320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas avscol


    to jasper...ma ei tea kas sa mäletad, aga chelsea 4. värav tuli ca 15-20 mini enne mängu lõppu..väga halval ajal ju
    ning enne oli seis 4-4 kokkuvõttes, ja Barca oleks edasi saanud selle seisuga.
    mul keelati selline matemaatiline lähenemine ära ju
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      nu ma pole seda lugenud...
      statistikat ja tõenäosusteooriat oled õppinud?
      Isegi kui pole..ütlen, et parem võimalus oleks olnud siiski barcal kui ollakse 77 min. edasi pääsemas

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas avscol


        nu ma pole seda lugenud...
        statistikat ja tõenäosusteooriat oled õppinud?
        Isegi kui pole..ütlen, et parem võimalus oleks olnud siiski barcal kui ollakse 77 min. edasi pääsemas
        soovitan siiski lugeda. sa pole vist ühte teatud testi lugemise kohta teinud...
        olen veidi õppinud ning tean, et siis peaksid olema mingid parameetrid paigas. mida arvestasid?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Jasper


          Algselt postitas avscol


          nu ma pole seda lugenud...
          statistikat ja tõenäosusteooriat oled õppinud?
          Isegi kui pole..ütlen, et parem võimalus oleks olnud siiski barcal kui ollakse 77 min. edasi pääsemas
          soovitan siiski lugeda. sa pole vist ühte teatud testi lugemise kohta teinud...
          olen veidi õppinud ning tean, et siis peaksid olema mingid parameetrid paigas. mida arvestasid?
          parameetrid on sellised
          2. poolaeg kui Barca oli edasi pääsemas..siis teisel poolajal enne viimast väravat oli mõlemil 5 lööki ning palliprotsent oli 66%..34%...mis sa arvad kellele?
          mis annab alust oletada, et Chelsea oleks löönud neljanda..suurem tõenäosus, et Barca oleks löönud 3

          Anna andeks kohe jääb veel kuu aega oodata ja hammas on juba ammu verel, nii et Chelsea ärritab natuke

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            kui õigesti mäletan siis chelsea lõi 3 väravat 15 minuti jooksul.(võid seda fakti parandada) mängu lõpuni 90-77=13...pluss lisaminutid ehk ligikaudu 15. see välistab aga barca võimaluse reageerida kui jälgida kohtumist kui kahest mängust koosnevat protsessi siis värava chealsea pallivaldamisprotsent polnud ka teise mängu kolme värava eel parem ütleb mu sisetunne. ning jälgides edasisaaja tsüklilisust(kui selline asi on olemas) võib eeldada, et on chelsea kord võrku sahistada
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Jasper


              kui õigesti mäletan siis chelsea lõi 3 väravat 15 minuti jooksul.(võid seda fakti parandada) mängu lõpuni 90-77=13...pluss lisaminutid ehk ligikaudu 15. see välistab aga barca võimaluse reageerida kui jälgida kohtumist kui kahest mängust koosnevat protsessi siis värava chealsea pallivaldamisprotsent polnud ka teise mängu kolme värava eel parem ütleb mu sisetunne. ning jälgides edasisaaja tsüklilisust(kui selline asi on olemas) võib eeldada, et on chelsea kord võrku sahistada
              mõttekäik loogiline
              aga eelmine mäng chelseaga jäädi ka taha 1.poolaeg, aga siis löödi 2 väravat..ning samuti chelsea teine mäng ja milani 2. mäng...EHK barca alustab sitasti, aga suudab lõpuks edukas olla ja teised üle mängida

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Meeskond homseks:

                Valdés
                Belletti
                Márquez
                Puyol
                Larsson
                Giuly
                Ronaldinho
                Maxi
                Gio
                Ezquerro
                Edmílson
                Sylvinho
                Van Bommel
                Gabri
                Messi
                Oleguer
                Iniesta
                Jorquera

