320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eincc Vaata postitust
    Võta vähe rahulikumalt ja naudi oma ülesõitu homme, oli viga siis oli, ulu nüüd järgmised nädal aega edasi selle vea üle.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Kui Atletico siit 2-1 seisuga minema saab, siis annab mängida küll. Aga iga Barca rünnaku ajal põles Atletico kaitse heleda leegiga, minu arust on üsna ulme, et seda mängu veel ära tehtud ei ole. Simeone asendas mobiilsuse üsna passiivse bussiga, millest läbimängimine ei valmistanud mingeid probleeme. Vahetused ning Barca rahuldumine antud seisuga on asjad enam-vähem kontrolli alla saanud.
      Millist taktikat sa oma arunatukesega ette kujutad Camp Noul Barca vastu 10kesi olles?
      Päris tõsiselt, ootan selle alternatiivtaktika kirjeldust, pahad ei oleks ka näited elust enesest.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Millist taktikat sa oma arunatukesega ette kujutad Camp Noul Barca vastu 10kesi olles?
        Päris tõsiselt, ootan selle alternatiivtaktika kirjeldust, pahad ei oleks ka näited elust enesest.
        Buss oleks võinud pisut aktiivsem olla, muud ei midagi. Juba kasti eest lasti pidevalt löögile ju. 2/10 vaimukuse eest muidu.

        Kommentaar


          Count ka pärast jaalo lahkumist troonile tagasi tõusnud

          Mängust aga nii palju, et kui Torres ei oleks neid kollaseid endale korjanud, poleks me siit seda võitu korjanud. Kahtlen, kas isegi viik oleks saadud, sest see mängupilt oli päris kohutav ja need üksikud võimalused luhati ka. Täna siis Neymar oma pealöögiga. Pärast punase saamist hakati alles elumärke ilmutama, aga teise poolaja alguses tundus jälle, et lastakse samamoodi edasi nagu enne vastaste punast kaarti. Õnneks saadi surve peale ja tulemuseks kaks väravat. Kolmega oleks juba rahul olnud. Praegu ikka Atleticol väga hea võimalus ise edasi minna sellest paarist.
          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Buss oleks võinud pisut aktiivsem olla, muud ei midagi. Juba kasti eest lasti pidevalt löögile ju. 2/10 vaimukuse eest muidu.
            See "stuudioanalüüs" siin nüüd põleb küll. Heleda leegiga.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Kollased olid siiski õiglased, prillid või mitte. Suarez kees üle, aga no neli mängu... Tore mäng, põnevust oli ja teises legis on kõik meeskondade endi teha.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Jällegi väga informatiivne postitus sinu poolt, aplaus sulle. Oleks vaid kõik Reali fännid nii toreda mõistusega kui sina.

                Muidu Barcalt järjekordne halb mäng, kaks mängu järjest Messi vajub keskele ja Atleticol on nii lihtne kaitsta seda.

                Kommentaar


                  Mängisime küll päris kehvasti täna. Eriti tahaks välja tuua Busqetsi, kes ei suuda üldse kontrate ajal tagasi töötada, ning Messi suutis samuti pea kõigil driblingutel palli kaotada. Aga õnneks oli Atletico veel kehvem, ning kohustuslik võit on käes.

                  Kommentaar


                    Nii lahe on vaadata kuidas hulk foorumit iga Barcelona mängu peale keema lähevad. Vahet pole kas võit või kaotus. Minu arust igati lahe ja vinge mäng, pinge oli üleval lõpuni ja säilib ka kordusmängus. Suarez oleks kindlasti pidanud punase saama.
                    Samas ei meeldi mulle eriti teoriteerida teemal "mis oleks olnud". Kes kurat seda teab.

                    igatahes

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Vaata Atletico teemasse. Teine puude läks Filipe Luisi kõripiirkonda ka Kus nüüd need spordimehelikkusevalvurid küll on kui neid vaja.

                      EDIT: plastik jõudis ette vist

                      Kommentaar


                        Vinge ja äge mäng, kuid ütleme ausalt, Torres kinkis meile võidu enda tegevusega, enne seda oli mängupilt ikka saast. Kahju, aga edasipääs saab olema väga raske.

                        Kommentaar


                          Minu arust Torrese 2 kollast olid üsna selgelt välja teenitud ning seega ka punane. Aga ka Suarez oleks pidanud punase saama. Busquets oleks pidanud saama esimesel poolajal juba kollase, aga see, mille eest ta kollase sai, see jällegi polnud küll kollast väärt.
                          Igast väiksemate otsustega jms pani kohtunik ka Barca vastu suht puusse, kuid varjutama jääb õhtut siiski Suareze mitte karistamine jah.

