320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Ma loodan, et kui ühe inglise klubi mehed kohtunikku piiravad ja hr Ashley shakespeare'i etendust annab ning kõik koos puntratantsu seal tantsivad, siis mõningad elus valesid otsused teinud mehed raputavad ka tuhka pähe.
    "aga teised teevad ka" mõtet õnneks või kahjuks tõesti pähe ei tule.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Mängust. Kuni Pique punase kaartini uskusin, et suudame selle imega hakkama saada, kuigi Bilbao mängis ääretult hästi. Kuna aga Gerard otsustas kohtuniku suunas tatistama minna ja meeskonna kümnekesi jätta, läksid need viimasedki optimistlikud mõtted mul hispaanlasega riietusruumi kaasa. Täielik idioot, ausalt öeldes on mul pohhui mis see kohtunik tegi või ütles, aga et nii oma meeskonda alt vedada, eriti sellises situatsioonis..
      Mind isiklikult täitsa huvitab, mida kohtunik protokolli kirjutas, mis oli see punase kaardi põhjus? Mina oma 20+ jalgpallifänni karjääri jooksul küll ei suuda meenutada sellist otse punast kui pole tegemist selge ---- kohta saatmisega.. Vaadates Pique reaktsiooni, siis peab ta olema kuradi hea näitleja kui need olid need sõnad Samas peaksid aru saama küll, mille pealt see reaktsioon tuli.. Meeskond on 3 väravaga taga, frustratsioon kasvab ja siis äärekohtunik jätab ilmselge sulu vilistamata, sest ta puht füüsilis-kiiruslike omaduste tõttu ei suuda mängijate liini hoida, et seda fikseerida. OK, Pique võinuks oma närve talitseda, aga üldplaanis näitas see selgelt ära kogu meeskonna frustratsiooni, sest suures plaanis midagi vapustavat ei olnud ju 55 minuti jooksul suudetud korda saata..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        "aga teised teevad ka" mõtet õnneks või kahjuks tõesti pähe ei tule.
        Vana hea klassikavastus. Sa ei saanud mõttele pihta, vastupidi. ma ei ole näinud väga kataloonia klubi avatariga seal cuntluse konsentratsioonist rääkimas järjekindlalt, seega oli just vastupidine- teised ei tee.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Vana hea klassikavastus. Sa ei saanud mõttele pihta, vastupidi. ma ei ole näinud väga kataloonia klubi avatariga seal cuntluse konsentratsioonist rääkimas järjekindlalt, seega oli just vastupidine- teised ei tee.
          kuule, internetisõdalane. Teeme nüüd kenasti nii, et kui diskussioon teatud postituse teemal on toimunud, siis tagantjärgi, pärast vastuse saamist seda enam ei muuda. Eksole. Ei ole ilus.

          Pärast minu vastust (või minu vastuse kirjutamise ajal) on su postitus kardinaalselt erinev esimesest.

          ja p.s. arvestades seda sama kontsentratsiooni, siis see veel puuduks kui te kuskil teistes teemades te ka just sellel teemal sõna võtaks.

          ja pps. asi ei ole üldse selles. Kahju kui mõni mees ei suuda kohe üldse üle olla väikesest jogast, mis käib nii vastuolulise (just selle va edukuse ja suuruse pärast). Ega ma su mütsi ei solvanud. Oled barca fänn, siis suck it up. Peaksid olema harjunud. Muidu kõlad nagu mõni mees, kes iga jaalo liigutuse peale õhku ahmima ja inhalaatori järele jookseb.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            kuule, internetisõdalane. Teeme nüüd kenasti nii, et kui diskussioon teatud postituse teemal on toimunud, siis tagantjärgi, pärast vastuse saamist seda enam ei muuda. Eksole. Ei ole ilus.

            Pärast minu vastust (või minu vastuse kirjutamise ajal) on su postitus kardinaalselt erinev esimesest.

            ja p.s. arvestades seda sama kontsentratsiooni, siis see veel puuduks kui te kuskil teistes teemades te ka just sellel teemal sõna võtaks.
            Head sildid. ma sooviks üha rohkem, et siin nn koduklubi teemas saaks mängust rääkida, aga pool lehte on ikka mängude järel internetisõdalaste arvamusi täis, kus juttu kõigest muust kui mängust, tavaliselt sellest, kui jobud on Barca mängijad või tongue in cheek torge, et noh, muidu toredad inimesed, aga elusk vähe eksinud vms sellist sitta. Väsitav, aga ma ei jäta ka sellele pasale vastamata.

            Kui tahad sõdalast märgata, siis peaks kuskile mujale vaatama, soovitavalt peeglisse. Ei hakka mina kellelegei näpuga vehkima, kus tohib postitada või mitte, aga kui sae käima tõmbad teemal, mida siit alati üle lehekülje lugeda võib ning mis ainult kaudselt mängu puutub, aga siinseid fänne edresseerib, siis palun, aga neela vastused alla või ära lihtsalt loe.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Mind isiklikult täitsa huvitab, mida kohtunik protokolli kirjutas, mis oli see punase kaardi põhjus? Mina oma 20+ jalgpallifänni karjääri jooksul küll ei suuda meenutada sellist otse punast kui pole tegemist selge ---- kohta saatmisega.. Vaadates Pique reaktsiooni, siis peab ta olema kuradi hea näitleja kui need olid need sõnad Samas peaksid aru saama küll, mille pealt see reaktsioon tuli.. Meeskond on 3 väravaga taga, frustratsioon kasvab ja siis äärekohtunik jätab ilmselge sulu vilistamata, sest ta puht füüsilis-kiiruslike omaduste tõttu ei suuda mängijate liini hoida, et seda fikseerida. OK, Pique võinuks oma närve talitseda, aga üldplaanis näitas see selgelt ära kogu meeskonna frustratsiooni, sest suures plaanis midagi vapustavat ei olnud ju 55 minuti jooksul suudetud korda saata..
              Kohe kindlasti ei peaks aru saama Pique-st !!!! Selline sõnakasutus on omane väga madalalalaubalistele inimestele ükskõik, kui suur frustatsioon sees põleb. Ajukääbik...
              Quote:
              Barcelona defender Gerard Pique was sent off for shouting "I s*** on your w**** mother" at the assistant referee during the Supercopa de Espana defeat to Athletic Bilbao.
              unquote

