320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile siis 7-0, järjekordne Turani hat-trick ja ka Paco sai lõpuks ametlikus mängus jala valgeks.

    Kommentaar


      Atletico teemas siis Punkt mainis noorteturniiri mille Barca Infantil B tiim võitis, siit finaali highlightsid, näitab pisut ka meie noortetiimi taset, nii mõnigi värav on ikka väga kena:

      Kommentaar


        Väike talvepuhkus läbi ja mängijad tagasi. Homme toimub siis karikamängu esimene ring võõrsil Atletic Bilbaoga, kindlasti väga vihane andmine. Siit meeskonna koosseis:
        Ter Stegen, Masip, Piqué, Rakitic, Sergio, Arda, A.Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Rafinha, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes ja Umtiti.

        Eemale jäävad siis Cillessen, kes on vigastatud, Denis Suarez teadmata põhjustel, Mathieu, kes pole päris vigastusest taastunud ja mitte sugugi üllatusena Aleix Vidal, kes ikkagi suure tõenäosusega peaks jaanuari jooksul lahkuma.

        Kommentaar


          Tundub et selle hooaja karikasarjas on siis kohtunikel täiesti uued reeglid penaltite määramisel. Ehk siis vastasvõistkonna mängija paneb jala ette, tuleb anda protesteeriva meeskonna kaptenile ja veel paarile suvalisele mängijale kollane, aga kui su enda meeskonnakaaslane sind selga lükkab, siis võib anda ja kõik ok.

          Kommentaar


            Kohtunik on ikka tase omaette.... Palju asju on täiesti kummalised selles mängus apsull. Bilbao keda olen alati austanud on kuidagi väga vastik täna olnud ja eriti on häiriv mulle publik, kes vilistab igat Iniesta pallipuudet???? Mida vittu?
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Head uut aastat! 11/9
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Kohtunik on ikka tase omaette.... Palju asju on täiesti kummalised selles mängus apsull. Bilbao keda olen alati austanud on kuidagi väga vastik täna olnud ja eriti on häiriv mulle publik, kes vilistab igat Iniesta pallipuudet???? Mida vittu?
                Vana nali ju, põhjuseid on spekuleeritud, aga täpselt ei tea baskid vist isegi. Üldiselt muidugi eriti kehv mäng, roostes as fuck. Kui juba Messi esimene puude pekkis, siis ikka on kuskil miski midagi valesti tehtud või tegemata jäetud. Twitter on muidugi meltdown, aga mulle hetkel meenub pepi viimane aasta...hea, kui ühegi tiitli kotti saaks. Pigem ei saa.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  fännid lähevad iga aasta debiilsemaks, ma ei tea mis ajast see peale talvepuhkust roostes olemine üllatus on. Iga jumala aasta sama asi. Täiesti on mälust pühitud kuidas "treble" hooaeg jaanuaris paistis ja võõrsil Real Sociedadi käest kotti saades räägiti kriisist ja ma ei tea millest veel.

                  Kommentaar


                    Umtiti on näitlemistunde võtnud.

                    Kommentaar


                      näitlemisest on asi küll kaugel. tegu oli ju löögiga hingetoru piirkonda, mis piisava jõu puhul võtab küll ägisema.

                      Kommentaar


                        Omamoodi huumor oli tõesti see, kuidas Umtiti seejärel ise üldse kollase sai

                        Tõsiselt veider vilepartii ja peab nõustuma - kõik selle mänguga seoses tundus kuidagi väga awkward...
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          näitlemisest on asi küll kaugel. tegu oli ju löögiga hingetoru piirkonda, mis piisava jõu puhul võtab küll ägisema.
                          Khm khm, me ikka vaatasime sama liikuvat pilti? Illlmselgelt oli tegu Umtiti loomuliku kukkumisega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Umtiti on näitlemistunde võtnud.

                            Löök oli ja punane oleks pidanud välkuma, ei eita, et Umtiti muidugi pisut juurde pani kukkudes või noh, kas löök üldse nii tugev oli et niitis.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              fännid lähevad iga aasta debiilsemaks, ma ei tea mis ajast see peale talvepuhkust roostes olemine üllatus on. Iga jumala aasta sama asi. Täiesti on mälust pühitud kuidas "treble" hooaeg jaanuaris paistis ja võõrsil Real Sociedadi käest kotti saades räägiti kriisist ja ma ei tea millest veel.
                              Roostes olemine pole üllatus, aga eks mängupilt on sel hooajal olnud nagu ta on. Detsembris seoses Doni tagasitulekuga oli juba lootust, et asi hakkab paranema, aga seekord oli Don ise üks kehvemaid väljakul, esimesel poolajal eriti.
                              Küll muidugi "Lucho seina äärde, müüme kõik" suhtumine just eriti konstruktiivne ei ole ja mõjub hüsteerilisena. Reaalselt ikkagi tuleks hooaeg lõpuni mängida, eks siis paistab, kas, kes, kus ja millal.

                              Murelikuks muidugi nii mõnigi asi teeb- keskväli ei suuda pressi alt vigadeta välja tulla, sealt imetakse endale palju väravaid, Messi koht tsementeeritud keskele, kuigi treble tuli meile olukorras, kus ta suutis vasakul paanikat tekitada, Roberto pole ikka päris Alves (vt ka eelmist kommentaari), Paco on olnud suht null ja Gomes niiehknaapigemnaa.

                              Siit ka vist see Lucho enda jutt, et eks hooaja lõpus vaatame, mis meenutab Pepi retoorikat Barca-ajastu hooajal.

                              Palju vist kütab hüsteeriat ka see, et üks peamine rivaal võidab paremalt ja vasakult. Vestmann ja Piibeleht.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X