320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Next level passing skill :O

    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Meil on üks tuleviku lootus üles kasvanud La Masias ja temast on ka üks ilus artikkel ilmunud. Viimane mäng Copa del Rey-s valiti just tema ka mängu parimaks!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Abidal tegutseb jälle, tegu üldsusele tõenäoliselt suhteliselt tundmatu mängumehega, @Mask äkki teab midagi rääkida?

          Kommentaar


            Nii palju kui olen temast lugenud, räägitakse tuleviku uuest Varane-st. Ma pole meest mängimas veel näinud, kuid 1 tasuta noormees on hea kaup meile
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Levante vastu minnakse mütsiga lööma. Kui väga hulluks ei kisu, siis vahetustest kedagi "suurt" mängu ei tooda juurde.
              Forca Barca!!!

              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Kuidas Coutinhol viimasel ajal läheb?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kuidas Coutinhol viimasel ajal läheb?
                  Hetkel mängib, aga mitte just kõige paremini. Valverdel oleks vaja vahetusi teha, kui endiselt on soov karikat jahtida Hispaanias. Tegelikult tundub mulle, et ei huvitagi eriti see kohalik karikas vaid miskit muud.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Hetkel mängib, aga mitte just kõige paremini. Valverdel oleks vaja vahetusi teha, kui endiselt on soov karikat jahtida Hispaanias. Tegelikult tundub mulle, et ei huvitagi eriti see kohalik karikas vaid miskit muud.
                    Ma mõtlen pigem viimast paar kuud.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ma mõtlen pigem viimast paar kuud.
                      Ta on rohkem varumeeste pinki nühkinud. Pole eriti hoos olnud ja koos Messiga ma arvan nad ei klapi kokku väljakut jagama.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Ta on rohkem varumeeste pinki nühkinud. Pole eriti hoos olnud ja koos Messiga ma arvan nad ei klapi kokku väljakut jagama.
                        Mulle meenub sellega mu vanemate sporditarvikute ostmise lembus.

                        Ostsid koju üüberkalli jooksulindi, siis avastasid, et pole aega joosta, et toas tekib higihais ja üldse ülekaalulisuse tõttu ei tohigi nagu joosta...
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mulle meenub sellega mu vanemate sporditarvikute ostmise lembus.

                          Ostsid koju üüberkalli jooksulindi, siis avastasid, et pole aega joosta, et toas tekib higihais ja üldse ülekaalulisuse tõttu ei tohigi nagu joosta...
                          No Coutinhot nähti ikka eelkõige Iniesta asendajana. Osav, hea platsinägemise ja tehnikaga ründav poolkaitsja. Ja peale kõige muu veel oskab isegi ilusaid väravaid lüüa, mis Iniesta tugevaim külg kunagi ei olnud.
                          Aga tuleb välja, et keskväljal ta ikka Iniesta rolli välja ei mängi, isetseb liiga palju, kuidagi mentaalselt ei klapi teiste mängijatega, sööduoskus annab soovida ja kaitses on lohh. Äärtel on temast paremad mängijad, lisaks siis veel Messi, kes vabas rollis võtab ta ruumi keskelt ära, kuhu talle meeldib joosta ja no Messi mängib igas mängus kus saab.

                          Kommentaar


                            Noored on ikka puujalad. Murillolt hea debüüt, Vidal võitleb mõnusalt ja Denis Suarez ka positiivselt üllatanud viimased korrad kui mängu pandud.

                            Kommentaar


                              85-da minutini täiega nautisin Levante mängu ja oli vaid aja küsimus millal nad veel löövad. Kuid siis tuli Valverdelt korralik mängu muutus, kui vahetusest mängu tulnud Suarez triblas ilusti viimase kaitsjani ja kogu pidu sai lõpp lahenduse penaltiga...1-2 ja näha oli et isegi võidu üle Levante eriti ei rõõmustanud, sest nädala päras on Camp Noul Barca eest väljas hoopis teine seltskond

                              Forca Barca!!!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                No Coutinhot nähti ikka eelkõige Iniesta asendajana. Osav, hea platsinägemise ja tehnikaga ründav poolkaitsja. Ja peale kõige muu veel oskab isegi ilusaid väravaid lüüa, mis Iniesta tugevaim külg kunagi ei olnud.
                                Aga tuleb välja, et keskväljal ta ikka Iniesta rolli välja ei mängi, isetseb liiga palju, kuidagi mentaalselt ei klapi teiste mängijatega, sööduoskus annab soovida ja kaitses on lohh. Äärtel on temast paremad mängijad, lisaks siis veel Messi, kes vabas rollis võtab ta ruumi keskelt ära, kuhu talle meeldib joosta ja no Messi mängib igas mängus kus saab.
                                Coutinho oli hooaja algul väga hea, kuid siis hoog rauges ja samuti ei jagunud teda 90 minutiks. Ma siiski arvan, et temast saam AMina asja, küll on aga vaja siis natuke nuputada, kes tema kõrvale sobiks, et keskel liiga pehmeks ja aeglaseks ei jäädaks. Dembele on ta äärel üle mänginud, aga teatud mängudes oleks temast palju kasu just ka äärena. Liiga vara veel öelda, et luksus, CLis on tast veel kõvasti kasu.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X