320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Meedia räägib igasugust, treeningu osas ka kes teab mis on. Miks Pique ütles, et Neymar jääb? Et saada retweete?
    yeez, ju siis tõesti kõik valetavad(isegi Barcelona ametlik lehekülg) ja ajavad paska, aga Pique räägib küll õiget juttu..

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Iseasi, mida selle papiga nüüd peale hakata. kui suudetaks kainet mõistust säilitada, siis ma nii väga ei muretse, klubi on tugevam kui üks mängija (erand vist on üks teine mängija klubis, aga ka see vist). Augud on meeskonnas olemas, aga ajalugu näitab ka, et ei ole vaja järjekordset palgasõdurit, keda uueks messiks haipida. Fundamentals, fundamentals.
      No alustuseks hankida Verratti ja Messi klemm Fideo poleks ju paha
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Küll ikka käib haip ühe mehe ümber. teada tuntud krijead ka teemas platsis nagu ikka.

        Kokkuvõttes, hea mängija, isegi väga hea. Tõi mõned karikad. Kui aga makstakse buy-out, siis on mängija otsus ja see otsus oli selline. Mis iganes põhjustel, kuid kogu sellest vähesest kommunikatsioonist, mis sealt brasside suust tuli, siis olid põhjused pigem jalkavälised ehk raha. Buy-outiga on lihtne, maksad ja kui mängija tahab, siis kõnnib. Ei suuda teda ka Tebas vms kloun pidurdada.

        Iseasi, miks see buy out pidi üldse selline olema, et löögiulatusse jõuti. Arvatavalt kujunes see nii hr Ni Sr nõudmisel, et saaks minna PSG ukse taha kriipima ning Barto ja juhtkond ei saanud siis nagu eriti asjale pihta.

        Tagantjärele vaadatuna panid brasside ajakirjanikud üsna täppi oma üleminekuuudistes u kuu varem, aga hetkel sosistatakse üsna valju häälega nende samade ajakirjanike poolt, et N on nukk, keda isa ise hüpitab, kes omakorda on valmis seeklite eest poega kupeldama kuhu aga vaja. Senini rahaliselt edukalt ja las ta nüüd olla siis Katari kurnajate kukil. Väidetavalt siis 40 mln neto palk, pluss antakse klubis vabad käed Brasiilia külastamiseks, mistõttu visatakse ka veel isiklik private jet ka kingitusena kaasa. Palju õnne oma talendi raiskamisel ja mis see Ronaldinho saatus nüüd oligi. Kogu opreatsioon Katari maksumaksjale 500 miljonit. Tore.

        Kahju, et mees on ise ikka veel laps ega osanud asja täismehelikult ajada, keeras Barca preseasoni peesse, tegi oma austatud meeskonnakaaslased avalikult lolliks (Pique, Iniesta ja isegi Messi) ning lõpus lahkub vist ka Barcelonast pimeduse varjus ja teki all.

        Teatud lüketega annab kahju korvata kindlasti, mänguliselt eriti. Kõik, kes teda nüüd siin eelmise hooaja eest kiidavad võiks nt CLi poolfinaalid üle vaadata. Ney kohta suht keskmine hooaeg, millele ei aidanud kaasa ka oma õe sünnipäevale sõit Brasiiliasse, millega võis minna La Liga. malaga mäng jääb ka tema südametunnistusele. Jah, klass is permanent ja vorm ajutine, aga selle vormi nimel peab tööd ka tegema. Seda kippus natuke väheks jääma.

