320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Tõsiselt hea mäng oli Barcelona poolt, nüüd kui suurim rivaal seljatatud peaks loogiliselt võttes puha võidud tlema

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Rijkaardist sai esimene Barca treener, kes on Barca treenerina 2 korda Bernabeul võitu nautida saanud:P

      Ning ainult 1 kord varem ajaloos on Barca suurema võidu saanud 73-74, mis oli 5-0 ning
      Viimane nii suur võit oli 84-85 aastal

      Madridi fännid vastasid küsitlusele, et ca 90% arvavad, et võistkond peaks end kõvasti noorendama...ei süüdista neid

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        sai siis kah lõbusas meeleolus seda Reali mängu vaadatud. tahaksin lidada oma kommentaari pisut teisest vaatenurgast. nimelt oli minul ühejalgse amatöörjalpallurina ronaldinho teist väravat väga südantsoojendav vaatata. mees nagu 5.liiga mängust välja karanud!
        võtab palli. jookseb hirmsa hooga kõigist vastastest mööda. vasakult. jõuab väravavahiga silmitsi. asub karistusala suht vasakul servas. siis saab aru, et vasakuga ta lüüa ei oska. pöörab parema jala siseküljele. lööb. täpselt nagu 5.liiga vasakpoolik, mida mängib paremajalgne mees, kuna ühtki vasakuga venda tiimis lihtsalt pole.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas lorenzo


          tapselt, no ma ei saa aru mida tegi oma kastis Helguera kui Ronni palliga sinna triblas? nagu amatoor
          kui sa juhtud nägema selle situatsiooni kordust siis vaata kuidas ronaldinho enne paremale liikumist veidi vasakule nõksatab, minu arust selle kehapette peale see helguera toppama jäigi, tegelt üldse nende mõlema värava korral oli näha kui hästi ronaldinho kiiruse pealt oma keha valitseb (mingi imepisike nõks ühele poole ja siis kiirendus teiselt poolt vastast mööda), vaadake kordusi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas kopajuht


            Algselt postitas lorenzo


            tapselt, no ma ei saa aru mida tegi oma kastis Helguera kui Ronni palliga sinna triblas? nagu amatoor
            kui sa juhtud nägema selle situatsiooni kordust siis vaata kuidas ronaldinho enne paremale liikumist veidi vasakule nõksatab, minu arust selle kehapette peale see helguera toppama jäigi, tegelt üldse nende mõlema värava korral oli näha kui hästi ronaldinho kiiruse pealt oma keha valitseb (mingi imepisike nõks ühele poole ja siis kiirendus teiselt poolt vastast mööda), vaadake kordusi
            see näitab lihtsalt seda, et kaitsemängija pole valmis, keskendunud jne... aga noh, ega meest süüdistada ei saa
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Kui Ronaldinho väravates kedagi Reali meestest süüdistada saab, siis peitub viga pigem keskvälja ja kaitse koostöös. Kui Ronaldinho palli rahulikult kätte saab ning kiiruse üles võtab, siis on ikka väga väga raske tema käest see pall sellistes olukordades ilma veata (kas ka sellegagi?) iga kord kätte saada. Oleks seal siis kasvõi Terry või Maldini või kes iganes. Reali supporterid said sellest koheselt ka aru ning sellest ka nendepoolne reaktsioon.
              Aga jah, võrratu!
              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas rohelineKonn


                sai siis kah lõbusas meeleolus seda Reali mängu vaadatud. tahaksin lidada oma kommentaari pisut teisest vaatenurgast. nimelt oli minul ühejalgse amatöörjalpallurina ronaldinho teist väravat väga südantsoojendav vaatata. mees nagu 5.liiga mängust välja karanud!
                võtab palli. jookseb hirmsa hooga kõigist vastastest mööda. vasakult. jõuab väravavahiga silmitsi. asub karistusala suht vasakul servas. siis saab aru, et vasakuga ta lüüa ei oska. pöörab parema jala siseküljele. lööb. täpselt nagu 5.liiga vasakpoolik, mida mängib paremajalgne mees, kuna ühtki vasakuga venda tiimis lihtsalt pole.
                Jah, mees, Ronaldinho, keda praegu peab enamik jalgpallimaailmast parimaks on nagu sina, nagu 5. liiga vaskakpoolik, kes ei oska muud moodi väravat lüüa kui nii magedalt nagu ta seda laupäeval tegi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Barca-Freddy
                  Barcal prääga ikka väga võimas seis - meeskonnas on maailma parim mängija ja maailma parim noormängija.
                  Messi pole minu arvates küll maailma parim noormängija, mis ta ikka erilist tegi Realiga mängus?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Chaqueta


