320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ta siis Brasiilia koondises mängib kui nii puujalg on?
    https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

    Kommentaar


      Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
      Miks ta siis Brasiilia koondises mängib kui nii puujalg on?
      Hea küsimus !
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Naljakas, et vend kes on mänginud Leedus,Poolas,Hiinas ja korra teinud kohutava hooaja Tottenhamis peaks olema piisavalt hea tehnikaga, et Barca keskväljal midagi toimetada? Ma arvan, et oleks 37-aastane Xavi araabiast või kus iganes ta on tagasi toodud oleks ka suurem mõju olnud ja lisakäik kui 40 miljoni eurone puujalg. Kui sellised Piqued, Evertoni pingipoisid ala Delolelud ja Paulinhod mööda platsi vurama hakkavad, siis varsti releka laks kah.
        Ma ei arva, et ta on puujalg iseenesest. Premmiface'idel on ainult muidugi see üks hooaeg maailma parimas liigas silme ees ja sealt järeldused. Asi pole selles, pigem on mul küll sügav veendumus, et mees ei sobi lihtsalt Barca keskväljajoonisesse ega filosoofiasse. Pmst tegeleb ta Brasiilia koondises mängulõhkujana, sest brassid mängivad juba aastaid sisuliselt vasturünnakute jalkat, kus nn break-up ja kopsumaht on vast ühed olulisemad elemendid, vähem hoidmist, söödujagamist ja intelligentset liikumist vabadesse tsoonidesse. Jah, eks Barca mängujoonis ole muutunud, aga mitte nii palju, et peaksime hakkama van bommeleid kasutama. Lisaks, mees on 29-aastane ja on mänginud ikkagi Hiinas. Tema kaitseks võib öelda, et tõepoolest, Barca keskvälja praegune probleem on see, et jäädakse aeglaseks ja pehmeks ning vastased tulevad vasturünnakutega nagu võist läbi (vt Madridi kahte viimast väravat supercopas).

        Kuid kokkuvõttes, mis kõige hullem, sisuliselt võib Samperi nüüd siiski kohe laenule saata, ehkki oli pre-seasonil üks parimaid ja näitas, et talle võiks hakata lootma. Lihtsalt ei taha uskuda, et see on Valverde üleminek, ei sobi kohe üldse tema profiili (pressing, positsioneering, noorte usaldamine), seega üha enam tundub, et juhtkonna arusaamatu otsus.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Mis Van Bommelil viga oli, südamega asja juures, pani veel Barca emo pealt Milani ka veel Scudettole .
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Mis Van Bommelil viga oli, südamega asja juures, pani veel Barca emo pealt Milani ka veel Scudettole .
            Noh...pole minu maitse jalka, mida ta esindas ja päris mitte see, mida Barca alates hollandi pallivõluri saabumisest kultiveerinud on.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Küsin siis rixxerilt ka,et oled paulinhot mängimas näinud üldse? Tundub,et paned puusalt ,et hiina liigast barcasse ja kohe pask.
              Minu arvamus on temast hea.. koondises väga häid mänge teinud ja kui tasemel kaaslased ümber ringi siis ootan küll temast head.
              See lihtsalt minu arvamus ka.. Ei miskit halva pärast.

              Kommentaar


                Ma arvan, et negatiivsus, mis Barca fännidelt tuleb, võib olla pigem seotud sellega, kuidas juhtkond viimased aastad üleüldiselt on turul tegutsenud. Olgem ausad, Barcelona ja Real on hetkel kohti vahetamas. Lisaks pole Barcelona juhtkonnal mune paar hooaega ära oodata, et taas tippu normaalselt tõusta.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Barcelonat hoiab tagasi ka see "lollus", et Barcelona klubi presidenti valitakse ja nagu iga valimisprotsessiga ikka on, vajadus näidata enda "toetajatele" just midagi sel momendil kui vaja on. Ülejäänud aeg kasutatakse seda magusat positsiooni ära lihtsalt, et oma ambitsioone läbi viia..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma arvan, et negatiivsus, mis Barca fännidelt tuleb, võib olla pigem seotud sellega, kuidas juhtkond viimased aastad üleüldiselt on turul tegutsenud. Olgem ausad, Barcelona ja Real on hetkel kohti vahetamas. Lisaks pole Barcelona juhtkonnal mune paar hooaega ära oodata, et taas tippu normaalselt tõusta.
                    Suuresti see. ma ei ole miski Brasiilia koondise ekspert, nagu ikka, natuke olen mänge näinud, kuid kordan veelkord, seda tüüpi jalgpalli, mida brassid näitavad, Barca kultiveerinud pole ja ma olen väga skeptiline, et see oleks ka Valverde plaan. Lisaks siis veel hinnasilt, vanus ja küsimus, mille poolest suudab paulinho seda, mida pakuvad nt Samper, Sergi või goddamn Gomes (ma siiski annaks talle veel võimaluse). Äkki õnnestub, aga äkki ei ole minu meelest hea alus, millele meeskonda ehitada. Hetkel näib ikka miski muu motivatsioon selle tehingu taga, ei näe nagu selget plaani, ei näe ratsionaalseid ja läbi kaalutud põhjendusi, pigem nagu mingi gamble, kättesaadavus ja aukude meeleheitlik lappimine.

