320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Ega jah, päris jama mäng oli. Muidu ROnny ja Edmilson mängivad siis kindlalt karikas, aga At. Madridi vastu jätavad vahele :S Kehva lugu küll...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Täna õhtul siis mäng Zaragozaga. Ma loodan, et kaitseliin suudab ohjeldada D. Militot eriti aga Ewerthoni, kes eelmine mäng valmistas kõva peavalu kaitseliinile. Kui kaitsjad täna paska ei pane ja Barca ründab nagu alati, siis ei peaks edasisaamisega raskusi olema, kuigi ega Zaragoza kaitsjad ka pärist papist mehed pole.


      Algkoosseis peaks umbes selline olema:
      Jorguera, Oleguer, Puyol, Marguez, Gio, Deco, Edmilson, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Larsson

      Mulle teeb väga muret see, et Jorquera on väravas. Mulle ta üldse ei meeldi. Eelmine mäng tuli üks värav tänu tema veale ja üldse on ta alati väga ebakindel olnud mängudes.

      VALDES VÄRAVASSE!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algkoosseis hopis selline:

        Barca:
        PO 25 Jorquera
        DF 5 Puyol
        DF 4 Márquez
        DF 23 Oleguer
        DF 16 Silvinho
        DF 15 Edmilson
        CC 20 Deco
        CC 17 Van Bommel
        CC 8 Giuly
        CC 19 Messi
        DL 10 Ronaldinho

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Karla


          Täna õhtul siis mäng Zaragozaga. Ma loodan, et kaitseliin suudab ohjeldada D. Militot eriti aga Ewerthoni, kes eelmine mäng valmistas kõva peavalu kaitseliinile. Kui kaitsjad täna paska ei pane ja Barca ründab nagu alati, siis ei peaks edasisaamisega raskusi olema, kuigi ega Zaragoza kaitsjad ka pärist papist mehed pole.


          Algkoosseis peaks umbes selline olema:
          Jorguera, Oleguer, Puyol, Marguez, Gio, Deco, Edmilson, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Larsson

          Mulle teeb väga muret see, et Jorquera on väravas. Mulle ta üldse ei meeldi. Eelmine mäng tuli üks värav tänu tema veale ja üldse on ta alati väga ebakindel olnud mängudes.

          VALDES VÄRAVASSE!!
          rahu
          Las ka Jorquera saab ka mängida..hooaeg pikk ja Valdes ei suuda mängida tervet hooaega. Ma leian, et oleks tore võita karikas, aga ma pigem sooviks, et me ei pääseks edasi - kui järgmised 2 nädalat peaks Realiga mängima, siis oleks mängijad Chelsea´ks väsinud. Ning lisaks võimalikud vigastuseda jne...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            just Jorquera paastis meid kindlast varavast, loodetavasti peab ta vastu
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Ronny siis punase saanud ja Messi jälle skoorinud
              a kust mängu näeb, kui näeb?
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                einoh kohtunik on ikka ma ei tea, mille eest ta punase kull andis?...onneks Messi pani kolli selle vastuseks kohe
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Heh..ronnie punane!Pildilt nägin, et ta astus kellelegi jala peale..oli siis nii kurjalt ja meelega?Keegi oskab öelda, kas see tähendab, siis et 1 või 2 mängu vahele, karikas või liigas?..sest järgmine liiga mäng jääb tal niikuinii juba vahele..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas sepakas


                    Ronny siis punase saanud ja Messi jälle skoorinud
                    a kust mängu näeb, kui näeb?
                    http://www.tvmix.net/ pplivega, taitsa ok pilt
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Tohib küsida mis imevalemiga sealt tvmix.net\'st midagi kätte saab. Mängu lingile vajutades näitab lihtsalt pplive kastikest, mis ei vii kuhugi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas olegtoivo


                        Tohib küsida mis imevalemiga sealt tvmix.net\'st midagi kätte saab. Mängu lingile vajutades näitab lihtsalt pplive kastikest, mis ei vii kuhugi.
                        pead pplive omale tombama
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          siit saab mängude jaoks erinevate progede linke
                          http://www.freesoccer.eu.tt/

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas lorenzo


                            Algselt postitas olegtoivo


                            Tohib küsida mis imevalemiga sealt tvmix.net\'st midagi kätte saab. Mängu lingile vajutades näitab lihtsalt pplive kastikest, mis ei vii kuhugi.
                            pead pplive omale tombama
                            Vabandust, aga \"no shit sherlock\", selles ongi point, et kastile klikates ei reageeri pplive kuidagigi.

                            edit: Tegelt vahet pole, vaatan CCTV5 pealt tuvisid edasi, keda see kuningate karikas ikka kotib.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              mis ronaldinhio tegi, et punase sai

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                http://www.asiaplate.com/ proovi siit leida

                                mul on vanem versioon, see funkab..krt ma ei tea kas siit saidilt saadu funkab
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X