        Iseasi, mida selle papiga nüüd peale hakata. kui suudetaks kainet mõistust säilitada, siis ma nii väga ei muretse, klubi on tugevam kui üks mängija (erand vist on üks teine mängija klubis, aga ka see vist). Augud on meeskonnas olemas, aga ajalugu näitab ka, et ei ole vaja järjekordset palgasõdurit, keda uueks messiks haipida. Fundamentals, fundamentals.
        Minu meelest on sportlikus mõttes Neymarist vabanemine suurepärane uudis Barcelonale. Selle raha ja vabaneva palgafondi eest saab tuua Atleticost asemele ühe prantslase, kes teeb meeskonna heaks tööd ka ja lisaks veel 100 milli, et osta ka kvaliteetset pingilisa. Neymarist vabanemine on barcelona finantsistidele suurepärane uudis, marketingi meestele aga õudusunenägu. Minu suurimaks kurvastuseks Real Madridi fännina on see, et pikemas perspektiivis teeb Neymari lahkumine Barcelonat konkurentsivõimelisemaks, kuid nagu viimased 13 aastat on näidanud, siis konkurentsist võidavad mõlemad klubid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
          No alustuseks hankida Verratti ja Messi klemm Fideo poleks ju paha
          Verratti ei tule, miks peaks PSG ta müüma? tal pole ju väljaostuklauslit ja mees on kuulutanud, et jääb PSG-sse 8mida N ei teinud). Eks vastavad ametimehed klubis peavad teadma, kes ja kuidas, umbes rapsimist niigi palju olnud, äkki suudetakse kokku võtta ennast.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Verratti ei tule, miks peaks PSG ta müüma? tal pole ju väljaostuklauslit ja mees on kuulutanud, et jääb PSG-sse 8mida N ei teinud). Eks vastavad ametimehed klubis peavad teadma, kes ja kuidas, umbes rapsimist niigi palju olnud, äkki suudetakse kokku võtta ennast.
            No aga äkki PSG müüb Verratti Barcale 200 miljoniga ja mingit FFP probleemi ei tulekski

            Kommentaar


              Tõenäoliselt Verrati jäämise üks osa oli ka sellest, et N tuleb. Vähemalt tunduks loogilisena

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Tõenäoliselt Verrati jäämise üks osa oli ka sellest, et N tuleb. Vähemalt tunduks loogilisena
                Ma arvasin just, et Neymari liitumine PSGga üheks suureks osavaks määrajaks võis saada ka see, et Dani Alves liitus PSGga ja kui Verratti ka selle puhul PSG jääb, siis PSGl on win-win olukord ainult!

                Kommentaar


                  See on päris hästi tehtud
                  https://streamable.com/xnfbe
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Neymari oli tore mängija Barca ridades, Suareze tulek ja MSN olid sellel hooajal minu silmes kõige paremini kokkumängiv ja talendikas ründetrio, keda ma kunagi näinud olen ja võrreldes Pepi aegade Barcaga vähemalt minu jaoks veel silmale ilusam, sest Pep oma possession obsessioniga läks lõpus ikkagi igavaks.
                    Aga olgem ausad, eelmine hooaeg logises asi juba vägagi korralikult ja igasugune loomingulisus asendus "andke sööt Neymarile/Messile" ja äkki nad teevad midagi stiilis jalgpallile, mis lihtsalt ei toiminud enam.
                    Arvestades rahalisi vahendeid ja eriti ka palgafondi vabanemist saab Valverde päris enda visiooni järgi mängijaid juurde tuua, niiet mina vaatan asja positiivselt.

                    Aga muidugi, tegu on ikkagi top 5 mängijaga maailmas ja selliseid asendada ei olegi võimalik, aga on võimalik osta juurde sügavust ja mängijaid, kellel on teistmoodi talent ja kes teab, peale Ronaldinho lahkumist saabus Barcelona läbi ajaloo parim periood kuigi väga paljud seda sellel hetkel ei suutnud uskuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      Minu meelest on sportlikus mõttes Neymarist vabanemine suurepärane uudis Barcelonale. Selle raha ja vabaneva palgafondi eest saab tuua Atleticost asemele ühe prantslase, kes teeb meeskonna heaks tööd ka ja lisaks veel 100 milli, et osta ka kvaliteetset pingilisa. Neymarist vabanemine on barcelona finantsistidele suurepärane uudis, marketingi meestele aga õudusunenägu. Minu suurimaks kurvastuseks Real Madridi fännina on see, et pikemas perspektiivis teeb Neymari lahkumine Barcelonat konkurentsivõimelisemaks, kuid nagu viimased 13 aastat on näidanud, siis konkurentsist võidavad mõlemad klubid.
                      Nonoh, käed eemale Gameirost!

