320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Eilne mäng meenutas mulle üsnagi palju seda kevadist lahingut Pizjuanil, kus Barca samuti esimesel poolajal vastasest peajagu üle oli ent siis jala lõdvaks ja neil mängu tagasi tulla lasi. Palju oli ka individuaalseid eksimusi ja kohmakaid taklinguid ning kui Lucho vahetused panevad kukalt kratsima, siis Emery omad tõid talle peaaegu karika kätte.

    Kaitse on meil muidugi probleemne. Et 4 väravat sisse lasta..... Kui meeskond ära väsis ja keskväljal kontroll Iniesta lahkumisega kaotati, suutis Sevilla pea iga rünnakuga midagi ohtlikku meie penaltikasti sees luua. See korralagedus läheb tõenäoliselt paremaks alles siis, kui põhimehed (Mascherano, Pique, Alves) oma puhkuselt saadud rooste ära kaotanud on. Kahju on aga selles, et mängijad kellele anti võimalus enese tõestamiseks seda ära kasutanud pole.

    Meie varukeskkaitsjad on üldse sel suvel ääretult kehvalt mänginud. Pole siis ime et viimastel nädalatel kataloonia ajakirjandus uue keskkaitsja ostmisest kisendab.

    Mis muidu meeldis - Messi, Suareze aktiivsus ja Alvesi söödumäng. Rafinha sai Neymari asendamisega samuti üsna hästi hakkama, eriti meeldis mulle tema osalemine kaitsetöös.

    Ja siis see Pedro teema. Eilne muinasjutuline võiduvärav on kõik need ülereageerijad nii Barca fändomi see kui väljas kriiskama pannud. Keegi ei oska aga adekvaatset lahendust tema lahkumise põhjusele - vähestele mänguminutitele - välja tuua. Kas Lucho peaks MSN-i maha lammutama et Pedritole ruumi teha? Kas tuua Messi ära äärelt, kus ta sel aastal nii hästi mänginud on? Kas muuta tema jaoks süsteemi, mis meile juba 4 karikat toonud on? Respekt Pedrole, tema panus Barca viimaste aastate edule on olnudmärkimisväärne ning käitumine eeskujulik, aga kui ta oma praeguse rolliga meeskonnas rahul ei ole, siis adios, kõike paremat, oli tore. Eks see periood jaanuarini tuleb närviline ja peab lootma et MSN suudab vigastusteta olla, aga kui Vidal ja Arda mängukeelust lahti saavad, siis kahtlen kas hispaanlast väga taga igatsetakse.
    Jep. Paljud vist ei nõustu, aga Pedrito on ühest küljest liiga hea ja liiga palju võitnud, et impact subi mängida, teisalt liiga kehv, et Neymarit (rääkimata Messist) platsi kõrvale pingile lükata. Ja kokkuvõttes on ju asi buy-outis, meeskond ei müü, aga mängija isiklikult on huvitatud lahkumisest, Barcal pole muud öelda, et köhitagu siis vähemasti buy-out summa välja.

    Kuigi paljud on siin naeruvääristanud FIFA transfer bänni, siis tegelikult just sellele hooajale on mõju olemas, osaliselt tänu treble võitmisele on palju mänge, teatud verevahetus ka loogiline ning noored akadeemiast ikkagi veel suht-koht rohelised neid asendama (ja nõned neist pole lihtsalt ka praeguse Barca kvaliteet, mis teeb neist nt Stoke'i jaosk muidugi eliitmängijad). Lisa nüüd mõned vigastused ja ongi pilt selline, kus superkarikaid tuleb mängida (nädala jooksul kolm mängu) pingiga- Sergi Roberto, Bartra, Munir, Sandro, Adriano. Paneb kukalt kratsima, Arda ja Vidal oleks hetkel eluliselt vajalikud, Pedro asemele saaks võtta Nolito (profiililt sarnane, teatud mõttes isegi osavam, kuid mitte nii töökas, kuid ta kindlasti lepiks impact-sub rolliga Barcas), aga näed....La Masiast on palju juttu, aga pmst oleks ka palju oodata, et sealt pidevalt uusi xavisid ja messisisd peale sajaks, need on ikka unikaalsed, kord kümnendis mängijad (kui mitte sajandis). Ühesõnaga, eila oli näha, et mõju on sellisel üleminekukeelud olemas ja pikk pool hooaega veel ees...Pmst peab lootma, et jaanuarini suudetakse kõikides sarjades korralikult sees olla.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Pedro kohapealt nõus.. Mees on liiga hea, et olla meil pingil, aga mitte piisavalt hea, et lükata MSN-ist keegi varumeheks Seega suundumine saarele on igati õige käik ja kõike paremat talle seal..

