320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    This has been brilliant.
    Vist üks huvitavamaid poolaegu üldse, mida mina näinud olen. Kõike ja kamulaga: uskumatu intensiivsus Atleti poolt, vastupandamatu vasturünnak Barca tridenti poolt, vale penalt, õige penalt, õige penalt andmata, ja vasturünnakust game over. Näitlemist, jõhkraid tacklinguid,
    Alba on alati kloun, aga sel korral oli igati õigustatud väike ajaviitmine. Kasutades ühe teise teema vabandust- atleti oleks sama teinud sellises olukorras.
    Neh, skoori poolest meenub küll see mäng, kui Aguero Atleti eest vist neli väravat lõi, mile lõppeks vist Atleti ka 5-4 võitis, kui mälu ei peta, siis ainult Atleti skooris vasturünnakutest...
    Meelelahutus missugune. seda lihtsalt pidi poolajal kommima.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Korralik andmine ning kogu raha eest
      Ja ega teine pa nõrgem tule.. Mehed olid poolaja lõpus ikka õige äksi täis. Aga arusaadav ka kui kohtunik paneb mõemale poole lahtise käega vastu põski.
      Ja Torrest võikski vaid poolaegade alguses kasutada
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Kes pärast esimest pa maga läksid, ei jäänud millestki ilma. Gabi loll punane tunnelis tähendas seda, et teine poolaeg sisuliselt veeretati läbi, mille käigus Atletico mehed korjasid veel 5 kollast ning lõpetadid mängu 9-kesi.
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Millalgi esimese poolaja keskel said kohtunikud ilmselgelt teada, et rahad on üle kantud. Hästi tegid mängu ära, jälle.
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            Millalgi esimese poolaja keskel said kohtunikud ilmselgelt teada, et rahad on üle kantud. Hästi tegid mängu ära, jälle.
            Sa midagi peale halamise ka teha oskad? Korralikud heiteri prillid ees.

            Et siis Atletico penalt oligi penalt näiteks?

            --

            Alba on muidu eluaeg tõsine cunt olnud ning ega see ei muutu kunagi vast. Barca pooldajana lihtsalt häbi vaadata venna tegutsemist platsil kohati.
            Üldiselt esimene poolaeg oli maru põnev mäng aga imo 2 mängu kokkuvõttes vääris Barca edasipääsu. Atletico kaartide arv pole ka midagi imekspandavat, paljud keesid üle ning retsimist oli omajagu. Aga propsi Atleticole ja Simeonele, põnev mäng oli.
            The ball is round, the game lasts ninety minutes,
            and everything else is just theory.

            Kommentaar


              Huuh, milline mäng!

              Ei hakka mingit pikemat teksti kirjutama, kuna mitte midagi mida ma kirjutaksin suudaks adekvaatselt kirjeldada seda, mida ma selle kohtumise ajal läbi elasin. Kindlasti üks vägevamaid esimesi poolaegasid, mida mina oma silmaga näinud olen ja olen uhke oma meeskonna mängijate üle, et nad vastase intensiivsuse ja agressiivsusega nii hästi toime tulid.

              Kommentaar


                Vaatasin just mängu kordusest ära ja võib öelda, et Atletico alistati nende enda relvaga. Kontrarünnak, nurgalöök, kontrarünnak. Alba tegu loomulikult ei õigusta miski, aga Barca kolmanda värava puhul, kui esmalt Alba käega kastis mängis ja kohtunik penalti andmata jättis, peale mida Alba ise meeletu spurdiga kontrarünnakuse tormas ja lõpuks veel Neymarile väravasöödu andis. See oli võimas. Pique minu silmis MOTM. Kaitses kindlus ise ja teisel korrusel täielik kunn. Kahju, et Neymarile olematu suluseis ära vilistati. Ter Stegen oleks ilusa väravasöödu kirja saanud.

                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Ma päris täpselt ei saagi aru, mis see Alba nüüd siis nii cuntlikku tegi- näitles natuke üle, et meeskonnale hingamisruumi anda intensiivse surve all. Igapäevane, igas liigas ja igas vähegi tähtsust omavas mängus, kus selline võimalus tekib. Eelnev ajalugu ei räägi tema kasuks, aga no ei tasu üle ka reageerida. Liputajal juhtus õnnetus aga kogu see brigaad oli üks õnnetus õnnetuse otsa, ma ei kujuta ühtegi liigat, kus jalgpallisaapa viskamise eest kohtuniku pihta punast ei antaks, ainult lol ligas.
                  Sellega seoses muidugi eriti kahju, et ter Stegen resultatiivset söötu kirja ei saanud.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Sellega seoses muidugi eriti kahju, et ter Stegen resultatiivset söötu kirja ei saanud.
                    Mul ka nii kahju. Poetasin isegi pisara. See oleks ta enesekindlusele super mõju avaldanud ja me oleks saanud teda kutsuda barca neueriks. See oleks lahe olnud.
                    vamos el luchita!

                    Kommentaar


                      Huvitavad tegevused vastaste mõjutamiseks.. Samas ma ei saa aru, miks Neymarit peaks kõigutama see, et sats, kus tema ei mänginud, kaotas 1:7 sakslastele? Peaks just näitama tema olulisust ja lisama seeläbi enesekindlust:
                      Rakitic insisted that he saw no altercations between Neymar and any Atleti players, despite defender Juanfran appearing to make a gesture to the Brazilian reminding him of his country’s 7-1 semi-final defeat to Germany in last year’ World Cup.

