320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sry, reageerisin üle, krdi koss tegi meele mõruks
    Pole hullu , ega ma oma vastuse kirjutamisel mõtlesin pikalt, kas jätkata tsiviliseeritult või minna full jaaloks, kuna Dortmundi mäng oli mannetu

    Kommentaar


      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
        Eile sai Sevilla mängu vaadatud ja natuke mõtiskletud laenulolevate poiste ja nende tuleviku peale. Palju on spekuleeritud, et mõlemad Denis ja Deulo tulevad uueks hooajaks tagasi. Mina aga nii kindel ei oleks. Sergi Roberto vast otsib endale uue kodu, kuid Xavi seis on veel lahtine. Kui mõlemad peaks lahkuma, oleks Denisil kindlasti meeskonnas koht olemas korraliku mänguajaga. Ja isegi kui meeskonnas temale järgmine hooaeg kohta ei leidu, on tal veel aastake laenulepingut järel. Gerardi seis nii roosiline pole. Veidi rohkem kui kuu aja pärast saab noormees 21 ning kaua ta veel oma supertalendi staatuses saab elada. Tuleb hakata juba tulemusi näitama, sest uued talendid tulevad juba peale. Teine oluline faktor Deulo puhul on MSN. Kui Pedro saab enamik mängudes ainult 20-30min mängida, ei jäta see järjekorras järgmisele mängijale praktiliselt üldse mänguaega. Siit võib ka spekuleerida Pedro tuleviku üle. Ei taha uskuda, et ta on hetkelise situatsiooniga rahul ja ma pean tõenäoliseks, et mees hakkab varsti uut klubi otsima, mis loomulikult avab ka uksed noortele.
        Deulofeuga on tõesti asjalood kurvad. Eile Madridi-Sevilla kohtumist vaadates lootsin vähe küpsemat La Masia kasvandikku näha ent endiselt mängib ta väga isekeskselt ning jätab ikka veel mulje nagu poleks ta oma arengus pärast Barca B-st lahkumist ühetgi sammu edasi teinud. Kahju, kuna poisil ilmselgelt talenti on ja Barcal võiks seda praeguses süsteemis vaja minna. Aga nii kaua kuniks ta oma varjust kaugemale vaadata ei suuda, temal kohta Messi kõrval siin meeskonnas pole.

        Denissiga on aga lood hoopis vastupidi. Nii palju kui ma teda see hooaeg näinud olen, on ta mulle muljet avaldanud, mistõttu olin veidi üllatunud, et tema eile Sevilla eest ei alustanud. Endiselt tapja sööduga ning suurepärase tehnikaga, keskväljal Emery all on ta nüüd ka õppinud rohkem musta tööd tegema, mida nii noor ja talendikas poiss peab õppima kui ta tahab Barca esinudsmeeskonna eest kunagi mängida (vaadake kasvõi Rafinha suunas). Kuigi tahaks teda juba järgmine aasta Camp Noul rassimas näha, siis arvan et veel üks aasta Emery käe all ei tuleks talle sugugi pahaks.

        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Leidsin sellise kirjatüki:

        According to Josep María Bartomeu's official newspaper Mundo Deportivo, FC Barcelona will try to sign either Paul Pogba or Real Madrid's own Isco Alarcón. Apparently, their ban doesn't matter at all. That way, Mundo Deportivo have an excuse and a good reason not to place Barça's judicial problems on their cover. It should be noted that Mundo Deportivo said that Barcelona were going to sign players without registering them to play for 4 months, something that the biggest stars would surely accept in order to join FC Barcelona.
        Selliseid kuulujutte ei maksa praegu jah eriti tõsiselt võtta, arvestades mis Barca's kardina taga hetkel toimub. Isco ja Pogba toomisega üritatakse valimiste eel sociodele suitsu näkku puhuda, et need võimalikult vähe tähelepanu Bartomeu & CO. krimmisaagale pööraks.


        Muideks, Lucas Resende (rant warning) tuli hiljuti välja artikliga, kus ta loeb ette enamik antud juhtkonna vägiteod. Kõige meeldivam lugemine see ei ole, kuid siiski, arvan et igal Barca fännil peaks olema kohustuslik see läbi sirvida.

        Kommentaar


          Kuulujutt on minu jaoks ilmselgelt ebareaalne, üllatav vaid, et Barca presidendi oma leht (parandage, kui eksin) sellist sõnnikut toodab.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Kuulujutt on minu jaoks ilmselgelt ebareaalne, üllatav vaid, et Barca presidendi oma leht (parandage, kui eksin) sellist sõnnikut toodab.
            Natuke irooniline, arvestades milliseid naljalugusi Marca pidevalt välja trükib.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Natuke irooniline, arvestades milliseid naljalugusi Marca pidevalt välja trükib.
              Ühegi Barca mängija Reali toomisest pole nad ilmselt kaua aega rääkinud. Aga pole mõtet hakata vaidlema, kumb rohkem huumorit teeb, ilmselt teevad seda mõlemad. Üritasin vaid selgitada, miks ma antud lõigu postitasin (ehk siis: ei karda Isco lahkumist, kui keegi juhuslikult arvas). Võib-olla viis seda teha ei olnud väga üheselt mõistetav.