                    Palju on viimaste päevade jooksul näiteks korratud asjaolu, et Asensio (barca fänn btw) jäeti omal ajal ostmata, kuna hinda peeti krõbedaks (4 milli), selle asemel toodi mingite arusaamatute asjaolude tõttu sisse hr Douglas (Brasiilia rahapesuskeem vms iganes seal taga oli). La Masia jäeti üldse unarusse, peletati treenereid, kelle lojaalus ei olnud uuele juhtkonnale vankumatu, üleminekutes rapsiti ja talente pigem lasti käest veel teisigi.

                    Ainus õnnestumine oli Enrique pukki panek, selle treble ja MSNi lainel ratsutati valimistel võidukasse finišisse ja siis lasti äraaetud hobused maha. Alves, Abidal, Cruyff jne jne. Lõppeks muidugi osutus ka N püssiks, mis tagantpoolt lahti läheb. Nojah.

                    Okei, messi lepingut suudeti (vist) pikendada, aga noh muna keetmisega saab ka kokakoolis käimata hakkama.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Miks mees on, siis Brasiilia koondises? Mida on Brasiilia meestekoondis üldse teinud viimasel ajal? On nad mingit mängu näidanud? EIII Peatreener on 56 aastane konn, kelle silmaring jääbki Brasiilia ja Qatari liigade tasemele ning tema valib kohvipaksupealt need mehed sinna nii, et see pole küll mingi näitaja. Tegu on täiesti flopi mängijaga ning Barca enda akadeemiast oleks leitud kümneid pädevamaid mehi for sure.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Miks mees on, siis Brasiilia koondises? Mida on Brasiilia meestekoondis üldse teinud viimasel ajal? On nad mingit mängu näidanud? EIII Peatreener on 56 aastane konn, kelle silmaring jääbki Brasiilia ja Qatari liigade tasemele ning tema valib kohvipaksupealt need mehed sinna nii, et see pole küll mingi näitaja. Tegu on täiesti flopi mängijaga ning Barca enda akadeemiast oleks leitud kümneid pädevamaid mehi for sure.
                        Brasiilia meestekoondis on viimasel ajal olnud totaalselt domineeriv Lõuna - Euroopa regioonis, lisaks näidanud väga ilusat mängupilti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Brasiilia meestekoondis on viimasel ajal olnud totaalselt domineeriv Lõuna - Euroopa regioonis, lisaks näidanud väga ilusat mängupilti.
                          Jah valikalagrupis küll, aga Copa Americas imeti ilusalt sisse, seega lamp.


                          Lihtsalt leian, et praegune Brasiilia koondis ei tohiks nüüd küll olla väga suur argument, et mängija taset hinnata. Barcelona suguse klubi jaoks, kelle keskvälja mängu on toodud üle 10 aasta teistele eeskujuks ning palliga mäng on olnud omaette klass on Paulinho suguse mehe toomine Hiinast 40 miljoniga ikkagi väga väga selge taandareng seda igas mõttes. Kindlasti ta võib teha mõne hea mängu, kuid üldine tase ja kvaliteet jäävad alla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Brasiilia meestekoondis on viimasel ajal olnud totaalselt domineeriv Lõuna - Euroopa regioonis, lisaks näidanud väga ilusat mängupilti.
                            Krdi kõvad mehed, et Euroopas juba tegusid teevad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Miks mees on, siis Brasiilia koondises? Mida on Brasiilia meestekoondis üldse teinud viimasel ajal? On nad mingit mängu näidanud? EIII Peatreener on 56 aastane konn, kelle silmaring jääbki Brasiilia ja Qatari liigade tasemele ning tema valib kohvipaksupealt need mehed sinna nii, et see pole küll mingi näitaja. Tegu on täiesti flopi mängijaga ning Barca enda akadeemiast oleks leitud kümneid pädevamaid mehi for sure.
                              Tite on ikka väga korralik treener. Brasiilias Corinthiansiga saavutas pea kõik mis võimalik. Kindlasti üks parimaid valikuid mis Brasiilial hetkel on.
                              See miks viimastel aastatel on koondis mänginud nii nagu nad on mänginud ei ole niivõrd peatreeneris kinni kuivõrd Brasiilia jalgpalli süsteemis, poliitikas.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Tite on ikka väga korralik treener. Brasiilias Corinthiansiga saavutas pea kõik mis võimalik. Kindlasti üks parimaid valikuid mis Brasiilial hetkel on.
                                Kas Brasiilia koondise suurim probleem ei olegi olnud viimastel suurturniiridel see, et ollakse oma taktikate ja asjadega liiga vanas ajas kinni ning teistest maha jäänud? Seda öelnud ju isegi Brasiilia enda tippmängijad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X