320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Okei, aus. Siin muidugi mugavalt Atleti välja jäetud, arusaadav. Kõige vähem usun seda Super League motiivi Laporta tegevuses. See on igatepidi loogikavastane. Kellega seda liigat tegema hakataks, Juve ja Madridiga? Ei usu. Laporta on valitav president ehk seal on pol vastutus, Messi vahetamine Super league vastu on tagasikutsumine enam kui kindel ja läheb läbi. Pole ka loogikat. Sry, selle pushimisel paistab natuke seda "Madrid/barca on tagumiku üks kannikas" viinamarju natuke, et vaata, kus samas meie klubi. Paistab, no offense.
    No, sa võid Atlético siia ka mängu tuua kui tahad, aga ma ei näe väga põhjust. Kuid palun too siis sisse ja tee ebamugavaks, kui näed vajadust.

    Superliiga osas on erinevus ju hetkel selles, et kui Atleti on vähemalt avalikult välja öelnud, et edasi ei minda (jah, ma saan aru, et juriidilises mõttes ei ole vist ükski asutajaklubist veel "vaba"), siis Real ja Barcelona pushivad Perezi/Laporta suu kaudu pea igas teises intervjuus ikkagi edasi, et kui hea ja vajalik Superliiga oleks ja teevad promo. Rääkimata sellest, et alles nädala eest andsid Real, Barca ja Juventus kolmekesi välja ühise pressiteate, kusjuures otsesõnu öeldi, et:

    "Our aim is to keep developing the Super League project in a constructive and cooperative manner."
    Laporta pidi otsustamise ju sociotele viima. Millal seda tehakse muidu? Või teistpidi küsides - miks seda seni pole tehtud?

    Nüüd kui sa tahad kannikatest rääkida, siis minu jaoks on hetkel pilt selline, et Real ei ole peale Alaba sisuliselt kedagi juurde toonud (ja kahtlane, kas üldse ostabki) ning Barcelona ei ole suutnud ühtegi oma uutest (tasuta) täiendustest seniajani registreerida, rääkimata siis Messiga lepingu pikendamisest. Kui sa tahad öelda, et see seis on nende kahe klubi puhul normaalne ja tavapärane, siis palun väga, aga mina jään teisele seisukohale.

    Samamoodi - kui see Reali ja Barcelona sellesuvine PR-tegevus tundub sulle väga läbimõeldud ja kaalutletud, siis jällegi jään teisele arvamusele.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      "Kui Barcasse reisule lähen, siis maailma parimat Messit peaks ju ikka vaatama minema statale"...aga nüüd...natuke meh' ju, korrutades x amount of mitte jalgpallifanatt inimesi, kelle piletiostu otsus läheb edaspidi kergemaks.

      Korralik uus ajastu siin klubis - põnev.

      Kommentaar


        Barça president Laporta: “According to our calculations, we can register Memphis Depay, Eric Garcia and Kun Agüero. I hope there will be no problems, also because these players made an effort to join Barça”.

        Barcelona president Laporta about Messi: “Financial numbers and losses are worst than expected. Our salary mass is not leaving any margin. Financial Fair Play is also blocking us. I can’t make a decision that could destroy the club, Barça are the most important thing”.

        Prioriteet oli uute meeste, mitte Messi peal? See oleks ikka jõhker, kui neid uusi mehi registreerida ei saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          See Barca avalduse tonaalsus oli täpselt selline 6-aastane jõmpsikas, käed risti rinnal supermarketi kommileti ees, samal ajal kui ema-isa seljatagant üritavad selgitada, et "kullakene, isa jäi just ilma tööta ja me peame nüüd natukene odavamalt läbi ajama"... samal ajal kui laps röögib ja kisendab "AGA MA TAHAN SEDA KOMMI! MIKS TE EI LUBA MUL VÕTTA SEDA KOMMI! MA VIHKAN TEID!!"

          Mingi reaalsustaju, enesekontroll ja pikaajaline vaade võiks ju ka endal olla. Ei?
          +1

          Eks see ole olnud Reali ja Barca suhtumine juba pikalt, et "teen, mida tahan, keegi ei saa midagi öelda". Suht rõve. Ja teised on süüdi. Tegelikult on ikkagi enda süü, et transferid ja klubi majandamine on nii katastroofiliselt kehvad olnud. Loodan, et see ilmselge La Liga mõjutamine (enda piirangute muutmiseks) ei lähe läbi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
            No, sa võid Atlético siia ka mängu tuua kui tahad, aga ma ei näe väga põhjust. Kuid palun too siis sisse ja tee ebamugavaks, kui näed vajadust.

            Superliiga osas on erinevus ju hetkel selles, et kui Atleti on vähemalt avalikult välja öelnud, et edasi ei minda (jah, ma saan aru, et juriidilises mõttes ei ole vist ükski asutajaklubist veel "vaba"), siis Real ja Barcelona pushivad Perezi/Laporta suu kaudu pea igas teises intervjuus ikkagi edasi, et kui hea ja vajalik Superliiga oleks ja teevad promo. Rääkimata sellest, et alles nädala eest andsid Real, Barca ja Juventus kolmekesi välja ühise pressiteate, kusjuures otsesõnu öeldi, et:



            Laporta pidi otsustamise ju sociotele viima. Millal seda tehakse muidu? Või teistpidi küsides - miks seda seni pole tehtud?