              Kommentaar


                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                Muideks, Lucas Resende (rant warning) tuli hiljuti välja artikliga, kus ta loeb ette enamik antud juhtkonna vägiteod. Kõige meeldivam lugemine see ei ole, kuid siiski, arvan et igal Barca fännil peaks olema kohustuslik see läbi sirvida.
                Tänud!
                Lugesin ja mul läks reaalselt süda pahaks selle jama peale...

                Kõike seda sitta järjest läbi lugeda ja mõelda, mis jamad võivad veel sahtlipõhjas vedeleda, siis ma kardan, et jalgpalliklubi ning institutsioon FC Barcelona võib olla sellises pasas (ehk sügisel selgub..), et ka 10st aastast jääb väheks sealt välja rabeleda. Ma loodan väga, et Laporta võtab seda asja tõsiselt ning murrab presidendi toolile tagasi, sest see paistab olevat me ainus võimalus...
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Tänud!
                  Lugesin ja mul läks reaalselt süda pahaks selle jama peale...

                  Kõike seda sitta järjest läbi lugeda ja mõelda, mis jamad võivad veel sahtlipõhjas vedeleda, siis ma kardan, et jalgpalliklubi ning institutsioon FC Barcelona võib olla sellises pasas (ehk sügisele selgub..), et ka 10st aastast jääb väheks sealt välja rabeleda. Ma loodan väga, et Laporta võtab seda asja tõsiselt ning murrab presidendi toolile tagasi, sest see paistab olevat me ainus võimalus...
                  No minu jaoks nati üle võlli on see artikkel ja paljud "faktid" mis seal välja toodud on ka stiilis, et ma "ei saa kindlalt väita", aga arvan ja vandenõuteooria põhised. Mitte et mulle meeldiks suund mida Rosell on võtnud, aga kindlasti ei ole Laporta ka nüüd mingi pühak ja Cruyff mingi ilmeksimatu vana, kelle suust ainult puhast kulda tuleb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Ühegi Barca mängija Reali toomisest pole nad ilmselt kaua aega rääkinud. Aga pole mõtet hakata vaidlema, kumb rohkem huumorit teeb, ilmselt teevad seda mõlemad. Üritasin vaid selgitada, miks ma antud lõigu postitasin (ehk siis: ei karda Isco lahkumist, kui keegi juhuslikult arvas). Võib-olla viis seda teha ei olnud väga üheselt mõistetav.
                    Kas mitte Marca ei kirjutanud alles aastavahetusel, kuidas Perez sooviks Messit? Faktid.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Mis taust kunagisel Luis Figo Barca>Royal träänsferil oli? Kuidas sellise tippmängija müük otsesele rivaalile teoks sai? Kas võib paralleele tõmmata Juan Mata Chelski>ManU träänsferiga?

                      Kommentaar


                        Whats up with that?
                        Attendances at the Camp Nou have been falling gradually, dropping by an overall average of 20,000 from October to January. Month to month they have fallen from 77,451 in October to 74,845 in November, 65,894 in December and the average number of fans in January was 57,746.
                        Attendances at the Camp Nou have been falling gradually, dropping by an overall average of 20,000 from October to January. Month to month they have fallen from 77,451 in October to 74,845 in November, 65,894 in December and the average number of fans in January was 57,746.

                        Although it is true it was cold in the Catalan capital during January, attendances for big games against Atlético de Madrid and Villarreal barely attracted 60,000 fans to the Barça stadium.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Muideks, Lucas Resende (rant warning) tuli hiljuti välja artikliga, kus ta loeb ette enamik antud juhtkonna vägiteod. Kõige meeldivam lugemine see ei ole, kuid siiski, arvan et igal Barca fännil peaks olema kohustuslik see läbi sirvida.
                          üli hea lugemine! soovitan kõigil reali fännidel ka lugeda ja naerda kui palju sitta barcas keeratud on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jobu Vaata postitust
                            Whats up with that?
                            Sitad mänguajad peamiselt. Muidugi on tekkinud nn perekondlikke sociod, kes saavad hooajapileti päranduseks, aga ei viitsi üldse kohale ilmuda, sest jalka enam ei huvita. Kohti ka muidugi ei vabasta.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Sitad mänguajad peamiselt. Muidugi on tekkinud nn perekondlikke sociod, kes saavad hooajapileti päranduseks, aga ei viitsi üldse kohale ilmuda, sest jalka enam ei huvita. Kohti ka muidugi ei vabasta.
                              Mõtlesingi, et mis teema sellega on ja aitäh vastuse eest. Ootasingi, et mõni siseinfoga natukene kursis olevam inimene saab mulle vastuse antud

                              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                              üli hea lugemine! soovitan kõigil reali fännidel ka lugeda ja naerda kui palju sitta barcas keeratud on
                              Igas klubis toimuvad sellised asjad, lihtsalt mõned varjavad selliseid asju avalikkuse eest hästi, mõned mitte.

                              Lugesin ka selle teksti läbi, päris huvitav lugemine ja osati kahju, et selline torbik seal sitta korraldab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Mis taust kunagisel Luis Figo Barca>Royal träänsferil oli? Kuidas sellise tippmängija müük otsesele rivaalile teoks sai? Kas võib paralleele tõmmata Juan Mata Chelski>ManU träänsferiga?
                                Mul tuleb Figo ja selle üleminekuga seoses alati meelde see kurikuulus naasmine ja seapea:

                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X