      Mis puutub asendamisse, siis Rafinha eilne mäng andis mulle isiklikult just selle kindluse, et Pedro koha täidab just tema.. Keskväljale annab jõudu jaanuarist Arda.
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Official: Uefa announce that Lionel Messi, Cristiano Ronaldo and Luis Suarez are nominated for the 2014/2015 "Best Player in Europe" award

        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          see intekas väärib lugemist, mitmes mõttes

          Kindlasti üks neist Barca legendidest, kes teatud hetkedel ei teinud just kõige paremaid otsuseid, aga tunnistab seda ise, varjamata midagi. Brutaalselt aus intekas, kus õnneks ei ole rõhku pandud vangaali skandaalile.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            kurb ikka vaadata mis sellest mehest saanud on.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              see intekas väärib lugemist, mitmes mõttes

              Kindlasti üks neist Barca legendidest, kes teatud hetkedel ei teinud just kõige paremaid otsuseid, aga tunnistab seda ise, varjamata midagi. Brutaalselt aus intekas, kus õnneks ei ole rõhku pandud vangaali skandaalile.
              hea artikkel lugeda ka minusugusele, kelle jaoks peale igat barca võitu killuke unistustest ja lootustest sureb. Mis hämmastab, on see üleüldine depressiivsus, mis läbi kumas. Mida Valdes siis nii palju kannatama on pidanud jalgpalli pärast?

              Miljonärina ja miljonite iidolitena (ise küll ei tea ühtegi neist, kuid väidetavalt on ka selliseid) augsburgis trammiga sõita ja pärast kui life changing expist rääkida tundub olevat tugevalt üleliialdatud. Just selle reaalsuse osas, mida ta omast arust kogeda sai. Umbes nagu kreisiraadio skets, kus oja vastab miljonäride hooldekodus, et "õnn on nende õuel" kes aafrikas nälgivad ja rikkust kogenud ei ole.

              Aga üleüldiselt mõned hinnangud mehe kohta muutusid paremas suunas küll ja mingine ootamatu respekt tekkis.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                hea artikkel lugeda ka minusugusele, kelle jaoks peale igat barca võitu killuke unistustest ja lootustest sureb. Mis hämmastab, on see üleüldine depressiivsus, mis läbi kumas. Mida Valdes siis nii palju kannatama on pidanud jalgpalli pärast?

                Miljonärina ja miljonite iidolitena (ise küll ei tea ühtegi neist, kuid väidetavalt on ka selliseid) augsburgis trammiga sõita ja pärast kui life changing expist rääkida tundub olevat tugevalt üleliialdatud. Just selle reaalsuse osas, mida ta omast arust kogeda sai. Umbes nagu kreisiraadio skets, kus oja vastab miljonäride hooldekodus, et "õnn on nende õuel" kes aafrikas nälgivad ja rikkust kogenud ei ole.

                Aga üleüldiselt mõned hinnangud mehe kohta muutusid paremas suunas küll ja mingine ootamatu respekt tekkis.
                Kui sulle/mulle antakse paar kuud elada nt dea geana, siis kas see pole märkimisväärne kogemus, mis sind päris korralikult raputab-muudab? Mees ei kaeble, ei nuta, et ohh, jube raske on rikas ja kuulus olla, vaid selgelt tunnistab, et see on teistmoodi, omamoodi elu muutev kogemus. Ja väga hea kogemus selle kõrval, kus kõik sulle tänaval high-five viskavad, mulli sees hoiavad ja hõbelusikat suhu topivad, räägi ain kui glämm värk ikkagi messiga koos mängida on jne.

                Üldiselt ei ole muidugi esimene inimene, kes ütleb, et "rikastele ja kuulsatele pole teatud asjade ütlemine lubatud", sest mis viga elada kui sull ja fame jne. Elevandiluutorn on kahe teraga mõõk, seal olles ei saa sa ülevalt rahvale pähe sülitada, sest siis oled sa ülbe ega ka sealt üritadagi alla ronida, sest siis oled silmakirjalik.

