteemis, siis ei tee see teda automaatselt paremaks mängijaks kui Pique Barca süsteemis, kuna nõuded on kummagile mehele nende vastavates meeskondades ju täiesti erinevad ja me ei ole näinud kuidas kumbki teineteise rollis hakkama saaks.

                  Ja mis üldse puudutab Godini vormi, siis mina näiteks mäletan et Ramose värava ajal pidi teda markeerima ei keegi muu kui Godin ise. Ja nagu ma ütlesin, Boatengi ma arvesse ei võtnud, kuna mees praegu ametlikku jalgpalli ei mängi.

                  Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                  Kui tiki-taka korralikult ei tööta siis Piquel on peaalati raskusi kaitsetööga. Vahepeal oli mees ju lausa pingil. Ma ütleks selle peale, et on vaid aja küsimus kui Piquel uuesti kalad sisse tulevad.

                  El Classico, Sevilla, väiksed tiimid. Hooaja algul kui see Barca kaitse rekord purustati siis oli ju Pique pea igas sisse lastud väravas süüdi. Teised polnud ka võibolla suuremad asjad, aga nii häbisse nad ka ei jäänud. Mascherano oli ju Reali vastu täitsa viisakas hoides ära suurema kaotuse.
                  Ja kui Chelseal, Atletil, Bayernil, Juvel süsteem ei funka ja mäng ei voola, siis on ka nende kaitsjatel raskusi. Ning see vahepeal oli mitu kuud tagasi. Sa jätad oma jutuga mulje nagu poleks sa Barcat alates sügisest mängimas näinudki.

                  Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                  Võibolla tõesti härra Zemani süsteemis iga kaitsja mängida ei suuda, aga no Pique on täiesti masendav ju kui tiki-taka süsteem ei tööta. Kui meeskond mängiks vähe avatuma stiiliga siis oleks härra Pique juba ammu pingi peal. Pique pluss ongi see, et ta oskab jalaga palli mängida see tal annabki eelise sellises tiimis nagu Barca mängida.
                  Pommuudis - Barca suudab väga hästi avatud mängu mängida. Atleti vastu sai seda näiteks tehtud, PSG, pool eelmist hooaega mängisime Tataga väga avatud süsteemis ning Pique oli ka siis Barca parim keskkaitsja (Mascherano oli järjekindlam, kuid mitte parem) - kõik oleneb mängu seisust ja kuidas vastasest Barca vastu üles seatud on.

                  Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                  Pique pluss ongi see, et ta oskab jalaga palli mängida see tal annabki eelise sellises tiimis nagu Barca mängida.
                  Jah ning kõiges muus on ta pask. Vahest paneks äkki Messi keskkaitsesse, kes jalaga veel paremini mängida oskab?

                  Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                  Oleneb päevast ka neil oli eksimusi, aga need mängijad on/olid absoluutsed kaitsetipud. Neid võib nimetada oma meeskonna DNAks ja parimateks, sest nad mitte ei tee oma tööd hästi vaid nad lausa riskivad oma tervise ja vigastustega. Pique ei ole seda kunagi teinud vaid seda tegi näiteks Puyol. Võrrelda Piqued nendega on lollus, sest Piquel pole selliseid isiku omadusi ega võimeid tähtsates mängudes selliseid esitusi teha nagu need mehed on teinud ja riietusruumis pole Pique ka selline tegija nagu need mehed olid. Kuid võin ühe kaitsja nimetada kes saab väga hästi kiirete ja tehniliste mängijatega hakkama ja see on Varane.






                  Ei, ei riski. Ja ei ole meeskonna DNA kuna Barcas on see palli väravasse veeretamine ja daivimine. Või mes que un club? Igaljuhul, sa jätka oma eelarvamuslike vaadetega jalgpalli vaatamist. Minu jaoks tundud sa lootusetu keiss praegu olevat, seega ma loobun vaidlemast.