                      Üldse tundub, et Atletico poisid lasevad sel hooajal end kergesti mõjutada. Kas Neymar peaks siis olema vaid vastu võttev pool? Cani: “Neymar has a style of play, doing ‘nutmegs’, talking...it’s the way he plays the game. Someday he will have a problem like he had today, but if that’s what he likes to do...

                      Ja see Gabi teema on üldse imelik, kui ta vähegi aus on: "Well my words were 'Jesus, it was a penalty and a red card; you'll see on TV that you're wrong'." Huvitav oleks lugeda, mida kohtunik mängujärgsesse raportisse kirjutas..

                      Aga üldiselt on mängujärgselt asjad tavapäraselt mõistlikud Atletico meestega ning mingit reali sarnast lällamist ja ininat väga pole. Respekt selle eest kindlasti puna-valgetele
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                        Rakitic insisted that he saw no altercations between Neymar and any Atleti players, despite defender Juanfran appearing to make a gesture to the Brazilian reminding him of his country’s 7-1 semi-final defeat to Germany in last year’ World Cup.
                        Milline jultunud noormees! Südametu cunt!#atleticoplayershavenoclass

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Ma päris täpselt ei saagi aru, mis see Alba nüüd siis nii cuntlikku tegi- näitles natuke üle, et meeskonnale hingamisruumi anda intensiivse surve all. Igapäevane, igas liigas ja igas vähegi tähtsust omavas mängus, kus selline võimalus tekib. Eelnev ajalugu ei räägi tema kasuks, aga no ei tasu üle ka reageerida. Liputajal juhtus õnnetus aga kogu see brigaad oli üks õnnetus õnnetuse otsa, ma ei kujuta ühtegi liigat, kus jalgpallisaapa viskamise eest kohtuniku pihta punast ei antaks, ainult lol ligas.
                          Sellega seoses muidugi eriti kahju, et ter Stegen resultatiivset söötu kirja ei saanud.
                          Ma arvan, et kohtunik võttis pea järgi ära. Geimar paistab veits ette kallutatud olevat. Sentimeetrid muidugi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                            Ma arvan, et kohtunik võttis pea järgi ära. Geimar paistab veits ette kallutatud olevat. Sentimeetrid muidugi.
                            sa mine nüüd vaata korduses korra, kus see su kohtunik sel hetkel paiknes ja siis hakka mingist tuka järgi sulu võtmisest rääkima
                            Neymar pidanuks muidugi ka ise veidi tähelepanelikum olema, sest samm üle keskjoone, võtnuks ära igasugused võimalused vilistada.. Üldse ulme, et Atletico sedavõrd kõrge lennuga peal oli ja tagant tühjaks jättis. Pep´i aegne Barca chelski vastu
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Vaatasin just mängu kordusest ära ja võib öelda, et Atletico alistati nende enda relvaga. Kontrarünnak, nurgalöök, kontrarünnak.
                              Ent ikka leiad sa netist Barca fänne, kes selle võidu üle rahul ei ole.

                              Muidu, ma julgeks sellesse loetelusse juurde lisada ka intensiivsuse ja distsipliini, kuna nendes kolmes mängus Atleti vastu sel aastal on Barca näidanud et suudavad nende agressiivse stiiliga nii mentaalselt kui ka füüsiliselt toime tulla. Hämmastav, arvestades mis toimus päras Sociedadi kaotust ning kuidas Ancelotti kõikvõimas Real nendega nii hädas sel hooajal olnud on.

                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Sellega seoses muidugi eriti kahju, et ter Stegen resultatiivset söötu kirja ei saanud.
                              See pilt näitab suurepäraselt ära, miks Simeone nii vähe mehi Barca penaltikasti nurgalöökide ajal eelmistes kohtumistes saatis. Jätta Messit ja Neymari nende praeguses vormis katma ainult 2-3 meest on enesetapp, kui Barca nurgalöögi neutraliseerida suudab.

                              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                              Ja see Gabi teema on üldse imelik, kui ta vähegi aus on: "Well my words were 'Jesus, it was a penalty and a red card; you'll see on TV that you're wrong'." Huvitav oleks lugeda, mida kohtunik mängujärgsesse raportisse kirjutas..
                              Manzano olevatki raportisse kirjutanud, et Gabi sai kollase kaarti kuna võttis sõna kohtuniku otsuste üle. Saan aru, et esimene poolaeg oli intensiivne ja ääretult emotsionaalne, aga no kapten peaks end nagu ikkagi vaos hoidma ja see punane kaart põhimõtteliselt andiski Barcale selle võidu kätte.


                              Muide, kes tahab, siis siit saab eilset kohtumist täies mahus vaadata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Ent ikka leiad sa netist Barca fänne, kes selle võidu üle rahul ei ole.
                                Huvitav, milline Barca fänn ei ole eilse mänguga rahul.

                                See hooaeg 3 mängu vs Atletico (3W - 0D - 0L, Goals: 7-3)
                                Eelmine hooaeg 6 mängu vs Atletico (0W - 5D - 1L, Goals: 3-4)

                                Eile tehti esimesel poolajal seda, mida suudeti eelmisel hooajal kuue mängu peale kokku ehk lüüa 3 väravat. Lisaks olid kõik 3 väravat sellised, mida tavaliselt löövad vastased Barcale (kontrarünnakud + nurgalöögid). Eilne mäng näitas selgelt ära, et mis juhtub, kui Barca annab initsiatiivi vastasele ja mängib ise mängu, mida vastased pea iga mäng nende vastu mängivad. Kindlasti väärib eraldi ära mainimist ka see, et viimati löödi Atleticole nende enda kodus 3 või enam väravat 16.09.2012 (Atletico vs Rayo Vallecano 4-3).
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X