320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taaskord tõestus, et CLi võiduga kaasnevad kohustused ja situatsioon ongi üks peamine põhjus, miks seda keegi kaitsta ei suuda:
    1) kõikidest konkurentidest kõige raskem hooaeg (kui teised puhkavad, siis sinu tiim peab kuskil pärapõrgus klubide MMi mängima + superkarika mäng)
    2) Eelmise hooaja tšempionide vastu mängitakse kõige motiveeritumalt ja nende vastu tulemuse saavutamisel on eriline glory juures.
    3) Mängijatel jääb see kõige viimane samm, viimane pingutus puudu. Mehed, kes tulevad hooaega mängima nii, et eelmisel võideti kõige olulisem lihtsalt jääb see ülim motivatsioon kaduma.
    4) Võidukat tiimi on peatreeneril raske lammutada või asendada, ehk siis täiendusi ei tehta ja kui tehakse, siis rotatsioon ei ole siiski piisav. Näiteks Roberto oli oma väheste minutitega ikka kordades parem kui Alves eilses mängus. Aga kuidas sa suudad põhjendada tiimi muutmist, mis eelmine hooaeg võitis 5 karikat
    5) Kiputakse ikka kasutama seda võitvat valemit, samas kui teised tiimid arenevad ja üritavad just selle süsteemi vastu oma mängu ehitada. Atletico hävis 6 või 7 korda kuni lõpuks õnnestus.

    Aga jah, aina rohkem meenutab see hooaeg Reali eelmist, loodetavasti mingi karikas ikka kätte saadakse. Jube halb tunne on juba ka Copa finaali suhtes kui sarnane vorm peaks jätkuma

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Proovi uuesti. Valdad paremini demagoogiat.
      Ei viitsi. Üldiselt viskad midagi õhku, et oodata, et äkki jääb õhku seisma. Ei jää.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Vaat, kui taolises situatsioonis ise väljendit kasutad, siis on juba väga raske tulevikus sellest ka lahti saada.

        Üks tähelepanek ka - kuhu jäävad kõik bussi-jutud-pildid-gifid-statsid-emakeelsedquoteid? Mõne teise satsi vastu tuleb neid aknast ja uksest, nüüd aga, kui on oma küla poiss, siis mainitakse harva (?). Sedagi pigem positiivsel toonil.
        On suhteliselt teada tuntud fakt, et Atleticosse suhtuvad enamik Barcelona fänne väga sõbralikult. Esiteks on nad viimastel aastatel Reali vastu väga edukalt mänginud, teiseks on kogu see taassünd ja uus konkurent La Ligas äärmiselt tervitatav ning samuti on minuarust see, mida Simeone klubiga teinud täiesti hämmastav. Samuti pole mingit ajaloolist vihavaenu ja mõlemat klubi ühendab rivaliteet Realiga.
        Ehk siis kui Barca ei võida, siis pigem võiks võita Atletico kui Real, rääkimata mingitest Inglismaa või Saksamaa klubidest. Usun, et siit leiad ka põhjenduse, mis mingit erilist vingumist siit ei leia.

        Kommentaar


          Miks see erilist rolli mängib, et teil on raskeimad loosid olnud? Selleks, et väärida tiitlit, peabki olema kõigist parem. Kõigist. Ehk vahet ei ole, kes vastu tuleb - kui temast ei olda paremad, ei võideta ka tiitlit. Teie suur mentor Cruyff ütles ka, et mida varem tulevad suuremad vastased, seda parem - konkurendid saab varem juba välja lükata.

          Mina Unitedi poolehoidjana olen alati soovinud kõigekõigemaid vastaseid, sest see tõestabki, kas tiim on parim; kas tiim on väärt kuhugi jõudmist ja võit on kordades-kordades magusam. Mäletan veel eredalt seda hetke, kui CL veerandfinaalis loositi Unitedile vastu Bayern, tiim mis sel aastal ka finaali jõudis. Heh, #vannikaalutiim Hirmsas hoos olevad Ribery, Müller, Robben - kas ma oleks pidanud pead käte vahel hoidma, et oioioi - nüüd saame tala? Ei, ma juubeldasin rõõmust, sest teadsin - väärt vastane, väärt andmine tuleb. Suured vastased määravadki tiimi tugevuse, mitte see et "ülikõva-meil-loosiga-aint-joppas-nüüd-me-poolfinaalis" - kui tiim on tegelikult nii pask, et on hädasti vaja loosiõnne, et edasi jõuda, siis... see on ju enese petmine. Selleks, et olla parim, peab võitma KÕIKI ja olema KÕIKIDEST parem.