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Head sildid. ma sooviks üha rohkem, et siin nn koduklubi teemas saaks mängust rääkida, aga pool lehte on ikka mängude järel internetisõdalaste arvamusi täis, kus juttu kõigest muust kui mängust, tavaliselt sellest, kui jobud on Barca mängijad või tongue in cheek torge, et noh, muidu toredad inimesed, aga elusk vähe eksinud vms sellist sitta. Väsitav, aga ma ei jäta ka sellele pasale vastamata.

                Kui tahad sõdalast märgata, siis peaks kuskile mujale vaatama, soovitavalt peeglisse. Ei hakka mina kellelegei näpuga vehkima, kus tohib postitada või mitte, aga kui sae käima tõmbad teemal, mida siit alati üle lehekülje lugeda võib ning mis ainult kaudselt mängu puutub, aga siinseid fänne edresseerib, siis palun, aga neela vastused alla või ära lihtsalt loe.
                kuule - kuule.

                Pique käitumine mõjutas otseselt mängu. Ja kui sa nüüd vaatad tagasi, siis mina ütlesin alguses ainult ühe lause, mis oli ajendatud kahe teie mängija käitumisest. In all fairness, ma oleks 100% teinud samasuguse või veel hullema postituse manu teemas. Seega ma tõesti ei saa aru, kust tuleb sinu ja bcfey reaktsioon. Täiesti tavaline mängukajastus teemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  kuule - kuule.

                  Pique käitumine mõjutas otseselt mängu. Ja kui sa nüüd vaatad tagasi, siis mina ütlesin alguses ainult ühe lause, mis oli ajendatud kahe teie mängija käitumisest. In all fairness, ma oleks 100% teinud samasuguse või veel hullema postituse manu teemas. Seega ma tõesti ei saa aru, kust tuleb sinu ja bcfey reaktsioon. Täiesti tavaline mängukajastus teemas.
                  Ok, fair enough. Pique saab oma karistuse kätte ja loodetavalt õiglase. Olen näinud hullemate solvangute eest kivinägusid ja hoiatusi, nüüd tuli punane ja sellega vedas ta eelkõige alt meeskonda, sest poleks ime, kui kaks-kolm mängu liigas keelu alla väänataks. Ja noh, ennist kirjutasin cantalejo, aga see oli Carbello, kes võttis kindlasti südamesse Pique banterit euroopa supercupis Madridi aadressil (Madridis sündinud ja klubi toetaja). Mees võiks paremini teada, karikas oli selleks ajaks ammu minema seilanud.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Mulle tundub, et barca fännid saavad oma rohtu nüüd maitsta. Magus. Ma muidugi ei kahtle selles, et sellest pisimõõnast kiirelt üle saadakse aga lahe on vaadata, kuidas kutid juba paanikas.

                    Kommentaar


                      Jube, kui passiivsed vennad teil olid 1:1 värava ajal. Tean, et mast maas jne aga ei mingitki võitlusvaimu ega tahtmist no, oleks suudetud võib-olla ära hoida veel see värav, kui oleks aktiivsemalt tegutsetud kuna Bravo võttis esimese löögi ära.
                      Aga ainult hea meel, Bilbao üle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Jube, kui passiivsed vennad teil olid 1:1 värava ajal. Tean, et mast maas jne aga ei mingitki võitlusvaimu ega tahtmist no, oleks suudetud võib-olla ära hoida veel see värav, kui oleks aktiivsemalt tegutsetud kuna Bravo võttis esimese löögi ära.
                        Me vaatasime vist kahte erinevat mängu seljuhul. Mulle isiklikult avaldas just muljet see, kuidas Barca 10kesi jäädes alla ei andnud ning mängijad olukorrad lõpuni jooksid.

                        Mis puudutab aga seda väravat, siis tundus et pool meeskonda ootas suluseisu äärekohtunikult, mistõttu nad nii passiivsed olidki.


                        Tulles tagasi aga Pique kaarti juurde, siis uudistes juba räägitakse et minimaalne karistus talle oleks 4-mänguline keeld. Meenutades teisi sarnaseid juhtumeid (Ramose 5-mänguline paus 2013 aastal ja Simeone 8-mänguline paus), siis näib selline stsenaarium üsna tõenäoline olevat.

                        Kommentaar


                          Suluseisu ootama jäämine on juba omaette loll tegu.

                          Kommentaar


                            Barcelona star Gerard Pique could be banned for as much as 12 matches after telling an assistant referee “I s*** on your w**** mother”.

                            Paras jobu ikka, tema suuvärgi pärast kannatab terve võistkond.

                            Kommentaar


                              "Ma s***n sinu l****st ema peale!"

                              Pique sobiks oma ajumahult kenasti siia soccerneti foorumisse oma fännide sekka. Loodetavasti peale sellist primadonnatsemist see soenguhomo enam väljakule niipea ei naase!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Kuidas selline vend Shakiraga abielus on?

                                Mõistan Pique hukka ja olen Shakiras pettunud. Kurb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X