320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Official: 26 players called up for Champions League final, 23 first team players plus B-team players Samper, Munir and Sandro #fcblive

    [1/2] Squad (vs Juventus): Ter Stegen, Bravo, Masip, Alves, Douglas, Montoya, Pique, Bartra, Mascherano, Mathieu, Vermaelen, Adriano, Alba

    [2/2] Squad (vs Juventus): Busquets, Samper, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Rafinha, Pedro, Messi, Munir, Suarez, Sandro, Neymar
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Pedro pikendas siis lepingut 2019. aastani. Isiklikult on väga hea meel selle üle.

      Kommentaar


        Pakun, et see on finantstrikk, et ta müügihinda tõsta. Hetkel algkoosseisu asja pole ja pigem antakse enda noorematele võimalusi.

        Kommentaar


          Algselt postitas papagoi Vaata postitust
          Pakun, et see on finantstrikk, et ta müügihinda tõsta. Hetkel algkoosseisu asja pole ja pigem antakse enda noorematele võimalusi.
          Pedro on siiski 27-aastane. Ja ei ole ükski Barca noor hetkel tema puusade kõrguselgi. Iva selles muidugi on- juhtkond on vihjanud, et kui Pedro tahab lahkuda ja hind on õige (25 miljonit eurot vähemasti), siis antakse roheline tuli.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            imege tainast barca fännid. jaalo amsterdamist

            Kommentaar


              Mingi järjekordne Gay-parade seal? Hoia vikerkaare lipp kõrgel!

              Kommentaar


                Nonii, täna on siis see päev käes. Kuidas meeleolu on? Värin juba sees? Tuleb ära?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  keegi siit kuhugi Tallinna baari mängu vaatama ka läheb?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Mul juba Juve trussikud jalas, kas peaks Barca teksapüksid õhtul jalga panema ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Nonii, täna on siis see päev käes. Kuidas meeleolu on? Värin juba sees? Tuleb ära?
                      Endal värinat sees pole. Ja mitte sellepärast, et ma arvaks et Juve eesoleva mängu kindlalt kaotaks, vaid et minu jaoks on Barca hooaeg juba õnnestunud (ja enamgi veel) ning eesolev mäng võib selle ainult perfektseks teha.

                      Samuti on Juve selline meeskond, kelle vastu mul erilisi negatiivseid tundeid/eelarvamusi pole. Ootan ja loodan lihtsalt head mängu, milles võimalikult vähe vastuolulisi momente oleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Endal värinat sees pole. Ja mitte sellepärast, et ma arvaks et Juve eesoleva mängu kindlalt kaotaks, vaid et minu jaoks on Barca hooaeg juba õnnestunud (ja enamgi veel) ning eesolev mäng võib selle ainult perfektseks teha.

                        Samuti on Juve selline meeskond, kelle vastu mul erilisi negatiivseid tundeid/eelarvamusi pole. Ootan ja loodan lihtsalt head mängu, milles võimalikult vähe vastuolulisi momente oleks.
                        Võtsid sõnad suust või klaverst.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Visca el Barça!!!

                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Kindlasti koige ilusam sissejuhatus CL finaalile ever
                            Forca Barca!!!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Igati positiivne esimene pa. meile. Juhime juba varajasest superkollektiivsest väravast 1-0 ja vastastele pole eriti lasknud luua ohtlike olukordi. Kui veel vaadata, et nende peamised mängijad on juba ka hoiatatud kollastega, siis Pogba ja Vidal peavad vägagi ettevaatlikud olema edaspidi!



                              Rakita


                              Forca Barca!!!!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                38 - Andrés Iniesta has completed 38 of his 40 passes in the first half, more than any Juventus player.

                                Juventus 0-1 Barcelona #UCLFinal HT: Shots: 5-7 Pass accuracy: 79%-91% Chances created: 3-4 Fouls: 15-4 Class game
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X