                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Neymari oli tore mängija Barca ridades, Suareze tulek ja MSN olid sellel hooajal minu silmes kõige paremini kokkumängiv ja talendikas ründetrio, keda ma kunagi näinud olen ja võrreldes Pepi aegade Barcaga vähemalt minu jaoks veel silmale ilusam, sest Pep oma possession obsessioniga läks lõpus ikkagi igavaks.
                      Aga olgem ausad, eelmine hooaeg logises asi juba vägagi korralikult ja igasugune loomingulisus asendus "andke sööt Neymarile/Messile" ja äkki nad teevad midagi stiilis jalgpallile, mis lihtsalt ei toiminud enam.
                      Arvestades rahalisi vahendeid ja eriti ka palgafondi vabanemist saab Valverde päris enda visiooni järgi mängijaid juurde tuua, niiet mina vaatan asja positiivselt.

                      Aga muidugi, tegu on ikkagi top 5 mängijaga maailmas ja selliseid asendada ei olegi võimalik, aga on võimalik osta juurde sügavust ja mängijaid, kellel on teistmoodi talent ja kes teab, peale Ronaldinho lahkumist saabus Barcelona läbi ajaloo parim periood kuigi väga paljud seda sellel hetkel ei suutnud uskuda.
                      Jups. Kui nüüd väga ebasihtotstarbekalt kulutama ei kukuta, siis ma usun, et meeskonnana on potentsiaali tugevamaks muutuda. Maagiat on ees endiselt piisavalt, peaasi on meeskond tervikuna balanssi saada.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Verratti ei tule, miks peaks PSG ta müüma? tal pole ju väljaostuklauslit ja mees on kuulutanud, et jääb PSG-sse 8mida N ei teinud). Eks vastavad ametimehed klubis peavad teadma, kes ja kuidas, umbes rapsimist niigi palju olnud, äkki suudetakse kokku võtta ennast.
                          Tegelikult ta lihtsalt ütles, et tal on kehtiv leping PSG'ga, muud midagi. Samas kaks korda käis Khelaifi uks taga anumas, et ta Barcasse müüakse. Võibolla nüüd, kus PSG'l vaja natuke rahaasju balansseerida, võib see diil käiku minna. Lisa veel sinna fakt, et Verratti võttis endale agendiks Raiola, siis ei tunduks see üleminek midagi nii müstilist.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            . Mis iganes põhjustel, kuid kogu sellest vähesest kommunikatsioonist, mis sealt brasside suust tuli, siis olid põhjused pigem jalkavälised ehk raha.
                            Küsimus sai ainult rahas olla. Ning kui uskuda prantsuse meedias ringlevat infot, siis tahtis saada sama palka mis Messi. Klubi tegi antud olukorras ainuõige otsuse.

                            According to information from OK Diario, Neymar reportedly asked the president of Barça for a salary increase to reach as much as his teammate Lionel Messi. "Or you pay me as much as Messi, or I leave the Barça and I go to the PSG. This is what the Brazilian would have said to his president.

                            The number 11 of the Barça would have enough of the shadow made by Messi and its highlighting in the workforce would also pass by a revaluation of wages. "Ney" would like to touch as much as the "Pulga", nearly 40 million annually. A sum that Barca does not seem willing to pay, the club's payroll already being a serious problem for the management blaugrana.
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Lionel Messi on enda hea sõbra Neymariga juba hüvasti jätnud ja talle edu soovinud PSGs!

                              Kommentaar


                                et kas ründetrioks saab MSI või MSD, selles on ainus küsimus?

                                tegelikult hea, et säärane üleminek toimub. saab mitmes asjas targemaks:

                                kas psg on euroopa tipu vääriline, kui neil on maailma top5 mängija (enne pole olnud)
                                kas neymar on esimest viiulit mängides mees, kes suudab mänge otsustada ning viia ainuisikuliselt klubi ajalooliste tiitliteni/hetkedeni, muutudes klubi legendiks
                                kas neymarit ootab ronaldinho saatus


                                tegelikult on neymari jaoks tasemelt ikkagi samm tagasi. eks psg paneb uuel hooajal liiga kinni ning meistrite liigas jõutakse kuhugi veerandfinaali max. aga noh, samas võib see talle mingilmääral hüppelauaks olla ja järgmine peatus on... man city?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X