                Minu meelest on fassaadi taha kiikamine on tegelikult selle inteka üks parimaid osasid, aga rikkad ei tohi nutta, sest nad on...rikkad. Või kuulsad. Ja aafrikas vaesed surevad. Loodetavalt kõik inimesed siis söövad oma taldrikud ikka puhtaks ja ei saada restoranis pool toorest kala tagasi, eks, sest aafrikas, you know...
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Kui sulle/mulle antakse paar kuud elada nt dea geana, siis kas see pole märkimisväärne kogemus, mis sind päris korralikult raputab-muudab? Mees ei kaeble, ei nuta, et ohh, jube raske on rikas ja kuulus olla, vaid selgelt tunnistab, et see on teistmoodi, omamoodi elu muutev kogemus. Ja väga hea kogemus selle kõrval, kus kõik sulle tänaval high-five viskavad, mulli sees hoiavad ja hõbelusikat suhu topivad, räägi ain kui glämm värk ikkagi messiga koos mängida on jne.

                  Üldiselt ei ole muidugi esimene inimene, kes ütleb, et "rikastele ja kuulsatele pole teatud asjade ütlemine lubatud", sest mis viga elada kui sull ja fame jne. Elevandiluutorn on kahe teraga mõõk, seal olles ei saa sa ülevalt rahvale pähe sülitada, sest siis oled sa ülbe ega ka sealt üritadagi alla ronida, sest siis oled silmakirjalik.

                  Minu meelest on fassaadi taha kiikamine on tegelikult selle inteka üks parimaid osasid, aga rikkad ei tohi nutta, sest nad on...rikkad. Või kuulsad. Ja aafrikas vaesed surevad. Loodetavalt kõik inimesed siis söövad oma taldrikud ikka puhtaks ja ei saada restoranis pool toorest kala tagasi, eks, sest aafrikas, you know...
                  ma olen seda ka varem öelnud ja ütlen uuesti. Teil on tõesti mingi selektiivne häire, kus iga väiksemagi asja peale, mis teie klubi/mängijate pihta öeldakse, viskab ikka kohe sajaga piirajasse.

                  Kui sa loed mu teksti uuesti läbi, siis:

                  * esimeses lõigus ma esitan küsimus, et kas ta on elus pidanud kannatama. Küsimus suunatud barca fännidele, sest mina tema elulugu ei tea. Äkki oli tal eluunistus saada arstiks, kuid vanemad sundisid mängima jalgpalli. Selliseid juhtumeid on spordis küllalt ka tipptasemel.

                  * teises avaldasin oma arvamust, et veidi ülepingutatud see jutt on. Punkt, millele sina panid niivõrd rõhku, et pidid wall of texti kirjutama.

                  * kolmandas lõigus andsin artikli koondhinnanguna mängijale respekti ja ütlesin, et minu arvamus temast muutus positiivses suunas.

                  all n all, tänud artikli eest, pane teinekordi selliseid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ma olen seda ka varem öelnud ja ütlen uuesti. Teil on tõesti mingi selektiivne häire, kus iga väiksemagi asja peale, mis teie klubi/mängijate pihta öeldakse, viskab ikka kohe sajaga piirajasse.

                    Kui sa loed mu teksti uuesti läbi, siis:

                    * esimeses lõigus ma esitan küsimus, et kas ta on elus pidanud kannatama. Küsimus suunatud barca fännidele, sest mina tema elulugu ei tea. Äkki oli tal eluunistus saada arstiks, kuid vanemad sundisid mängima jalgpalli. Selliseid juhtumeid on spordis küllalt ka tipptasemel.

                    * teises avaldasin oma arvamust, et veidi ülepingutatud see jutt on. Punkt, millele sina panid niivõrd rõhku, et pidid wall of texti kirjutama.

                    * kolmandas lõigus andsin artikli koondhinnanguna mängijale respekti ja ütlesin, et minu arvamus temast muutus positiivses suunas.

                    all n all, tänud artikli eest, pane teinekordi selliseid.
                    ei häda, see polnud mõldud sulle, vaid üldise aruteluna, tegelt ka. Sügavam dialoog sel teemal, "kas rikkal ja kuulsal sportlasel on üldse õigus kurta või kaevelda (ja minu meelest VV seda isegi ei tee, aga noh) või polegi ta inimene, sest ei mõista tegelike inimeste probleeme ega saagi mõistma" käib hetkel rahvusvahelises Barca foorumis ja lüües ses kaasa, viskasin oma viis senti/textwalli siia kaevu ka. Jah, läks küll sinu posti tsiteeringuga, sest sa lihtsalt reageerisid selle lingile, kuid tõesti, ma reageerisin siiski vaid ühele mõttele ses postis- pisut pingutatult, pisut proportsioonist välja, vale aadressiga ka, aga siiski lihtsalt teemat edasi arendades, mitte niivõrd vaieldes.

