320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dontastik Vaata postitust
    Minu soov:

    Barcelona
    ManU/Arsenal
    Lyon
    Wolfsburg/Gladbach
    Tahad Barca hooaja alguse veel raskemaks teha?

    Porto
    Olympiakos
    Malmö/Gent

    Meeskonnad keda vältida tahaks

    Pot 2 - City

    Pot 3 - Ida-Euroopa meeskonnad

    Pot 4 - Sakslased + Astana (8+ tunnine reis Kasahstani)

    Kommentaar


      Ausalt öeldes on need 3. ja 4. pott seekord sellised, et häid valikuid suht raske leida...
      Kõike arvesse võttes läheks ise kokku kolmikuga Arsenal, Roma ning Gent ehk mõistlikud reisid vastuvõetavas kliimas ja mitte kõige suuremates kateldes

      Killer oleks ehk City, CSKA või Gala (just reisi ja õhkonna tõttu) ning siis Astana või Wolfsburg (esimene reisi, teine ehk taseme poolest, kuigi de Bruyne lahkumine võib ka hundid suht pehmeks muuta..). Üldiselt 4 grupi sakslased ehk polegi nii hullud kui arvestada, et nad alles tegemas samme CL-is ja hooaja algus pole liialt terav ka olnud.
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Pot 3 - Ida-Euroopa meeskonnad
        ma olen 101% kindel et barca juhtkond sinu hirme ei jaga. Värisevad nagu tuppa sittunud koerad ja palvetavad (loe: saadavad uefale raha) et AS Roma neile vastu ei sajaks!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Läinud hooajal nägime võimsat Romat juba Meistrite Liigas.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Läinud hooajal nägime võimsat Romat juba Meistrite Liigas.
            t$el$seat oleme me ka juba kõik CL näinud

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Not quite 1:7, but OKAY
              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                ma olen 101% kindel et barca juhtkond sinu hirme ei jaga. Värisevad nagu tuppa sittunud koerad ja palvetavad (loe: saadavad uefale raha) et AS Roma neile vastu ei sajaks!
                Wut? Roma võetakse naerulsui vastu

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  ma olen 101% kindel et barca juhtkond sinu hirme ei jaga. Värisevad nagu tuppa sittunud koerad ja palvetavad (loe: saadavad uefale raha) et AS Roma neile vastu ei sajaks!
                  Minu arust viimane kohtumine Romaga oli üldse meie viimaste aastate preseasoni kõige lihtsam mäng.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wutt Vaata postitust
                    Wut? Roma võetakse naerulsui vastu
                    kolmanda poti valikutest võetakse Rooma naerulsui vastu?

                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ei ole see Roma nüüd erilisem Lyonist ega Sevillast. Kõik 3 väga tugevad, kellega vastastel meeldiv just poleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        kolmanda poti valikutest võetakse Rooma naerulsui vastu?

                        Sevillat ei saa, ülejäänud hall-metallik-diisel.

                        Kommentaar


                          Suure tõenäosusega saame teisest grupist mõne Premieri tiimi vastaseks. Manchester Cityt küll ei taha, nendega ikka ragistatud piisavalt juba.
                          Kõige nõrgem vastane tundub Leverkusen, Porto vast ka Inglise tiimidest võibolla tiba nõrgem.
                          Kolmandast grupist võibolla isegi eelistaks Lyoni, Roma on võibolla tsipa neist tugevam. Ülejäänud on kõik sellised tiimid, kellega võõrsil on suht ebameeldiv mängida, vast Olympiakos nati nõrgem.
                          Neljandast grupist väldiks kindlasti Wolfsburgi ja Astanat pika lennu tõttu.

                          Kommentaar






                            Fb Messi: "On our way to Monaco for the 2015 UEFA Best Player in Europe awards gala." [leomessi]

                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Päris OK loos, võib vähemalt rahule jääda.

                              Kommentaar


                                E-alagrupp:

                                FC Barcelona
                                Leverkusen
                                AS Roma
                                Bate



                                Raske leida vist Barca fänni, kes poleks loosiga rahul. Romat nüpeldati paar nädalat tagasi 3-0, kui mängiti Joan Gamperi karikale. Leverkuseniga mängiti 2011/12 hooajal 1/8-finaalis ja kahe mängu kokkuvõttes võideti neid 10-2. Messi lõi mäletatavasti kodus Leverkuseni võrku 5 väravat. Bate Borissoviga oldi samas alagrupis 2011/12 hooajal. Võõrsil võitis Barca 5-0 ja kodus 4-0.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X