320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ek Vaata postitust
    "Parim võimalik loos, mugav vastane". Krt küll, ise teete selle ju nii magusaks
    Ei teagi kumma tänase mängu üle parem meel on - ei saa olla ju kahte parimat, nagu siin mõni leht tagasi selgus. Küllap sai ka selle sama vaidluse kaalukeeli liigutatud.
    Ei saagi ja iga toetaja jaoks on see siiski ainult üks. Saan aru, et raske mõista.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
      võtab või mitte siiski jääme minu teksti juurde. Keda hinnati favoriidideks? eksole, ükski neist ei pääse isegi poolfinaali. Pull oleks kui Bayern ja Real ka välja kolgitakse, Liverpool vs Roma, kannataks!
      Pikalt on olnud kolm võrdset favoriiti: Barca, Bayern ja Madrid.
      PSG ja City pole ühegi kihlveokontori arvates favoriidid olnud, see kui mõni kasutaja nii arvas, siis see on tema unistus, mis tugineb pelgalt emotsioonidel.

      Kommentaar


        Mõni jalgpallikauge inimene ilmselt võib tõesti selle mängu põhjal igasuguseid kaalukeeli liigutada. Oleks mõni mees kohal olnud terve hooaja siis tõesti võiks valgesärgid kõigi kolme karika peale mängida veel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          PSG ja City pole ühegi kihlveokontori arvates favoriidid olnud, see kui mõni kasutaja nii arvas, siis see on tema unistus, mis tugineb pelgalt emotsioonidel.
          City kohapealt eksid - City oli pärast alagrupifaasi ja enne veerandfinaale suurtes kihlveokontorites kõige madalama koefitsiendiga CL-i üldvõidu osas. Kes sel hooajal inglise liigat rohkesti jälginud on, mõistavad miks see nii on.

          Kommentaar


            Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
            Mõni jalgpallikauge inimene ilmselt võib tõesti selle mängu põhjal igasuguseid kaalukeeli liigutada. Oleks mõni mees kohal olnud terve hooaja siis tõesti võiks valgesärgid kõigi kolme karika peale mängida veel.
            Võidab Messi, kaotab meeskond (vist ka võidab meeskond, kaotab Ronaldo). Nii lihtne on jalgpall keskmise (pealegi äärmiselt jalgpallilähedase) bartsa hvänni jaoks. Karikate ülelugemine oleks ilmselt üsna mõttetu, küll aga pole Ronaldo minu teada koondisekarjääri veel lõpetanud (eriti peale mingis mõttetus finaalis penaltil eksimist).

            Kommentaar


              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
              City kohapealt eksid - City oli pärast alagrupifaasi ja enne veerandfinaale suurtes kihlveokontorites kõige madalama koefitsiendiga CL-i üldvõidu osas. Kes sel hooajal inglise liigat rohkesti jälginud on, mõistavad miks see nii on.
              Eks ma olen neid jälginud ka liigas aga need kontorid mida mina jälgin, neid küll kordagi favoriidiks ei pannud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Eks ma olen neid jälginud ka liigas aga need kontorid mida mina jälgin, neid küll kordagi favoriidiks ei pannud.
                Selles olen kindel, et 365s oli City favoriit ja ega need oddsid seal nüüd nii erinevad ka ei ole.
                Edit: Paddy Poweris olid sellised oddsid:
                Manchester City: 3/1
                Barcelona: 7/2
                Real Madrid: 4/1
                Bayern Munich: 9/2
                Liverpool: 8/1
                Juventus: 9/1
                Sevilla: 33/1
                Roma: 33/1

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Võidab Messi, kaotab meeskond (vist ka võidab meeskond, kaotab Ronaldo). Nii lihtne on jalgpall keskmise (pealegi äärmiselt jalgpallilähedase) bartsa hvänni jaoks. Karikate ülelugemine oleks ilmselt üsna mõttetu, küll aga pole Ronaldo minu teada koondisekarjääri veel lõpetanud (eriti peale mingis mõttetus finaalis penaltil eksimist).
                  Esiteks, Messi on täitsa koondisenimekirjas olemas. Teiseks, mõtle välja mis sa oma esimese lausega öelda tahtsid ja proovi uuesti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                    Selles olen kindel, et 365s oli City favoriit ja ega need oddsid seal nüüd nii erinevad ka ei ole.
                    Võimalik ja sul võib olla õigus.
                    Ise vaatasin paar päeva peale alagruppe ja enamus kohtades oli nr. 1 Real, kohe nende kannul Bayern, siis oli väike vahe ja võrdselt Barcelona ning City. Ei meenu, kas 365 oli külastatud lehtede hulgas.