                          Üldiselt oli esimese poolaja mängupilt Barcelona poolt vaadates kohutav - mehed ei saanud ühegi söödu ega triblinguga hakkama (Atletico lihtsalt ei andnud millimeetritki vaba ruumi ka muidugi). Teisel poolajal läks asi nagu arvata oli ning arvestades mis ränk surve peale pandi, siis 2 väravat oli absoluutne miinimum.

                          Teine mäng läheb Barcelonal väga-väga raskeks ning ma ütleks, et edasipääs on täiesti 50/50.
                          The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                          and everything else is just theory.

                          Kommentaar


                            Üleüldse tundub, et paljud pole selle aasta Barcelona mänge jälginud. See esimese poolaja uimane ja aeglane mäng on Enrique suhteliselt trademark juba. Ma ise olen küll näinud vähemalt 10t mängu, kus on täpselt sama stsenaarium, esimene poolaeg ei toimu absoluutselt mitte midagi ja mõnikord ollakse isegi kaotusseisus ja siis teine poolaeg tullakse hoopis teise energiaga peale ja otsustatakse ära.
                            Kas siin on Enrique teadlik taktika, vastaste uinutamine ja energia säästmine pikal hooajal, ei tea, aga väita, et ainult Torrese eemaldamine tõi välja teistmoodi Barcelona, on minu arvates väär. Tõenäoliselt ei oleks 11v11 muidugi selline turmtuli olnud, aga me oleks päris kindlasti märksa paremat tiimi näinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Üleüldse tundub, et paljud pole selle aasta Barcelona mänge jälginud. See esimese poolaja uimane ja aeglane mäng on Enrique suhteliselt trademark juba. Ma ise olen küll näinud vähemalt 10t mängu, kus on täpselt sama stsenaarium, esimene poolaeg ei toimu absoluutselt mitte midagi ja mõnikord ollakse isegi kaotusseisus ja siis teine poolaeg tullakse hoopis teise energiaga peale ja otsustatakse ära.
                              Kas siin on Enrique teadlik taktika, vastaste uinutamine ja energia säästmine pikal hooajal, ei tea, aga väita, et ainult Torrese eemaldamine tõi välja teistmoodi Barcelona, on minu arvates väär. Tõenäoliselt ei oleks 11v11 muidugi selline turmtuli olnud, aga me oleks päris kindlasti märksa paremat tiimi näinud.
                              Raske öelda, mis oleks ja poleks. Esimese poolaja uimerdamine oli tõesti suur probleem hooaja esimeses pooles, kuid selle enneolematu kaotusteta laine teises pooles suudeti päris mitmeid korralikke esimesi poolaegu teha ja tundus mingi hetk, et sellest ollakse üle saadud. Klassikas oli vastupidi- esimesed 25 minutit ja üldse kogu esimene poolaeg suruti Real nööridesse, aga maha ei õnnestunud lüüa, teine poolaeg aga saadi ise korralik haamer sisse.

                              Eks Atleti mängus oldi kahejalase seeria lummuses, püüti mängida eriti tasakaalustatult ja ettevaatlikult, eriti klassika lõpu valguses, aga välja tuli hoopis suur tükk õnnetust- teisel poolajal lisaks enamusele vist vabaneti ka pisut psühholoogiliselt- kaotada enam väga polnud, nui neljaks tuli väravat otsida ja see on Atleti vastu mängudes meile suht-koht sobinud. Lisaks minu meelest lõi Simeone julge taktika Barca rivist välja, vist ei osatud oodata nii ründavat ja kiiret Atletit ning teada n, et meie keskvälja suurim miinus on kaitsefaasi ülemineku kiirus, sest Bus on küll suurepärane DM, aga kiirust pole talle kaas antud ning Iniesta pole ka teabmis sprinter, rakiticist rääkimata. Ehkki seekord tegi MSN tööd tagasi küll, siis Atleti pääses ikkagi suht kiirelt meie meeste eest plehku.
                              Kordusmäng on tõesti fifty-fifty, aga seda põnevam on.

                              Küll aga ei saa ma aru, mis selle Messi keskele lükkamisega on. Jah, reali vastu ei tahetud teda äärele panna, kuna ei tee nii palju tööd tagasi, et marcelot pidurdada, eriti pärast seda ookeanisõitu jetlag jalgadega. Atleti vastu õnneks Alves enamuses suutis ääreründajana sisuliselt korraliku mängu teha, aga seal oli palju ruumi, mida Messi oleks saanud kasutada, aga ei. Isegi mitte 10-minutilist spelli mitte. Krt seda Luchot teab, kas ei julge Messit sinna käsutada või on lihtsalt kangekaelne (pole eriline uudis).

                              Kes siit paarist iganes edasi läheb, siis palju hakkavad kaardid ja mängukeelud mängima. Not good.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Yesterday's game lasted 97'5", actual playing time was 58'19". 31'10" of the 38'46" game time lost was due to Atletico #fcblive [via catradio]

                                UEFALONA
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X