320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Täitsa head mehed võivad suvel tasuta liituda. Garcia, Depay, Alaba.
    Alabat seostatakse kõige enam Realiga.

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    No Aguero suur Messi sõber ja võib olla ka tingimuseks, et Messi veel jääks, aga olen täiesti nõus, et selline veteranründaja võib tiimis alati olla kui kvaliteetne vahetusmees, aga esiründajaks oleks ikka värskemaid jalgu vaja. Samas on meil Fati olemas, kes näitas ennast imeliselt hea väravasoonega noorena enne vigastust, usun, et temaga mängus oleks me kindlasti rohkem löönud.
    Oeh, Fati nii kaua juba vigastatud olnud, et polnud see mees üldse meeles.

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Mbappest samuti viimasel ajal kõlakaid olnud, aga hetkel majanduslikust seisust on see veel suurem fantaasia kui Haaland.

      Aguero toomine oleks suht nali. 33-aastane Suarez löödi minema ja suvel tuuakse 33-aastane Aguero asenduseks
      Braith Agueroga asendada ja sõidame. Raha ostuks põle ja oleks larssonlik lahendus. Fati suudaks ründajana kindlasti tegutseda.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Veider, aga meil on esmaspäeval mäng. Vastaseks üks nõrgemaid tiime Huesca ja võit on ainuke aktsepteeritav tulemus. Araujo on tagasi ja suuremaid puudujaid peale pikaaegsete vigastatute ei olegi.
        S. Roberto peaks naasma peale rahvuskoondiste pausi, Fati taastub nüüd hästi ja peaks treeningutele naasma aprillis ja loodab olla mängukõlbulik hooaja lõpus.
        Coutinho ja Pique kohta hetkel täpne info puudub.

        Kommentaar


          Täna on tõenäoliselt siis ka mäng kui Messist saab hetkeks ühe rekordi kaasjagaja. Nimelt oleks tegu tema 767. mänguga Barcelona särgis, samapalju sai kokku ka Xavi.

          Kommentaar


            Huesca võideti 4-1, aga lubamatult palju anti neile vasturünnakutest võimalusi ja ainult Huesca ründajate koba ei lubanud neil kauem mängus olla (Löögid väravale 5-4, kokku 10-7). Väravatest 3 (2x Messi ja Griez) tulid kusjuures harjumatult kauglöökidest, üks ilusam kui teine.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Huesca võideti 4-1, aga lubamatult palju anti neile vasturünnakutest võimalusi ja ainult Huesca ründajate koba ei lubanud neil kauem mängus olla (Löögid väravale 5-4, kokku 10-7). Väravatest 3 (2x Messi ja Griez) tulid kusjuures harjumatult kauglöökidest, üks ilusam kui teine.
              Huesca värav oli ghost pennu, aga jah, Barca kaotas palju palli ning fookus oli ka paigast kohati. Mõned mehed vajaks puhkust, aga praegu on palju kaalul.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Ilust mäng, rohkelt väravaid, aga ei saa öelda, et Sociedad oleks halvasti mänginud, pigem lihtsalt oli meie võimaluste lõpetamine lõpuks heal tasemel ja Ter Stegen tegi paar supertõrjet. Aga tuju hea ja siit on hea survet edasi tekitada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Ilust mäng, rohkelt väravaid, aga ei saa öelda, et Sociedad oleks halvasti mänginud, pigem lihtsalt oli meie võimaluste lõpetamine lõpuks heal tasemel ja Ter Stegen tegi paar supertõrjet. Aga tuju hea ja siit on hea survet edasi tekitada.
                  Seekord vaatasin tipphetki, neist jäi mulje, et oleks võinud ka 8-2 lõppeda Barcale. Praegu on küll selline hoog sees, et we are not in danger, we are a danger vibe sees.
                  Ei mängita ka enam sellist mindhunteri tiki-takat, vaid nagu vaataks kaasfoorumlase kombel kiirendusega breaking badi, siuh-säuh söödud, võimalus, värav.... või pallikaotus, vastane kiires ja ter stegen päästab võimatust olukorrast või sekkub la liga kohtunik, kes on samal tasemel kui politseimees Hank, kes aastaid Heisenbergiga grilliõhtuid pidas.
                  Põnev, kahju vaid, et see interlul smh saabus.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Isegi Dembele on suutnud terve püsida ja päris tubli on siiani olnud.

