320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

    Kommentaar


      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
      kaua võib ühe lambise värava kallal pasundada
      Teeks sulle veelkord meelehead. Sinu vanustele peaks selline versioon vägagi meeldima.

      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        See meeldib ilgelt, et te nii rahulikult (tahaks kasutada eestikeelset vastet sõnale composed, mis see olla võiks?) neid finaale mängite.
        2011 oli täpselt sama teema, kordagi ei tekkinud tunnet, et mäng kontrolli all poleks.
        Nüüd tagantjärele vaadates pani Barca möödunud suvel üleminekutega täiesti täkkese.
        Palju Rakitic maksis, mingi 20 mil? Suarez samamoodi igat penni väärt.

        Kommentaar


          Ma ei alahindaks ka Mathieu rolli, üliolulised väravad ja väga oodatud konkurents kaitseliini Piquele, kes ka hooaja sees puhata sai.

          Kommentaar


            Kohe-kohe algamas!



            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Teie trio sünnikohad:



              Kommentaar


                Internetis on mõistetavalt Vermaeleni üle korralikult nalja heidetud:




                Jose Mourinho wins a trophy every 34 games, Thomas Vermaelen wins 3 trophies for every 1 game



                Does Vermaelen deserve his Champions League winners' medal? Of course. He has watched with exceptional quality all season.
                Last edited by Rohtaed; 07.06.15, 20:57. Põhjus: illustreerimine

                Kommentaar


                  Muud huvitavat juttu ka enne kui Camp Noul peoks läheb.

                  Aleix Vidal, who is expected to sign for Barcelona tomorrow, upon arrival in Barcelona #fcblive [md]



                  Jordi Alba (centre) and Sevilla's Aleix Vidal (left) were teammates at Barça Infantil B 14 years ago.

                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Official: Barcelona announce the transfer of Sevilla right wing player Aleix Vidal (25), who will join on a 5-year deal

                    Official: Sevilla confirm the transfer of right wing player Alei Vidal (25) to Barcelona, where he will be presented tomorrow

                    Tsau Alves.

                    Kommentaar


                      liitub siis jaanuaris või mismoodi see mees tuuakse?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar








                        https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          liitub siis jaanuaris või mismoodi see mees tuuakse?
                          Praeguste uudiste järgi liitub praegu ning treenib meeskonnaga kuni jaanuarini.

                          Ma ise pole veel Alvese suhtes alla andnud, pigem loodaks, et asendus Montoya/Adriano/Douglasele. Ma loodan, et Enrique näeb Vidali suhtes midagi, mis nii lihtsalt välja ei paista. Seni nii palju kui ma Vidali olen jälginud, on tundunud, et kaitsetöö on suhteliselt kehvake ning rünnakutel on liiga tormakas.

                          Kommentaar


                            Viimastes mängudes sunnitud paremkaitsjana tegutsema, ilmselt seal ka barcas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                              Praeguste uudiste järgi liitub praegu ning treenib meeskonnaga kuni jaanuarini.

                              Ma ise pole veel Alvese suhtes alla andnud, pigem loodaks, et asendus Montoya/Adriano/Douglasele. Ma loodan, et Enrique näeb Vidali suhtes midagi, mis nii lihtsalt välja ei paista. Seni nii palju kui ma Vidali olen jälginud, on tundunud, et kaitsetöö on suhteliselt kehvake ning rünnakutel on liiga tormakas.
                              No mai tea.. Vaadates viimast hooaega ning kokkuvõtteid, siis on tegemist kui noore Alvesega ja arvestades summat, millest räägitud, siis võib siit kooruda järjekordne super-tehing.. Pole midagi teha, Alves tahab teenida rohkem kui Barca on valmis maksma ning küsimus taandub sellele, kas aastaks Alves (ülejärgmine hooaeg võib mees juba maha käinud olla..) või proovida mõnest noorest kasvatada nn uus Alves, kes siis Messit paremal toetaks kuni karjääri lõpuni. Isiklikult valiks teise variandi, sest sellisel juhul on kasu pikaajalisem.
                              Nüüd ootaks järgmiseid uudised sellelt lainelt, mis saab Montoyast ja Douglasest.. Üks mees tuleks kindlasti maha ärida ja pigem võiks selleks olla Montoya, sest ta liiga kaua meil siin oma aega raisanud ning hetkel võiks saada ehk isegi poole rahast tagasi, mis Vidalile kulub..

                              Kui nüüd CL finaali juurde minna, siis väga midagi lisada pole. Enne mängu kartsin enim seda, et selge soosiku staatus võib koormata, aga esimene värav võttis selle hirmu kiirelt maha. Hiljem frustreeris veidi vanameistri tegutsemine väravas. Krt, Barca võinuks poolajal juba pudelid avada kui Juvel polnuks Buffoni. Kui nad veel viigi ära kobistasid, siis tekkis veidi selline tunne, et kas tõesti panevad must-valged kaitse lukku ja ootavad lisaaega, aga õnneks seda teed ei mindud.. Ega nad vist uskunud ka, et MSN-i suudavad lõpuni kuival hoida.. Edasine oli juba loomulik asjade käik, kolmik astus otsustavalt esile ja vormistas ära.

                              Minu jaoks on aasta 2015 Barca senise fänluse perioodi (ehk 15+ aasta) võimsaim. Ehk mitte palli valdamises, aga just selles, et raske on leida seda stiili, millega seda seltskonda pidurdada. Enam ei pea rääkima (vähemalt hetkel) plaan B-st, sest Lucho Barca mängujoonis on niivõrd mitmekesine, et vastane vaid ühtviisi seistes neid pidurdada ei suuda ehk peavad aktiivselt mängus sees olema ning agressiivsust näitmaa, mis omakord on vesi MSN-i veskile kontratesse minekul.

                              Lausa lust oli vaadata neid olukordi, kus Barca tuli 5 mehega kiirelt üle kontratesse
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Ametlik: parim jalkaklubi maailmas
                                Ametlik: Parim mängija läbi aegade
                                Ametlik: parim keskväljur läbi aegade
                                Ametlik: kaineks sain pühapäeva õhtul
                                Ametlik: parim CL finaal 2000+



                                Ja veel see montaaž Camp Nou pidustustel oli.....külmavärinaid tekitav.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X