320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Celta pole see hooaeg eriti korralikult esinenud ja tuleks seda kuidagi ära kasutada. Nopiks täna näiteks 3 punni ära



    Forca Barca!!!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Miskit väga rahulikku tempot näitasime I pa. Palju on ka lihtvigu ja üksteisest ei saada tihti aru. Kuid seis on igatahes hea ja 2-0. Démbelé ja Messi on momendid ilusti meie kasuks pööranud ja saame end rahulikult tunda.



      Forca Barca!!!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        II pa otsustasime, et alustame jõulupuhkusega ja rohkem ei mängitud. Mängis Celta kuid väravani nad ei suutnud jõuda.

        Merry Messy and Happy Hollidays
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Poole hooaja järgi hinnates - Coutinho-ga rahul? BIG money well spent? Treener oskab kasutada? Liiga vähe ehitaja rolli antud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Poole hooaja järgi hinnates - Coutinho-ga rahul? BIG money well spent? Treener oskab kasutada? Liiga vähe ehitaja rolli antud?
            Rahul, tulevik, a hetkel on Dembeleele- tumbaleele parem.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Poole hooaja järgi hinnates - Coutinho-ga rahul? BIG money well spent? Treener oskab kasutada? Liiga vähe ehitaja rolli antud?
              Eelmine hooaeg oli superhea, aga peale MMi pole enam vormi saanud. Ta parim roll oleks ka tegelikult see, mida hetkel Messi täidab, selline vaba roll ründe ja keskvälja vahel, aga kahte sarnast meest Valverde plaan ette ei näe. Nii on teda proovitud wingerina, mille jaoks on ta liiga aeglane, umbes nagu Iniesta vasakründajana. Ajab asja ära, aga no pole see. Keskväljal on ta work rate kehvem kui teistel ja kaotab ka tihedamalt palle. Niiet praegu lihtsalt on igale talle sobivale kohale parem mees võtta, aga hooaeg on pikk, liiga vara mingeid järeldusi teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Poole hooaja järgi hinnates - Coutinho-ga rahul? BIG money well spent? Treener oskab kasutada? Liiga vähe ehitaja rolli antud?
                Viimane el Clasico nägemata? Ehitab ta vaid siis, kui Messi vigastatud.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Head uut aastat.

                  Viimastel päevadel on see teema päris suureks läinud:
                  The meeting between Barcelona and Veronique Rabiot resulted in a final agreement on a 5-year contract, a salary of €10M per year and a signing bonus of €10M.

                  Siiralt loodan, et see diil ei lähe läbi. Nagu ausalt ka 10milj per/year SELLISELE vennale? Teades millised idioodid seda klubi juhivad, siis ma isegi ei imesta enam midagi. Või ma olen ainus kes nii negatiivne selle diili suhtes?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Diz Vaata postitust
                    Head uut aastat.

                    Viimastel päevadel on see teema päris suureks läinud:
                    The meeting between Barcelona and Veronique Rabiot resulted in a final agreement on a 5-year contract, a salary of €10M per year and a signing bonus of €10M.

                    Siiralt loodan, et see diil ei lähe läbi. Nagu ausalt ka 10milj per/year SELLISELE vennale? Teades millised idioodid seda klubi juhivad, siis ma isegi ei imesta enam midagi. Või ma olen ainus kes nii negatiivne selle diili suhtes?
                    Suur palk kindlasti aga kui võtta arvesse, et tuleks tasuta siis 60 m 5 aasta eest peegeldab ka tema praegust turuväärtust.

                    Kommentaar


                      Täna on konkurentidel suht halvasti läinud ja võit rebiks meid korralikult teistest lahti
                      Coutinho puhkab ja Roberto on tagasi!

                      Forca Barca!!!

                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Parajalt jube mäng ja eriti just see Getafe vägivaldse mängu poolest. Poleks nad ka meile midagi löönud, kui kohtunik hakkaks õieti vilistama. Täis pask ja selle mänguga meenub, et miks ma vihkan Espanyoli ja Malagat.
                        Sellegi poolest on 2 ilusat väravat meil kirjas ja 1-2 meile...

                        Forca Barca!!!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Vähemalt kolm punkti tuli sellest karupersest ära
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            See roosa vorm muidu.. k.o.h.u.t.a.v

                            Kommentaar


                              Vihane võitlus, aga tulemus tuli ära, hea nädalavahetus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                See roosa vorm muidu.. k.o.h.u.t.a.v
                                pole häda midagi minu meelest.
                                Mäng oli muidugi ses mõttes tüüpiline, et alustati kenasti,domineeriti ja skooriti, siis tuli vastane ühe või kaks korda kasti lähedale, paanikaruum pandi küdema, Pique vaatas kõrvalt, kuidas tema valvatav vend palli sisse kõksas ja teine poolaeg oli seetõttu närviline kannatamine- vastane sai esimese poolaja lõpus tehtud väravast vere maitse suhu ja hüppas sõna otseses mõttes säärde.

                                Jube palju tegid vigu just pallita olukordades. Äkki tuli isegi vigade rekord sel hooajal ära, ei viitsi otsida. Vastaste vaht ja ter Stegen tegid päris ulmetõrjeid vahepeal, eks see juba räägib mängu iseloomust. Alles siis, kui Busi sisse tuli, suudeti kuidagi mäng stabiliseerida, kuigi korra suutis ta ikka nii palli kaotada keskväljal, et vastased neljakesi värava poole jooksma said. arthur oli ka päris hea, kuigi ma ei tea mitu korda teda reaalselt maha rebiti ja kossi sõideti. Roberto ja Alba saavad kolmed miinused, Pique veel nõrgema hinde. Jube väristamine ikkagi jätkub kaitses.

                                Dembele on ikka vasturünnakutel päris vahe relv, kuigi otsuse tegemisega on tal viimasel hetkel mõnikord probleeme. Vend ei lase Coutinhot üldse peale.
                                getafe võõrsil on sel aastal ikkagi pähkel mis pähkel, sellisel võidul on tiitli mek man, ehkki minna veel palju.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X