320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas avscol


    ja uudis on juba väljas, et ronnie võitis fifa maailma parima mängijaa tiitli, mille ta saab kätte 19.detsember
    Kust sa seda lugesid :P ?

    Ja see Barca 10 järjestikuse võidu jutt. See on ju Barca teema, kus tulebki rääkida Barca igasugustest saavutustest, rekorditest ... millest iganes Barcaga seonduvast. Ega me neid teiste klubide teemadesse nende fännide ninade alla hõõruma ju lähe ?!?!

    --edit-- Hehe, leidsin ka saidi ja lugesin sealt, et Ronaldinho tegi üsna mõnusalt 2 kohale ära, ja ülla ülla, kes see teine oli - Eto`o !! :P Lampard jäeti 3ndaks üldse (Y) Väga viis uudis minujaoks vähmalt Aga see ple üldse kindel siiski...niiet jah.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      to jasper....ma ei usu, et sa ka ei taha et milanil oleks 10 võitu järjest
      ütleme nii, et 10 võitu järjest ei ole üldse lihtne saavutada ning kui hästi läheb, siis seeria jätkub, sest see lähiajal ei paista raskeid mänge tulevat ka

      Ning seepärast on ka oluline ainult võita, et CL saab päris head rahalist preemiat iga võidu puhul.

      Kui suvel läheb ronnie´l mm väga hästi siis võib kindel olla, et tuleb 3. aasta järjest maailma parima tiitle:P See, et Eto´o teiseks tuli, oli väike üllatus siiski

      minu andmed pärinevad : (kui hispaania keelest aru saate)

      http://www.elmundodeportivo.es/20051209/NOTICIA207884536.html

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        samas ei saa ma siin teid süüdistada kui see on mõeldud teiste barca fännide tuju tõstmiseks.
        kui keegi veel ei tea siis see oli ka mu eelmises postis.

        ja kümme-võitu ei ole võrreldav alagrupi võiduga. lihtsalt tuletan meelde, et te õnnest liiga pimedaks ei läheks, sest selline numbrite lugemine lõppeb arvamusega, et me oleme võitmatud ja ...
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas avscol
          to jasper....ma ei usu, et sa ka ei taha et milanil oleks 10 võitu järjest
          ütleme nii, et 10 võitu järjest ei ole üldse lihtne saavutada ning kui hästi läheb, siis seeria jätkub, sest see lähiajal ei paista raskeid mänge tulevat ka

          http://www.elmundodeportivo.es/20051209/NOTICIA207884536.html
          Lähiajal...ülehomme on üsna raske mäng Sevillaga, kuigi nad on alles 8ndal kohal liigas. Aga meil on keskvälja kriis ja Sevilla on väga tugeva kaitsega meeskond. Mai usu, et nendest lihtsalt üle sõidetakse.

          Jasper, selge värk. Mudugi ei tasu hakata arvama, et Barca on võitmatu, sest nii see ple. Aga lihtsalt seni on kõik vastased praktiliselt purustatud ja õnn on üüratu :P Mõnus on vaadata, kuidas pall liigub ja kuidas rünnakuid ehitatakse, fantast värk
          Ja Avscol, ei tasu siiski liiga kindel olla, et Ronny võitis ja Eto`o teine, need on siiski ainult väidetavad infolekked või üldse äkki oletused?! Kuid loodame parimat

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Jasper


            samas ei saa ma siin teid süüdistada kui see on mõeldud teiste barca fännide tuju tõstmiseks.
            kui keegi veel ei tea siis see oli ka mu eelmises postis.

            ja kümme-võitu ei ole võrreldav alagrupi võiduga. lihtsalt tuletan meelde, et te õnnest liiga pimedaks ei läheks, sest selline numbrite lugemine lõppeb arvamusega, et me oleme võitmatud ja ...
            Jasper, nägin su seda lauset ka ennem. samas ega ma siin kõigi eest rääkida ei saa, aga loomulikult olen realist ja tajun, et miski pole igavene
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              mis puudutab sevilla´t, siis oli see aasta mäng nendega võõrsil...nad olid väga heas vormis ja ma olin kindel, et barcal saab raske olema...aga võideti siiski 4-0:P
              ja Babtista omavärav oli üks ilusamaid mida ma näinud

              ja mis puudutab seda uudist, siis enne Ballon D´or-i kirjutati seal ka juba ronnie võidust ja nagu seal uudises kirjas oli, pole veel fifa ametlikult seda teatanud, aga olen kindel, et seal kirjutatu peab paika.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Ega meil siis sitt rünne pole

                Aga kui Ronnie tahab väga saada 3. parima tiitli saada, siis on vaja viia Barcelona La Liga ja CLi võitjaks ning Brasiilia MMi võitjaks!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  siis ta saab fifa selle kümnendi parima mängija tiitli juba

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas avscol


                    mis puudutab sevilla´t, siis oli see aasta mäng nendega võõrsil...nad olid väga heas vormis ja ma olin kindel, et barcal saab raske olema...aga võideti siiski 4-0:P
                    ja Babtista omavärav oli üks ilusamaid mida ma näinud
                    See oli eelmisel hooajal ja nüüd on paljugi muutunud. Ma ei ütlegi, et Barca pähe saab, aga ei tasu siiski jah täielikult pilvedes hõljuda, sest seda raskem oleks ühte eksimust (viiki või kaotust) vastu võtta. Barcal on keskväljal prääga suur kriis - Deco kollastega väljas, Bommel, Xavi ja Motta vigastatud. Seega näeb arvatavasti Iniesta-Edmilson-Gabri või midagi sellist. Pealegi Marquez kah sai punase. Ja see, et EELMINE hooaeg Sevillale 4-0 küteti, ei näita no ikka üldse mitte midagi. Sellest on väga palju aega möödas.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Eto ka ei mängi?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas MaRtin_12


                        Eto ka ei mängi?
                        Peaks küll mängima.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          oodates endiselt psv ja barca kohtumist palun mäluvärskendust-kes olid treenerid kui barca cl-is suurima võitude seeria rekordi tegid?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Van Gaal, aga kuna neil hispaania liigas läks halvasti siis ta vallandati suht varakult...siis tuli R.Antic (hooaja lõpuni) ning alates sellest on Rijkaard treener.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Meeskond Sevilla vastu:

                              Valdés, Jorquera, Gabri, Iniesta, Edmílson, Sylvinho, Oleguer, Gio, Puyol, Ronaldinho, Damià, Maxi, Larsson, Belletti, Messi, Giuly, Ezquerro and Eto\'o.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Lisan siia Sevilla meeskonna ka Barca vastu:
                                Palop, Notario, Crespo, Martí, Aitor Ocio, David Prieto, Dragutinovic, David, Jesús Navas, Jordi, Maresca, Adriano, Saviola, Kepa, Capel, Puerta, Kanouté y Luis Fabiano

                                NAljakas on see, et minu teada sai MAresca viimases mängus ju punase kaardi. kuid mees on ikka nimekirjas :S andmed siis sevilla kodulehelt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X