                    Kommentaar


                      nüüd vist suht kindel ka Messit Eestis kunagi ei näe
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Eelmine aasta lülitasite PSG nii välja ja nüüd vajutati teid välja. Elu kord selline.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Pole hullu, liiga on teie. Eile oli kuradi imelik ikka. Kahju iniestast, et nagu vana on. Samas mis seal ikka. Ei suudetud pressi luua. Bussquets ka ei kontrollinud piisavalt. Samas ma ei saa aru, et miks teil ühte koljatit pole ees. Kes suudaks palli ees hoida, kui peaks pikka mängima nagu eile. Seda oleks vaja olnud. Ala Jan Kolleri sugust.

                          Kommentaar


                            Pärast eilset mängu on pudulojustel nagu RealHvän jt siia hea kõvatama tulla. Endal karma võlga juba nii palju kogunenud, et ei suuda äragi lugeda. Aga las see praegu olla.

                            Mängust. Häbi on noh. Muidugi ohumärgid olid juba varem näha. Juba grupifaasis Sportingu, Olympiacose ja Juventuse vastu võõrsil oldi jube hädised. Ja nagu ma pärast Chelsea mänge kirjutasin, siis Chelseal oli tohutult ebaõnne kui poste ja latte mitmel korral tabati. Meie seevastu suutsime oma võimalused ja Chelsea eksimused ära kasutada. Ja pärast koondistepausi on asi veel nutusemaks läinud. Sevilla juba peaaegu karistas ära meie mannetu mängu, aga suutsime ikka imekombel päästa ka selle mängu.
                            Esimene mäng Roma vastu jäi 4:1, kuigi Valverde kasutas ebavajalikult kaitsvat? lineupi, kui Roberto RMi lükkas. Isegi Chelsea vastu, kes minu meelest oli tugevam vastane kui Roma, oli Valverdel nii palju mune, et Dembele algkoosseisu lükata. Eelmine nädal ja eile oleks samamoodi võinud Dembele põhis alustada ja Roberto või Semedo kaitses. Eile oli hästi näha, et Roberto ei saa hakkama seal äärepeal. Mitmel korral jäi kiirusest puudu ja tehnika on ka nagu ta on. Pärast eilset mängu tundub, et isegi Vermaelen oleks võinud Piquele puhkust anda, sest viimane oli eile meie üks halvimaid mängijaid, samas kui Verma on alati soliidne olnud, kui võimaluse on saanud.
                            Kokkuvõtteks - eile oli jama mäng, aga hea treeneriga oleks me siit kindlalt edasi läinud. Miks oodata esimese vahetusega 81. minutini kui mäng on algusest peale s##t olnud? Miks tuua Iniesta asemele Andre Gomes?!? Miks alustada nii kaitsva koosseisu ja taktikaga? Miks ei roteerita meeskonda nõrgemata vastaste vastu mängides? Pique, Busquets, Messi, Suarez, Rakitic - kõik on juba pikemat aega normaalset puhkust vajanud.
                            Eks näis mis suvel saama hakkab...
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              FoxHunteriga ühel meelel.
                              Ma pole siiani Valverde vastu väga kriitiline olnud. Olgem ausad liigas on käimas meil fenomeneaalne hooaeg. Aga ohumärke on olnud varasemalt juba mitmeid. Eelmine mäng roma vastu minuarust see koosseis ei toiminud. See, et me 3- väravalise edu saime oli tegelikult puhas õnn. Kõige rohkem häiris Semedo Roberto äär. Kui eile nägin, et sama koosseis siis lõi häirekella helisema, et võib üllatusi tulla. Roma piinas meid 45 minutit ja Valverde juhitud meeskond tuleb platsile peale pausi 0 muutusega ning meid piinatakse veel 35 minutit. Mängijatele pole ühtegi etteheidet, isegi mitte Piquele, kes tegi ilmselt ühe halvima mängu mida ma näinud olen tema esituses. Ainuisikuliselt vastutab kaotuse eest treener, kes 80 minutit ei teinud mitte midagi selleks, et meeskonda aidata. Kui tal enne seda mängu veel autoriteeti meeskonna ees üldse oli siis kardan, et enam pole sellest midagi alles.

                              Kommentaar


                                selge see et eilne oli peatreeneri kaotus. tema valib õige koosseisu ja häälestab mehi enne mängu ning teeb vajadusel mängu jooksul taktikalisi muudatusi. eile oli see kõik puudu. loodetavasti mees võtab õppust sellest, kuigi päris valus koht õppimiseks
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X