                    Kokkuvõttes, barcafoorumi teatud kasutajate klaveritelt pärit VV bashimine lõppebki vist mingil hetkel sellega, et sportlased annavad intekaid, et see ja too on ikka jube head mängijad, see on olnud fantastiline teekond, ringid on ümmargused objektid kui nad ei ole kandilised jne, sest noh...see on suhteliselt neutraalne värk ja sind ei peeta elevandiluutornis elanud suprestaariks.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar




                      FC Barcelona and Aston Villa FC have reached an agreement for the transfer of Adama Traore for 10 million euros plus two million more if certain conditions are met.

                      FC Barcelona reserves the right to buy back the player during the first three years of the player’s contract and also has the right of first refusal for any possible future transfer.
                      Adama siis ametlikult Inglismaal. Väga hull see diil polegi, tagasiostuklausel on sees + kena kopikas veel pealekauba. Ja stiili poolest peaks noormees EPL-i suurepäraselt sobima, ruumi tal seal jooksmiseks ja driblamiseks on rohkem kui Hispaanias. Iseasi muidgi see, kuidas ta seal oma nö nõrkusi arendab (söödumäng, palliväline positsioneerimine, väravate löömine jne). Selle jaoks oleks parem sihtkoht ikka koduliiga olnud. Aga on nagu on, eks peab see hooaeg rohkem siis EPL-i vaatama arvestades et 2 nime on meil juba sinna läinud ja 1 on kohe-kohe nendega liitumas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust




                        Adama siis ametlikult Inglismaal. Väga hull see diil polegi, tagasiostuklausel on sees + kena kopikas veel pealekauba. Ja stiili poolest peaks noormees EPL-i suurepäraselt sobima, ruumi tal seal jooksmiseks ja driblamiseks on rohkem kui Hispaanias. Iseasi muidgi see, kuidas ta seal oma nö nõrkusi arendab (söödumäng, palliväline positsioneerimine, väravate löömine jne). Selle jaoks oleks parem sihtkoht ikka koduliiga olnud. Aga on nagu on, eks peab see hooaeg rohkem siis EPL-i vaatama arvestades et 2 nime on meil juba sinna läinud ja 1 on kohe-kohe nendega liitumas.
                        Suht ok diil jah, tavaliselt müüme noori ikka kopikate eest, aga suures mängus ennast mitte tõestanud venna eest 10 + saada on täitsa okey. Ja kui buyback on ka olemas, siis pole hullu.
                        Ega ta B meeskonnas enam areneda ei oleks saanud, põhitiimi jaoks liiga toores ja nii pidi ta paratamatult kuhugi ikka minema.

                        Kommentaar


                          kes see veel sinna inglismaale läks siis? ajud nii narkost läbi paugutatud, mitte midagi ei meenu hetkel. ja kes see tolbakas mu ausaid, väärikaid ja teemakohaseid poste siin kustutab. milline mühakas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            kes see veel sinna inglismaale läks siis? ajud nii narkost läbi paugutatud, mitte midagi ei meenu hetkel. ja kes see tolbakas mu ausaid, väärikaid ja teemakohaseid poste siin kustutab. milline mühakas
                            B tiimi vendasid, kes kopikate eest mujale on müüdud on läbi aastate ikka väga suurel hulgal. Iseenesest on see ka normaalne, ega kõik läbi ei löögi, lihtsalt Adama number on eelmisest märksa suurem, arvestades tema olematut kogemust kõrgliigas.

                            Kommentaar


                              kes see teine B tiimi vend oli siis

                              Kommentaar


                                No kui võtta tuntumad nimed, siis näiteks Romeu Chelseasse (mingi 4 milkut), Sanabria Romasse (ka samasse suurusjärku), omal ajal veel Rochina näiteks Blackburni mingite kopikate eest jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X