          Nii et uskuge rohkem oma tiimi ja tundke uhkust, et teil raskeimad loosid olnud - eelmine aasta ju võitsite kõik raskeimad loosid. Pole ju paha, eks?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Miks see erilist rolli mängib, et teil on raskeimad loosid olnud? Selleks, et väärida tiitlit, peabki olema kõigist parem. Kõigist. Ehk vahet ei ole, kes vastu tuleb - kui temast ei olda paremad, ei võideta ka tiitlit. Teie suur mentor Cruyff ütles ka, et mida varem tulevad suuremad vastased, seda parem - konkurendid saab varem juba välja lükata.

            Mina Unitedi poolehoidjana olen alati soovinud kõigekõigemaid vastaseid, sest see tõestabki, kas tiim on parim; kas tiim on väärt kuhugi jõudmist ja võit on kordades-kordades magusam. Mäletan veel eredalt seda hetke, kui CL veerandfinaalis loositi Unitedile vastu Bayern, tiim mis sel aastal ka finaali jõudis. Heh, #vannikaalutiim Hirmsas hoos olevad Ribery, Müller, Robben - kas ma oleks pidanud pead käte vahel hoidma, et oioioi - nüüd saame tala? Ei, ma juubeldasin rõõmust, sest teadsin - väärt vastane, väärt andmine tuleb. Suured vastased määravadki tiimi tugevuse, mitte see et "ülikõva-meil-loosiga-aint-joppas-nüüd-me-poolfinaalis" - kui tiim on tegelikult nii pask, et on hädasti vaja loosiõnne, et edasi jõuda, siis... see on ju enese petmine. Selleks, et olla parim, peab võitma KÕIKI ja olema KÕIKIDEST parem.

            Nii et uskuge rohkem oma tiimi ja tundke uhkust, et teil raskeimad loosid olnud - eelmine aasta ju võitsite kõik raskeimad loosid. Pole ju paha, eks?
            Graafikud ja kumuleeruv väsimus. CLi võidu kordamiseks on vaja õnne platsil ja selle väliselt- tuumik ei ole Barcal väga sügav ja kahjuks on kujunenud nii, et pole olnud võimalik roteerida, iga mäng suht kulla hinnaga, isegi La Ligas, kus seis tundus kindel. Peksta esimeses CLi ringis kodus apoele, mängida liigas kodus eibariga jms CLi mängude vahel või muu nn "nõrgematega" ning anda sellega meestele järgmises CL-i mängus puhkust on kevadises väsimusfaasis ülioluline, sest mänge kuhjub meeletult. Ei ole antud seekord antud ning see on üks oluline tegur, miks välja langeti juba veerandfinaalis. Üsna lihtne ju.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Miks see erilist rolli mängib, et teil on raskeimad loosid olnud? Selleks, et väärida tiitlit, peabki olema kõigist parem. Kõigist. Ehk vahet ei ole, kes vastu tuleb - kui temast ei olda paremad, ei võideta ka tiitlit. Teie suur mentor Cruyff ütles ka, et mida varem tulevad suuremad vastased, seda parem - konkurendid saab varem juba välja lükata.

              Mina Unitedi poolehoidjana olen alati soovinud kõigekõigemaid vastaseid, sest see tõestabki, kas tiim on parim; kas tiim on väärt kuhugi jõudmist ja võit on kordades-kordades magusam. Mäletan veel eredalt seda hetke, kui CL veerandfinaalis loositi Unitedile vastu Bayern, tiim mis sel aastal ka finaali jõudis. Heh, #vannikaalutiim Hirmsas hoos olevad Ribery, Müller, Robben - kas ma oleks pidanud pead käte vahel hoidma, et oioioi - nüüd saame tala? Ei, ma juubeldasin rõõmust, sest teadsin - väärt vastane, väärt andmine tuleb. Suured vastased määravadki tiimi tugevuse, mitte see et "ülikõva-meil-loosiga-aint-joppas-nüüd-me-poolfinaalis" - kui tiim on tegelikult nii pask, et on hädasti vaja loosiõnne, et edasi jõuda, siis... see on ju enese petmine. Selleks, et olla parim, peab võitma KÕIKI ja olema KÕIKIDEST parem.

              Nii et uskuge rohkem oma tiimi ja tundke uhkust, et teil raskeimad loosid olnud - eelmine aasta ju võitsite kõik raskeimad loosid. Pole ju paha, eks?
              Ma arvan, et point on pigem see, et kevadel, kui suurtiimidel on eriti intensiivne mänguperiood, siis energia, mida pannakse näiteks mängule Atletico vastu on siiski oluliselt erinev vs Benfica või Wolfsburgi vastu mängides. Kui mehed mängivad 60+ mängu hooajal, siis on päris suur roll, kas sa saad mõne mängu nati lõdvemalt võtta või siis võitled veri väljas näljase tiimi nagu Atletico vms vastu.
              Barcelonal pole juba väga ammu ühtegi sellist vastast olnud, kellega eeldatavalt kergemini hakkama saadakse.
              Aga muidugi, tiitlivõiduks pead niikuinii kõik alistama.

