320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Jasper


    miks need ot daivimis teemad siin koguaeg tekivad (ärge valesti aru saage-neil kellel hästi läheb nende kallal tuleb alati nokkida )
    saan ma õigesti aru, dnr peab daivimist lubatuks kui vastureaktsiooni(taktikat) catenacciole? taktika vs näitlemine ... tahtlikud vead? nendes situatsioonides eksivad kohtunikud ju tunduvalt harvemini kui daivimisega või ainult mulle tundub nii...
    aga selle eto\'o kohta ennustab siis soccerneti uudistekahur, et võimuinstitutsioonid soosivad barcat ning annavad \"tühja\" karistuse?
    Põhimõtteliselt on mõlemad (catenaccio ning daivimine) osa taktikast. Mängu lõhkumine on vähem tehniliste, kuid füüsilisemate, meeskondade taktika, kuidas neutraliseerida vastasmeeskonna individuaalselt paremaid mängijaid. Lõhutakse vea piiril ehk seni kuni kohtunik hakkab kaarte jagama. Daivimine on tulnud sellele pigem vastukaaluks, sest kui vastased on mängu üles ehitanud lõhkumise peale, on hakatud daivima, samuti lubatu ja mittelubatu piiril ja jälle seni kuni kohtunik kaarte jagama hakkab. Tegu on kahe põhimõttelise koolkonna vastasseis, millest mina ei eelistaks kumbagi. ok tglt eelistan küll, sest daivimine ei too kaasa nii ränki tagajärgi kui Haalandi, ja mõningad Blackburni vastu mängijate vigastused.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Jasper


      Algselt postitas Aff


      ... süüdistab dive\'imises .... et Deco kukub kergesti... siruli viskamiseks.
      minu arvates siruli viskumine ongi daivimine, mis omakorda ei vääri vilet.
      aga see eto\'o case...läheb aafrikasse ja naastes peab siis mõned mängud vahele jätma eeldatavasti või?(kuidas la liga eelnevalt analoogsete situatsioonide korral tegutsenud?)
      vot, ma väljendasin end halvasti. Siruli viskamise all mõtlesin pigem kukkumise võimendamist, kui nii võib öelda. puude oli, aga mitte nii tugev, et kukkuma peaks selle tõttu, kuid mängija on siiski tasakaalust väljas, mis takistab tema poolt planeeritud tegevust.
      no igatahes, ma arvan, et said ikka aru.
      vot ja minu arust toimis selles situatsioonis kaitsemängija puhtalt vaid Deco tasakaalust väljaviimise eesmärgil, mingist palli löömise üritusest ei saa siin ju juttugi olla. Deco kukkus seetõttu, et siis on mingigi lootus vilet saada. Kui oleks lihtsalt veidi koperdanud ja leppinud sellega, et julmalt palli teekonnast eemale tõugati, pole pea kunagi lootust vilele.
      Samamoodi peaks minu meelest viga olema ka see kui kaitsja libistab end jalgadesse, aga enda kaitseks ründaja hüppab üles või eest ära. Puudet ei pruukinud olla, aga kaitsja takistas siiski ründajat ebaausate võtetega ning võimaliku trauma hoidmiseks ei lasknud ründaja nö puhtal veal toimuda.


      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Olen ka enne seda videot postitanud.
        Aga tundub,et praegu on asjakohane see postitus uuesti teha.
        http://www.aegmaha.com/?id=1819&f=2

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Kerberos


          Olen ka enne seda videot postitanud.
          Aga tundub,et praegu on asjakohane see postitus uuesti teha.
          http://www.aegmaha.com/?id=1819&f=2
          Siin ei saanud ju Deco punast, vaid see vend, kes särgi ära võttis ja mässama hakkas. Deco oleks mudugi pidand vähemalt kollase saama, sest see oli lausa halenaljakas
          Eilse davimise või mitte daivimise kohta nii palju, et juba algusest peale kohtunik nagu ei näinudki Decot platsil, kuigi mõned korrad tõesti kukkus liiga lahjalt. Aga peale seda olukorda, kus ta istma jääb, siis ju tuleb vastane ja tirib teda kaelast/särgist ja ütles ka vist midagi solvavat ning siis Deco läks ja võttis juustest kinnni ning tõukas. Mudugi teeskles vastane kah, sest ma ei tea, kui nõrk peab olema, et sellise puute peale kukkuda

          Mängust kah: Esimene poolaeg oli suht lahja Barca poolt. Bilbao kiirrünnakud olid väga ohtlikud. Aga Barca siiski surus, ilma erilist ohtu kujutamata Bilbaole. Teine poolaeg oli mäng palju parem ja lõpuks tuli suht õigustatud 2-1 võit ära. Jama, et teist mängu järjest vihma kallas. Ronaldinho pakkus see mäng ikka igasugust tehnikat - küll igast flippe ja spinn ja kannasöödud jpm. Üks kannasööt oli eriti võimas, pall lendast taevast alla ja Ronny andis kannaga Bommelile söödu.

