320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ramos punane Barca vastu! Nii populaarne
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Ramos punane Barca vastu! Nii populaarne
      Absoluutselt õige otsus kohtunikult, selline legbreaker jalgadesse läheb siis on karjäär läbi ka.

      Kommentaar


        Võtke vastu!!! Palju polegi vaja et "suurtesmängudes" paar golli lüüa! VIVA Messi
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          GOAT!!!

          Nii magusat võitu ei mäletagi

          Kommentaar


            Vamoooooooooooooooooooos!

            Vamooooooooooooooooooooooooooooooooooos!

            Kommentaar


              krt kui palju on see mängu hoidmine kätte maksnud ja seekord oleks sama juhtunud. õnneks õiglus võidutses ja just läbi Messi, keda ikka töödeldi täna korralikult.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Uskumatu lõpp! Super!
                Peale Ramose punast oli tegelikult mängupilt ikka maru kehv aga lõpp hea, kõik hea!

                Kommentaar


                  võimas, südari lähedane seisund viimasel minutil kui Roberto jooksma pääses.

                  Kommentaar


                    See lõppp.....



                    GOAT
                    https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                    Kommentaar


                      Ramose punast võiks võrrelda Neymari punasega, mille eest anti 3 mängu disklaffi. Ramos lobises kauemgi, äkki saab 4 puhkemängu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ramose punast võiks võrrelda Neymari punasega, mille eest anti 3 mängu disklaffi. Ramos lobises kauemgi, äkki saab 4 puhkemängu?
                        Sa ikka loodad liiga palju.

                        Kommentaar


                          Seal oleneb kellega lobiseda, minu arust ta lobises küll Piquega või siis kellegi Barca omadega seega ei pruugi tulla.
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Esiteks- ma pole teie teemasse kirjutanud et siin kurjaks minna. Tunnistan, esimesed pea 5 minutit jäid nägemata, nii et võimaliku penalti kohta sõna ma ei võta. Samas raske poleks ka tunnistada kui see nii on. Isiklikult nägin ühte Umtiti viga, kus talle ka kaart anti. Samas Casemiro peaks sellisel juhul juba ammu platsilt eemal olema.
                              Reali väravast olen näinud ühte kordust ja seda Setanta peal ning antud hetkel kui rohkem kordusi näinud pole, siis pigem jään suluseisu poole. Kui sul parem vaade ja asi kindel, no jumal sellega siis. Edit: vaatasin praegu Marcat, seal kinnitatakse su juttu.
                              Samas mainitakse seal, et kohtunik oleks võinud vabalt ka Marcelo minema saata Messile küünarnukilöögi eest.
                              Nendest kordustest, mida mina nägin, ei täheldanud ma küll mingit tahtlikku katset Messile haiget teha. On ka varem õhuvõitluses keegi küünarnukiga näkku saanud, seekord vist tabas huulde, eks sealt tulebki tihti üsna palju verd. Et noh, kui veri lahti, siis hakkame kohe punaseid andma? Üldjuhul antakse ohtliku küünarnuki eest ikkagi kollaseid.

                              Casemiro viga Messi vastu oli ilmselgelt kollane, ülejäänud vead olid pigem kontrollitud katsed palli võita, kus palli asemel tabas Casemiro meest. Üks vist neist oli küll võrdlemisi ohtlikus kohas, seega puhtalt ohtliku rünnaku maha võtmise eest oleks mõni ehk kollase andnud. Penaltiolukord oli kindel kollasekoht ka Umtitile, seega minu arust oleks üsna silmakirjalik Casemiro võimaliku minemasaatmise kohta edasi jaurata. Olen meeldivalt üllatunud, et keegi isegi seda penaltiintsidenti "mäletab", kuigi üldine pilt on üsna tavalisel silmakirjalikkuse tasemel .

                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Halada ainult oskad ja kaine pilguga hinnata ei oska mõlemale poole?
                              Barca kapifänn, kelle umbes üks postitus kümnest sisaldab midagigi rohkemat kui suvaline lalin, sealjuures olles igal juhul täielikult kallutatud räägib midagi kainest pilgust. Normaalne klemm. Äkki tuled tagasi siis, kui kunagi midagi vähegi argumenteeritut suudad kirjutada?

                              Üldiselt aga nagu ikka, äärmiselt närvesööv mäng, kahjuks pahad võitsid seekord.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Nendest kordustest, mida mina nägin, ei täheldanud ma küll mingit katsest Messile haiget teha. On ka varem õhuvõitluses keegi küünarnukiga näkku saanud, seekord vist tabas huulde, eks sealt tulebki tihti üsna palju verd. Et noh, kui veri lahti, siis hakkame kohe punaseid andma? Üldjuhul antakse ohtliku küünarnuki eest ikkagi kollaseid.

                                Casemiro viga Messi vastu oli ilmselgelt kollane, ülejäänud vead olid pigem kontrollitud katsed palli võita, kus palli asemel tabas Casemiro meest. Üks vist neist oli küll võrdlemisi ohtlikus kohas, seega puhtalt ohtliku rünnaku maha võtmise eest oleks mõni ehk kollase andnud. Penaltiolukord oli kindel kollasekoht ka Umtitile, seega minu arust oleks üsna silmakirjalik Casemiro võimaliku minemasaatmise kohta edasi jaurata. Olen meeldivalt üllatunud, et keegi isegi seda penaltiintsidenti "mäletab", kuigi üldine pilt on üsna tavalisel silmakirjalikkuse tasemel .



                                Barca kapifänn, kelle umbes üks postitus kümnest sisaldab midagigi rohkemat kui suvaline lalin, sealjuures olles igal juhul täielikult kallutatud räägib midagi kainest pilgust. Normaalne klemm. Äkki tuled tagasi siis, kui kunagi midagi vähegi argumenteeritut suudad kirjutada?

                                Üldiselt aga nagu ikka, äärmiselt närvesööv mäng, kahjuks pahad võitsid seekord.
                                Mina jalgaplli vaadanud olen siis ohtlikud küünarnukid on kas otse punane või juhul kui kohtunik seda ei märka tuleb enamasti jalgpalli liidu poolt hilisem karistus. Küsimus ainult selles kas tegemist tahtliku löögiga või mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X