320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Messi wtf? TÄiesti full retarded.

    Mbiwa on mänginud Prantsusmaa, Inglismaal ja Itaalias. Messi terve elu ainult hispaania keelsetes riikides. Mis keeles Mbiwa teda mõnitas? Kuidas võõrkeelne mõnitus niivõrd südamesse sai minna? Eeldan, et Mbiwa ütles midagi itaalia keeles. Figlio di puttana vms, või siis prantsuse keeles fils de pute.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Mbiwa on mänginud Prantsusmaa, Inglismaal ja Itaalias. Messi terve elu ainult hispaania keelsetes riikides. Mis keeles Mbiwa teda mõnitas? Kuidas võõrkeelne mõnitus niivõrd südamesse sai minna? Eeldan, et Mbiwa ütles midagi itaalia keeles. Figlio di puttana vms, või siis prantsuse keeles fils de pute.
      Sa ise muidu oskad ainult ühes keeles ropendada? Niimuuseas küsimus.

      Ei õigusta messi käitumist, aga full retard? Näide full retardist

      Kommentaar


        Algselt postitas wutt Vaata postitust
        Sa ise muidu oskad ainult ühes keeles ropendada? Niimuuseas küsimus.
        Kui keegi mulle broken engrishis või aafrika aktsendiga soome keeles midagi halvasti öelda proovib, siis noh, seda inimest ma väga tõsiselt võtta ei suudaks. Naeru koht vms. Samas, Messi ja Mbiwa on mõlemad tippklubide jalgpallurid. Ehk Mbiwa arvamus n-ö kotib Messit.

        Kommentaar


          Rassismiskandaal!

          Kommentaar


            Juba hakkab nagu tulema, eriti kaitses. Palli liigutati ka kenasti ja pärast vahetusi domineeriti jätkuvalt. Äärekaitsjatega saab nüüd küll pisut kehvasti olema, kuid sellegipoolest võiks Adriano eest sisse kasseerida.
            Ha haa, Messi, wtf? On ammu teada, et mehel on mängus täitsa keemispunkt olemas, aga Gamperis Roma suvalise keskkaitsja vastu? Ju siis tõusis vale jalaga voodist. Üldiselt muidugi puhutakse see asi proportsioonist lootusetult välja, sest tegemist on...messiga, kuid jah, pealkirjad on täna garanteeritud ja Madridis vast nädal saab lugusid vorpida.
            Roberto hakkab paremal juba täitsa veenma ja Bartra sai jalad alla, viimase üle kõige parem meel.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Messi wtf? TÄiesti full retarded.

              This is what happens when you ask Messi to pay his taxes.

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Täitsa putsis mis vennad. Oleks vastupidi olnud, nõuaks te Yangale eluaegset vanglakaristust selle eest et ta Messit oleks julgenud puudutada, aga kui Messi midagi fullretardi teeb siis on "aga ta ise noris ju..."

                Teie wankingu materjali posterpoiss peaks ju kõikidele väikestele tüdrukutule eeskujuks olema.
                Klubi parima mängija, kapteni ja legendi kaitsmine Barca fännide poolt antud situatsioonis, kus mõlemad süüdi olid, on minu jaoks küll täiesti normaalne nähtus. Imelik oleks pigem vastupidine reaktsioon olnud, kus culed Mbiwa poole oleks võtnud.

                Mäng ise mulle meeldis. Vastase üle oli kontroll ning midagi väga ohtlikku nad toota ei suutnud, söödumäng oli meil hooajaeelse mängu kohta suurepärane, võimalusi loodi palju ning seekord oli olemas ka see sats, kes need ära realiseerida suudab.

                Mängijatest keegi negatiivselt silma ei jäänudki. Muljet avaldas äsja puhkuselt naasnud Mascherano ja Alvesi vorm, mõlemad jätkasid sealt kus nad eelmise hooaja lõpus pooleli jäid.

                Alba vigastusest on kahju kuid Mathieu peaks tema rolli täitmisega ilusti hakkama saama.

                Kommentaar


                  Legend kohtus legendiga

                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Official: Further tests this morning have confirmed that Jordi Alba has a thigh muscle injury, he will be out for around 15 days #fcblive

                    note: being out for around 15 days, alba will miss european super cup against sevilla and both spanish super cup games against athletic
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Staadium postitas täiesti kriminaalse pildi, bännige ta ära. Jumal jumal, ma ei saa seda lihtsalt peast välja, issand milline pepupoiss see Messi ikka on, appi, tehku parem mingit pop-paska, 1D või midagi, appi, oi issand, mahakandmisele, raudselt, mahakandmisele!
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        Staadium postitas täiesti kriminaalse pildi, bännige ta ära. Jumal jumal, ma ei saa seda lihtsalt peast välja, issand milline pepupoiss see Messi ikka on, appi, tehku parem mingit pop-paska, 1D või midagi, appi, oi issand, mahakandmisele, raudselt, mahakandmisele!
                        Rohud võtmata? Võta broomi, ma tean üht kohta pärnus, kust saab. Weekend ju.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Võta broomi, ma tean üht kohta pärnus, kust saab.
                          Saada PM.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Rohud võtmata? Võta broomi, ma tean üht kohta pärnus, kust saab. Weekend ju.
                            minu pärast pole vaja muretseda, aga selle rinnahoidjatega mehe pärast küll. ta on ikka tõsisel allakäigutrepil.
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              minu pärast pole vaja muretseda, aga selle rinnahoidjatega mehe pärast küll. ta on ikka tõsisel allakäigutrepil.
                              Tundub siiski, et on. Messi ei postita foorumisse rinnahoidjaga mehe pilte.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Official: Neymar has parotitis (mumps) and is out for 15 days #fcblive

                                The Brazilian is diagnosed with the disease despite having been previously vaccinated and will miss the European Super Cup final #fcblive

                                note: being out for 15 days, neymar will miss the european super cup, both spanish super cup games and maybe the first liga game #fcblive

                                Official: All first team players, except for Neymar, will travel to Tbilisi for the European Super Cup #fcblive

                                Douglas, Adriano and Alba (injured), Vidal and Arda (Fifa ban), and Halilovic will travel with the team to Georgia for European Super Cup.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X