                    Algselt postitas Barca-Freddy
                    Barcal prääga ikka väga võimas seis - meeskonnas on maailma parim mängija ja maailma parim noormängija.
                    Messi pole minu arvates küll maailma parim noormängija, mis ta ikka erilist tegi Realiga mängus?
                    Ütle siis, kes on parem?
                    Ega me ei räägigi ainult Reali mängust. Kui sa just pole teisimänge näinud

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      No, vaata, ses mõttes ta jah ei teind midagi erilist. Kui vaadata Ronnyt siis on teine lugu, aga ta on 18 aastane alles esiteks. Teiseks, ta on nii väike ja nii kiiire ja kui vastane ette jääb(vea teeb) siis ta ei kuku pidevalt maha, vaid suudab siiski oma keha valitseda (nagu Ronny). Teiseks tema tehnika on ka ülihea, kuigi mitte selline nagu Robinhol, aga samas Robinho trikitab seal koha pealt 2 minti ja siis saab kaitsets mööda, kui Messi läeb taoliselt Ronaldinhole kiire hooga ja kergete keha petetega ja äkiliste liigutustega kaitsjast mööda nagu niuhti. Ronaldinho on muidugi omaette klass, aga ikkagi.
                      Ja kes sinu arvates siis parim noormängija on? Võibolla veel tänasel päeval ei saa jah pidada Messit sama heaks, kui Rooney näiteks, aga selle hooaja lõpus ja MMil ... uskuge mind, see vend tõuseb maailma ässade hulka ja hakkab särama veel kõvasti.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Jah, mulle on avaldanud muljet see, et Messi ei kuku esimesel võimalusel pikali vaid püüab alati edasi minna ja see sihikindlus on märkimisväärne, nii ta näiteks lõi oma värava Pana vastu. See nö haip tema ümber on muidugi tohutu ja temast räägitakse eelkõige kui tulevikumehest, on ta ikkagi äärmiselt märkimisväärne mängumees kui arvesse võtta tema vanust!!! Kuigi ta intervjuus ise rääkis, et püüab kärast mis teda ümbritseb mitte välja teha on sellised asjaolud nagu seda oli Maradon nr. 10 ˛est loomulikult noorele mehele suureks koormuseks, eriti argentiinlasele. Usun, et natukese ajapärast on sellised loosungit nagu \"Robinho, Rooney who?\" õigustatud. Aga need, kes kuskilt on lugenud, et Messi maailm kõige, kõige ja siis noogutavad kohe kaasa... Veel ei ole ta midagi sellist saavutanud, minu mäletamist mööda, et teda nii võiks tituleerida, vähemalt mitte barca särgis, aga selles, et see aeg tuleb olen täiesti kindel ja selleks piisaks ühest mängust, ühest suurepärasest nö maradona stiilis väravast näiteks meistrite liigas! (on ju see potensiaal kõigile näha!)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          on messi see vend kes lõi eelmine aasta 17 aastaselt värava?
                          tõstis üle väravavahi vist

                          barca eest siis. oli vist kõige noorim barca mängija, kes skoorinud
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Sama vend jah. Albacete vastu oli see, kui mälu ei peta.

                            Muide, kõneall olevas mängus ta lõi kahe minutiga kaks identset väravat, esimene võeti off-side\'i tõttu ära, 2 minutit hiljem rehabiliteeris ta end.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              muide see mang oli 1.mail ja sel aastal, maletan tapselt, sest ise olin siis Camp Noul seda vaatamas oma silmaga ja pealtvaatajaid oli mangul mingi 92000
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas lorenzo


                                muide see mang oli 1.mail ja sel aastal, maletan tapselt, sest ise olin siis Camp Noul seda vaatamas oma silmaga ja pealtvaatajaid oli mangul mingi 92000
                                kade meel, mis siin rääkida. Tuleb ka minu aeg Nou Campile ära käimiseks. Aga jah, hiljuti Chealsea TV-s räägiti, et miks nii vähe pealtvaatajaid, kuigi on Mourinho mehed kõige enam skooriv meeskond (vähemalt tollal) ja siis üks ütles, et me ei ole nagu Barca, et meid ei tulda vaatama lihtsalt et näha sellist meest nagu seda on Ronalidinho, see ongi see kataloonlast show-element eesotsas Ronniega.

                                to EgoTrip: \"...on ta ikkagi äärmiselt märkimisväärne mängumees kui arvesse võtta tema vanust!!! \" et ma siis püüdsingi seda öelda, et temast räägitakse ülivõrdes arvestades tema vanust, muidu ei olekski midagi erilist et barca ründaja lõi värava. Ma ei tea kas minu point jõuab teisteni...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X