320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Official: Suarez has a thigh muscle overburdening and is working individually today, not yet clear if he'll be available for Sunday's game
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Barcelona spordidirektor Ariedo Braida külastas täna Juventuse meeskonna hotelli ja käis hiljem Juventuse bossidega lõunatamas. Eks arvata võib, et niisama Braida seal ei viibinud ja kõik me teame, keda Barcasse tuua tahetakse.

      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Nõustun otsusega jätta Suarez koosseisust välja. Minu silmis on Suarez olnud selle hooaja võti ning arvatavasti teab seda ka Lucho, kes ei hakka temaga riskeemima isegi siis kui vigastuseoht on 1%. Sellest hetkest kui Suarez sai keskel hakata mängima, on kogu see punt tööle hakanud ja praegusel seisul on kõige tähtsam, et mees oleks finaalideks 100%.

          Tuleb loota, et Luchol on tänaseks plaan, kuidas ilma Suarezeta hakkama saada. Neymar ehk keskel ja Pedro-Messi äärtel.

          Kommentaar


            Kellegil head sopcasti linki pakkuda tänaseks mänguks ?

            Kommentaar


              Selle hooaja kõige pingevabam mäng, mis mulle meenub. Barca ei kiirusta ja Atletico ei suru ega pressi peale.
              Samal ajal Esp-RMa 0-0.
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Selle hooaja kõige pingevabam mäng, mis mulle meenub. Barca ei kiirusta ja Atletico ei suru ega pressi peale.
                Samal ajal Esp-RMa 0-0.
                Kloun on täna jälle saadetud vilega platsile. Kas annad penalti või mitte, vahepealset ei saa olla, et teeme kiriku keset Calderoni.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Kloun on täna jälle saadetud vilega platsile. Kas annad penalti või mitte, vahepealset ei saa olla, et teeme kiriku keset Calderoni.
                  Ei viitsi enam neid kohtunike kiruda. Küll me mängust ära udime!
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                      Nõustun otsusega jätta Suarez koosseisust välja. Minu silmis on Suarez olnud selle hooaja võti ning arvatavasti teab seda ka Lucho, kes ei hakka temaga riskeemima isegi siis kui vigastuseoht on 1%. Sellest hetkest kui Suarez sai keskel hakata mängima, on kogu see punt tööle hakanud ja praegusel seisul on kõige tähtsam, et mees oleks finaalideks 100%.

                      Tuleb loota, et Luchol on tänaseks plaan, kuidas ilma Suarezeta hakkama saada. Neymar ehk keskel ja Pedro-Messi äärtel.
                      Ära muretse poju, mul plaan olemas.

                      Kommentaar


                        1. kotis, 2 veel. Ma ei usu et treble tuleb. Teie triibud pole nii mõjuvad kui mustvalged triibud.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          1/3 olemas
                          Messi tegi jälle ära

                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Visca el Barça!

                            Kommentaar


                              Sümboolne, et just Atletico kodus võeti teatepulk üle. Emotsioonid on suhteliselt laes, hea hooaeg on saanud ka trofee kujul kinnitust, minu jaoks oli La Liga algusest peale selle hooaja kõige olulisem karikas, ülejäänud on juba boonus kui tuleb.

                              Kommentaar


                                Campeones! Campeones! Ole, Ole, Ole!





                                Esimene karikas sel hooajal, kodune liigakarikas, mida mina fännina isiklikult väärtustan kõige rohkem, tuuakse Madridist tagasi Barcelonasse!

                                Nagu ka viimases võõrsilmängus Atleticoga, kui kohtuti CdR raames, siis ka täna suudeti üllatavalt palju häid väravavõimalusi luua, aga seda ainukest väravat, mille autoriks oli Messi, tuli oodata koguni 65 minutit. Ka Atleticol oli mitu head võimalust, aga nagu terve see hooaeg, näitas ka täna Bravo väravasuul täielikku klassi.

                                Viimases liigamängus Deportivoga sooviks Vermaelenit ja Douglast näha.

                                Visca el Barça!

                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X