                Homme peaks Eto\'o asemel alustama Larsson. Teistel liinides mingeid muutusi ei peaks olema.
                Ja seda ka et eelmine aasta võitis Barca Zaragozat 2 kohtumises 4:1.
                Ei tea kas homme ka juhtub sama?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Homme on mäng Alavesiga muide, mitte Zargozaga, kellega mängitakse nädala keskel karikas.
                  Muidu on asjad nii, et keskväli on üsna hõre - Deco bännitud, Xavi ja MOtta audis. Omme on oodata Edmilson/Iniesta/Bommel.
                  Paremasse kaitsesse pakuks seekord Belletit, kes on rünnakul parem, kui Oleguer ja ilmselge on see, et Alaves hakkab omme kaitses passima ning Barca suruma, nagu tavaliselt.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Barca-Freddy


                    Homme on mäng Alavesiga muide, mitte Zargozaga, kellega mängitakse nädala keskel karikas.
                    Muidu on asjad nii, et keskväli on üsna hõre - Deco bännitud, Xavi ja MOtta audis. Omme on oodata Edmilson/Iniesta/Bommel.
                    Paremasse kaitsesse pakuks seekord Belletit, kes on rünnakul parem, kui Oleguer ja ilmselge on see, et Alaves hakkab omme kaitses passima ning Barca suruma, nagu tavaliselt.
                    Krt Alavesiga jah,
                    Pea hakkab vist vanaks jääma

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Jah, keskväljal muutused,

                      Pole kuidagi harjunud ilma Decota ja Eto\'ota mänigida.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        To Jasper: Vabandan, varem ei märganud sinu postituse lõpus küsimust. Aga vastuseks: Ei, ei Mourinho ega Rijkaardiga ma kohtunud pole (väga naiivne on sinu poolt seda arvata). Üldse miks peaksin ma nendega vestelnud olema, et hinnata nende taset? Kunstnikku hinnatakse ikka tema töö (väljanägemise) ehk siis tulemuse järgi, mitte tema enesega vesteldes ja küsides:,, Kas sa ikka oled hea või hoopis väga hea kunstnik?\"(või mida kõike muud sa selle \"vestlemise\" all ei mõelnud).


                        Mille järgi ma neid \'võrdse tasemega\' meesteks pean? Lihtne - nad on mõlemad teinud oma meeskondadest, hetkel maailma 2 tugevamat klubimeeskonda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Neth


                          To Jasper: Vabandan, varem ei märganud sinu postituse lõpus küsimust. Aga vastuseks: Ei, ei Mourinho ega Rijkaardiga ma kohtunud pole (väga naiivne on sinu poolt seda arvata).
                          nagu ma aru sain siis mingite eesti kirjakeele reeglite põhjal oli võimalik tõlgendada väljend \"paljuräägitud omavaheline kohtumine\" mitte päris nii nagu mina seda mõtlesin...mõtlesin siiski barca-chelsea omavahelist mängu.

                          Kunstnikku hinnatakse ikka tema töö (väljanägemise) ehk siis tulemuse järgi
                          tulemus on ju spordis olemas selle järgi ongi minu meelest võimalik teha võrrand rijkaard > mourinho või mourinho < rijkaard või mille järgi sa barcat ja chelseat hetke tugevaimateks pead?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Jasper



                            nagu ma aru sain siis mingite eesti kirjakeele reeglite põhjal oli võimalik tõlgendada väljend \"paljuräägitud omavaheline kohtumine\" mitte päris nii nagu mina seda mõtlesin...mõtlesin siiski barca-chelsea omavahelist mängu.
                            Selge, sain sinust väga valesti aru seljuhul.

                            mille järgi sa barcat ja chelseat hetke tugevaimateks pead?
                            Puhtalt isiklik arvamus. Kuid ma usun, et see ei erine oluliselt üldsuse arvamusest.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Larsson! 1:0

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Ronaldinho pole 69. minutil penat sisse saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X