320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eeldan, et see oli midagi, mida 10 aasta pärast ka veel meenutatakse. Täiesti uskumatu mäng. Tänan elamuse eest.

    Kommentaar


      Wow. Täna sai näha tõelist UEFALONAT!
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        4 aastat tagasi, samas faasis, sama jutt. Ma ausõna ei imestaks, kui edasi lähete.
        Told you, endiselt ma ei imesta.

        Kommentaar


          Respect Barca. Korralik elamus ikka.
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Nüüd paluks veerandfinaali Real-Barca, PSG poolt alustatu tuleb lõpule viia

            Kommentaar


              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
              PSG mängib nii rabedalt, et võivad 10kesi ka lõpetada siin. Siis oleks juba kõik trumbid Barca käes.

              Kui esimese 10-15 minuti jooksul 3nda ära löövad siis ennustaks küll, et Barca siit veel edasi läheb. Olgu see lõpptulemus kas või 6-1 näiteks.
              Told you so.

              Kommentaar


                Luis ütles et suudavad lüüa 6 ja löödi ära. Ausaltöelda ma ei usu siiani! See on lihtsalt ULME!!!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Uskumatu mäng, vererõhk pole vist nii kõrgel olnud alates sellest Iniesta väravast Chelsea vastu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Uskumatu mäng, vererõhk pole vist nii kõrgel olnud alates sellest Iniesta väravast Chelsea vastu.
                    Üsna sarnased mängud olid jah. Keegi ütles mulle, et Barcelonal on vaja edasipääsuks Ovrebot. Oligi.

                    Kommentaar


                      Tänud! Olen nüüd oluliselt rikkam mees :P

                      Kommentaar



                        surev rott

                        Kommentaar


                          Kommentaarid on liigsed. Võtke välja!
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            It was a Trapp.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                              Wow. Täna sai näha tõelist UEFALONAT!
                              Ega see Chelsea vastu mängust palju ei erinenud. Kena motto barcal muidu, "if at first you don't succeed, dive, dive again!".

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X