              Kommentaar


                Barcelona probleem on selles, et seal 13-14 Barca tasemele vastavat pallurit. Ja terve hooaeg minimaalne rotatsioon.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Barcelona probleem on selles, et seal 13-14 Barca tasemele vastavat pallurit. Ja terve hooaeg minimaalne rotatsioon.
                  No aga see ongi karm tõde, ega tegelikult ei ole võimalik 20 tippmängijat ju ka hankida, sest keegi ei tahaks pingil istuda. Väravavahtide puhul on ju näha, et Ter Stegen juba vingub. Kujuta nüüd ette mingit superstaari ründesse, kes siis vajadusel pakuks MSNile puhkust. Äkki mingi 20 mängu saaks hooajal? Kes oleks sellega nõus? Ainult mõned vanad staarid või siis noored talendid, kes ka maksimum hooaeg nõus istuma, et äkki saab keegi viga ja mängitab ennast pingile.
                  Sama häda on tegelikult ju ka Realiga.

                  Kommentaar


                    See on lihtsalt tähelepanek. Loomulikult tahab tipp-superstaar kõigis mängudes algkoosseisus alustada. Seepärast on näiteks Atleticol palju lihtsam roteerida, sest superstaare seal pole. No ok nad justkui on, aga iga mängija ikkagi süsteemile allutatud.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      On suhteliselt teada tuntud fakt, et Atleticosse suhtuvad enamik Barcelona fänne väga sõbralikult. Esiteks on nad viimastel aastatel Reali vastu väga edukalt mänginud, teiseks on kogu see taassünd ja uus konkurent La Ligas äärmiselt tervitatav ning samuti on minuarust see, mida Simeone klubiga teinud täiesti hämmastav. Samuti pole mingit ajaloolist vihavaenu ja mõlemat klubi ühendab rivaliteet Realiga.
                      Ehk siis kui Barca ei võida, siis pigem võiks võita Atletico kui Real, rääkimata mingitest Inglismaa või Saksamaa klubidest. Usun, et siit leiad ka põhjenduse, mis mingit erilist vingumist siit ei leia.
                      Ehk siis ka kaitsetööle võib kaasa elada (peab lihtsalt õige sats olema). Atleti kaitsetöö on samas päris huvitav jälgida, sest sisuliselt mängitakse nagu Barca - liikumistega tõmmatakse kott pähe. Teie kahe vahelises mängust võib palli üldse ära võtta
                      Mulle meeldib jalgpall ja kui midagi teostatakse hästi, siis üldjuhul on selles peidus ka ilu, nauding. Kui aga tambitakse ühte ja sama puitu, siis muutub asi igavaks, koledaks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ei viitsi. Üldiselt viskad midagi õhku, et oodata, et äkki jääb õhku seisma. Ei jää.
                        Aga proovisid siiki.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Ehk siis ka kaitsetööle võib kaasa elada (peab lihtsalt õige sats olema). Atleti kaitsetöö on samas päris huvitav jälgida, sest sisuliselt mängitakse nagu Barca - liikumistega tõmmatakse kott pähe. Teie kahe vahelises mängust võib palli üldse ära võtta
                          Mulle meeldib jalgpall ja kui midagi teostatakse hästi, siis üldjuhul on selles peidus ka ilu, nauding. Kui aga tambitakse ühte ja sama puitu, siis muutub asi igavaks, koledaks.
                          Ei mängita sarnaselt. Barca on endale CA võimekuse muidugi hankinud, aga sellist distsiplineeritud kaitset küll mängida ei osata. Pigem pressitakse vastase väljakul ja sealt kiire üleminek. selleks pole sel kevadel enam jalgu mestel all ja eilegi lükati ohutult söötu oma poolel.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Ma pidasin silmas väljakul liikumist - ühed teevad seda rünnakul, teised kaitses. Pall on pigem teisejärguline element.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ehk siis ka kaitsetööle võib kaasa elada (peab lihtsalt õige sats olema). Atleti kaitsetöö on samas päris huvitav jälgida, sest sisuliselt mängitakse nagu Barca - liikumistega tõmmatakse kott pähe. Teie kahe vahelises mängust võib palli üldse ära võtta
                              Mulle meeldib jalgpall ja kui midagi teostatakse hästi, siis üldjuhul on selles peidus ka ilu, nauding. Kui aga tambitakse ühte ja sama puitu, siis muutub asi igavaks, koledaks.
                              Alates Pepi tulekust on kogu Barca mäng üles ehitatud kaitsele. Ehk siis elimineerida võimalus, et vastane saab palli. See mida palliga tehakse on muidugi erinev Enrique all. Atletico erineb Barcast eelkõige selles osas, et surve on neil märksa füüsilisem ning meeskondlikum, Barcal osad vennad nagu Messi ja Neymar seda igas mängus ikkagi ei tee ja tegelikult ei ole ka vaja.

                              Kommentaar


                                Kas ma pean korra veel kirjutama?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X