320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Thomson

    kade meel, mis siin rääkida. Tuleb ka minu aeg Nou Campile ära käimiseks. Aga jah, hiljuti Chealsea TV-s räägiti, et miks nii vähe pealtvaatajaid, kuigi on Mourinho mehed kõige enam skooriv meeskond (vähemalt tollal) ja siis üks ütles, et me ei ole nagu Barca, et meid ei tulda vaatama lihtsalt et näha sellist meest nagu seda on Ronalidinho, see ongi see kataloonlast show-element eesotsas Ronniega.

    to EgoTrip: \"...on ta ikkagi äärmiselt märkimisväärne mängumees kui arvesse võtta tema vanust!!! \" et ma siis püüdsingi seda öelda, et temast räägitakse ülivõrdes arvestades tema vanust, muidu ei olekski midagi erilist et barca ründaja lõi värava. Ma ei tea kas minu point jõuab teisteni...


    Chelseal on Statka juba poolevorra vaiksem ja Priemeris mangib 6 Londoni klubi nii,et konkuretnts tihedam pealtvaatajatele

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Thomson


      Algselt postitas lorenzo


      muide see mang oli 1.mail ja sel aastal, maletan tapselt, sest ise olin siis Camp Noul seda vaatamas oma silmaga ja pealtvaatajaid oli mangul mingi 92000
      kade meel, mis siin rääkida. Tuleb ka minu aeg Nou Campile ära käimiseks. Aga jah, hiljuti Chealsea TV-s räägiti, et miks nii vähe pealtvaatajaid, kuigi on Mourinho mehed kõige enam skooriv meeskond (vähemalt tollal) ja siis üks ütles, et me ei ole nagu Barca, et meid ei tulda vaatama lihtsalt et näha sellist meest nagu seda on Ronalidinho, see ongi see kataloonlast show-element eesotsas Ronniega.

      to EgoTrip: \"...on ta ikkagi äärmiselt märkimisväärne mängumees kui arvesse võtta tema vanust!!! \" et ma siis püüdsingi seda öelda, et temast räägitakse ülivõrdes arvestades tema vanust, muidu ei olekski midagi erilist et barca ründaja lõi värava. Ma ei tea kas minu point jõuab teisteni...
      kindlasti kai ara! aga el clasicot vist sel aastal ei nae, sest need piletid vist juba hooaja algul ara muudud
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Thomson
        Tuleb ka minu aeg Nou Campile ära käimiseks. Aga jah, hiljuti Chealsea TV-s räägiti, et miks nii vähe pealtvaatajaid, kuigi on Mourinho mehed kõige enam skooriv meeskond (vähemalt tollal) ja siis üks ütles, et me ei ole nagu Barca, et meid ei tulda vaatama lihtsalt et näha sellist meest nagu seda on Ronalidinho, see ongi see kataloonlast show-element eesotsas Ronniega.
        No mudugi käiakse ka Ronaldinhot vaatamas. Aga vaieldamatult mängib Barca ka meeskondlikulkt ilusaimat jalgpalli. Igal Barca rünnakul on oodata midagi ilusat, kas siis individuaalne silmailu või meeskondlik söödumäng, aga midagi erilist igastahes.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Meeskond Werderi vastu:

          Valdés, Jorquera, Puyol, Iniesta, Edmilson, Sylvinho, Oleguer, Deco Giuly, Belletti, Larsson, Motta, Eto\'o, Gabri, Gio, Ronaldinho, Márquez and Ezquerro.

          Tänast mängu näitab ka Viasat Sport 2.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Karla
            Tänast mängu näitab ka Viasat Sport 2.

            VÄGA HEA!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas MaRtin_12


              Algselt postitas Karla
              Tänast mängu näitab ka Viasat Sport 2.

