320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    jah..probleeme ei tohiks tekkida kuid ei hakka ära sõnuma...tsss
    õlu, jalgpall ja naised

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas intz


      Algselt postitas Jasper


      lihtsalt selline uitmõte, et mis siis kui rijkaard ebaõnnestub nagu EM 2000?
      Mis seal ikka, siis tal tuleb lihtsalt liiga kinni panna jälle
      Tegelikult oleneb mängudest ja skoorist, aga IMHO taandub lõpptulemus siiski mõne mängija individuaalsele meisterlikkusele, mitte treenerite taktikalisele kavalusele.
      barcelonal vb tõesti aga chealseal kindlasti mitte.
      barca-freddyle selline fantaasiasituatsioon siis, et viie aasta pärast oletame, et pooled on vahetunud ja chealsea on see kes mängib futebo della arte ja barca tulemusele põhinevat vutti. kas sina vahetaksid siis lemmikut või toetaks barcat praeguse hiilguse tulemusel?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Jasper, mitte midagi paha, aga tegelt huvitaks samas kuhu Milan sel aastal jõuab? või kas sa Jasper pole omades kindel?
        milan jalutabchamps-elyseel(ei tea jah õigekirja) juba minu silmis aga milanil pole nii palju mängus kui barcal minu arust. kui milan mängiks euroopas interiga siis oleks asi suht võrreldav. ntx eelmine aasta olin küll võidus kindel aga mida lähemale mängule seda närvilisemaks läks enesetunne ja mõte mis siis kui kaotame oli väga ahistav.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Jasper


          Jasper, mitte midagi paha, aga tegelt huvitaks samas kuhu Milan sel aastal jõuab? või kas sa Jasper pole omades kindel?
          milan jalutabchamps-elyseel(ei tea jah õigekirja) juba minu silmis aga milanil pole nii palju mängus kui barcal minu arust. kui milan mängiks euroopas interiga siis oleks asi suht võrreldav. ntx eelmine aasta olin küll võidus kindel aga mida lähemale mängule seda närvilisemaks läks enesetunne ja mõte mis siis kui kaotame oli väga ahistav.
          aga samas carlol on vist nii mõndagi mängus?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas lorenzo


            Algselt postitas Jasper


            Jasper, mitte midagi paha, aga tegelt huvitaks samas kuhu Milan sel aastal jõuab? või kas sa Jasper pole omades kindel?
            milan jalutabchamps-elyseel(ei tea jah õigekirja) juba minu silmis aga milanil pole nii palju mängus kui barcal minu arust. kui milan mängiks euroopas interiga siis oleks asi suht võrreldav. ntx eelmine aasta olin küll võidus kindel aga mida lähemale mängule seda närvilisemaks läks enesetunne ja mõte mis siis kui kaotame oli väga ahistav.
            aga samas carlol on vist nii mõndagi mängus?
            carlo peab nkn minema. mees on ideedest tühi ja viimaste mängude vangerdused viitavad sellele, et hakkab ära keerama. samas on tal galliani taga ja kui berlusconi lõplikult taganeb tüdimusest siis võib tabada väga kurb saatus.
            eelistaks seda vestlust milani teemas nii, et vabandan teiste ees.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Jasper

              barca-freddyle selline fantaasiasituatsioon siis, et viie aasta pärast oletame, et pooled on vahetunud ja chealsea on see kes mängib futebo della arte ja barca tulemusele põhinevat vutti. kas sina vahetaksid siis lemmikut või toetaks barcat praeguse hiilguse tulemusel?
              Seda nüüd küll. Aga asi on selles, et Barca on läbi klubi ajaloo mänginud peamiselt ikka ründavat jalgpalli, muidugi mitte sellist nagu präägu, sest koguaeg ja pikka aega järjest on niimoodi võimatu mängida. Aga siiski on olnud Barca koguaeg ründava stiiliga meeskond. No äkki Chelsea hakkab kunagi mängima niimoodi, siis minu hinnang muutuks paremaks nende suhtes kindlasti.
              Aga vaata, asi on selles, et Chelseale on palju fänne juurde tekkinud peale seda, kui Roman etteotsa tuli ja võitma hakati. Ma saan nendest fännidest aru, kes pöialt Chelseale juba Zola ajal või ennemgi hoidsid. Aga päris palju on hakand fännama lissalt sellepärast, et oh näed, EPLis hakkas Chelsea võitma, ok, oleme siis tema poolt. Ja kiidavad veel takka, et elu hästi mägnivad jne. Selline asi ajab suht marru.
              Ja veel ajab marru Mourinho suhtumine: vend ise on ölenud, et teda ei koti mängu ilu, peaasi, et tulemus olemas. Tahab jalgpalli vist hävitada lissalt... :S
              Aga saan su lause mõttest aru küll põhimõtteliselt...igastahes mina jään eluks ajaks Barca fänniks, selles ple vaja kahelda.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                tegelt ju sümpaatiaid võib mitmeid olla, aga fänn oled ühele klubile
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  no ikka kisub jälle OT-ks aga see mouronho suhtumine on fännidele mängimine. fänne huvitab siiski lõppkokkuvõttes ainult võit(mitte ilmtingimata) aga rahvast huvitab mänguilu. ja sooviatn sul püüda mängu vaadata treeneri seisukohalt. mulle oli ntx juve-liverpool mäng tunduvalt meeldivam ja huvitavam kui barca-chelsea.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Jasper