                  Kommentaar


                    Eh, no kui juba Barca avatariga tegelastega arutellu laskuda, siis selge on kindlasti see, et kõigil peab lõpuks asjadest olema just samasugune arusaam nagu kohalikel. Vastasel juhul oled sa rumal, idioot, liiga noor või *insert another cool insult*. Ammu peaks juba harjunud olema sellega. Ma ei näe vajadust kellegi mahategemiseks lihtsalt selle pärast, et ta näeb asju teisiti, ilmselt on sellel ka mingisugune (loodetavasti objektiivne) põhjus.

                    Teemasse. Kellegi kandidatuuri "esitamiseks" peaks vist olema päris mitut mängu antud persooni esituses nähtud, et pädevalt sõna võtta. Ehk oskab Punkt rääkida Atletico kaitsjatest või mõni Bayerni tegelane nende "kandidaatidest", või näiteks wordprez räägiks venelaste kaitsjatest antud kontekstis, muul juhul on adekvaatset argumentatsiooni raske loota. Reali enda kaitsjad on viimasel ajal alla oma taseme mänginud, seega ei saa ümber lükata BCfey väidet. Tehniliste mängijatega on hädas enam-vähem kõik keskkaitsjad, ilmselt polegi ühegi keskkaitsja ülesanne individuaalselt Messi kahjutuks teha, seda peaks tehtama ikka meeskondlikult. Tervisega riskivad ka ikkagi kõik platsil viibivad mängijad. Siinkohal võin ka eksida, kuid kas pole Pique suhteliseks nõrkuseks just peavõitlus (võrreldes teiste maailmaklassi keskkaitsjatega)?

                    Kommentaar


                      Pean nõustuma eelkõnelejatega! Ma olen küll ainult Barca mänge sel hooajal näinud ja ma olen Barca fänn, aga minu meelest on hetkevormi pealt Shakira Pique maailma parim keskkaitsja! Mis nendest Juve ja Buyerni kaitsemängijatest ikka arvestada, nende klubid mängivad ju põhimõtteliselt üksinda oma liigades ja neil ei ole vastas selliseid kiireid ja tehnilisi mängijaid nagu Ronaldo!

                      Kommentaar


                        Haa, vastaks vähe argumentidega argumentidele. Kui miski Mark kriips on näinud kahte kolme barca mängu ja võtab sõna, siis tormab teda kaitsma Realfan, kes heidab ette...trummipõrin...et siinsed arvajad pole ju teisi keskkaitsjaid (Terry? Cahill? Bayern teatavasti puhkusel, aga see ju ei loe, sest Bcfey postitusi ei loeta) piisavalt mängimas näinud.
                        Nõrkuseks peavõitlus. Hea lause, aga kui nüüd vaadata Pique viimaseid mänge (Ja Bcfey postitus just nende kohta käis), siis on ta just selles vallas absoluutne müür ise: absoluutselt kõige rohkem peaga clearancei'd. Ja seda nt Atletico vastu, mida võiks pidada maailmaklassi kuuluvaks standardite lahendamisel ja krosside andmisel. Aga paneme puusalt, eks.
                        Ja kui muu ei toida, siis toome tiki-taka välja. Kallid pealinnapoisid, Guardiola tiki-takat ei mängi Barca juba päris tükk aega, õnneks või kahjuks. Kui selle argumendi taha tahate peituda, siis vaadake chances conceded stati ja ma ütlen, et see number näitab eriti hästi, mis vormis tõesti praegu Pique on.
                        Tore muidugi, et võtate vaevaks, aga siis võiks vastata nii nagu BCfey seda teeb- argumentidele, mida toetavad faktid, mitte emotsiooni pealt (avatariga) või sellelt, kes mehe lapse ema on või mida mees aasta aega tagasi tegi.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          ei noo siin pole millegi kallal eriti taielda ju. pique on väga hea olnud tõesti viimasel ajal. ma ei saa aru, mida osad Reali vennad üldse pressivad siin. ja ulme, et viitsite mingeid romaane vastu kirjutada. lastele poes müslit pole vaja osta ve

