320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fakk me, vale teema sorri

    Kommentaar


      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
      ma ei tea, midagi head õelda pole siin. barcal on liiga palju häid mängijaid koos. isegi kui messi on täielik sitt, nagu eile, löövad teised vennad väravaid. Ronaldol pole kedagi. masendav
      Said nüüd sita oma Ronaldo trussikudelt maha pestud peale Valenciaga mängu? Aga ei tore sind jälle siin näha, päriselt kohe. Kuidagi tühi tunne oli siin ilma sinuta vahepeal, polnud kedagi kelle postituste üle naerda.
      https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

      Kommentaar


        mul oli taaskord puhkus ja erinevalt teiesugustest nohikutest, kes puhkuse ajal kuskil haapsalus suvilas passivad ja korra aastas ka kalev spa pileti jaksavad osta, käin mina soojal maal oma vormis keha näitamas ja vingetes klubides vingeid naisi sebimas. Valencia mängu ma isegi kahjuks ei näinud ja meel on loomulikult kurb. finaalis näeme raisk

        Kommentaar


          millised need vinged naised on? viimati käisid sa mu ema noolimas. kas siis selline pettumus või?

          P.S. - löö soccernet.ee lehel olevas laivis ka kaasa - oled oodatud.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            Alates 1/8-finaalist sai alistatud kahe mängu kokkuvõttes eelmise hooaja Inglismaa, Prantsusmaa ja täna Saksamaa meister ning finaalipääs Berliini on igati teenitud.
            Nüüd tuleb 6. juunil eelmise hooaja Itaalia meister ka kotti panna, et Meistrite liiga karikas võita.

            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
              Nüüd tuleb 6. juunil eelmise hooaja Itaalia meister ka kotti panna, et Meistrite liiga karikas võita.

              Päris huvitav, kas mõni klubi on taolise teekonnaga (erinevate riikide meistreid alistades) CL-i võitjaks tulnud? Tundub erakordne.

              Kommentaar


                Pildil võiks olla Suarez ja Chiellini Nalja hakkab saama ilmselt sel teemal

                Kommentaar


                  Congrats tiitli/te eest!
                  CL peaks ikka easykott olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Congrats tiitli/te eest!
                    CL peaks ikka easykott olema.
                    Jajah, real näitas kui easy see juvega madistamine on
                    Barca rünnaks võiks idees olla itallastele keerulisem kui valgete oma, aga mine tea, mis vahepeal toimub.. Sinna ikkagi pea kuu veel minna.
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Ma julgen väita, et Barca keskväli ei ole nii väga Juve omast üle. Kaitseliin samuti.

                      Otsustavaks saavad standardolukorrad. Kui Juve sealt ära lööb, peab MSN oma auruveduri peeneks ajama.
                      Väga, väga huvitav mäng tuleb.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Congrats tiitli/te eest!
                        CL peaks ikka easykott olema.


                        Jajah, tra ma ei saa aru sinust. Juve just tõmbas Realile, kes kulutab nagu downi sündroomiga Araabia õlitriljonär iga aasta sadu miljoneid, Juve kulutas 20M Morata peale ja näitas, kuidas tiimina tuleb mängida ja lükkas need isetsejad riideruumi nutma. Ja nüüd sa tuled ja kommenteerid, et CL karikas on enamvähem nii, et Messi ja Co peavad ainult kohapeale minema ja ongi olemas. Proovi uuesti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Ma julgen väita, et Barca keskväli ei ole nii väga Juve omast üle. Kaitseliin samuti.

                          Otsustavaks saavad standardolukorrad. Kui Juve sealt ära lööb, peab MSN oma auruveduri peeneks ajama.
                          Väga, väga huvitav mäng tuleb.
                          Vara veel, ütleks Kruus.
                          Finaal on finaal ja seal favoriite pole. Kui üldse midagi öelda, siis Juvele on praegune Barca väga ebameeldiv meeskond mängimiseks ja täpselt sama ka vastupidi, Juve meenutab tavapärast Barca õudusunenägu distsiplineeritud kaitse ja tagasitöötavate keskväljuritega. Kuna kummalgi pole kodueelist ja mäng ei käi nt võõrsilvärava peale, siis ongi seis, kus üks moment võib otsustada kogu mängu. Näis, selleks ajaks on kodustes liigades ja ka (vist) karikates kõik selge.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jr Vaata postitust
                            Jajah, tra ma ei saa aru sinust.
                            Mis siin aru saada? Amos üritab ära jinxida.
                            https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                            Kommentaar



                              tasub vaadata.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Korra juba postitasin seda siia, aga arvan et oleks kohane seda uuesti teha, nüüd kus mäng nende vastu kindel:

                                Messi debüüt Barca eest Juve vastu:



                                Täispikk mäng:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X