                    no ikka kisub jälle OT-ks aga see mouronho suhtumine on fännidele mängimine. fänne huvitab siiski lõppkokkuvõttes ainult võit(mitte ilmtingimata) aga rahvast huvitab mänguilu. ja sooviatn sul püüda mängu vaadata treeneri seisukohalt. mulle oli ntx juve-liverpool mäng tunduvalt meeldivam ja huvitavam kui barca-chelsea.
                    Nooh jaah, eks maitsed on erinevad ja mõtlemine on erinev. Aga see selleks.
                    Aga mis mõttes juve - pool huvitavam oleks :O? Nagu mängupildi poolest oleks sulle tõesti nende mäng huvitavam?(mitte, et ma ette heidaks, aga lissalt huvi pärast küsin)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Nõustun Jasperiga - ennekõike on tähtis tulemus. Benitezi Liverpool ei hiilga just kõige atraktiivsema jalgpalliga. Aga see eest on tegu taktikaliselt viimase peal meeskonnaga. Kõik aitavad kõiki, meeskond mängib ühtse tükina ja seega on ikka erinevus Houllieri aegse suvalise pika palli tagumisega.

                      Maurinho mängib Chelseas seda, millega ta Portos kuulsust noppis. Seega ei saa talle seda otseselt pahaks panna. Küll aga saab seda, et ta end, kuigi tema meeskond ei mängi just kõige paremat vutti, mingiks geeniuseks peab.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        ma arvan et pole mõtet kakelda sel teemal, sest Jasperile meeldib nagunii itaalia stiilis keskväljal pusimine ja kõva kaitsemäng, inglise vuti austajatele meeldib jälle pikk pall ette ja füüsiline mäng, meile kui hispaania jalgpalli austajatele meeldib jälle rohkem ründamine ja tehniline söödumäng. sai küll liialt üldistatud, loodan et keegi ei pahanda

                        aga seda kuda rahvale meeldib oma tiimi mäng näitab mingil määral ka see palju rahvast on staadionitel, kuigi jah saan aru, et siin palju tähtsamad mõjurid veel olemas
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Nojah, ega ei saa tõesti väga pahaks panna, et meeskond mängib võidu peale. Aga samas, ma ei tea, jalgpallis mängib väga suurt osa fänlus ja mänguilu. Jalgpall peaks olema ilus mäng, mida sporti nautiv inimene tõesti nautida saab. Ja Chelsea ple jah just musternäidis selle koha pealt. Noh, see selleks, aga lihtsalt mina olen ilusa ja ründava jalgpalli austaja ning selleks ma ka jään. Niiet me võiks siin niimoodi arutlema jääda terveks igavikuks, ega keegi oma meelt ei muuda ma usun.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            minu viimased sõnad sellel teemal-iga ilusa tagumiku pärast ei tasu naist vahetada.
                            ja et mulle meeldib võit rohkem kui ilumäng on kindel samas, et mulle meeldiks \"itaalia stiilis keskväljal pusimine\"...uuri milani mainet täpsemalt, paha ei tee sacchi stiil ja ka 94 aasta finaal.(sry kui kellelegi tundub, et nina alla hõõrun siis saab ta valesti aru)
                            jätkame siis jutte siin barcelona teemal ja jätame muud vestlused pm-i
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              samas tekib siin küsimus- Barca mängib samuti võidu peale, ainult et läbi mänguilu. keegi ei lähe ju väljakule kaotama.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Barcelona on ainuke meeskond, millel on väga hea atmosfäär ja suurepärased mängijad.

                                Sellist meeskonda annab otsida. Ja kui Rjikaardist rääkida, siis 5 aastat tagasi võis tulla kesiganes, aga järsku ta on muutnud ennast? Taktika jne? Aga võib öelda, et Jose pole ka pahemate killast.

                                Niiet jah.


                                Aga homme, arvan, et Giuly alustab jälle Messi asemel.
                                Ja Motta juba terve Alguses tuleb natuke nõrgem koosseis, aga lõpuks vahetatakse põhid sisse arvan. Cadiz pole väga hea ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X