320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
    seda tahaks küll näha kuidas kari tolguseid koos platsil ringi jookseb
    Möödunud hooajast ei piisanud?
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      10 aastat tagasi oleks isegi tulnud :P

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Sina jobu ei julge isegi mitte kohale tulla. Vähemalt keegi Hispaania liiga fännidest üritab miskitki.
        Eelmine aasta olin vaid mina ja veel üks Barca fänn, aga mingit ühist mansat luua nagu polnud plaanis. See aasta pole kindel kas õnnestub osaleda. Elu näitab
        Ta ilmselt siiski on kohal
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Ta ilmselt siiski on kohal
          Kast õlle vennale, kes arvab jaalo originaalkasutaja nime ära.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            count?

            asdasd

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kast õlle vennale, kes arvab jaalo originaalkasutaja nime ära.
              Ma arvan, et sa peaksid selle pakkumise duubeldama vähemalt - siis ka oleks see suht tühja rapsimine.

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Sina jobu ei julge isegi mitte kohale tulla. Vähemalt keegi Hispaania liiga fännidest üritab miskitki.
                Eelmine aasta olin vaid mina ja veel üks Barca fänn, aga mingit ühist mansat luua nagu polnud plaanis. See aasta pole kindel kas õnnestub osaleda. Elu näitab
                vend hiilgab loogikaga. no mida mõtlemist. miks mul peaks tahtmist olema mingite jobude kokkutulekule tulla, kust puuduvad normaalsed naised ja mingid kirvenäod räägivad interneti foorumi teemadel. ma leiaks samal päeval endale 100 paremat pidu kuhu minna. kui te aga oma jalgpalli mu maja ees taoks, siis tuleksin välja küll, süütaksin joindi ja naeraks millised luuserid te kõik päriselus olete

                Kommentaar


                  Presidendikandidaatide eilsed intervjuud:







                  Samuti soovitan Xavi hilist intervjuud lugeda

                  Kommentaar


                    Ma ei tea. Barto vähemasti nendes intekates paistab kõige parem välja. Jah, selge see, et tema peamine šanss on kolmikvõidu esiletõstmises, aga Enriquega leping pikendatud, Xavi normaalselt erru saadetud, Pogba asjus pigem ettevaatlik, ei ründa isiklikult Laportat ja noh, tänasel päeval pole mõtet hakata lubama, et lihtsalt loobum särgisponsori 100 millist (umbes), kuigi endal vaja staadion renoveerida, telerahad lähevad ümberjagamisele ja samas palgafond pigem paisub mitte ei vähene. Viimastest artiklitest La Masia teemal võib ka lugeda, et viimase poole aastaga on ka seda projekti hakatud õigetesse vetesse tagasis suunama
                    Muidugi, Neymari ja Roselli ankur võib selle paadi põhja vedada. Liiga palju on mees ka sõnnikut vedanud ning ehkki vanker on keemilises käinud, siis lõhn on ikkagi küljes. Lõppkokkuvõttes oli Barto vastutav nii halva kui hea Ney tehingu eest: kuidas asju aeti on ikka rõve, aga kas trident oleks muidu kokku saadud?

                    Laporta puhul häirib varjamatu populism- ainult need sõnad, mida publik kuulda tahab, andmata aru või aimu, kuidas või mille abil Okei, la Masia teeme korda- kuidas? Noh, toon vana dire tagasi. Nagu sellest piisaks. laporta ajal ei muudetud La Masiat maailma parimaks, Xavi, Messi jne seltskond sai baashariduse enne tema aega. Samas, Laporta luba kõige selgemalt, et järelkasvust saab selge prioriteet. Selle eest pluss. Pogba jutt on tal ka selline kõvatamine, mis annab põhjust mõelda, et nui neljaks püütakse ta ära tuua, kui valituks osutub, sest lubadus on iga hinna eest vaja täita. Ei imesta, kui käiku lähevad meeletud summas või rosellilikud skeemid. Sellist põhku poleks vaja minu meelest välja ajada, eriti kui ise vend raiub, et Masia on prioriteet. Ja see Unicef... ideaalmaailmas tore küll, aga tänasel päeval kirjutada lihtsalt 100 milli korstnasse ja samal ajal lubada rekordvärbamisi jne? Tsipras? Mehe nõrgim koht on olnud siiski majandamine (kuigi kohtus lükati roselli ja co süüdistused raiskamises ümber), sest võlg ikkagi tema ametisoleku ajal paisus (see on fakt). Guardiola mängutoomine on juba kah tedcruzilik valimispläma, milleks? Samas, abidal spordidirektorina mulle meeldib, risk, aga meeldiv risk ja ega prantslane üksi neid otsuseid nagunii ei teeks. Enriquet ka mees toetab, vähemasti sõnades, loodetavalt on see vastastikkune.

                    Kokkuvõttes on ikka isiklikult raske eelistust anda, õnneks ei ole selleks õigusi ka. Barto on tegelikult alates jaanuarist teinud vaid õigeid ja häid lükkeid (toetus enriquele, valimiste väljakuulutamine, vidal kiiresti kotti, Enrique lepingupikendus kotti jne), samas Laporta vajutab teatud achilleuse kanddadele päris täpselt ning adjustaadid on ka olemas. Isiklik rünnak Barto vastu ja tema tendents tekitada vastasseise juhatusega teeb siiski väga ettevaatlikuks.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      No tee mis tahad, üldse ei istu see Laporta populism ja Reali kombel suurte nimede peale mängimine.

