320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    OOJAA!!! Mine pekki, kui mõnusad paarid tulid. Veel õnnelikum annab olla hetkel Chelsea, bye bye! Deco ütles juba eile, et Bring it on! Ronny lubab kätte maksta BIG TIME. Teine mäng on kodus, oh juudas, kindel võit IMO. Ainult jah, Xavist tunneme kindlalt puudust, aga samas, Bommel on kohe kohe terve, niiet väga hullu ple, aga siiski Xavi on asendamatu.

    Ja Decost nii palju, et ütles jah, et ei taha kuhugi minna ja klubi ka ei lubaks nkn, niiet see oli puhas kuulujutt õnneks. Muide, see õhkkonna teema, Barcal tundub küll olevat ülihea meeskonnasisene õhkkond. Sellepärast ple vaja küll muretseda... :P

    Igastahes, Barca Chelsea 5-2 kokkuvõttes

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Barca-Freddy
      Igastahes, Barca Chelsea 5-2 kokkuvõttes
      vaevalt te Chelsea´i vastu 5 väravat lööte, pakun et teie võidate kodus 1:0 ja Chelsea Londonis 1:0 ja veerandfinalist otsustavad penaltid.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        lihtsalt selline uitmõte, et mis siis kui rijkaard ebaõnnestub nagu EM 2000?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Jasper, mida sa ebaõnnestumise all mõtled? et Barca ei võida CL-i? ma arvan et sel aastal ja ka lähiaastatel ei juhtu midagi. sõltub muidugi tiimi mänguvormist ja kellega mängitakse mis tulemusi.

          vaatan siin, et mängijatel jäävad uusaasta pidustused ära- 1.jaanuaril mäng Zamoraga kodus Spanish Cupil
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Kindlasti üks huvitavamaid vastasseise :P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Palun barca, pekske need chelski rikkurid vaese omaks. Tänan!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Jaaah!
                See tuleb väga magus mäng!

                Aga ärge siin hõisake väga, sest vigastused on väga kerged tulema.
                Xavist tunneme väga puudust, aga küll kõik korda saab.

                Aga jah, loodame!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  Jasper, mida sa ebaõnnestumise all mõtled? et Barca ei võida CL-i? ma arvan et sel aastal ja ka lähiaastatel ei juhtu midagi. sõltub muidugi tiimi mänguvormist ja kellega mängitakse mis tulemusi.

                  vaatan siin, et mängijatel jäävad uusaasta pidustused ära- 1.jaanuaril mäng Zamoraga kodus Spanish Cupil
                  Zamoraga peaks ikka 4. jaanuar mäng olema. Ja Jasper, siin ple eriti midagi ebaõnestuda. Eelmine hooaeg oli siiski kordaminek, vaatamata Chelsea sohiga pooleks võidule. See hooaeg on ka ikkagi senini väga hästi läinud ja ollakse Euroopa tugevaimate klubide seas. Ja kui ka seekord kaotatakse Chelseale, siis no ma ei tea, midagi on maailmas valesti. Oleneb muidugi milline mäng on, aga ega Chelsea mäng just jalgpalli(Anti-Jalgpall hoopis) pidevalt ei meenuta, eriti suurklubide vastu.
                  Igastahes, eks näis, ple mõtet oletada, et mis juhtub, kui see ja see tulemus jääb.

                  Mina igastahes olen loosiga ülimalt rahul ja ootan juba Chelsea purustamist, aga kuradi kaua on aega sinnani, 2 kuud :S

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    ma lihtsalt pean mourinhot vähe targemaks treeneriks ja just selle anti-jalgpalliga olen ka eelnevalt barcale lõppu ennustanud. rijkaard oli suht mage itaalia vastu em-i poolfinaalis minu meelest-ei suutnud 10 vastu ka võitu vormistada. barcal muidugi analoogne mäng juvega. lihtsalt sellised uitmõtted. tundub, et praegu barcafännid elavad pimedas usus, et nad kindlalt võidavad.

                    seda ka, et äge kui mõned peavad veerandfinaali õnnestumiseks.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      kurat...juba teises ringis sellise kaaluga mäng nagu chelsea ja barca....aga nuh:P...põnev saab olema ja kodumäng saab mõlemale oleva suure kaaluga...go barca:P
                      õlu, jalgpall ja naised

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Barca-Freddy


                        Algselt postitas lorenzo


                        Jasper, mida sa ebaõnnestumise all mõtled? et Barca ei võida CL-i? ma arvan et sel aastal ja ka lähiaastatel ei juhtu midagi. sõltub muidugi tiimi mänguvormist ja kellega mängitakse mis tulemusi.