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Haa, vastaks vähe argumentidega argumentidele. Kui miski Mark kriips on näinud kahte kolme barca mängu ja võtab sõna, siis tormab teda kaitsma Realfan, kes heidab ette...trummipõrin...et siinsed arvajad pole ju teisi keskkaitsjaid (Terry? Cahill? Bayern teatavasti puhkusel, aga see ju ei loe, sest Bcfey postitusi ei loeta) piisavalt mängimas näinud.
                            Nõrkuseks peavõitlus. Hea lause, aga kui nüüd vaadata Pique viimaseid mänge (Ja Bcfey postitus just nende kohta käis), siis on ta just selles vallas absoluutne müür ise: absoluutselt kõige rohkem peaga clearancei'd. Ja seda nt Atletico vastu, mida võiks pidada maailmaklassi kuuluvaks standardite lahendamisel ja krosside andmisel. Aga paneme puusalt, eks.
                            Ja kui muu ei toida, siis toome tiki-taka välja. Kallid pealinnapoisid, Guardiola tiki-takat ei mängi Barca juba päris tükk aega, õnneks või kahjuks. Kui selle argumendi taha tahate peituda, siis vaadake chances conceded stati ja ma ütlen, et see number näitab eriti hästi, mis vormis tõesti praegu Pique on.
                            Tore muidugi, et võtate vaevaks, aga siis võiks vastata nii nagu BCfey seda teeb- argumentidele, mida toetavad faktid, mitte emotsiooni pealt (avatariga) või sellelt, kes mehe lapse ema on või mida mees aasta aega tagasi tegi.
                            Ei mõista, mis pärsib su funktsionaalset lugemist, aga teeme puust ja punaseks taaskord.

                            Ma heitsin ette vaid seda, et härrased nagu näiteks sepakas ning ka BCfey lähevad (minu hinnangul) põhjuseta isiklikuks ning hakkavad "oponenti" maha tegema. Teema teine lõik väljendas lihtsalt mu arvamust (ehk siis teemal Pique kui hetkel parimaid keskkaitsjaid), ei heitnud kellelegi midagi seal ette. Loe nüüd ilusti üle, ehk näed, et ei väitnud midagi kindlat seoses Pique ja tema peavõitlusega (kasutasin küsivat kõneviisi isegi), toetusin puhtalt enda poolt nähtule-kuuldule. Adekvaatse argumentatsiooni puhul pidasin silmas seda, et ilmselt ei oleks pädev mul hakata rääkima näiteks Terry'st, kui ma pole teda mängimaski näinud. Pigem toetasin just BCfey argumente, aga ma ei tea, kas sa oled liiga rumal või lihtsalt tahad hädaldada. Sellele võid juba ise vastata. Mis puutub Bayernisse, siis jah, unustasin, et Bundesligas on kuu aega pausi. Kuskilt jäi meelde, nagu olla Boateng vigastatud (Bayernis teatavasti ka teisi kaitsjaid ju) ning arvasin, et selle pärast jäi ka niiöelda võrdlusest välja.

                            Ma ei loe jalgpallialaseid uudiseid jms mitmete tundide kaupa päevas, samuti ei paku mulle erilist huvi ka teiste klubide mängud (vähemalt mitte iganädalaselt). Seega, vabandan ette juba ära, kui millegagi eksin Ma ei kasuta kindlat kõneviisi, kui ma kuigi kindel oma "informatsioonis" ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust

                              Ma heitsin ette vaid seda, et härrased nagu näiteks sepakas ning ka BCfey lähevad (minu hinnangul) põhjuseta isiklikuks ning hakkavad "oponenti" maha tegema.
                              Kui kasutaja Mark- tõesti arvab, et ma talle liiga tegin ja põhjuseta isiklikuks läksin, siis pole mul probleem tema käest vabandust paluda. Tema eelarvamusi ning üldistusi täis tekst muutus lõpu poole minu jaoks lihtselt selliseks, mida oli raske tõsiselt võtta ning seetõttu käsitlesin seda nagu kurioosumit.