                      Natuke ka uuemaid kõlakaid:
                      Chelsea offer midfielder to Barcelona as Jose Mourinho starts reshaping squad
                      - selle kohta muidugi räägitakse juba, et Barca olevat selle tagasi lükanud

                      Liverpool are set to complete the signing of exciting Barcelona starlet Bobby Adekayne.
                      The Spanish Press claim Marc Bartra has decided to stay at Barcelona this summer, despite a clause which allows him to leave for a cut-price fee.
                      Barcelona and Liverpool want to sign Monaco defender Aymen Abdennour, the player's agent has told Spanish newspaper AS.

                      Kommentaar


                        veel kõlakaid

                        Barcelona are in advanced negotiations with Arda Turan and his entourage. The Turkey international wants to leave Atletico Madrid and his move to Camp Nou could become official this week.

                        Source: Catalunya Radio
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Üldjuhul Catalunya Radio mingit utoopilist paska ei levita nagu ülejäänud kohalik meedia, seega pisut üllatav. Väidetavalt on Arda LE isiklik soov ning kui see kõik peaks tõsi olema, tähendab see tõenäoliselt Pedro lahkumist, muud võimalust nagu eriti pole.

                          Bartomeu (presidential candidate): "Two B players will join first team this summer. Because coach wants it, not because of a clause." [catr]

                          Grimaldo/Samper/Adama - nendest siis 2? Kuni jaanuarini võiks tegelikult kõik 3 tulla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                            Üldjuhul Catalunya Radio mingit utoopilist paska ei levita nagu ülejäänud kohalik meedia, seega pisut üllatav. Väidetavalt on Arda LE isiklik soov ning kui see kõik peaks tõsi olema, tähendab see tõenäoliselt Pedro lahkumist, muud võimalust nagu eriti pole.

                            Bartomeu (presidential candidate): "Two B players will join first team this summer. Because coach wants it, not because of a clause." [catr]

                            Grimaldo/Samper/Adama - nendest siis 2? Kuni jaanuarini võiks tegelikult kõik 3 tulla.
                            Minu teada on Arda välja valitud Xavi asendajaks. Pedro ei pidavat lahkuma, kuna Enrique on mehele kinnitanud, et teda vajatakse. Xavile on keskväljal kindlasti asendust vaja, eriti arvestades tihenenud mängugraafikut, kuid Arda vist oleks ka sobiv sellepoolest, et pmst on saadavd Xavi minutid e automaatne strtija ta ei oleks. Iseenesest on see suht välk selgest taevast, aga ka Suareze ületulek oli suht koht põmm ja pauk ning kõlakad ilmusid vaid loetud nädal enne ametlikku üleminekut.
                            Atleti muidugi ei tahaks vist konkurendile müüa, aga naljaga pooleks parem Arda kui Koke.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Minu teada on Arda välja valitud Xavi asendajaks. Pedro ei pidavat lahkuma, kuna Enrique on mehele kinnitanud, et teda vajatakse. Xavile on keskväljal kindlasti asendust vaja, eriti arvestades tihenenud mängugraafikut, kuid Arda vist oleks ka sobiv sellepoolest, et pmst on saadavd Xavi minutid e automaatne strtija ta ei oleks. Iseenesest on see suht välk selgest taevast, aga ka Suareze ületulek oli suht koht põmm ja pauk ning kõlakad ilmusid vaid loetud nädal enne ametlikku üleminekut.
                              Atleti muidugi ei tahaks vist konkurendile müüa, aga naljaga pooleks parem Arda kui Koke.
                              MD sõnul tuuakse ääremängijaks. Xavi ja Arda on ju 2 täiesti erinevat mängijat, ma ei kujuta ette kuidas Arda tuleks toime keskvälja kontrollimisega. Atletico eest on äärtel mänginud, Türgi eest on ründaja all mänginud, aga kontrolliv poolik? Keegi targem ehk oskab rohkem kommenteerida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                                MD sõnul tuuakse ääremängijaks. Xavi ja Arda on ju 2 täiesti erinevat mängijat, ma ei kujuta ette kuidas Arda tuleks toime keskvälja kontrollimisega. Atletico eest on äärtel mänginud, Türgi eest on ründaja all mänginud, aga kontrolliv poolik? Keegi targem ehk oskab rohkem kommenteerida.
                                Ega ma ka muidugi täpselt tea, kuid panen lihtsalt kokku Barto väljaütlemised ja catr uudised, ehkki küsimärke tõesti tekib. Krt seda Luchot ka teab, Pedro mängis eelmisel hooajal mitmel korral keskväljal nt. Äkki Iniesta Xavi rolli ja Arda siis tema kohale teatud mängudes.
                                Võib vabalt ka olla, et lastakse meile lihtsalt pähe ja Arda jutud on lihtsalt smokescreen.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X