                    Nüüd sõnusin kindlasti ära, vabandust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Seekord vaatasin tipphetki, neist jäi mulje, et oleks võinud ka 8-2 lõppeda Barcale. Praegu on küll selline hoog sees, et we are not in danger, we are a danger vibe sees.
                      Ei mängita ka enam sellist mindhunteri tiki-takat, vaid nagu vaataks kaasfoorumlase kombel kiirendusega breaking badi, siuh-säuh söödud, võimalus, värav.... või pallikaotus, vastane kiires ja ter stegen päästab võimatust olukorrast või sekkub la liga kohtunik, kes on samal tasemel kui politseimees Hank, kes aastaid Heisenbergiga grilliõhtuid pidas.
                      Põnev, kahju vaid, et see interlul smh saabus.
                      Seda kindlasti, mis erines meie viimase aja trendist oli see, et 2-0 eduseisuga esimene poolaeg ei oldud rahul ja tamp kestis terve mäng. Pole ammu seda märganud, Valverde ajal tegutseti pigem nii, et kui edu olemas, siis seda hakati hoidma.

                      Kommentaar




                        Ma küll ei tea, kuidas see raha leitakse, aga oleks vägev täiendus Barcale.

                        Kommentaar


                          Mingi klipp isegi on kus isa ja agent liiguvad Barcelonasse. Huvitav saab olema.
                          ..ja nii ongi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            https://twitter.com/FabrizioRomano/s...521151490?s=19

                            Ma küll ei tea, kuidas see raha leitakse, aga oleks vägev täiendus Barcale.
                            Eks ole pool meeskonda müügis ka, omaette küsimus, kas neile ka ostjad leitakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Eks ole pool meeskonda müügis ka, omaette küsimus, kas neile ka ostjad leitakse.
                              Minu meelest võiks Dembele ja Griezmanni maha müüa. Nende eest saaks päris hea kopika. Messiga on mul tunded nii ja naa. Kui ta jääb, siis võiks ikkagi mineviku teened unustada ja vahel ka pingilt alustada. Vanameister hakkab puhkust vajama!
                              Coutinho vigastusest hästi taastub, siis sobiks ideaalselt mängu ehitama. Fati on hetkel minu silmis rohkem tegija, kui olid Bojanid ja El Haddadid.
                              Ülejäänud noored, kes Barcal hetkel põhimeeskonnas, on samuti väga head mängu näidanud.

                              Minu silmis on Barcelona tulevik tegelikult isegi helge.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                                Minu meelest võiks Dembele ja Griezmanni maha müüa. Nende eest saaks päris hea kopika. Messiga on mul tunded nii ja naa. Kui ta jääb, siis võiks ikkagi mineviku teened unustada ja vahel ka pingilt alustada. Vanameister hakkab puhkust vajama!
                                Coutinho vigastusest hästi taastub, siis sobiks ideaalselt mängu ehitama. Fati on hetkel minu silmis rohkem tegija, kui olid Bojanid ja El Haddadid.
                                Ülejäänud noored, kes Barcal hetkel põhimeeskonnas, on samuti väga head mängu näidanud.

                                Minu silmis on Barcelona tulevik tegelikult isegi helge.
                                No ta ongi, ma ei leia hetkel väga nagu mõtet mingi 150 milkut järjekordse superstaari alla panna, kui eelmised endiselt veel täiesti alles. Griez tõenäoliselt läheb müüki, samuti Coutinho, Dembele ma ei usu, pigem hetkel uue lepingu läbirääkimised, samuti on müügis kõik nn leftoverid, Pjanic, Alena, Firpo, Braithwaite jne. Ei tasu unustada, et Messiga pole ka veel ju lepingut. Täiesti variant, et ta ikka ei jää ja siis jääb küll hulk raha üle keegi uus mees palgata.
                                Aga vaadates kuidas see aasta mängitakse, palju uusi noori talente La Masiast on esile kerkinud ja tuleb veel, siis tulevik on tõesti helge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X