                        vaatan siin, et mängijatel jäävad uusaasta pidustused ära- 1.jaanuaril mäng Zamoraga kodus Spanish Cupil
                        Zamoraga peaks ikka 4. jaanuar mäng olema. Ja Jasper, siin ple eriti midagi ebaõnestuda. Eelmine hooaeg oli siiski kordaminek, vaatamata Chelsea sohiga pooleks võidule. See hooaeg on ka ikkagi senini väga hästi läinud ja ollakse Euroopa tugevaimate klubide seas. Ja kui ka seekord kaotatakse Chelseale, siis no ma ei tea, midagi on maailmas valesti. Oleneb muidugi milline mäng on, aga ega Chelsea mäng just jalgpalli(Anti-Jalgpall hoopis) pidevalt ei meenuta, eriti suurklubide vastu.
                        Igastahes, eks näis, ple mõtet oletada, et mis juhtub, kui see ja see tulemus jääb.

                        Mina igastahes olen loosiga ülimalt rahul ja ootan juba Chelsea purustamist, aga kuradi kaua on aega sinnani, 2 kuud :S
                        huvitav jah, sest www.lfp.es väidab ka et mängud on 4.jaanuaril ja nagu Zamora kodustatal, aga barca koduleht müüb pileteid 1.jaanuarile ja Camp Noul toimuvale mängule äkki on mängu aega ja kohta muudetud?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Jasper


                          ma lihtsalt pean mourinhot vähe targemaks treeneriks ja just selle anti-jalgpalliga olen ka eelnevalt barcale lõppu ennustanud. rijkaard oli suht mage itaalia vastu em-i poolfinaalis minu meelest-ei suutnud 10 vastu ka võitu vormistada. barcal muidugi analoogne mäng juvega. lihtsalt sellised uitmõtted. tundub, et praegu barcafännid elavad pimedas usus, et nad kindlalt võidavad.

                          seda ka, et äge kui mõned peavad veerandfinaali õnnestumiseks.
                          Nojah, aga ma ei tea, ma ei hakkaks kunagi sellise meeksonna fänniks, kes põhimõtteliselt jalgpalli hävitab, fännide huvi jalgpalli vastu vähendab jne. Pohhui, kui hullult nad mingi 1-0 mänge ei võidaks vasturünnakutega ja kaitsest lähtuvalt. Mõttetu, iga kell austan rohkem meeskonda, kes mängib ilusat ründavat jalgpalli olenemata seisust. Kuigi see hooaeg usun ma, et CL-is vähemalt mingis teises mängus, kui edu juba käes on, siis üritatakse seda ka kaitsta. Mitte küll mingit umbkaitset nagu mõni, aga ei minda enam nii ründama.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Jasper


                            lihtsalt selline uitmõte, et mis siis kui rijkaard ebaõnnestub nagu EM 2000?
                            Mis seal ikka, siis tal tuleb lihtsalt liiga kinni panna jälle
                            Tegelikult oleneb mängudest ja skoorist, aga IMHO taandub lõpptulemus siiski mõne mängija individuaalsele meisterlikkusele, mitte treenerite taktikalisele kavalusele.
                            Gent del Barça

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas intz
                              Tegelikult oleneb mängudest ja skoorist, aga IMHO taandub lõpptulemus siiski mõne mängija individuaalsele meisterlikkusele, mitte treenerite taktikalisele kavalusele.
                              Ja arvata on, kummal meeskonnal on individuaalselt osavamad mängijad

                              Igastahes, homsest mängust Cadiziga nii palju, et Ronaldinho on ikka veel haige ja palavikus ning ei mängi :S Niiet 2 kõige põhitegijamat on homseks väljas (Ronny ja Xavi), aga vastane ple ka kõige raskemate killast.
                              Homne nimekiri:
                              Valdés, Belletti, Motta, Márquez, Puyol, Larsson, Giuly, Eto\'o, Gio, Edmílson, Sylvinho, Ezquerro, Gabri, Deco, Iniesta, Oleguer, Jorquera and Maxi.

                              Ise pakuks, et keskväli tuleb Deco, Iniesta ja Motta. Ründekolmik äkki midagi sellist: Eto`o, Larsson, Messi? Või siis Giuly äkki alustab. Igastahes, võimalusi on mitmeid. Ei tohiks siiski probleeme tekkida, aga kes seda teab ...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Jasper


                                ma lihtsalt pean mourinhot vähe targemaks treeneriks ja just selle anti-jalgpalliga olen ka eelnevalt barcale lõppu ennustanud. rijkaard oli suht mage itaalia vastu em-i poolfinaalis minu meelest-ei suutnud 10 vastu ka võitu vormistada. barcal muidugi analoogne mäng juvega. lihtsalt sellised uitmõtted. tundub, et praegu barcafännid elavad pimedas usus, et nad kindlalt võidavad.

                                seda ka, et äge kui mõned peavad veerandfinaali õnnestumiseks.
                                Jasper, mitte midagi paha, aga tegelt huvitaks samas kuhu Milan sel aastal jõuab? või kas sa Jasper pole omades kindel?
                                mitte midagi pole kindlat siin maailmas.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X