320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, liiga palju hagu ei anna mehele? Varemgi on olnud esmapilgul ebaseksikaid täiendusi, kes lõpuks toodavad kulda ja sobivad masinvärki õlitatult. Tottenhamis floppis, jah, aga Brasiilia koondise eest on mees viimase aasta jooksul väga kobedaid esitusi näidanud ning päris puit ta siiski ei ole (a la Douglas).

    Kui miski kulmu kergitama paneb, siis kupüüre lehvitati muidugi kahtlaselt palju.. aga noh, turg on nii või naa hullunud, või siis ilmselt mingi shady rahapesu värk. Eks põhiküsimus ole, kas Valverde ise ka meest tahtis või oli Bartomeu tutvuste kaudu saadud.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Ma ei tea, liiga palju hagu ei anna mehele? Varemgi on olnud esmapilgul ebaseksikaid täiendusi, kes lõpuks toodavad kulda ja sobivad masinvärki õlitatult. Tottenhamis floppis, jah, aga Brasiilia koondise eest on mees viimase aasta jooksul väga kobedaid esitusi näidanud ning päris puit ta siiski ei ole (a la Douglas).

      Kui miski kulmu kergitama paneb, siis kupüüre lehvitati muidugi kahtlaselt palju.. aga noh, turg on nii või naa hullunud, või siis ilmselt mingi shady rahapesu värk. Eks põhiküsimus ole, kas Valverde ise ka meest tahtis või oli Bartomeu tutvuste kaudu saadud.
      Pigem viimane. Keskväljal on palju probleeme, aga no paulinhoga neid lappida 40 milli eest. Ma ei tea....Pmst ei oleks ju Roberto ega Samper kehvemad. Fun fact, mees on nüüd 6. kohal barca üleminekute topis hinnasildi alusel.
      Nagu niigi ei jääks klubist meeleheitlikku muljet.
      sad!
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Mul jääb selline mulje, et enamik klubisid lüpsavad hetkel tänu Neymari rahadele roppu moodi ja klubi otsustas, et parem tuuakse keegi, kellel on buy-out fee, ei pea läbirääkima ja ju siis leidsid, et Paulinho oma on kõige parema hinna ja kvaliteedisuhtega. Tegu ikkagi Brasiilia koondise algkoosseisu mehega enamjaolt.
        Sarnaselt punktile ma ka ei paanitseks, turusituatsioon on nagu ta on. Eks tulevad ka mõned säravamad nimed, olen suhteliselt kindel.
        Mäng ise oli nagu copy paste eelmise hooaja lõpu isutust ja igavast, aga Reali 2 viimast väravat ikka tipptase. Leiaks Suarez vaid ka oma löögijala üles lõpuks.

        Kommentaar


          Üsna huvitav spekulatsioon, mis puudutab Paulinhot ning Bartomeud:
          https://www.barcablaugranes.com/2017...news-guangzhou

          Kommentaar


            Mul on Paulinho ostu kohta öelda vaid üks lause- Meil oli Alves, kes lahkus tasuta ja mängib endiselt maailma tipptiimides algrivistuses (suht sama vanagi!)
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Piquenbauerist on varsti järel vaid riismed. Kõigis kolmes väravas oli mees ilusasti fookuses.

              Real on asjad hispaanias paika pannud ja lõppu sellel hetkel küll näha ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Piquenbauerist on varsti järel vaid riismed. Kõigis kolmes väravas oli mees ilusasti fookuses.

                Real on asjad hispaanias paika pannud ja lõppu sellel hetkel küll näha ei ole.
                Lisaks veel see:

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust

                  Seoses eilsega ujus kuskilt välja selline video:

                  Ausalt ei saa ma apsull aru sellest videost. Nägin suht mitu päeva tagasi- analüüsisin, arvutasin, lugesin ajalehti, lahendasin ristsõnu, käisin kalal ja ikka ei mõista. Mees mustas lõi värava?, Mees mustas jõudis peale väravat Barca särgi ära visata?, Huumor huumorivaestele? Ei saa aru...vanaks hakkan jääma ja ei suuda tänapäeva nalju enam tõlgendada?
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Mul jääb selline mulje, et enamik klubisid lüpsavad hetkel tänu Neymari rahadele roppu moodi ja klubi otsustas, et parem tuuakse keegi, kellel on buy-out fee, ei pea läbirääkima ja ju siis leidsid, et Paulinho oma on kõige parema hinna ja kvaliteedisuhtega. Tegu ikkagi Brasiilia koondise algkoosseisu mehega enamjaolt.
                    Sarnaselt punktile ma ka ei paanitseks, turusituatsioon on nagu ta on. Eks tulevad ka mõned säravamad nimed, olen suhteliselt kindel.
                    Mäng ise oli nagu copy paste eelmise hooaja lõpu isutust ja igavast, aga Reali 2 viimast väravat ikka tipptase. Leiaks Suarez vaid ka oma löögijala üles lõpuks.
                    Mill juurde ja oleks saanud Seri väljaostuklausli aktiveerida, kellest vist Barca oli ka huvitatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jr Vaata postitust
                      Piquenbauerist on varsti järel vaid riismed. Kõigis kolmes väravas oli mees ilusasti fookuses.

                      Real on asjad hispaanias paika pannud ja lõppu sellel hetkel küll näha ei ole.
                      veel 2015 paistis teistpidi.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Se queda on oma jälje jätnud Piquele
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                          Se queda on oma jälje jätnud Piquele
                          Enrique esimesel hooajal pisteti mees pingile ning kaks kuud olid mees suht kehvake. Siis tegi ühe oma kõvema hooaja õldse. Eelmisel hooajal oli kindlasti meeskonna parim kaitsja, üks liiga paremaid (probleemid kaitses olid vähe teist laadi). Keep calm and carry on, olgu siis meeldetuletuseks ka, et tegu on hetkelgi veel pre-seasoniga.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Ausalt ei saa ma apsull aru sellest videost. Nägin suht mitu päeva tagasi- analüüsisin, arvutasin, lugesin ajalehti, lahendasin ristsõnu, käisin kalal ja ikka ei mõista. Mees mustas lõi värava?, Mees mustas jõudis peale väravat Barca särgi ära visata?, Huumor huumorivaestele? Ei saa aru...vanaks hakkan jääma ja ei suuda tänapäeva nalju enam tõlgendada?
                            troll? Video on lihtne ja loogiline, kohtunik rõõmustab koos barcelona tiimiga, olgu see siis võit või värav, keda huvitab - mõte jääb samaks.

                            Mulle meeldib kuidas bartoomeum juba neymari raha eest teenitud summasid rahulikult omale nihverdab DDDDDD
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Mill juurde ja oleks saanud Seri väljaostuklausli aktiveerida, kellest vist Barca oli ka huvitatud.
                              Tõsi, sellest loogikast pole keegi aru saanud. Äkki mingi teema, et tahetakse Brasiilia turul endiselt relevantne olla peale Ney lahkumist, ei tea.

                              Kommentaar


                                Naljakas, et vend kes on mänginud Leedus,Poolas,Hiinas ja korra teinud kohutava hooaja Tottenhamis peaks olema piisavalt hea tehnikaga, et Barca keskväljal midagi toimetada? Ma arvan, et oleks 37-aastane Xavi araabiast või kus iganes ta on tagasi toodud oleks ka suurem mõju olnud ja lisakäik kui 40 miljoni eurone puujalg. Kui sellised Piqued, Evertoni pingipoisid ala Delolelud ja Paulinhod mööda platsi vurama hakkavad, siis varsti releka laks kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X