                              Naljalugudest rääkides, siis täna sai korralikult itsitatud selle kuulujutu peale:

                              Real Madrid will try to sign Barcelona youth player Seung Woo Lee (17). The Korean can't play for another year due to FIFA rules. [sport]

                              Neile, kes ei tea, siis Lee-d on juba pikemat aega peetud üheks kõige talendikamaks u18 mängijaks nii La Masias kui ka maailmas ning on võrreldav selliste nimedega nagu Hachim Mastour või Martin Ødegaard. Samas pole poiss ametlikes mängudes viimased 2 aastat minuteid saanud, kuna FIFA on Barcal seda keelanud teha (reeglites on kirjas, et poiss peab vähemalt 18. aastat vana olema), ja klubi on pidanud tema karjääri ning arenguprotsessi päästmiseks välja mõtlema erinevaid alternatiivplaane (sõpruskohtumised, mitteametlikud turnad jne). Ning on avalik saladus see, et kogu selle FIFA tähelepanu meie noortesüsteemi peale aitas pöörata just pealinnlaste pingutused, kuna ilmselgelt on see üks väheseid kohti kus me valgesärkidest peajagu üle oleme. Ja arvatavasti teab seda ka Lee ise, kes tema situatsiooni üle Blatterile vilet puhus (Barca reeglite rikkumist see ei õigusta, aga ikkagi). Ehk siis, mõelge nüüd, kui onu Perez, kes viimasel ajal kõikide klubide noore talente aia tagant piilumas käib, temale lepingut pakkuma tuleks... Täielik nahhaalsuse tipp, arvestades millist rolli nad poisi arenguprotsessi pärssimisel mänginud on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Kui kasutaja Mark- tõesti arvab, et ma talle liiga tegin ja põhjuseta isiklikuks läksin, siis pole mul probleem tema käest vabandust paluda. Tema eelarvamusi ning üldistusi täis tekst muutus lõpu poole minu jaoks lihtselt selliseks, mida oli raske tõsiselt võtta ning seetõttu käsitlesin seda nagu kurioosumit.

                                Naljalugudest rääkides, siis täna sai korralikult itsitatud selle kuulujutu peale:

                                Real Madrid will try to sign Barcelona youth player Seung Woo Lee (17). The Korean can't play for another year due to FIFA rules. [sport]

                                Neile, kes ei tea, siis Lee-d on juba pikemat aega peetud üheks kõige talendikamaks u18 mängijaks nii La Masias kui ka maailmas ning on võrreldav selliste nimedega nagu Hachim Mastour või Martin Ødegaard. Samas pole poiss ametlikes mängudes viimased 2 aastat minuteid saanud, kuna FIFA on Barcal seda keelanud teha (reeglites on kirjas, et poiss peab vähemalt 18. aastat vana olema), ja klubi on pidanud tema karjääri ning arenguprotsessi päästmiseks välja mõtlema erinevaid alternatiivplaane (sõpruskohtumised, mitteametlikud turnad jne). Ning on avalik saladus see, et kogu selle FIFA tähelepanu meie noortesüsteemi peale aitas pöörata just pealinnlaste pingutused, kuna ilmselgelt on see üks väheseid kohti kus me valgesärkidest peajagu üle oleme. Ja arvatavasti teab seda ka Lee ise, kes tema situatsiooni üle Blatterile vilet puhus (Barca reeglite rikkumist see ei õigusta, aga ikkagi). Ehk siis, mõelge nüüd, kui onu Perez, kes viimasel ajal kõikide klubide noore talente aia tagant piilumas käib, temale lepingut pakkuma tuleks... Täielik nahhaalsuse tipp, arvestades millist rolli nad poisi arenguprotsessi pärssimisel mänginud on.
                                Oleksitest küll palju räägitud, ent vastupidise situatsiooni puhul ei kõhkleks ka Barcaga seotud instantsid Reali peale kaebamast, ainuke küsimus on, kas (FIFA) reaktsioon tuleks sama. Kas Barca pole siis ühtegi talenti teistelt klubidelt üle löönud? Üldises plaanis on reeglid kõigile siiski samad ju. Isiklikult ei poolda seda talentide varastamist, kuid selle vastu suurt midagi teha ei ole. Lõppude lõpuks teevad valikuid mängijaid või nendega seotud isikud.

                                Muidu, mis tingimustel täpselt võivad siis muu maailma (ehk siis väljaspool Euroopat) talendid alla 18-aastaselt Euroopas mängida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X