            Nüüd kui sa tahad kannikatest rääkida, siis minu jaoks on hetkel pilt selline, et Real ei ole peale Alaba sisuliselt kedagi juurde toonud (ja kahtlane, kas üldse ostabki) ning Barcelona ei ole suutnud ühtegi oma uutest (tasuta) täiendustest seniajani registreerida, rääkimata siis Messiga lepingu pikendamisest. Kui sa tahad öelda, et see seis on nende kahe klubi puhul normaalne ja tavapärane, siis palun väga, aga mina jään teisele seisukohale.

            Samamoodi - kui see Reali ja Barcelona sellesuvine PR-tegevus tundub sulle väga läbimõeldud ja kaalutletud, siis jällegi jään teisele arvamusele.
            Las olla. Kumas läbi seda moral highgroundi, eks ise tead, kas seda oli või mitte.
            Pettumus muidugi, igas mõttes. Laporta pressarist jääb ikkagi mulje, et mingit ma-ei-tea-mis-pressingut-erisustele tegelt välja ei paistnudki. Pigem, et klubi on majanduslikult päris põhjas ja Messit ei saa ka päris 20 milli eest mängima. Lihtne lugu, kui nii.

            Saaga aga muidugi jälje jätab. Hooaja algusele kindlasti. A ma olen jäärapäine ja ütlen, et kui Messiga oli kindlasti La Liga parim tiim, siis nüüd ollakse samal joonel. Küsimus on pigem, kas vigased mehed on ka piisavalt tervenenud.

            Pagan, tuleb vist tunnistada, et oma silmaga ei õnnestunud Mesit Barca särgis näha. Damn...
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Las olla. Kumas läbi seda moral highgroundi, eks ise tead, kas seda oli või mitte.
              Ei olnud. Kui üldse, siis ma pigem teadlikult üritan Atletiga võrdluste toomist vältida (antud olukorras polnud ka väga põhjust), et ei tekiks mingit väljamõeldud võistlusmomenti.

              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Pettumus muidugi, igas mõttes. Laporta pressarist jääb ikkagi mulje, et mingit ma-ei-tea-mis-pressingut-erisustele tegelt välja ei paistnudki. Pigem, et klubi on majanduslikult päris põhjas ja Messit ei saa ka päris 20 milli eest mängima. Lihtne lugu, kui nii.

              Saaga aga muidugi jälje jätab. Hooaja algusele kindlasti. A ma olen jäärapäine ja ütlen, et kui Messiga oli kindlasti La Liga parim tiim, siis nüüd ollakse samal joonel. Küsimus on pigem, kas vigased mehed on ka piisavalt tervenenud.

              Pagan, tuleb vist tunnistada, et oma silmaga ei õnnestunud Mesit Barca särgis näha. Damn...
              Sellega ma olen nõus, et sportlikus mõttes saadakse vast suures pildis hakkama ning mingit väga suurt kukkumist tulla ei tohiks. Vähemalt La Ligas.

              Kindlasti võidakse kaotada punkte tasavägistes/kinnistes mängudes, kus varem Messi oma maagiaga päästis, aga pikas jooksus võideldakse koduliigas endiselt tiitli eest. Eks suuresti oleneb käekäik ka muudest faktoritest, a la kuidas Pedri jalad vastu peavad ning kuidas Fati vigastusest tagasi tuleb.

              Kui hull tegelik majanduslik olukord on, seda ei oska vist keegi öelda.
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                Eelmise aasta kahjum oli vist 480 miljonit...ulme.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Mis peale piletiraha tulupoolelt veel ära kukkunud on, et nii suur number?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Mis peale piletiraha tulupoolelt veel ära kukkunud on, et nii suur number?
                    Tee säuts eraldi aknas lahti ja pikk lõim mis kuidas.

                    Kommentaar


                      Kas Aguero tahab juba laskuda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                        Kas Aguero tahab juba laskuda?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          PSG pakkuvat Messile 40 milli aastapalgaks. Palju siis Barcaga kokkuleppeks oli?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            PSG pakkuvat Messile 40 milli aastapalgaks. Palju siis Barcaga kokkuleppeks oli?
                            seda me ei tea, vaid spekulatsioonid. Midagi oli juttu 30 milli. Küsimus jääb õhku, kui kaugele oli messi ja co minemas palgaga ja palju üldse ikkagi barca oli üldse võimeline maksma. Kui Laporta ikkagi valis cvc tagasilükkamise üle Messi, siis minu hinnangul tegi ta ikkagi väga ränga vea. Ka pikemas perspektiivis. Kõik viitab ka sellele, et väga ränga löögi saab ka kogu la liga, sport on liikunud superstaaride poole kaldu ja kuna koroona ajal on meedia võim ja tähelepanu palju olulisem kui enne, siis see saab olema päris raske vindumine
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Barcelona teeb ehk Leedsi lõpuks
                              The One and Only

                              Kommentaar


                                Nooremad fännid ilmselt ei mäletagi, aga sajandivahetusel oli Barcelona suhteliselt kämbu - kohad La Ligas järjestikel hooaegadel 4., 4. ja 6. Seejärel tulid Rijkaard, Ronaldinho, Messi ja Guardiola ning see lähiajalugu, mida kõik juba mäletavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X