320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Jasper


    Algselt postitas avscol


    10. võit järjest:P
    panaga mängiti 0-0 nii, et ära küta ennast üles.
    see 10.voit jarjest on koos hispaania mangudega
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Aramis


      Algselt postitas Jasper


      ma just sain aru et euroopas oledki bayerni esikohale tõstnud.
      IRW...siis ma ütlesin jah niii....Aga hästi mängiv Bremen ei jää sellest kaugele maja ja saab ka päris suure tüki mu imetlusest endale. Nagu ka pisikese tüki ka alagrupi võitja, kelle topicus me oleme. Barcal on väga suured sansud see aasta midagi ära teha Euroopa väljakutel.
      sul siis seal bundesligas suht rasked paevad kui molemale klubile suda kuulub...euroopas muidu mul sama asi hispaanlastega
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        10.?

        Aaa, on jah.
        Üks viik oli vahepeal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          vabandust...ma mõtlesin jah 10 võit järjest...koos CL ja La ligaga....ja väravatevahe on 31-3...kui lugemine pole sassi läinud


          Aga keda soovida järgmiseks vastaseks.....Rangers kindlasti, sest ma pean neid kõige nõrgemateks.....

          aga samas tahaks Chelseat.....et näha kuidas Mourinho nutma hakkab

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas avscol


            vabandust...ma mõtlesin jah 10 võit järjest...koos CL ja La ligaga....ja väravatevahe on 31-3...kui lugemine pole sassi läinud


            Aga keda soovida järgmiseks vastaseks.....Rangers kindlasti, sest ma pean neid kõige nõrgemateks.....

            aga samas tahaks Chelseat.....et näha kuidas Mourinho nutma hakkab
            Umm, Rangerist pole vaja.

            Mingi PSV või Villareal vms.
            Rangers võitlejad.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              arvatavasti ei ole ükski 16 hulka saanud meeskond kerge jalutuskäik...ja kui võita tahame siis tuleb kõik vastased alistada...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas MaRtin_12


                Algselt postitas avscol


                vabandust...ma mõtlesin jah 10 võit järjest...koos CL ja La ligaga....ja väravatevahe on 31-3...kui lugemine pole sassi läinud


                Aga keda soovida järgmiseks vastaseks.....Rangers kindlasti, sest ma pean neid kõige nõrgemateks.....

                aga samas tahaks Chelseat.....et näha kuidas Mourinho nutma hakkab
                Umm, Rangerist pole vaja.

                Mingi PSV või Villareal vms.
                Rangers võitlejad.
                villarreal jaab mangust valja sest oma maa meeskonnaga vististi kokku ei minda
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Lisaks on Villareal grupi võitja....

                  igaksjuhuks räägin üle....grupi võitja saab kokku minna ainult grupides 2. jäänud võistkondadega väljaarvatud sama maa klubiga ( see enam ei kehti veerandfinaalides jne) ning nendega kellega oldi juba ühes grupis koos.....seega
                  barca vastased saavad olla...

                  Bayern
                  Ajax
                  Benfica
                  PSV
                  Chelsea
                  Rangers

                  loos on siis reede, 16 dets. kell 13.00 ning seda kannab üle eurosport ja viasat sport!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    kas eurospordi aja järgi või eesti aja järgi toimub see loosimine

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      eesti aja järgi kell 13.00

                      eurospordi ja CET järgi 12.00

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas avscol


                        vabandust...ma mõtlesin jah 10 võit järjest...koos CL ja La ligaga....ja väravatevahe on 31-3...kui lugemine pole sassi läinud


                        Aga keda soovida järgmiseks vastaseks.....Rangers kindlasti, sest ma pean neid kõige nõrgemateks.....

                        aga samas tahaks Chelseat.....et näha kuidas Mourinho nutma hakkab
                        http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias/noticias/n05120805.shtml

                        seal saate kinnitust 10 voidu kohta
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          ja uudis on juba väljas, et ronnie võitis fifa maailma parima mängijaa tiitli, mille ta saab kätte 19.detsember

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas lorenzo


                            Algselt postitas avscol


                            vabandust...ma mõtlesin jah 10 võit järjest...koos CL ja La ligaga....ja väravatevahe on 31-3...kui lugemine pole sassi läinud


                            Aga keda soovida järgmiseks vastaseks.....Rangers kindlasti, sest ma pean neid kõige nõrgemateks.....

                            aga samas tahaks Chelseat.....et näha kuidas Mourinho nutma hakkab
                            http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias/noticias/n05120805.shtml

                            seal saate kinnitust 10 voidu kohta
                            see kümme võitu on suhteliselt mõtetu enesekiitmine, sest seda ei fikseeri rekorditeraamatud. samas ei saa ma siin teid süüdistada kui see on mõeldud teiste barca fännide tuju tõstmiseks.
                            kui kedagi peaks huvitama siis ma tahaks näha kuidas hiddink barcelona mängu \"ära tapab\"
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas avscol


                              Lisaks on Villareal grupi võitja....

                              igaksjuhuks räägin üle....grupi võitja saab kokku minna ainult grupides 2. jäänud võistkondadega väljaarvatud sama maa klubiga ( see enam ei kehti veerandfinaalides jne) ning nendega kellega oldi juba ühes grupis koos.....seega
                              barca vastased saavad olla...

                              Bayern
                              Ajax
                              Benfica
                              PSV
                              Chelsea
                              Rangers

                              loos on siis reede, 16 dets. kell 13.00 ning seda kannab üle eurosport ja viasat sport!
                              Chelsea tahaks eelmise aasta kordust, ainult ,et teise lõpptulemusega

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Jasper, on siis pahasti, et me barca fännidena oleme õnnelikud et barcal hetkel hästi läheb? keegi pole ju rääkinud mingist rekordist, lihtsalt üks nn. juubelinumber sai täis jalgpall on ümmargune ja kõike võib juhtuda ja sul võib äkki isegi õigus olla. isiklikult arvan, et keegi ei peaks üleolevalt teise tiimi suhtuma ja võimalused on suht võrdsed kõigil, ka nõrgemad on üllatusvõimelised ja seda on näidanud juba viimased 2-3 aastat vähemalt
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X