              VÄGA HEA!
              Ei usu
              Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Barca CLi mängu näitab iga kord mingi Viasati programm :P
                Aga mudu jah, täna saab näha arvatavasti natukene harjumatud koosseisu, sest 1 koht grupis on praktiliselt kindlustatud ja mõned staarid saavad pingilt mängu jälgida(äkki sekkuvad kui mingi hull seis on ) Aga kindlastiei mängi täna Messi ja Xavi.
                Ise ennustan (loodan!) 3-0 võitu, väravad Eto`olt, Giulylt ja Ronnylt. Aga tegelikult on Werder ka heas hoos ja võib tulla vabalt mingi 3-2 :P
                Sellega rikuks mudugi natukene viimaste 7 mängu seeriat, mille väravatevahe on 27-1 :P Aga ple hullu.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Barca-Freddy


                  Barca CLi mängu näitab iga kord mingi Viasati programm :P
                  Aga mudu jah, täna saab näha arvatavasti natukene harjumatud koosseisu, sest 1 koht grupis on praktiliselt kindlustatud ja mõned staarid saavad pingilt mängu jälgida(äkki sekkuvad kui mingi hull seis on ) Aga kindlastiei mängi täna Messi ja Xavi.
                  Ise ennustan (loodan!) 3-0 võitu, väravad Eto`olt, Giulylt ja Ronnylt. Aga tegelikult on Werder ka heas hoos ja võib tulla vabalt mingi 3-2 :P
                  Sellega rikuks mudugi natukene viimaste 7 mängu seeriat, mille väravatevahe on 27-1 :P Aga ple hullu.

                  Freddy on eriti hoogu sattunud....väravate vahe on viimases 7 mängus 21-1
                  Kuigi pole paha kui oleks 27-1

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Barca-Freddy


                    No, vaata, ses mõttes ta jah ei teind midagi erilist. Kui vaadata Ronnyt siis on teine lugu, aga ta on 18 aastane alles esiteks. Teiseks, ta on nii väike ja nii kiiire ja kui vastane ette jääb(vea teeb) siis ta ei kuku pidevalt maha, vaid suudab siiski oma keha valitseda (nagu Ronny). Teiseks tema tehnika on ka ülihea, kuigi mitte selline nagu Robinhol, aga samas Robinho trikitab seal koha pealt 2 minti ja siis saab kaitsets mööda, kui Messi läeb taoliselt Ronaldinhole kiire hooga ja kergete keha petetega ja äkiliste liigutustega kaitsjast mööda nagu niuhti. Ronaldinho on muidugi omaette klass, aga ikkagi.
                    Ja kes sinu arvates siis parim noormängija on? Võibolla veel tänasel päeval ei saa jah pidada Messit sama heaks, kui Rooney näiteks, aga selle hooaja lõpus ja MMil ... uskuge mind, see vend tõuseb maailma ässade hulka ja hakkab särama veel kõvasti.
                    No minu arvates on parim noormängija C. Ronaldo, kui teda võib parimaks noormängijaks pidada, EM-il oli ta supper

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas avscol


                      Algselt postitas Barca-Freddy


                      Barca CLi mängu näitab iga kord mingi Viasati programm :P
                      Aga mudu jah, täna saab näha arvatavasti natukene harjumatud koosseisu, sest 1 koht grupis on praktiliselt kindlustatud ja mõned staarid saavad pingilt mängu jälgida(äkki sekkuvad kui mingi hull seis on ) Aga kindlastiei mängi täna Messi ja Xavi.
                      Ise ennustan (loodan!) 3-0 võitu, väravad Eto`olt, Giulylt ja Ronnylt. Aga tegelikult on Werder ka heas hoos ja võib tulla vabalt mingi 3-2 :P
                      Sellega rikuks mudugi natukene viimaste 7 mängu seeriat, mille väravatevahe on 27-1 :P Aga ple hullu.

                      Freddy on eriti hoogu sattunud....väravate vahe on viimases 7 mängus 21-1
                      Kuigi pole paha kui oleks 27-1
                      Hehe, aga mina arvestasin (numbrite ilustamiseks) ka Kataloonia Cupi 6-0 võitu B-koosseisuga, kuid ka nõrga meeskonna vastu ;=)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Muuseas, kas keegi on veel märganud, et Motta ja Pizzarro on praegu äravahetamiseni sarnased?!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algkoosseis:
                          Valdes
                          Motta
                          Marguez
                          Puyol
                          Larsson
                          Giuly
                          Ronaldinho
                          Gio
                          Gabri
                          Deco
                          Oleguer
                          Selline huvitav algkoosseis siis.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Gabri 1:0.
                            Ronaldinholt hea sööt vabanevale Gabrile.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              1-0 juba, kurat ja mina pean õpppima!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Penalt. 1:1.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X