          Eto`o olukorras...nohh...vist sülitas jah. Väga vale tegu muidugi. Ja Clementi kargas ka kohe kraesse ning mudugi hakati kohe rassismis süüdistama Sest ta ütles, et sellise teoga saavad hakkama vaid mängijad, kes alles puu otsast alla on roninud. Väga loll lause, aga pärast kohe vabandas ja ütles, et ei teadnudki täpselt, kes tema mängija pihta sülitas. Aga ma usun ka, et ta ei mõelnud eriti rassistlikult, samas lause on küll otsene vihje ahvile Ja Eto`o ütles, et ei tahtnud meelega vastasele pihta sülitadada, nind vabandas kah.
          Ja kui Eto`o saabki bänni, sis see Barcat ei mõjuta, sest ta läeb nkn ära koondise eest mängima vähemalt 3 mänguks.
          Ning Edmilson on heas hoos, iga mäng on tema esituses viimasel ajal väga kõva. Muarust eilse mängu parim :P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Ja kui Eto`o saabki bänni, sis see Barcat ei mõjuta, sest ta läeb nkn ära koondise eest mängima vähemalt 3 mänguks.
            need bannid vist kehtivad ikka ulesandmise pohjal ehk siis kui nii peaks toesti olema, et tuleb mingi bann, siis tuleb tal se ara kanda tagasitulles...sama teema ju vigastatutega voi kuidas?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas lorenzo


              Ja kui Eto`o saabki bänni, sis see Barcat ei mõjuta, sest ta läeb nkn ära koondise eest mängima vähemalt 3 mänguks.
              need bannid vist kehtivad ikka ulesandmise pohjal ehk siis kui nii peaks toesti olema, et tuleb mingi bann, siis tuleb tal se ara kanda tagasitulles...sama teema ju vigastatutega voi kuidas?
              No minu teada võib karistusi määrata mõneks mänguks kui ka lihtsalt mingiks ajaperioodiks. Näiteks et 3 nädalat ei saa mängida vms. aga eks näis. Hispaania liiga on alati väga madalate karistustega silma paistnd

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Njaa, Deco koha pealt seda, et ta tõesti selline \'\'õrn\'\' poiss, aga no on vaja, siis kohe hüppama tulla? Deco läks jah lõpus endast suht välja.

                Ja Eto\'o kohta seda, kui mingi Bilbas tuleb ja kõnnib meelega ette ja siis nügib ja möliseb .. ajab ju hinge täis.

                Aga loodame, et mingit banni ei tule.

                //: http://www.sportnet.ee/index.php?id=19613 , kolm meest MEIE poolt!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas MaRtin_12



                  //: http://www.sportnet.ee/index.php?id=19613 , kolm meest MEIE poolt!
                  Käisin ka hääletamas ja mul praktiliselt sama koosseis, ainult Nedvedi asemel oli keegi muu

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Chaqueta


                    Algselt postitas MaRtin_12



                    //: http://www.sportnet.ee/index.php?id=19613 , kolm meest MEIE poolt!
                    Käisin ka hääletamas ja mul praktiliselt sama koosseis, ainult Nedvedi asemel oli keegi muu
                    Lampard?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Täpselt

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Deco sai siis kahemängulise keelu, aga Barca vist kaebab otsuse edasi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          imelik, tegelt oleks pidanud hoopis Etoò keissi vaatama, mitte Decole juurde panema. Gurpegi oleks siis ka pidanud mingi sanktsiooni saama. aga ju siis arvati, et Etoò eest pole mõtet panna ja pandi Decole juurde selle pärast
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Ei usu, et nüüd Eto`o pärast pandi Decole juurde. Nkn Barca kaebab edasi, sest see bilbao kaitsja ju provotseeris teda ja ma usun, lõpuks ta saab 1 mängulise keelu ikka.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Miks Cafu seal koosseisus oli...Ei mänginud ju see aasta kõige paremini...P.Ferreira oli parem ja Belletti ka .

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas MihkelPallak


                                Miks Cafu seal koosseisus oli...Ei mänginud ju see aasta kõige paremini...
                                nagu eelmise aasta parimaid valiti!!!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X