320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Karla


    Õnneks on Bronckhorst viigistanud.
    Imelik et Barcal on ju suht tugev koosseis, aga ei saada hästi hakkama
    Eks neil ka veel väikesed jõuluvorstid keres:P
    Mis stata peal muidu mäng käib? Osad väiksemad satsid mängivad kunsti peal ja see ka ei sobi hästi oma põrke tõttu.

    Muru süüks ei saa ikka ajada, mängivad õige peal
    http://www.zamoracf.es/estadio.htm
    Gent del Barça

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Zamora FC staadion nimega Ruta de la Plata mahutab 10000 pealtvaatajat muidu, muru kohta inf puudub
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Marguez ja Giuly on viinud 1:3 ette. Alati Barca suudab lõpus raskest seisust välja tulla.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Väravad kah siis:

          Gio

          Marguez

          Giuly

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            ma olen kuulnud, et Barcelona fännidel/inimestele on kopp ees, et Barca ainult võidab ning enam ükski tulemus pole üllatav:P
            Ei tea, kas see mõjub halvemini mängijatele või fännidele, et Barca sai oma 14. võidu järjest..fännid ei viici enam mänge vaadata ja mängijad muutuvad üleolevateks?!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Marquezi free kick oli päris ilus

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas avscol


                Barcelona fännidel/inimestele
                mitte ainult barcelona fännidel/inimestel!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas avscol


                  ma olen kuulnud, et Barcelona fännidel/inimestele on kopp ees, et Barca ainult võidab ning enam ükski tulemus pole üllatav:P
                  Ei tea, kas see mõjub halvemini mängijatele või fännidele, et Barca sai oma 14. võidu järjest..fännid ei viici enam mänge vaadata ja mängijad muutuvad üleolevateks?!
                  Ärge jamage poisid. Chelsea on vaja auti lüüa siis minul isiklikult ükskõik, mis edasisest hooajast saab.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Janek


                    Algselt postitas avscol


                    ma olen kuulnud, et Barcelona fännidel/inimestele on kopp ees, et Barca ainult võidab ning enam ükski tulemus pole üllatav:P
                    Ei tea, kas see mõjub halvemini mängijatele või fännidele, et Barca sai oma 14. võidu järjest..fännid ei viici enam mänge vaadata ja mängijad muutuvad üleolevateks?!
                    Ärge jamage poisid. Chelsea on vaja auti lüüa siis minul isiklikult ükskõik, mis edasisest hooajast saab.
                    just..chelsea vaja välja lüüa ja üxkord veel reali ka see hooaeg tampida ei tee paha
                    õlu, jalgpall ja naised

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas intz

                      Eks neil ka veel väikesed jõuluvorstid keres:P
                      Mis stata peal muidu mäng käib? Osad väiksemad satsid mängivad kunsti peal ja see ka ei sobi hästi oma põrke tõttu.

                      Muru süüks ei saa ikka ajada, mängivad õige peal
                      http://www.zamoracf.es/estadio.htm
                      Stata oli tegelt nii väikse meeskonna kohta isegi norm. Kuid mängu ajal peamiselt Barca mängijad libisesid ikka sitaks. Iga mängija vist vähemalt 2 korda. Posession oli mängu lõpuks 70 - 30 %, vahepeal isegi väga masendavad 85 - 15
                      Mäng oli tegelt suht igav, Santi rikkus üsna palju võimalusi ära, aga no ple hullu. Marquezi karka oli muarust sitax ilus :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        palun ära kasuta nii palju släng
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          noor Damia on siis nuud laenul Santanderis ja Deco joudis ka lopuks trenni joulupuhkuselt
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas 2cool4school


                            palun ära kasuta nii palju släng
                            No ma ise ei pane tähelegi, et kasutan slängi niiii palju.
                            Mis ma seal postituses siis nii slängitasin?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Stata ja karka näiteks
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Eto´o läheb peale 15 jan Athleticu mängu African Nations Cupile..siin kirjas mängud, millest ta osa ei võta, kui Cameroon lõpuni välja jõuab..

                                Kõige rohkem on kahju, et ta ei mängi karika poolfinaalis ja Atletico vastu:S


                                During the African Nations Cup, Barca are scheduled to play 7 games, which Eto\'o might miss:

                                18 January: First leg quarter finals of Spanish Cup (if involved)
                                22 January: FC Barcelona Alaves
                                25 January: Second leg quarter finals of Spanish Cup (if involved)
                                29 January: Mallorca FC Barcelona 1 February: First leg semi final Spanish Cup (if involved)
                                5 February: FC Barcelona Atletico Madrid
                                8 February: Second leg semi final Spanish Cup (if involved)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X