320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    barca on sõiduvees:P väga hea
    õlu, jalgpall ja naised

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      millal see ballon d\'or ametlikult välja kuulutatakse?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Loodame et see kestab veel kaua-kaua

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Ronaldinho scoops Ballon d\'Or


          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            mul on selline küsimus selle foorumi korrastajatele või moderaatoritele või kuidas seda nimetataksegi. Nimelt loen ma pidevalt, et keegi on viimane postitaja ning see postitus mul lugemata. Hakkan siis lugema, aga vastavat postitust ei ole olemaski. Praegu oli ntx viimane postitus golo poolt eile hommikul. Kas probleem on minu arvutis, arvuti kasutamisoskuses (see mul üsna puudulik) või selles foorumis?

            aitäh
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Aff Kas probleem on minu arvutis, arvuti kasutamisoskuses (see mul üsna puudulik) või selles foorumis?

              aitäh
              probleem on foorumis ja sellega tegeletakse.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                No mägnust nii palju, et Santaderil ei lastudki mängida. Barca valitsest mängu kõik 90 minutit. Santader lasti esimest korda löögile alles 65ndal minutil, kui ma õieti mäletan. Ja see Santaderi penalt oli küll õiglane, aga siiski suht mõttetu olukord. Õigemini olukorda väga plndki, Santaderi ainus ründaja tahtis tühja kasti vist tsenderdada, aga Marquez hüppas pallile ette ja vopsti, mööda kätt.
                Ronny lõi taaskord mõlemad pennud vasakusse, esimene oli selline nõrgavõitu, suht madalale ja GK tegi hea tõrje, teise aga siiski Ronny lihtsalt hammerdas võrku posti kõrvale. Ma usun, et seda penaltit poleks ükski maailma GK ära võtnud. Üldiselt näitasid DInho ja Messi jällegi imelist tehnikat ja mõlemad said ka kolli kirja (Y)
                Hea uudis on see, et Deco hakkab oma väga head vormi taastama ja Xavi on ülistabiilne. Minu silmis maailma üks parimaid puhtaid poolikuid. Venna hooaja keskmine söötmis% on üle 90 ja viimases mängus oli see 95%. Messi ja Eto`o lõid ilusa triblingu järel head kollid. Keegi mainis, et kaitsjad jälle lihtsalt seisid ja vahtisid, kuidas Messi kolli lõi, nagu Ronny Bernabeulgi. Aga tegelikult ei tahaks kuidagi uskuda, et kaitsjad meelega lissalt lasevad mööda, vaid kehapetted ja liigutused on nii loomulikud ja usutavad, et nendel ple midagi teha lihtsalt. Sylvinho lõi oma esimese kolli Barca eest, eeltöö oli hea, aga koll ise oli suht uss
                Posession oli mingi lõpu poole 74% - 26% ja Santader tegi mängu jooksul 2 pealelööki. Hämmastav mängupilt on prääu tõepoolest, midagi ple öelda.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  SL Õhtulehes oli suht hea artikkel Kuldse Palli võitmisest.
                  Jätsin tähtsama jutu sisse.
                  Natuke naljakaks muutub kah lõpu poole.

                  Ronaldinho, kes muu

                  25aastane Ronaldo de Assis Moreira köidab publikut vapustava pallivaldamise ja rõõmsameelsusega. Naeratus ei lahku tema näolt ka kõige pingelisemas mänguolukorras.

                  «Jalgpall on kogu mu elu. Elan, söön, hingan, magan, kannatan ja naudin ainult jalgpalli nimel. Andes mulle palli, teete minust maailma õnnelikema inimese,» lausus Ronaldinho ühes hiljutises usutluses.

                  Sügisesed mängud Meistrite ja Hispaania liigas on tõestanud: Ronaldinho on Barca aju, hing ja südametunnistus korraga. Vastased teavad, et kõik rünnakud käivad läbi tema, kuid ei suuda ometi Barcat ja Ronniet kuidagi pidurdada.

                  Ja Kataloonias osatakse liidri panust hinnata: leping sealse suurklubiga tagab Ronaldinhole järgmisel üheksal (!) hooajal ühtekokku ligi kaks miljardit krooni. «Olen noor ja võimeline veel palju enamaks. Teen iga päev kõvasti tööd,» hirmutas geenius.

                  Suur rivaal Real Madrid võib vaid kahetseda, et ei kasutanud kahe aasta eest õigust osta Ronaldinho ning eelistas talle David Beckhami. «Ronaldinho on nii kole, et rikuks Reali brändi. Beckham on sada korda parem ost,» kostis Reali üks tähtis ametimees toona.

                  Ronaldinho kostis seepeale, hambad välkumas: «Olen kole, aga mul on sarmi.»

                  Hoolimata Reali andmetest on maailma parimal jalgpalluril lööki daamide hulgas. Kuuludes aastate eest Paris St. Germaini, nägeles ta korduvalt treener Luis Fernandeziga, sest veetis liiga palju aega ööklubides.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Nii täna Eurospordilt FC Barcelona vs. Rahutiim elu on lill.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Jaa, seda peab kindlalt vaatama :P Kindlasti ei võeta mängu tõsiselt, aga terve meeskond (v.a Valdes) on nimekirjas ja arvatavasti saab suurem osa mängu kah. Ronaldinho on valitud siis star of the show`x(ülla ülla) ja täna on oodata kõvasti tehnikat.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        miks valdés puudub?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas avscol


                          miks valdés puudub?
                          Niisama, Rijkard annab talle ka puhkust...ja kuna see pole tähtis mäng, sis las puhkab

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Teine poolaeg oli mäng mõlemalt poolt palju avatum ja hea mäng.
                            2 Kena väravat Barca poolt ja Peace teami värav oli ka suht norm.
                            Ei kahetse et vaatasin, kui aus olla.
                            EDIT: Algul Ronnie naq eriti ei pingutand aga essa poolaja lõpus hakkas näitana kena tehnikat.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Jah, arvata oli, et migni pingeline ja kõva mäng ple. Aga mõnus meelelahutus ikka :P Pea kõik said mängida ja teine poolaeg oli jah suht avatud mäng. Larsson aint eksis üllatavalt palju. Deco koll oli väga kena. Maxi oma kah igati ilus ja Peace Teami omal ka viga plnd.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Barca-Freddy


                                Jah, arvata oli, et migni pingeline ja kõva mäng ple. Aga mõnus meelelahutus ikka :P Pea kõik said mängida ja teine poolaeg oli jah suht avatud mäng. Larsson aint eksis üllatavalt palju. Deco koll oli väga kena. Maxi oma kah igati ilus ja Peace Teami omal ka viga plnd.
                                Minu arust eksisid kõik väga palju. Üldse sellised heategevusmängud erilist ilu ei paku. Kõik üritavad midagi ilusat teha, kuid sageli jääb selliseks üksikuks pusimiseks. Nagu eesti korvpalli all-stars mäng

                                Kommentaar

                                Working...
                                X