320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks aeg näitab. Valverde oli lühiajaliselt (paar aastat) Barca mängija, taktikaliselt pädev ja kogemustega. Samuti olevat ok man manager nagu eelpool öeldud. Athletic on tema all kena mängu näidanud.
    Pigem on huvitav küsimus, milliseid muudatusi näeb ta meeskonnas ning kui suur sõnaõigus on tal siis uute mängijate värbamisel. Kindlasti tunneb ta hästi hispaanlasi ja la Liga mängijaid. Athleticust ta vaevalt kaasa kedagi võtab, sealt on võimatu kedagi üle osta või tõmmata. Pigem arvan, et toob mõned laenulolijad tagasi.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ma ei tea Valverdest palju, aga ootan huviga, mida mees tegema hakkab. Ma millegipärast oleks Sampaolit eelistanud, aga ega ma ka temast palju ei tea.
      Barcelona peab, nagu ikka, põhjakaapest lahti saama ja kaitseliini korda tegema. Ma ei tea, kas praegune väravavahtide valik on hea, aga pigem annaks ter Stegenile sel hooajal veel võimaluse end näidata.
      Aga Mathieu võiks lahkuda. Tema aeg Barcelona suguses meeskonnas on pigem ümber.
      "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

      Kommentaar


        Algselt postitas Xavi Vaata postitust
        Ma ei tea Valverdest palju, aga ootan huviga, mida mees tegema hakkab. Ma millegipärast oleks Sampaolit eelistanud, aga ega ma ka temast palju ei tea.
        Barcelona peab, nagu ikka, põhjakaapest lahti saama ja kaitseliini korda tegema. Ma ei tea, kas praegune väravavahtide valik on hea, aga pigem annaks ter Stegenile sel hooajal veel võimaluse end näidata.
        Aga Mathieu võiks lahkuda. Tema aeg Barcelona suguses meeskonnas on pigem ümber.
        Ter Stegenile võimaluse ennast näidata? See hooaeg tõestas, et on maailmaklassiga väravavaht ja selle eest uus leping aastani 2022. Probleemid on jah kaitseliinis ning Mathieu olevat juba tiimikaaslastega hüvasti jätnud.

        Kommentaar


          Tegin väikese Montaaži kõigist 54 Messi väravast see hooaeg.



          UEFA ei lase CL väravaid uploadida youtube, nii et all on Streamable link kõikidele CL väravatele ka.

          Kommentaar


            Bilbao hooaegu iseloomustab alati tema käeall see, et kodus ollakse ülitugevad ja kui vaadata ainult kodumänge siis vahest oldaks isegi CL kohal, aga võõrsil ei ole suudetud aastaid ja aastaid midagi näidata. Kas mitte teie selle hooaja üks suurimaid probleeme polnud see, et tähtsates mängudes ei suudetud just võõrsil ennast kokku võtta? Muidu meeskonnad on teised ja mängijad on teised ning eks paistab. Bilbao puhul muidugi on see mängijate piirangud ala kõik peavad olema teatud regioonist pärit jne peal ja see võib mõjutada.

            Kommentaar


              Kui reisumeestel on plaan lennata Ühend emiraatidesse, siis soe soovitus on Barca särki kaasa mitte võtta. Oht on saada karistuseks 15 aastat, või tagasihoidlik trahv, summas 110.K £. Laus lollus oleks kanda Katari rahvuskoondise särki- selle karistuse kohta mul info puudub
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Vaatasin et Rakita on müüki pandud ja soolakas hinnasilt küljes- 50 milj. Isegi kosilased olemas Inglismaalt ja Saksamaalt.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Vaatasin et Rakita on müüki pandud ja soolakas hinnasilt küljes- 50 milj. Isegi kosilased olemas Inglismaalt ja Saksamaalt.
                  üldse uskuda ei taha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    üldse uskuda ei taha
                    sinu probleem siis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NEY Vaata postitust
                      sinu probleem siis.
                      olen täiesti kindel, et enamus või ka siinsed päris barca fännid seda ei pooldaks.

                      Kommentaar


                        ma arvan, et maha müüakse siis sellised mängijad nagu arda, gomes, mathieu, vermaelen, rafinha; aga nojah rakitic siiski pigem jääb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          olen täiesti kindel, et enamus või ka siinsed päris barca fännid seda ei pooldaks.
                          Kui ta müügis on, siis kindlasti on tarvis raha, et Verrati osta PSG'st. Kuramuse kahju oleks küll, kui mees ära antakse!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Väidetavalt siis Arda, Masch, Rafinha, Vermalen ja Mathieu olevat müügis, Rakitic müügis ei ole, aga hea pakkumise puhul võidakse kaaluda, kui mängija ise soovib lahkuda (Raki just sõlmis uue lepingu ka).

                            Kommentaar


                              Barca naiskond võitis Copa de la Reina. See on siis kuninganna karikas. Sama mis meestele on Copa del Rey. Finaalis alistati Atletico 4-1...
                              Forca Barca!!!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Miks Rafinhast lahti tahetakse saada? Ok on vigastatud pikalt ja järjest aga siiski kutil talenti tohutult ja kui suudab terveks enda teha, siis mina näeksin küll teda tulevikus põhikooseisus. Tundub selline müü ja osta 2 aastat hiljem, kui mujal end tegijaks mänginud, tagasi diil. ala Fabregas, Deulofeu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X